"Mi van tigrispárduc?"

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Vas. Jan. 14, 2024 12:13 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
to Aikko Graves
Magyarázhatnám neki hogy az nem megoldás hogy mindenkivel fél órát beszélget a pincér, mire megtudja mit akar enni és ezért találták ki az étlapot, azt akinek nem jó a választék, az elmegy másik étterembe, de nem teszem. Folyamatosan az érzékeimmel játszik, húzza az agyam, ilyenkor hajlamos vagyok elfelejteni azt is, amit kérdezett. Hirtelen felkorbácsolódnak a vágyak, az érzelmek, a hangja távoli tompa suttogásként hallatszik vissza a fejemben, miközben az ajkaink összeforrnak és eggyé válunk a pillanatban. Automatikusan átkarolom a másik kezemmel is magamhoz ölelve, és csak arra leszek figyelmes, amikor elhúzza a fejét és morogva csimpaszkodik belém. Szélesen vigyorgok rá, de nem értem, csak akkor amikor oldalra fordulok és észreveszem a pincért. Az előző ülő pozíciót veszem fel, nehézkesen, mert Aikko nem akar elengedni, érzem rajta hogy feszélyezi a dolgozó jelenléte. Megsimogatom a kezemmel a hátát remélve, hogy ettől kicsit megnyugszik és nem akar majd megfojtani, és közben igyekszem felvenni a fonalat, hogy mi a jóistent akartunk mi kikérni? Mivel a nő köszönt, én is köszönök, aztán elkezdem erősen szuggerálni az étlapot.
- Kérünk két dupla húsos hamburgert.
Közben keresem Aikko tekintetét, mert nem szeretnék olyasmit kikérni, amit aztán nem eszik meg. De ez mintha rémlene, hogy azt mondta ő is sok húst akar enni.
- Desszertnek én csokis fagyit kérek. Te?
Vannak képek is az étlapon, nem csak az írás, abban bízok hogy rábök az ujjával arra ami tetszik neki, azt elismétlem ugyanezt a rendeléshez szóban is.
- Inni pedig Coca-Cola?
Megint egy kis kérdő él, nekem ugyanis megfelel, de neki nem tudom. Amint erre is fény derül, beleegyezően bólintok.
- Akkor azt!
Miután faszán leadtam a rendelést, és a pincér távolodni látszik az asztalunktól, lerakom az étlapot az asztalra és hátradőlök a padon, magamhoz ölelem a szőke démonomat.
- Még vissza fog jönni a rendelésünkkel, úgyhogy ne akard leverni a pincérünket, rendben?
Figyelmeztetem, miközben a távolodó alak hátát figyelem, aztán meg képbe kerülnek a dartsozók. Igazából nekem már fel se tűnnek ezek a hangok, ingerek, de mivel Aikko nem jár ilyen helyekre és nem él napi szinten az emberek között, így nehéz neki kizárnia ezeket. Erre mindig emlékeztetnem kell magamat. Ami nekem kézenfekvő és általános dolog, az neki rendkívülinek hat és úgy is reagál rá.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szomb. Feb. 03, 2024 10:00 am
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Jason Williams


Úgy morog ki a csókból és ölelésből, hogy a másik nőstény tudja a helyét a rangsorban, de az csak mosolyog, mert nem otthon van, és szereti a szerelmespárokat, azokat általában jól adják a borravalót, már csak azért is, hogy egymást biztosítsák a nagyvonalúságukról, de mit tudhat erről Aikko?
Semmit. Ő csak furcsán nézi az idegent, aztán leutánozza Jason szociális viselkedését és elrendezi magát az ülésen, persze kihúzva a hátát, hogy a keblei kihívóan emelkedjenek meg, kivételesen nem a párduc kedvéért, de a felszolgálónak jelzi vele, hogy nézze csak meg mivel kell versenyeznie. A húsos hamburgerek hallatán megnyalja a száját, pont így képzelt el valamit, ami a kedvére van, dupla hússal.
- Én ... - kissé elbizonytalanodik, segítségük oldalra sandít, és rögtön megérti az étlap képes kisegítőjének lényegét, diadalmas, magabiztos vigyorral bök rá a fánkokra.- Fánkocskákat kérek! Olyanokat, amik nincsenek félbeharapva és így néznek ki, mint a képen - teszi hozzá a biztonság kedvéért, bár a furcsálló pincérpillantásból rögtön rájön, hogy ez nem feltétlenül volt a legokosabb megszólalása a helyen, mert talán mindegyik olyan? Alapvetően.
Különös, roppant különös. Bólint egy nagyot a kólára, megkönnyebbülten szusszan, amikor már csak a hátsó felét nézi a nőnek, kissé ferde szemmel, mert jó az a koffer, hiába, erről mormogva valamit simul Jason karja alá.
- Biztos? Fejlesztené a jellemét és amilyen karja van, szerintem bírná egy percig is. Ilyen nehéz a pincérmunka? Láttad, hogy megnézett magának téged? - néz fel a férfire, de hát az valószínűleg csak férfi, akkor veszi észre az ilyesmit, ha a nőstény kiszúrja a szemét a mellbimbójával. Vagy futás közben elrabolja. Mint egyes patkánykirálynők. Ugye.
- A pincérek minket etetnek, őket meg a jóvágású vendégek húsával, igaz? Olyat - bök oda a kezével, gátlástalanul mutogatva a tűdobáló felé.- Majd játszani akarok. Szerintem megértettem. Olyan az, mint a késdobálás, csak kis fiszemfaszom nyilacskákkal önkéntes nélkül akinek a fejére teszünk valamit.

Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Szer. Feb. 14, 2024 9:16 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
to Aikko Graves
Aikko hozzám bújik, én meg furán pislogok a mormogására, mert a pincérnő hátsóját dicséri. Ez számomra fura tapasztalás. De aztán megint előbújik az akaratosabb énje, a szavaira szélesen elvigyorodom.
- Szerintem nehéz a pincérmunka és nem a fel-le mászkálás miatt, hanem mert mindenkivel meg kell találni a közös hangot, elviselni a hülyeségét, az olyan lökötteket is, mint amilyenek mi vagyunk. Még szép hogy megbámult minket. Mind a ketten furán viselkedtünk. Én bevallom zavarban voltam. Te miben voltál?
Van egy olyan sejtésem hogyha ő is abban volt, akkor sem fogja bevallani. Kíváncsi vagyok a válaszára, de még sok másra is, mert ez a hely alkalmas a mindennapi kis dolgaink kiismerésére, és én meg akarom őt jobban ismerni.
- Szóval szereted a fánkocskákat. Mindegyiket, vagy vannak nagy kedvencek az ízek között?
Képen tényleg jól néznek ki, bár én jobban szeretem a pitéket, meg a fagyit. A dobálással még mindig nem hagynak fel, és Aikko csak hamar szóvá teszi hogy ő is be akar szállni.
- Valahogy úgy, csak ők nem esznek senki húsából.
Akaratlanul is fordul a fejem a bökése irányába, aztán nevetgélve vissztaérek hozzá, miután befejezte a kinyilatkoztatást.
- Iiigen. Lehetne inkább kaja után?
Annyira nem vagyok lelkes, mint ő, de ha most akar menni és elindul, akkor természetesen vele tartok, mert nem akarom elvenni a kedvét, és mert ennyibe nem halok bele.
- Amíg kihozzák a rendelést, inkább mesélj magadról! Mit kell tudnom még a királynőmről?
Sokkal kellemesebb itt összebújva lenni vele.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Kedd Feb. 27, 2024 1:50 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Jason Williams


- Közös hangot? Mi a fenéről beszélsz? - már a homlokráncolásából tudni lehet, hogy néhány szociális kapcsolódás hiányzik az ő tudástárából ahhoz képest, amire szükségük lenne.- Én éhes voltam, és egyáltalán nem viselkedtem furán, hé - megböki a férfi oldalát, de vigyorogva, nincs benne harag.
Soha be nem vallaná a zavart, ő az a fajta, akit nem kapnak el élve, a sarokba szorított patkány lendületével.
- Mindet! Szeretem, ahogy ropog rajtuk a cukormáz ahogy rágod, mintha kis csontok lennének, a legjobb az, amelyiken olyan vastag rétegben va, hogy látszik rajta a fognyom, mint amikor téged haraplak - hunyorítja rá csillámló szemeit, aztán a legőszintébb, tiszta, gátlástalan hangon elneveti magát, hogy a kacagása bejárja az étterem minden zugát, éretlen figyelmet vonva magukra. Végigsimít könnyedén Jason combján.
- Nem arra a húsra gondoltam, és nem szó szerint megenni, te. Arra gondoltam szívesen a szájába venné egy részed, mindkettőtök örömére - teszi hozzá halkabban, még mindig mulatva egy kicsit Jasonön.
- Persze, első az evés, mindig az az első - bólint nagyot, de a fél szeme rajtuk van, ahogy dobálják, csak akkor néz meglepetten rá, amikor kérdez.
- Hogy tessék? - kissé eltátja a száját, de aztán a fogait kivillantva mosolyog. - Ha én vagyok a királynőd mindent tudsz róla, amit kell. Egyébként pedig hogyan tudnám összefoglalni a falkám életét egy macskának? Hogy tetszett neked a csatorna mélye? Az vagyok én igazából. A kis vackom a cincogó csövek alatt.
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Csüt. Feb. 29, 2024 7:14 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
to Aikko Graves
Lehetséges hogy ki kellene neki fejtenem mire gondoltam, de az röviden nem menne. Úgy is tovább haladunk a témáról, picit súroljuk a ki mennyire volt zavart körkérdést, de egyértelmű hogy Aikko nem. Ő soha! Bólogatok igennel a válaszára, miközben a szemöldököm is felfelé ível, ám a mosolygásnál tovább nem jutok. Mert nem akarok. Miután ezt a kérdést is magunk mögött tudjuk, kiderül mivel lehet még örömet okozni neki. Kiérződik a hanghordozásából és a pillantásából beszéd közben. Bizony, a fánkocskákért is oda van! A mutogatása miatt elfordulok egy kis időre, a játékot játszókat szemügyre véve, közben Aikko hangosan felkacag, amire pár kéretlen tekintet felénk fordul érdeklődve. Kínosan visszafordulok, kikerülhetetlen eposzként megélve egyik másik ránk tapadó szempár kereszttüzét, aztán meg Aikko finom érintése kerget engem a sírba. Főleg a mondandója után.
- Nem szeretek egyik nőről a másikra ugrálni. Ha egy van, akkor nincs más!
Ebből kiindulva más szájába sem adnám semmi pénzért, inkább lőjenek fejbe! Elhúzom a számat a mondat végére, mert annak sem örülök, ha ő ezt tényleg így kinézi belőlem. Azt az éjszakát már nem lehet meg nem történté tenni, és nem is akarnám, de azért abból ilyen következtetéseket levonni butaság.
- Ugyan! Azt sem tudtam hogy szereted a fánkot. És te sem tudtad rólam hogy én meg a fagyit. Valójában rengeteg dolgot nem tudunk egymásról.
Egyértelműsítem hogy rá vagyok kíváncsi és nem a falkájára, de aztán csak kilyukadunk megint oda. Én meg vakarom a fejemet hogy ne bántsam meg a szavaimmal, mert nagyon önérzetes a falkáját tekintve.
- Őszintén, nagyon nem tetszett. Leszámítva a vackodat és téged.
Mivel amúgy is össze vagyunk bújva - amiből Aikko olykor kifelé kacsintgat a dartsozókra -, én most a kezemmel végig simítok a mosolygó, íves arcélén, majd a hajtincseinél lyukadok ki és azokat rendezgetem lassú, óvatos mozdulatokkal. Olyan szép, hosszú, dús haja van és puha.
- Ha igazából az vagy te, akkor most ki az akivel itt ülünk?
Halkan suttogva kóstolom be egy falatnyit, apró mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Pént. Márc. 01, 2024 4:55 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Jason Williams


- Te vagy a legfurcsább macska, akivel valaha találkoztam - biccenti félre kissé a fejét e monogám szöveg hallatán, kedvtelve végigsimít a combján, ő nem ítélkezik emiatt, de valami szelíd elnézés van a tekintetében, mintha ey életet még nem próbált gyermekre nézne. Bár a simogatás iránya egyáltalán nem egy gyermek érzetét vetíti a keze alatt a férfi combján.
- Hát most már tudod! De tudtam, hogy szereted a fagyit - veti fel a fejét rendkívül büszkén és egy öntudatos mosollyal, de nem kell sokáig faggatni afelől, honnan is tudja.- Mert macska vagy. A macskák pedig szeretik a tejet, a fagylalt pedig tejből készül! Jó esetben érezni még rajta a tehén ízét - nyalja meg a száját, felidézve a régi szép, talán sosevolt időket, amikor farmegér volt a középnyugaton, vagy legalábbis farmert hordott, mert az már majdnem ugyanaz.
- Sejtettem, hogy nem volt kedvedre, de egyszer majd elviszlek a Vérkerékbe. Ott úgy mutathatod meg majd magad, hogy nem próbál meg mindenki megleckéztetni, de hát ki tehet róla, hogy oda kerültél, hm? -persze leginkább a királynői önkény, de egyértelműen nem ezt a válaaszt várja hozzásimulva, belehatjva a fejét a simogatásba. Kissé láthatóan meglepik a hajába motozó ujjak, a kíváncsi lelkesedésük és puha kedvtelésük, de a kedvére van, mint egy patkánytárs bundatisztogatása.
- Ugyanaz. A véres igazságosztás és egészen komoly zsarnoki hajlamaim is itt ülnek melletted, majd találkozol velük - aprót, nagyon aprót harap a kóstoló szájon, hogy ne sebesítse meg.
- De mutass nekem jó példát Jason. Mi az, amit tudni kell egy olyan félemberről, mint te?
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Pént. Márc. 15, 2024 5:41 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
to Aikko Graves
- Nem. A legtöbb macska allergiás a tejre, csak a gazdáik nem tudják ezt és módszeresen kinyírják őket a tejjel.
Halál komolyan ejtem ki a számon, megint vitatkozva vele, mert rengeteg ilyen tanulmány alátámasztotta már, bár nyilván ő nem olvasott ilyeneket, feltételezhetően nem is szokott túl sűrűn olvasni.
- És nem a tehén ízét szeretem benne, hanem a kakaóét. Gondolom ettől csak még furább leszek neked?
Érdeklődve tekintek a zöldes szempárba, a további megjegyzéseimet megtartva magamnak, mert már tudom hol van nála a határ. Csak sajnos tényleg el van maradva az emberi élettől, én meg az állatias éllettől. A Vérkerék emlegetésére felhúzom megint a szemöldökömet kérdően, mert ugyan hallottam róla, de úgy adja elő, mintha venne nekem egy repülőjegyet Hawai-ra.
- Öhm, mit lehet ott csinálni? Neeem szeretem mutogatni magam. Ez is az egyik próba része?
Meg amúgy is rendőr vagyok, nem egészséges ha sokan ismernek. A haja birizgálására enyhén meglepődik, ezért csak módjával teszem, majd a kérdésemre adott válasza mentén elgondolkodok. Már amennyire tudok, mert ő is "betámad" közben és a puha ajkak egy kis időre a számra tapadnak, a fogai pedig aprót karistolnak az enyém felszínén.
- Hát...
Nagy nehezen belekezdek, miután levegőhöz jutottam.
- ..azt hogy nem vagyok félember. Ember vagyok. Szeretek emberek között lenni és a napom nagy részét is köztük töltöm. Főleg a munkám miatt, de ezt már tudod. Kedvelem a harcművészeteket, a fegyvereket és az igazságosztást is, de nem véresen. Szeretek olvasni és konditerembe járni. Jah, és reggelenként futni megyek, de ezt is már tudod. A rend az életemben agyfajta stabilitás, segít hogy fókuszban maradjak és ne veszítsem el a talajt a lábam alól. Hogy ne veszítsem el önmagam.
Befejezem és egyszer körbenézek, de a pincér még a kanyarban sincs. Úgyhogy Aikko-hoz visszatérve szemezek vele egy kis ideig, talán vannak kérdései, amikre válaszolhatok, vagy pedig a példát követve megtudok róla is valami új információt. Ha így van, akkor nem vágok közbe, csak később teszem fel a kérdésem.
- Engem például érdekel honnan fakad az egészen komoly zsarnoki hajlamod? Mi vesz rá hogy zsarnok legyél?
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szomb. Márc. 23, 2024 5:15 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Jason Williams


- Most biztos csak viccelsz! - kacag fel őszinte jókedvvel.- Hát hogy lennének rá allergiásak? Fúrják a fejüket ha tejet látnak nem lehet velük bírni! - mosolyogva "oktatja" a férfit macskatanból, bár ahogy fürkészi látszik rajta a zavar, mert Jason nagyon is komolynak tűnik a kérdésben és nem is nevet vele.
- Mit mondhatnék, nem lettél kevésbé furcsa, de hogy lehet-e fokozni még a furcsaságod abban egyáltalán nem vagyok biztos - hunyorítja a szemeit vidáman, ahogy a másik vizsgálgatja, megnyalja a száját is, hogy elterelje a figyelmét csak egy kicsit.
- Küzdeni! Az egy harctér is egyben, de mások a szabályok, mint amikor a lovagjaim hívtak ki odalent. Mókásabb is. De legalább kipróbálhatod magad, gondolom az emberi rendőrségen nem túl sok méltó kihívás ér - fintorog, mert az emberek puhák, hozzájuk képest kétségtelenül és kétségbeejtően puhák.
Elbiccen a feje, ha kissé hiányolja is az ujjakat a hajából nem panaszkodik, odaadóan figyel az általa kért bemutatkozóra és ha van is megjegyzése hozzá, hogy nem szalad bele, hogy odatűzze, nem tereli el a férfit, mert nem vitatkozni akar, csak kedvtelve mosolyog amikor az általa is ismert szokásait ismerteti, ó igen, ezeket már ténylg tudja.
Megbillegteti a lábait az asztal alatt.
- Patkányok vagyunk, Jason. Mármint nem te, hanem mi odalent. A falka. Idebent, a szívemben a nőstény - teszi a jobbját saját kebleinek hetyke halmára, odarajzolva egy patkányforma kerek fülét és púpos hátát.- Ha nincs meg a kellő erélyed közöttük, akkor ezek szétkapnak, de még saját magukat is, zsarnoknak kell lenni, ha jót akarsz velünk tenni - és ő ebben semmi kivetnivalót nem talál.
- Egyébként az emberi részből fakad, gondolom. Hiszen az emberek egytől egyik zsarnokok, téged is arra kényszerít az alkalmazkodásod hozzájuk, hogy embernek valld magad, pedig nem vagy az.
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Vas. Márc. 24, 2024 10:45 am
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
to Aikko Graves
Nem nevetek vele, sőt, egy ideig úgy pislogok rá, mintha UFO-t látnék. Igazából csak nem értem miért akar kioktatni olyasmiből, amit jobban tudok nála. De aztán megcsillan a zavar apró morzsája a tekintetében, aminek észleltén felhagyok az értetlen pislogással és elmosolyodom.
- A furcsa az furcsa.
Világos, mint a vakablak. Egyetértve bólintok, magamba folytva a röhögést, ami a végén egy hangosabb levegő-kifújásba tetőzik. Hát, inkább minthogy szembe röhögjem. A gondolataim hamar a szája köré terelődnek, miután hepciásan kidugta a nyelvét. A hajába túrás is egyfajta késztetés hogy kifejezzem mennyire tetszik nekem. Aztán a Vérkerék emlegetésére felkapom a fejem. Olyan témához érkeztünk, ami számomra kérdőjel.
- Méltónak nem nevezném a sok részeg idiótát, akit ki-be cipeltem még járőrként. Bár manapság már nem az én feladatom, ritkán kapunk el részeg gyilkost. A mostani feladatom igazságszolgáltatásnak vallom. És mik volnának azok a szabályok?
Mennyiben térhet el a másiktól?
- Amúgy én mindig azt vallom, hogy a komoly helyzetekben nincsenek szabályok, különben veszíteni fogsz, és ha az életed múlik rajta, akkor francba a szabályokkal!
Azokról meg nem is teszek említést, amikről nem tudok. Engem maximum a rendőrség szabályai kötnek, meg a saját erkölcsi meglátásaim. De még mindig úgy beszél róla, mintha ez lehetne életem legfantasztikusabb kalandja. Nekem teljesen más ugrik be, már a nevéről is!
- Miért érzem úgy, hogy te szereted nézni, amikor bunyózom? Így volna?
Szélesen mosolyogva figyelem az apró kis ráncokat a szeme sarkában, amik minduntalan felsejlenek vagy a fintorgásánál, vagy a kedves mosolygásánál. Ezek a mimikai ráncok csak még szebbé teszik azt a kötekedős fajtáját! A bemutatkozást én sem veszem bőlére, egyrészt nem szeretném untatni, másrészt engem is untatna, ha nagyon eleresztené magát, de ő még rövidebbre veszi nálam is. Egyértelműsíti mennyire húz a patkány felé a mérleg nála. Nálam meg az ember felé. Amúgy nem kellene ennek a mérlegnek egyensúlyban lennie?
- Minden, ami nem ösztönös. Igen.
Elgondolkodva bólintok a szavaira, a távolba meredve. A pincér közben megérkezik az asztalunkhoz, megkapjuk az italokat, miközben közli hogy az ételre még egy jó tíz percet várni kell. Én egy bólintással nyugtázom és hálás pillantással várom végig, amíg elénk szervírozza a kólával és jéggel teli poharakat.

- Nem mentheted meg azt, aki nem akarja hogy megmentsd.
Ejtem ki még mindig elgondolkodva a szavaimat, miután a pincér magunkra hagyott, visszakanyarodva a zsarnokságának miben létére, mert hogy azzal magyarázta hogy jót akar nekik.
- Valld be, hogy saját érdekek is vezérelnek! Ami szintén emberi tulajdonság.
Önzés, hatalomvágy, megalománia, szerintem ezekre az állatok nem képesek. Náluk megakad a történet ott, hogy az erősebb visz mindent, a gyengébbnek meg kuss és ennyi. Érdeklődve tekintek rá, ismét nekidöntve a hátamat az ülőalkalmatosságunknak, közel bújva hozzá.
- Nah, de mivel én elhoztalak ide, akkor majd én elmegyek veled oda, egyszer.
Ha neki sincs ellenére, úgy átkarolom és magamhoz húzom.
- De biztosan nem leszek visszajáró vendég!
Inkább nem kockáztatnám a munkámat ilyesmivel, mert nyilván illegális fogadások mennek ott, és illegális meccsek, de lám, két szép, zöld szempár, egy édes tekintet és minden hülyeségre rá tud beszélni. Remek!
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Csüt. Ápr. 04, 2024 7:49 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Jason Williams


- Ugyeugye. De még a gyilkosok is, mi az neked? Nagyobb gyilkos lennél mindannyiuknál, ha szabadon engednéd magad - és ez a gondolat felcsillogtatja a szemét, kedvtelve méri végig a férfit, szinte látja benne azt a nagyvadat, amivé változni szokott.
- Nincs olyan, hogy igazság, de a szabályok nagyon egyszerűek! Nem öljük meg egymást, hiszen nem azért vagyunk ott. Persze az élet és az éles küzdelem már, de azért jobb egy játék-harcban kipróbálni, hogy mit tudsz és mennyire vagy készen, mint élesben, nem? - vibráló mosoly a szája szélén, már látja is maga előtt a ringben Jasont és ezzel a lendülettel le is bukik, mert a férfi szájából szólal meg a saját gondolata, elneveti magát meglepetten.
- Hát persze, hogy szeretem! Úgy mozogsz, mint egy macska, gyorsan és elegánsan, irigy leszek tőle, vérszomjas és szukás. Vagy kancás. Nem is tudom mi a helyes kifejezés rá - billegteti meg a fejét, mert nem is igazán keres jobb szót, élvezi a ráirányuló figyelmet, még akkor is, ha Jason konklúziója egy kissé lelombozó. Hát egészen biztosan nem dobná fel azzal, ha a pincér előtt fejtené ki jobban a dolgokat, ezért megmutatja, hogy hallgatni is tud arra az időre, amíg megkapják az italukat, de tényleg csak arra az időre.

- Tényleg nem, de azért megpróbálni meg lehet, már ha te vagy a megmentendő dolog és nem értettem félre nagyon a kifejezést - kortyol bele a jeges italba, aztán lekönyököl, a tenyerébe támasztva az állát elgondolkodik a kérdésen.
- Saját érdek úgy mint? A közösséghez tartozás, a vezetés, kedvelem azokat a srácokat odalent, persze, hogy az érdekem, hogy jól legyenek, ők az enyémek. A népem. A falkám - odafordul hozzá egészen, mosolyogva végigsimít a combján, belesimul a karjába ahogy húzza, az fülébe szuszmákol vidám szusszanásokkal szinte beletolva az orrát.
- Aztán ha elkap a hangulat én nem fogom azt mondani neked, hogy én megmondtam, hogy élvezni fogod! Csak most!
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Szomb. Ápr. 06, 2024 3:09 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
to Aikko Graves
Nemlegesen megrázom a fejemet egyszer, miközben ő a kólájával van elfoglalva.
- Én azt hiszem nem szorulok megmentésre.
Ezt tökre átszellemülten adom át neki, mert így is érzem. Ő tán úgy gondolja hogy igen? És miből jutott erre a következtetésre? Ezek izgalmas kérdések volnának, csakhogy én a patkány falkájára gondoltam. És azzal kapcsolatban pedzegetek meg egy másik témát, amire ő jókedvűen és szívből válaszol.
- Ez szép gondolat.
Csökönyös kis cickány, de a szíve a helyén van. És miután magamhoz húzom, mintha ki akarna ugrani a helyéről, egyre inkább a fülemben dobol. A borostámmal megcirógatom a homlokát arra a röpke időre, amíg néhány puszit lehellek a kemény kobakjának bőrére, ő pedig teljesen hozzám simul és apró, de annál izgatóbb szuszogással fejezi ki a komfortérzetét.
- Ó, jól van! Megjegyzem, hogy megmondtad.
Suttogom elhaló hangon, széles vigyorral, amíg a gyönyörű szempár bűvkörében évődöm. Lefelé kell hajolnom, hogy egy újabb csókot lopjak tőle.
- Azt, ha jól tudom, úgy mondják hogy tüzelsz.
Kezdtem aztán valamivel később a gondolatmenet folytatását korábbról, amelyiket a pincér szakított meg.
- De mivel emberek között vagyunk, és ember is vagy, jobb ha azt mondod helyette, hogy most olyan hangulatban vagy.
Húzom fel játékosan a szemöldököm, megsimogatva a hátát a kezemmel.
- Mit szólnál hozzá ha később orvosolnánk a problémát? Cserébe nagyon jó reggelit tudok készíteni.
Valamit valamiért, nem? Bár szerintem a reggeli kevésbé érdekli, de hát be kell vetni mindent a siker érdekében.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Csüt. Ápr. 11, 2024 4:55 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Jason Williams


- Hát persze, hogy ezt hiszed, hiszen férfi vagy - vigyorog fel rá elbájolóan, de emlegethetné a macskabüszkeséget, a zsaruvirtust és az amerikai szellemiséget is, hiszen egyik sem engedné elismerni azt, hogy éppen az ő segítségére van szükség.
Persze valójában nincs is, hiszen nem szenvedés a léte, de olyan idegen a patlánytól az a fajta elgondolás, amiben él, hogy nem tud nem kaparni ellene. Bezzeg a simogatás ellen nyilvános helyen semmi kifogása sincs, odafordítja a fejét is a puszikba, hogy a borosta is is karcolgassa, úgyis gyorsan beszívja a bbőre az érzést.
- Tüzelek! Nem, nem, akkor kisegereket is akarnak a nőstények, az nem teljesen ugyanaz, de legyen, mondjuk, hogy olyan hangulatban vagyok, mintha tüzelnék - vigyorog, egyértelműen csak szívatva a férfit, most nem veszett el a lényegben, csík kíváncsi, hogy mit szól a mókás kedvéhez.
- Mhm, elég direkt szexajánlat, tudtam én, hogy megjön majd a kedved attól, hogy elkezdünk beszélni a vérkerékről, az egy szexi hely - néz fel rá, rácsücsörítve a szívószálra, élvezettel szívva magába az édes lónyálat, aminek hidegétől felragyognak a szemei.
- De lehet, hogy mostantól egész életemben csak hamburgert akarok már ennyi. Annyira jó illata van, mi tart ilyen sokáig benne? - szimatol a levegőbe, végigcirógatva Jason combján. - Lógtál már be egy ilyen bár konyhájára, hogy egy kiss megsürgesd a szakácsokat, vagy elemelj valamit? Ez olyasféle csíny, amit macskák is rendőrök is csinálhatnak, hiszen nem esik tőle baja senkinek - nyújtogatja a nyakát a lengőajtó felé, amerre a pincérük kötényes hátsója eltűnt, veszélyes dolog akárcsak egyetlen pillanatra is hagyni, hogy szabadon kitaláljon magának valami garázdálkodnivalót.
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" - Page 2 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Vas. Ápr. 14, 2024 10:06 am
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
to Aikko Graves
Egy pillanatra kikerekednek a szemeim, még a szemöldököm is megemelkedik, bár nem tudom észreveszi-e, hiszen az én fejem feljebb ér véget az ő fejénél, rálátok a dús, szőke haja borította fejtetőjére, és ő csak akkor látja a szemeimet, ha felfelé tekint.
- Jó. Tudtommal nekünk nem jönne össze.
Inkább bele sem gondolok, mi volna ha igen, de tudjuk mind a ketten, hogy nem. Szélesen vigyorgok rá, lefelé tekintve.
- Oké.
Utána pedig ezért hívom meg szerény hajlékomba, burkoltan persze, amin az éles esze hamar keresztül lát. Felfefelé emelem a fejemet, egy kicsit felhúzódzkodva, elkapva azt a kötözködő pillanatot, amit a szívószállal művel. Még ha nagyon erősen gondolkodnék és próbálkoznék, akkor se tudnék neki olyat mondani, amivel kibillentem ebből a szemérmetlenül fölényes állapotból. Magas lóról néz le rám, és lehetséges hogy valójában is úgy van. De szemmel láthatóan jól érzi magát, kedvére való az időtöltése velem.
- Ismered a mondást? A jó pap is holtáig tanul.
Suttogom vissza neki kedélyesen, bár ez nem a Vérkerék újbóli emlegetése miatt történik, sokkal inkább az előbbi keringőre való felhívására értem. Már régen volt, amikor egy nőt elhívtam, évek teltek el azóta, úgyhogy szó se róla, be vagyok rozsdálva. Ha nem tetszik neki, akkor úgyis lepattint, szóval mit stresszeljem magam rajta! Senki sem tökéletes. A mi fajtánk meg főleg nem az! Visszadőlök az ülőalkalmatosságom hátának dőlve, megint közel hajolok az egérkémhez, aki kezdi szóvá tenni az elégedetlenségét. Persze ő is burkoltan.
- Hogy?
Szó se róla, már én is ennék.
- Á, egy idő után biztosan megunnád, mindig ugyanazt enni. Nagyon sok étterem van a városban, nagy a választék, én örömmel körbeviszlek majd. Fő a változatosság! Hm?
Játékosan búgom neki oda, de közben már én is elkezdek mocorogni, látva a nyak nyújtogatást tőle. A levegőbe szimatolva azért érződik, hogy csinálják a mieinket is, valahol a sok piruló húskorong között ott van a mi rendelésünk is.
- Azt munkahelyi zaklatásnak hívják. Te örülnél neki, ha egy vadidegen megjelenne ott melletted és kérdőre vonna a munkád kapcsán? De amúgy nem. Eszembe se jutott, soha.
Beleiszok a kólámba, és amikor megint az ajtó felé tekintünk, már feltűnik a pincér. A kezeiben két nagy tálca, megpakolva ételekkel, és nyílegyenesen felénk tart.
- Az már szerintem ott a mi rendelésünk.
Bólintok a fejemmel az irányába, amire talán Aikko is letesz a konyhába lopózás ötletéről. A felszolgáló hölgy az asztalunkhoz érkezik, lepakolja a kezéből a két tálcát és jó étvágyat kívánva, derűsen mosolyogva tovalibben. Bár a rendelésünk ugyanaz, a desszertek azonban nem, így nem nehéz kitalálni ki melyik tálcát kapja. A fánkokkal teli kiskosarast húzom Aikko elé, én pedig a fagyis kelyhesnél maradok. Csalogatóan körbetáncolja az asztalunkat a fűszeres hús illata, amitől megkordul a gyomrom nekem is. Kiveszem a hamburgerem a papírdobozból.
- Kiváncsi leszek, neked hogy fog ízleni. Jó étvágyat!
Mosolyogva fordulok még oda Aikko-hoz, aki a saját tálcájával van épp elfoglalva, míg én a szavaim nyomán egy szalvétát tekerek a hamburgerem hátsó szélére, aztán nagyot harapok belőle.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Vas. Ápr. 21, 2024 7:14 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Jason Williams


- Sajnos nem, pedig ennivaló lenne egy patkány macskatappancsokkal, azt adnám, a tappancsotok nagyon tetszik - ábrándozik el vidáman, egy cseppet sem bánva, hogy az egész gondolatnak nincs tétje és célja, csak a szórakozást szolgálja.
- Meg azt is, hogy kinek a pap, kinek a paplan, de mit is véltél megtanulni, te jó pap, hm? - ártatlanul pillant rá, de csak úgy megcirógatja megint, neki nem idegen, hogy teszik neki a szépet, hiszen Jason láthatta, patkánylovagokból nincs hiány a mélyvilágban, ám nem éri be a saját állati fajtájával, ha egyszer megakadt a szeme valakin, mint a rend éber őrén.
- Az emberek legtöbbje és az emberi faj évszázadok, ezredek óta alaptápláléknak tekinti a kenyeret, szerintem van olyan, amit egyszerűen csak nem lehet megunni - egészen filozófikusan hangzik a szájából, mielőtt elöntené az arcát újra egy nagy mosoly.
- Én benne vagyok! Kíváncsi vagyok, mindennek más-e az íze a csatornában félig elázva, vagy azon kívül frissen elkészítve, ez egy elég konrkét tanulmányút lesz - ami közben lehet nem ártana a nyakába egy póráz, de úgyse tűrné.
- Szeretem, ha vadidegeneket látok, de már az is elképesztő gondolat, hogy lenne munkám. Vagy valaki kérdőre merne vonni. Elvégre királynő vagyok és nem hiszek a demokráciában - az ő pillantását is odavonzza a mozgás, izgatottan fészkelődik a helyén, egészen gyereket benyomást keltve csillogó szemekkel követi az étek útját az asztalukhoz, még a száját is megnyalja kétségtelen jelét adva az étvágynak, amitől összefutott a szájában a nyál.
- Egészen szürreálisan fantasztikusan néz ki! - csattan fel vidám dicsérettel hozva a frászt a távozó felszolgálóra és hosszú ujjával máris beletúr egy fánkocska közepbe, felvéve azt megmozgatja a kezét maga előtt a bizarr gyűrűben. - Milyen csinosak így, hogy már rajtuk a cukormáz - elégedetten szopogatja le őket a kezéről, vidám majszolással. Csak az édesség után szagol bele a burgerbe, addig a technikát figyeli, ahogy a férfi eszi és számára felfoghatatlan ügyességgel nem teríti be vele az egész asztalt.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
hell around us


blackout frpg

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

"Mi van tigrispárduc?"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Játéktér :: Külváros :: Utcák-