"Mi van tigrispárduc?"

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Vas. Júl. 23, 2023 4:00 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


Rózsaszín topban és egy franciabugyit imitáló rövidnadrágban mutatja meg a hasát és hosszú combjait az utca közönségének egy konténer tetején ülve, ami szigorúan a randira való tekintettel csak egy épitkezési törmelékekkel teli darab, nem pedig szemetes, ami jobban illene a patkánykirálynőhöz.
Tükrös napszemüvege mögül bámulja a megbotránkozott mammereket, akiket már lakkcsizmájának sarka is elborzaszt, nemhogy a többi látványosság, harsányrózsaszín rágógumibuborékot fúj feléjük, de mondjuk a gumit rögtön el is dobja, amikor felbukkan Jason, mert a rendőrbácsihoz nem kell gumi... úgy semmilyen értelemben sem.
- Őrnagyom! - kecsesen a kezét nyújtja, hogy lesegíthesse a magaslatról, mert hát hölgyből van, kecsesen huppan le mellé. Miután kicsempészte a jaguárt a föld alól minden bohókásságot mellőző együttlétük forró ideje után megbeszélték a találkozási helyet, ezt a népszerű parkolót egy bevásárlóközpont mellett, ahol anélkül találkozhattak, hogy túl sok patkány tekintett volna rosszallóan a betolakodó férfire.
Azóta rendbe szedte magát, száz fonatba igazította sörénysűrű szőkeségét, amik a koponyáján kavargás után egy rendezett copfban kötnek ki, civilizált megjelenést kölcsönözve a nőnek.
- Ezt neked hoztam - elpostázott telefonján kívül a cuccait már az elválásukkor visszaadta neki, úgyhogy ez valami más, fekete dobozkába csomagolt ajándék.- De inkább vidd be a bizonyítékraktárba, köze van azokhoz a fickókhoz, akiket a plázában üldöztél. Nem fizették ki a csempészárut, amit tőlünk kaptak, úgyhogy nem fedezem őket, a tieid lehetnek - elmosolyodik, a száján a másik alakváltó csókjának édes emlékei ülnek.

Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Szomb. Júl. 29, 2023 8:59 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
to Aikko Graves
Az elmúlt napok nem voltak szerencsésnek nevezhetőek, tekintve hogy már egy hete dekkoltam az íróasztal mögött még Laura ügyének rendezése miatt, utána meg Aikko bekattant patkányaival kergetőztem az arénában. A méreg drága mobilom oda. Le kellett tiltatni a számot és újat venni mindkettőből, és még örülhetek hogy nem a szolgálati mobil tűnt el. De a legrosszabb az egészben, hogy még magyarázkodhattam is, miért tűntem el két napra. Úgyhogy az úton a parkoló felé többször is feltettem magamnak a kérdést: mi a jó fenét művelek? Meg kell hagyni, a patkánykirálynőnek van egy nagyon elbűvölő énje, ha elvonatkoztatok attól a ténytől, hogy gyakorlatilag elrabolt. Elrabolt és majdnem meg is haltam. Előtte meglépett a rabszállítóból és bár azóta kiderült hogy semmi köze nem volt ahhoz a szervezethez, de a rendőr elleni erőszak, közúti veszélyeztetés, könnyű testi sértés, nah meg szökés miatt kőrözik. Én meg vele fogok randizni, pedig letartóztatni kellene. Mi változott?
Behajtottam a parkolóba, és minden igyekezetem ellenére sem tudtam kiverni az este azon kellemes részét, amely miatt másképp kezdtem látni őt. Nem úgy, mint a Plázában. Miközben őt kerestem, párszor elmantráztam magamnak fejben: elment a maradék józan eszem is. Ám ha a múltbéli kapcsolataimat nézem, hát ez most merőben más, legyen akármi is köztünk. Ő is alakváltó. Nem kell neki hazudnom. Nem kell őt ellöknöm magamtól. És pontosan tudja ki vagyok, hogy mi vagyok.
Hamar megtalálom az alakját, amint rózsaszín rágóbuborékokat eregetve fittyet hány magasról az utca emberére. A lehető legközelebb parkolok hozzá és amikor kiszállok a - kocsiból -, intek neki egyet, apró mosollyal konstatálva a gumi köpködést. Rajtam egy fekete, rövidujjú, o-nyakú poló van, sötétkék hosszú farmer, fehér zokni és sötétszürke sportcipő. Gyorsan elindulok hozzá, a köszöntését meghallva azzal a trillázó, életvidám hangjával, inkább nem akarom kijavítani. Lehet hogy talán sosem fogja megjegyezni. Menet közben a fejem tetejére húzom a napszemüvegem.
- Szia, szépségem!
Megfogom a kezét, ő pedig lepattan a konténer tetejéről. Mivel rajta van a szemüvege, így nem látom azt a huncut tekintetet, cserébe hamar észreveszem a fekete dobozt, amit felém nyújt. Először a mobilra gondolok, talán még is van Isten! De aztán hamar kiderül hogy nem. Bár szép gesztus volna, ha a végén nem csendülne fel az a monológ, hogy: többé nem fedezem őket. Ha kezdetben mosolyogva is fogadtam, a végére lekonyul ez a lelkesedés és a homlokomat ráncolva veszem át tőle.
- Tehát ezzel azt mondod, hogy nekik falaztál, amikor előlem szaladtál?
Remélem hogy nem.
- Tudod, ez nem az én ügyem. Én csak a plusz voltam ott, a rendőrség emberhiánnyal küszködik, úgyhogy néha más állományokból is bevonnak embereket egy egy ilyen rajtaütésre, akiknek amúgy nem sok közük lenne hozzá. Szóval be tudom vinni, de talán okosabban is felhasználhatnád ezt a bizonyítékot te magad, és akkor lekerülne az a bájos pofid a körözési listáról.
A végét megint búgó hangon ejtem ki neki, hogy aztán ha engedi, akkor átöleljem egy röpke időre és apró puszit leheljek a bal orcájára. Hamar elengedem, és csupán az egyik kezét fogva indulok meg a kocsi irányába. A doboz még a kezemben van, de ha mégis meggondolja magát és ennek hangot is ad, akkor készséggel visszaadom az ő kezébe.
- Nos, királynőm. Mit együnk ma? Olasz, kínai, hagyományos, vagy hamburgerezzünk?
Persze ez nem a teljes választék, ha mást akar, majd megmondja. Menet közben kérdezem, a napszemüvegem meg visszahúzom az orromra.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szer. Aug. 09, 2023 10:58 am
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


Már úgy bámulja azt a Rovert, mint aki pontosan tudja, hogy ki ül a tükröződő szélvédő mögött a volánnál, fitos orra izgalmas gyorsasággal mozog és még a lábát is vidámabban lóbálja, hogy veszélyesen csillogó tűsarka monoton metronóm légrajzolása szabálytalanabb vonalvezetéssel jelezze növekvő izgatottságát. Nem mintha bárki figyelne az ilyen lényeges apróságokra, miközben nem mintha bárki is elmulasztaná a "botrányos nő" egyetlen mozdulatát is a környezetében.
A királynő az csak királynő marad, még akkor is, ha nem a népe körében időzik, senki sem maradhat semleges iránta.
- Már el is felejtettem, hogy festesz civilben, igazán jól áll neked - de a csatornamocsok meztelen bőrén még jobban, de ezt csak a szája szélén rejtőző mosoly árulja el, mert mégsem akarja totálisan kiborítani a környezetét. Így, hogy a mancsát a férfi kezébe teszi és leszáll a trónusáról a külvilág szemében elveszíti az érdekességét, hiszen rendeltetésszerűen használva a nőiességét most már egyértelmű, hogy kit akar elbűvölni. A sétáló párocskák hölgytagjai már nem érzik veszélyben a párjukat, a kóbor öregasszonyok a fiatalságuk emlékét, az anyukák pedig a példaképet kereső kislányaikat tudják biztonságban, mert ez a lány is csak a partnerére várt.
- Mindig ilyen ügyetlenül fogadod el az ajándékokat? - annyira megemeli a szemöldökét, hogy az kikacsint a napszemüveg üvege mögül, amit le is csúsztat az orrán, hogy ragyogó, kék pillantásának megrökönyödött mivoltát felfedje Jason előtt, egyszersmind láttassa bennük azokat a bosszús szikrákat is! Még ilyet! Kézcsókra előbb számított, mint bújtatott kritikára, de hát a macskák azok macskák, teljesen megbízhatatlanok!
- Nem Jason, nem előled szaladtam, hanem elszaladtam, az igazoltatás elől, mert nincsenek papírjaim, amúgy se álljon senki az utamba. Teljesen önzőn szaladtam el, csak téged hajtott utánam a kötelességtudat - lebiggyeszti a száját, megingatja a fejét, ennyit sose kockáztatna idegenekért, csak patkányokért. Kissé félrehajtja a fejét, a hitetlenkedő mosoly ott marad a száján.
- Nincs erre az ügyre vesztegethető időm Jason, engem nem érdekel, csak gondoltam, hogy örülnél neki, ha már ott voltál, te olyan lelkisnek tűnsz, aki a szívére veszi az ilyen dolgokat. Tőlem ki is dobhatod a kukába - megvonja a vállát közömbösen, átadta, neki nem kell, de energiát nem fektet bele, a búgó hang viszont tetszik neki, belekarol és hozzásimul, hogy az átölelés ne legyen olyan röpke, és a puszi is a száját eltalálja "véletlenül" odafordítva.
- Vannak vadászok a rendőrségnél, akik amúgy sem hagynák más ügyek miatt elévülni a körözésem, de kedves tőled - az ujjait az ujjai közé fonva kényelmesen elindul vele, így, magas sarkakon libegve majdnem olyan magas, mint Jason, éppen csak annyivel alacsonyabb, hogy kényelmesen a vállára billentse a fejét.
- Na de mi számít hagyományosnak? Ha az nem valami különleges akkor hamburgerezzünk, kíváncsi vagyok te képes vagy-e arra, amire nem sokan, hogy ne maszatold össze vele magad könyékig! Ez lenne csak a macskaügyesség bizonyítéka - ahogy lépked vele csak egy pillanatig látszik egy elbocsátó kézmozdulat a szabad kezével, mire az a viszkető-figyelő érzés, amit a jaguár már kiszúrhatott elpártol tőlük, mintha valaki nem hitte volna el, hogy a királynő tényleg kettecskén akar lenni a férfival, de most már kénytelen beletörődni.
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Csüt. Aug. 10, 2023 6:35 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
to Aikko Graves
A patkány habitusával vegyített, szúrós tekintet, amely kikandikál rám a napszemüvege alól, meg a hangjából kihallatszó sértődöttség és csalódottság elegye jobb belátásra térít. Nyilván nem veszi ezt annyira magára, elvégre a többit sem vette, bár az adott pillanatban azért kaptam tőle hideget meleget, szerintem nagyjából most is ez a helyzet. Örülök a válaszának, ezek szerint ő nem falazott nekik, csak önző módon elszaladt, ahogy mondta. És valszeg a falazás a dobozzal történt, amit most ide adott nekem. A cél pedig az örömszerzés lett volna, amit én botor módon letaroltam, így oda a pillanat varázsa, és még azt sem írhatom a számlájára hogy nem ismer, így nem tudhatta hogy ezzel bizony nem fog örömöt szerezni. Amúgy fő az őszinteség, most legalább tudja. Azért a másik varázst így is sikerül felmelegíteni, bár még morcosan, de fogadja a közeledésemet és a pusziból az arcára inkább egy csók kerekedik, amibe hosszasabban belefeledkezünk.
- Igen. Ha az én ügyem volna.
Búgom még mindig egy kissé vontatottan, de nem akarom a patkány bajszát húzogatni, mert nem azért vagyunk itt hogy veszekedjünk hülyeségeken, hanem hogy jól érezzük magunkat. Nagyon is belém lát, sok mindent magamra tudok venni. Speciel ezt most nem.
- Nekem te magad vagy az ajándék.
Igyekszem kiengesztelni, ha már felpiszkáltam Aikko jókedvét, de úgy látom az hamar visszatér és elindulunk a kocsi felé, kéz a kézben. Szerintem amúgy sem kellene ajándékokkal bombázni egymást, amíg nem ismerjük ki a másikat, mert ugyanúgy balul sülhet el. Közben visszahúzom a napszemüvegem az orromra, menet közben hallom Aikko kijelentését és ez el is gondolkodtat. Amúgy a lista legalján láttam valahol azt a fitos kis orrát, de nem olvastam el pontosan miért is körözik, úgy gondoltam csak azért. De most már világos hogy nem csak azért, és akadnak olyanok, akik nem fogják hagyni hogy lekerüljön onnan.
- Mindenesetre köszönöm.
Legalább a gesztust, meg az igyekezetet köszönjem meg, főleg, mert én meg semmit sem hoztam neki, magamon kívül. Most tűnik fel, amikor ismét idebújik hozzám, én meg átkarolom, hogy jó nagy talpú cipőben karistol, mert amúgy sokkal kisebb nálam. Megállok a kocsi hátuljában, pittyen a nyitógomb, én meg berakom a csomagtartóba a dobozt. A művelet közben egyszer hátrafordulok a távolba meredve fürkészem a semmit. Elképzelhető hogy mégsem teljesen egymaga várt itt, hiszen mégis csak ő a Királynője a patkányoknak, és ezért éreztem magamon valakinek a tekintetét. Csak hát nincs szükség lovagokra, amikor itt van egy másik lovag, ugye? Igazából ez csak pár pillantás, a csivetélésre visszatérek hozzá. A kezem még a csomagtartó alján pihen, miközben kilépek alóla, nehogy magamra csukjam majd.
- A hagyományos? Az a szokásos amerikai konyha, amit otthon is összekotyvasztasz.
De miközben csukódik az ajtó jót nevetgélek a képzelgésén.
- Hát..sok mindenre képes vagyok.
Kattan a zár, közben a visszatükröződő lencsét bűvölöm, és azt hiszem ő sem lát túl sok mindent a szórakozottságomból, még ha az én napszemüvegem nem annyira csilivili mint az övé. Csak még egy ölelés, még egy csók.
- Na gyere, te sózsák!
Amint befejezzük az enyelgést, én lehajolok egy picit és mire kettőt pislog már a karomban van. Nem engedhetjük meg hogy kitörje itt a nyakát! Persze csak szórakozom, tudatában vagyok annak, hogy százszázalék nem törné ki a nyakát, elvégre az az ő cipője, meg valahogy a konténerre is felmászott. Inkább csak éreztetem vele amit amúgy is megszokott, hogy különleges. A kocsi jobb oldalán haladunk.
- Elrabolhatlak holnapig?
Az első értelmes kérdés lát napvilágot, mert hát ugyan randinak hívjuk a mai találkozót, de azon már rég túl vagyunk ám! Magamból kiindulva, én nem vagyok híve az egy éjszakás kalandoknak, nem is művelem, ugyanakkor róla fogalmam sincs. Az erős vonzódás közöttünk határozottan megvan és a múlt éjszaka után szeretném jobban megismerni.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szomb. Szept. 09, 2023 2:44 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


- Férfiak, és az ő ügyeik... különösen, ha egy rendőrről van szó! - biggyeszti le a száját, de a lázadozásának már inkább játékos éle van, a csók megfelelő valuta a patkánykirálynőnél akut bosszúság enyhítésére, na meg az ajándéki mivolt, már mosolyog is az a fintorgó száj, gyorsan elfeledve a sérelmét, elengedve azt egy szusszanással, a megfelelő tanulsággal, amire amúgy már nem is emlékszik, nem úgy igazán, élesen, mintha valami nagy dolog lenne, hiába, a patkány az csak patkány és nem elefánt.
- Mindenesetre szívesen - incselkedve veszi át Jason szavajárását és játékos kis nyelvcsettintéssel egészíti ki, hogy patkányosan hangozzék, de közben nem szűnik meg figyelni és fürkészni a férfit. Látja ő, hogy megérezte a figyelést, de mert nem kérdez, nem látja szükségét annak, hogy megossza vele a részleteket, amúgy is, éppen elhessegette a kíséretüket. Hát igen, megvannak annak a hátrányai, ha valaki a patkánykirálynőt akarja bálba vinni. Vagy ez éppen az előnye? Biztos lehet benne, hogy más nem csapja le a kezéről, mert a testőrség azt sem engedné.
- Képzelheted, hogy milyen sokszor járok a konyhába kotyvasztani, vagy mennyi konyha van az alagutakban - elneveti magát- Ne tévesszen meg a Lecsós mese, apróséf is kanpatkány volt, nem egy nőstény, ők a született tehetségek, nem a lányok, én leginkább fosztogatni járok a konyhába - illegeti egy kicsit magát, de már nem törekszik közbotrány okozására, de várja már a macskaölelés melegét és a szájának szigorú forróságát, amiből már kikoptak az ellenvetések és kritikák, nincs vita közöttük.
- Tényleg sok mindenre - kissé kimélyül a hangja, mert amire ő gondol az most már nem a hamburgermegtartási képességhez köthető, sokkal inkább egy királynői vacokhoz a bézbólütők alatt, de aztán meglepett kis sikkantással emelkedik fel a levegőbe és a lábaival kalimpálva megkapaszkodik Jason nyakában.
- Jaj... jaaaaj nekem, segítség! - suttogva "kiáltozik", de elneveti még ezt is, csak néhány megdöbbent tekintetet sikerül magukra vonnia, aztán azok éle is inkább elkopik a vidám "szerelmesek" láttán. Felpillant rá, a szemüveg lecsúszik az orrán, kék szemei szinte ragyognak.
- Technikailag nincs akadálya, a falka nem fog felháborodni rajta, és így fer, én is elraboltalak, te is elrabolhatsz, de nem adhatsz rám olyan nadrágot, mint én rád, láncból is jobban áll a vékonyabb, a kenderkötelet viszont szeretem rágicsálni - biggyeszti le a száját nagyon komolyan, az egyik kezével végigsimít az autón, ami mellett ellép a férfi vele, mintha őt simogatná, de a kocsinak jut a jó.- És éheztetni sem ér a foglyodat! Mit terveztél, hm? Hm? - a pozícióját kihasználva kíváncsian beleböki az orrát a nyakába, az álla alatt, odaszimatol, a száját végighúzza az állcsontját, mintha a fantombajszának csiklandozását érezni lehetne az ádámcsutkáján, ami jelzi, hogy a nőstény állat egy húron pendül vele érdeklődésben.
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Vas. Szept. 10, 2023 6:03 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
to Aikko Graves
Gondolatban már én is hozzá suttogom hogy igen, igen, jaj nekünk! Akár lehetne is fogadást kötni hogy meddig bírjuk ki anélkül, hogy ott folytassuk, ahol abbahagytuk. De nem teszem, mert az a csillogó, meleg kék tekintet nekem szegeződik és folytatja a csacsogást, én meg nem akarom félbeszakítani. A kérdésemre igen furcsa választ kapok, ami el is gondolkodtat, még fel kell dolgoznom ezt. Úgyhogy csendben haladok vele a karomban, és kellemes borzongás szakítja félbe a képzelgést, amit a szimatolgatása, az érintése, meg a lehelete okoz. Mintha tényleg a patkány bajsza pengetné a húrokat, persze közben arról faggat hogy mit terveztem. Kedves mosoly indul meg az arcomon, ami a szavaitól egyre szélesebbé kerekedik. Szóval szereti rágcsálni a kenderkötelet.
- Nem úgy elrabolni.
Javítom ki az ő képzelgését, mert egyértelműen félreérthető volt és ő szereti félreérteni, amit félre akar érteni, meg amit félre lehet érteni. Közben lefelé tekintek rá, a huncut szempár érdeklődve és ugyanolyan lelkesedéssel fúrja bele magát a tudatomba. Nekem annyi! Kész, vége!
- Ahm, kötél az nincs otthon és nem vagyok oda az ilyen vad bulikért, de ha szeretnél, akkor bilincset kaphatsz.
Egy kis incselkedő éllel adózom a "kötekedőnek", de amúgy nem tartom ezt annyira jó ötletnek. Oda bilincselve lenni valahova kényelmetlen és ostobaság is! Meg amilyen izgő mozgó, az agyamra menne, ezer százalék! Közben megállunk a kocsi ajtaja előtt, én egy ideig még kapirgálok az ujjaimmal a kilincs után, aztán óvatosan nyílik az ajtó, mi meg mozgunk egy kicsit, beügyeskedem magam a nyitott ajtó mögé elállva ezzel a visszacsukódás lehetőségét.
- Azt terveztem hogy megtömjük a bendőnket, közben beszélgetünk, meg jól érezzük magunkat, esetleg sétálunk egy nagyot, ha nem töri a cipő a lábadat, mert ha igen, akkor azt majd legközelebb, aztán ha mindenki ép bőrrel megúszta az estét, akkor aludhatnál nálam. Holnap nem kell korán kelnem, és így téged sem foglak felbosszantani! Hm?
Óvatosan lefelé aztán befelé hajolok a kocsiba, berakom őfelségét az ülésre, majd egy kicsit várok, nekitámaszkodva az ülés támlájának, szemezek vele. Nem biztos hogy minden egyes fázis a kedvére lesz, amit itt én felsoroltam és hát nem is kell úgy alakulnia. Ami azt illeti, nem is számítok rá hogy minden a terv szerint fog haladni, mert ő képes pillanatok alatt szétdúlni, megzavarni a fejem.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Pént. Szept. 15, 2023 1:13 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


- Nem úúúúúgy mondod te, de a helyzet nagyon is kétesen fest - kalimpál a lábával vidáman, mert nem kerüli el a figyelmét, hogyan lódul meg az orra alatt a férfi szívverése, még ha a gondolataiba mélyedt is egy pillanatra, az érzékei nem tompultak el és nem rest ezt kihasználni egy puha puszi nyaki vénás felhelyezésével, ami ellen nem is lehet védekezni, hiszen éppenséggel Jason keze tele van vele.
Amúgy se valószínű, hogy akarna.
- Olyan igazi szolgálati bilincset, mint a plázában? Úúú, hát az aztán az igazán vad buli, azon még rózsaszín plüss sincs, lefogadom, hogy gyakran kérlelnek a rendőrszukák azért, hogy bilincseld meg őket vele - a hangja játékossággal teli, a szemében sincs ellenségesség, a szuka sem hangzik a szájából szitokszónak, inkább "nő" helyett használja, mert jobban esik, előbb jut az eszébe, abba az amúgy is bilincsekkel és kötelekkel megbéklyózott fantáziájának elburjánzott árnyékából csoda, hogy értelmes szavak kijutnak, hiszen így is kipirul, szinte kivirul, pedig csak gondol a játékra, amit megkötözve játszhatnának.
És azokban nincs semmi szörnyű, legalább a vidámsága láttán egyértelműen nem olyan kellemetlen foglalkozást képzelt el maguknak, mint amilyenben a férfinek volt része odalent.
- Tényleg macskaügyes vagy - állapítja meg az ülésbe csúszva, megsimogatva búcsúzóul Jason tarkóját, hosszú ujjai között pödörve meg rövid tincseit egy pillanatig. - Ez nagyon jól hangzik. Olyan emberi boldogságnak - ízlelgeti egy kicsit a szót, amit kimondott, szemlátomást megilletődik a tervek komolyságától.
- Végül is, te is tudod, hogy hol lakom, most már én is tudom, hogy hol van a te vackod, ez nagyon kedves ötlet - egy kissé tényleg zavarba jön, lekapja a napszemüvegét és amikor Jason beszáll a helyére, éppen annak a szárát rágcsálja elmélyülten, aztán ahogy eszébe jut még valami szinte kigyúl a villanykörte a feje felett.
- Ja, és amit kérdeztél, egyáltalán nem töri a cipő a lábam! - demonstrálásképpen fel is dobja maga előtt a kesztyűtartóra, hogy megmutassa kecses, fehér lábfejét a nyaktörő cipőcsodában, vidáman mozgatva meg pucér lábujjait, amiknek körme is ép, nem olyan deformálódott patkánykarom, mint amilyet feltételezni lehetne a mélyvilági szörnyek királynőjétől. - Igazság szerint elég kényelmes a maga módján - ahogy ezt a lehetetlen pozícióban ülve-fekvést az ülésben is annak találja, éppen csak hátrabillentve a támlát, hogy teljesen Jasont láthassa és ne a külvilágot.
- Amúgy... sikerült kivágnod magad a hátborzongatóan szigorú rendőrfőnökeid előtt, hogy hova lettél, amíg nálunk voltál? - kérdezhetné lelkiismeretfurdalással teli hangon... de az nem ő volna.
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Szomb. Szept. 16, 2023 11:30 am
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
to Aikko Graves
Az érzékeim nagyon is éberek, ennek köszönhetően nem megyek neki a már nyitott kocsiajtónak amikor a merényletét elköveti, amitől a szívem az agyamban kezd tombolni beleragadva az érzékelés pillanatába. Lehunyom a szemem, mert már csak az hiányzik hogy a másik felem jelenést tartson, ami mostanában teljesen másképp megy végbe mint ahogy megszoktam, és a legtöbbször a jaguár lélektükrei pislognak vissza a külvilágra. Aikko meg nagyjából bármivel el tudja ezt érni! Aztán eszembe jut a napszemüveg, ami rajtam van. Miközben beültetem, inkább csendben mosolygok a szavain, nem akarom lelombozni a kedélyét azzal, hogy egyáltalán nem történnek ilyen események, mert az egy dolog hogy mi itt ketten vonzódunk a másikhoz, azért ez nem mindenkire általános érvényű. Hagyom, hadd tobzódjon ebben a mókásan visszás eufóriában! Szinte kivirult tőle, és én egyértelműen imádom ezt a bolondos énjét. Felvázoltam a tervet neki, egy kis ideig szemezünk a napszemüvegek takarásában, aztán mintha komolyan venné, de ebben nem vagyok biztos. Vele együtt ízlelgetem a megfogalmazását, ami egyben egy kérdést is sejtett, csak először választ szeretnék kapni. Mind a ketten megérintjük a másikat, míg ő az én hajam borzolja meg, én az arcát érintem erre a momentumra. A reakciója viszont azt sugallja, hogy zavar került a rendszerbe, ezek szerint én is meg tudom zavarni őfelségét! Eltávolodva tőle felegyenesedem, szerintem neki is kell némi friss levegő, meg nekem is, vagy sosem fogunk elindulni ebből a parkolóból! Ugyan még helyezkedik, semmi sem gátolja meg az ajtó becsukását, hogy aztán sebesen megkerüljem a kocsit és én is beszálljak a kormány mögé, bár a motor még nem bőg fel, főleg mert folytatjuk a csevegést, csak tisztesebb távolságból. Szóval az ötlet az ötlet marad még, de a séta belefér..ezek szerint. Leveszem a napszemüvegem, a műszerfalra rakom összecsukva. Aztán oldalra fordulok, és észreveszem azokat a kecses, hosszú lábakat, amint ott kalimpálnak a műszerfalra hányva. Nem válaszolok neki rögtön, mert azzal küzdök hogy ne legyen feltűnő mennyire elvesztem a látványban.
- Öhm, kétlem. Mármint évente egyszer megjátszom hogy beteg vagyok, ne legyen feltűnő hogy valójában sosem vagyok az, de ez most nagyon rosszkor jött. Azt hitte hogy meg akartam úszni az irodai szolgálatot, úgyhogy kaptam plusz egy hetet. Koptathatom az asztalt.
Azt csak magamban teszem hozzá hogy hála neked, mert nem szemrehányást akartam itt produkálni, ő kérdezte. De azért tudatom vele az utolsó három szóval hogy gyűlölök ott ragadni az irodában. ~Igen, jól kitoltál velem!~
- Mondd...milyen lenne az állati boldogság?
Ez a kérdés már egy ideje a nyelvem hegyét piszkálja. Ő sokkal harmonikusabb szimbiózisban él a patkánnyal. Érdekelne a válasz, hiszen ő a terveimet emberinek nevezte, ami való igaz, tudja rólam hogy szeretek embernek lenni. És nekem több időbe került megbarátkozni a másik felemmel mint a többségnek, akit ismerek. Ugyanakkor a tapasztalás kimerült nála abban, hogyha nem bosszantják fel, meg szabadon vadászhat anélkül hogy visszafognám és tele a hasa, akkor ő tökre boldog. Ennyi. A patkánynál más a felállás?


- Figyelj! Én örökké bámulnám a lábaid, de nagyon nem biztonságos így utazni a kocsiban. Ha hirtelen erősebben fékeznem kell, akkor te...
Muszáj vagyok hangot adni ennek később. Inkább a kezeimmel mutatom meg neki, mennyire nem jó ötlet itt terpeszkednie menet közben. Felemelem magam előtt a tenyereimet egyenlő távolságra, hogy aztán összecsapjam őket és ezt megismétlem, hogy biztosan rájöjjön mire gondolok.
- Tudom, hamar meggyógyul meg minden, de egy törés nagyon tud fájni. Nem akarom hogy bajod essen!
A bal kezemmel a biztonsági övért kotrok, aztán áthúzom magam előtt és becsatolom, szemléltetve neki mire is gondolok még, a normális ülésen kívül.
- Kérlek!
Ismét oldalra fordítom a fejemet hogy nyomatékosítsam ezt a kérést, mert addig nem indulok el.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Kedd Szept. 19, 2023 6:58 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


- A férfiakon egyszerűen nem lehet kiigazodni - mormogja maga elé, amikor rácsukódik az ajtó a zavarát kiégetendő magából, bár azt könnyebb elgondolni, mint megtenni, még egy ilyen királynőnek is lehet nehéz napja, mint neki.
Vagy legalábbis bonyolultabb.
- Ó, ne kéresd magad, nem ragaszkodom ahhoz, hogy a szemembe nézz - billentgeti meg a lábfejét a magasban, mosolyogva ügyelve arra, hogy sima vádlija megfeszüljön és a combjai is megmutassák a maguk görbületét a rendkívül takarékosan szabott nadrágból kikandikálva úgy nagyjából a tövükig, mert a férfi szemeinek elismerése helyrebillenti a helyzet feletti uralmát és ez nagyon jó neki. Szinte jobb, mint egy simogatás.
De csak szinte.
- Hogy neked még erre is figyelned kell... átkozottul fárasztó lehet embernek látszani - fintorogva mondja, pedig egy kis elismerés is csendül a hangjában, ahhoz, hogy valaki ennyi hazugságot az eszében tartson okosnak kell lennie, lényegesen okosabbnak, mint ő. A fogai fehér gyöngyökként gurulnak elő a mosolyának kedves, vigasztaló ívén.- Akarod, hogy meglátogassalak odabent? Az asztalok koptatásában nagyon jó vagyok, és nem csak mert a patkány megrágcsálja, hanem mert nem ragaszkodom a matrachoz se, ha arról van szó, hogy megmozgassuk az elmacskásodott izmaid - ennél direktebb ajánlatot már csak gusztustalanul tehetne és már ez is a határán jár, de vidáman tapodja, mert ez már neki való téma és egy percig sem búslakodik ahhoz, hogy ki miatt jutott Jason ebbe a helyzetbe. Kifejezetten problémamegoldó alkat.
- Huh? Ezt így kérdezed? Komolyan? Vagy... hogy mondják? Olyan költőien? - rábámul, tökéletes helyzetben van ahhoz, hogy az arcizmainak egy rándulását se szalassza el, mindkét szemöldöke egyszerre a magasba emelkedik és kék íriszén elmélyülnek az elgondolkodás fényei, mert ezt komolyan veszi.
- Hogyan magyarázhatnám el? - kissé beharapja vérteli alsó ajkát, szenvedéllyel megrágcsálja- Ez egy érzés. Amikor az állatod felveszi az alakját, nyilván boldog. Általában. Hacsak nem az életedért harcolsz, de egyesek még azt is élvezik. Ott a telihold, amikor ledob téged, és azt tesz amit akar. Nincsenek róla, emlékeid, igaz? - rápillant.- A patkány szemeteseket kutat, területeket jelöl, kíváncsiskodik. Ezért kell a kicsiket bezárnunk. Boldoggá teszi a felfedezés, a raktározás, az ismerkedés, a ... hm... hímek keresése ha éppen olyanja van - a kezeivel is hadonászva magyaráz, de még feldobott lábfejei is meg-meglendülnek. Kézzel-lábbal.- Állati boldogság, ami az emberi formádban is megszólítja és megengeszteli az elzárt állatot benned. Általában a ruhák levetkőzésével kezdődik? Mondd, mindig meztelenül aludtál, vagy csak az átváltozás után kaptál rá? - pislog rá, még az is lehet csak, hogy összezavarta a közbeékelt kérés, és fogalma sincs hogyan alszik Jason, mindenesetre felkacag.
- Segíthetnél kiegyenesíteni a tagjaim és közben olyan helyeken foghatnál meg, ami ellen még csak tiltakozni se tudnék, gondold meg! - vigyorog azon a tenyércsattanáson.- Nekem erről egészen más jutott eszembe, de jóóó legyen, ahogy szeretnéd, végül is, te vagy az elrablóm - dorombolva fűzi hozzá és szinte normálisan elhelyezi a virgácsait, bár az egyiket maga alá húzza. Fintorogva csattintja be az övét, kényelmetlenül rendezgetve a mellei között húzódó szíjat. - Hát ez nagyon idegesítő! - akárhogy próbálkozik, nem marad meg egyik vagy másik halmon a rugalmas öv, mindenképpen a kettő közé kívánkozik.
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Szomb. Szept. 23, 2023 1:57 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
to Aikko Graves
Cinkosan oldalra fordulok és elvigyorodom a rájátszásán, amit még szenvtelenül szavakba is önt, de mégis tisztesen megmaradok a szemmel flörtölésnél, aztán még annál sem, mert rátérünk egy lényegesen kényesebb kérdésre.
- Nem!
Vágom rá szinte gondolkodás nélkül. Más sem hiányzik, mint hogy idén elveszítsem az állásomat! Ezen az álláspontomon még az az elragadó, pajkos mosolya sem változtat egy fikarcnyit sem. Nekem a munkahely az munkahely. Aztán kibököm azt a témát, ami engem már egy ideje foglalkoztat, amióta beszállt a kocsimba és úgy látom elgondolkodik rajta. Nem tudok igennel bólintani a kérdésére, mert nem. Valójában nagyon nem! Aztán én is elgondolkodva ízlelem a szavakat, a mondandót, amit végig követtem. Még hagynom kell leülni ezeket, mielőtt elmondom neki a hogylétem. Viszont elindulni sem tudunk, amíg itt tornázik a kocsiban és ezt közlöm is vele. A mókázására nemlegesen megrázom a fejemet, egyrészt mert komolyan mondtam, másrészt mert ismerve magamat, vele együtt jajgatnék. Egy percig sem tartanám mulatságosnak ha a törött végtagjaival kéne legózni, úgyhogy ezen most csak ő vigyorog, én nem. Így aztán egy kis büszekséggel tölt el, amikor mégis becsatolja magát, fintorogva ugyan, de körbeöleli az az öv. Még Adrian-t is jobban kellett unszolni erre, holott a társam ember, úgyhogy ez Aikko-tól nagy teljesítmény!
- Az úgy jó.
Tekintve hogy kissé idegesíti, finoman ragadom meg a kacsóját, ha nem húzza el.
- Csak pár percet kell kibírnod így! Aztán ha megálltunk, nyugodtan jógázhatsz tovább!
Búgom neki szelíd hangon, a kezét pedig felfelé emelem az arcomhoz. Csak egy apró érintés, míg az ajkaim a bőrére tapadnak és a szőrszálaim felkarcolják a puhaságát. Aztán elengedem, kíváncsian tekintek rá. Sikerült kiengesztelni? Makacsnak ismertem meg, szóval vele azért nem olyan egyszerű, mint ahogy eddig történt.
- Oké! Elindulok.
Szólalok meg végül és beindítom a motort, hogy aztán egy kis manőver árán kiguruljunk a főútra.
- Nem tudom ismered-e a helyet, de a Burgers-be megyünk.
Közlöm vele, mert ha mégsem lenne megfelelő neki, akkor még változtathatunk menet közben az útvonalon és a hely kiválasztásán. Ha így van, akkor megvitatjuk az úti célunkat. Csak utána hozom fel az előbbi eszemfuttatást.
- Visszatérve az állati boldogságra, amit mondtál. Sokáig nem voltak róla emlékeim, de most már vannak. És ezzel együtt olyan furcsaságaim is, mint hogy csak a szemem vált alakot, vagy csak a kézfejem, vagy csak az arcom..ilyenek. Legtöbbször egy érzés hozza ki belőlem, de most már kezdek rájönni hogyan is kellene irányítanom, csak nem mindig sikerül. Egyébként meg a terület jelölgetés az neki is a mániája, de mivel ő nem patkány, így inkább mindig kiutazom a városból, valami eldugott részére az erdőnek. Van egy szokásom, amit David mutatott, hogy jegyeztessem meg vele azoknak a személyeknek a szagát, akiket nem akarom hogy bántson és működik. Megjegyzi. Meg az öltözék miatt sem lesz nyugtalan, megszokta. A munkám miatt túl sokat vagyok emberek között, így ő is megedződött. Jelentéktelen hülyeségeken már nem tud dühöngeni. Viszont ha túl sokáig nem eszek, akkor el tud pattani nála a cérna!
Szépen bemutatkozunk itt, majd mindjárt kiderül hogy nem is jaguár, hanem házi cica. De ha egyszer ilyen, akkor ilyen. Az állatok is képesek az alkalmazkodásra és több mint tíz év után, már nem az alsógatyán morog. Sokkal inkább azon, ha nem eszek rendesen és korog a hasam. Az éhezés az mindig feszültséget eredményez nála.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szer. Okt. 04, 2023 9:09 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


- Már elnézést... mivan? - nyikkan és felháborodottan ciccen, a patkányszőr felborzolódik körülötte a metafizikai térben és halálkomolyan megsértődik a határozott visszautasítás hallatán, mert hát... hogy lehet erre nemet mondani?
Kék szemében veszélyesen neheztelő fények gyúlnak.
- Legalább tehettél volna úgy, mintha egy kicsit felizgatna a gondolat a tűzőgéped mellett - biggyeszti le a száját becsmérlően, elrendezve a lábait és a testét na meg az övet, de a lehető leginkább mártíri arckifejezéssel, már amennyit meg tud belőle tartani az eszmefuttatás után. Hiszen Jason megérdemli ezeket a válaszokat azok után, ami történt vele.
- Lehet, hogy már nem lesz kedvem jógázni veled - mert azért nem múlik el teljesen a ború felhője a homlokáról és bosszankodva piszkálja az övet, mint akinek komoly kiengesztelésre van szüksége. Komolyabbra, mint a tudat, hogy Jason szavait egyáltalán nem sértésnek szánta, ez egy játszma, amit meg kell tanulnia hogyan kell játszani. Fél szemmel figyeli hosszú, szőke szempillái alól, megsimogatja az ujjvégeivel a száját, de mintha véletlenül tenné, és a férfinek már annak is örülnie kéne, hogy nem rángatta vissza a kezét.
Hogyisne majd hülye lenne, amikor annyira jól esik az övéhez hasonló, de annál ragadozóibb forróság.
- Mhm, a város végbelében élünk, persze, hogy találkoztam már a Burgersszel, kivételesen jó lesz úgy is megkóstolni, hogy valami már nem ette meg a felét előttünk - egészen felvillanyozódik, végül is, az emberiség elég pazarló, ezért nem kell éheznie a patkánynépnek, de van valami... egzotikum abban, hogy emberként fog viselkedni egy emberi helyen, vagy legalábbis nagyjából, de nem olyasmit eszik majd, ami már másnak nem kell, ahogy az a patkánynak természetes.
- Fejlődsz. Nem mindenki jut el eddig, sokan egyszerűen az állatra bízzák azt az időt, mintha csak egy álom lenne és bíznak abban, hogy a legjobb módon ébrednek fel belőle - még őt is meglepi a saját komoly hangja, bosszankodva rágcsálja a szája belsejét, de nem lehet bohókás kis patkány, amikor ilyen fontos dolgokról van szó, hiszen ezen átmennek az ő falkatársai is, gyakran és akkor mint jó királynő és anya kell, hogy velük együtt lélegezzen.
- Ki az a David? - magánnyomozót kellett volna fogadnia, hogy körülszimatoljon a kedvenc rendőre körül, de hé, mire vannak az ilyen kérdések és a saját orrocskája? Figyelmesen néz rá, kissé elmosolyodik.- Neked ez tényleg fontos. Hogy békés legyen, pedig egy vadállat, őrnagyon, egy territoriális, magányos macska, de te megszelídíted, biztos vagy benne, hogy ez boldoggá teszi, vagy csak... elismeri a felsőbbséged és a belső erőd, ami egyben tartja a közös kis világotok ebben az emberi performanszban amit nyomtok! - kissé elmosolyodik, ahogy levegőt vesz, mert ez egy egészen szokatlan beszélgetés kettőjük között.
- Látod, nekem nincs ilyen gondom, a patkány egyfolytában eszik, de a macska lusta vadász így amikor kiürül a kis szeretet-tankja... majd vigyázunk veled, hogy be legyen tömve a szád - valószínűleg meggyógyult a sértettségéből, ha már tud így viccelni vele.
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Vas. Okt. 08, 2023 2:01 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
to Aikko Graves
Nekem már eddig is világos volt mint a nap, hogy őfelsége nem szereti, ha nemet mondanak neki. Általában én meg nem félek nemet mondani. És most vágni lehet a haragot a levegőben, az ő hangja nyomán. De van már annyira érett, még ha nem is mutatja, hogy érteni fogja mire mondtam nemet. Jól érzem hogy kell ide a kiengesztelés, vagy komolyan vérig sértődik itt nekem, de azért még húzza az agyam.
- Mit szólnál inkább a te irodádhoz? Ott van tűzőgép, vagy hozzak az enyémből egyet?
Jelentem ki, miután a kézcsók elcsattan, és ő sértődötten már hozzám vágta hogy lehet nem lesz kedve jógázni. Csalógatóan sandítok rá, apró mosollyal. Ó, de nagyon is él bennem ez a kép, csak rossz volt a helyszín választása a számomra!
- Jógázni én sem akarok, mert egyáltalán nem vagyok hajlékony.
Egy kicsit én is felszállok vele a dili-járatra, miközben előre fordulok és elindulunk.
- Ott készül, frissen.
Egészítem ki a lelkesedését a hamburger iránt, ami lehet szokatlan lesz a patkánynak ebben a felállásban. Aztán kérdés hogy a fagyasztott hús mennyire nevezhető frissnek?
- Úgy tudom, ők maguk készítik a húspogácsát.
Nem tudom mennyire érdekli, mert amúgy a jaguár sincs elragadtatva ettől, neki csak a húspogácsa lebeg a lelki szemei előtt. Amikor rátérünk az "én hogy létemre a jaguárral" témára, engem is meglep Aikko komoly hangfelütése.
- Ő az egyik legjobb barátom. Ő segített a kezdeti időkben.
Vágom rá a gyors kérdésére, bár ennyiben nem áll meg a történet.
- Én akkor nem reméltem, egyenesen rettegtem, úgyhogy el voltam zárva mindentől és mindenkitől, amíg nem tanultam meg kijönni a jaguárral. Nagyjából másfél évig gyakoroltam a képességeit használni és uralni az indulatait, mielőtt ismét emberek közé mentem. Pontosan tudom, milyen az, amikor dühbe jön és át akarja venni az irányítást. Meg azt is, hogy mit miért tesz.
Nem tudom mit gondolt eddig rólam Aikko, de így tisztább lesz a kép. Azért a "performansz", mint megnevezés, nagyon is megmosolyogtat.
- Nem az van, amit ő akar, és nem csak az van, amit én akarok, és így mindenki elégedett. A belső erőmet meg inkább akaratosságnak hívnám. Nekem igenis fontos ez!
Megint Aikko-ra sandítok egy röpke ideig. Annyira kemény a fejem, hogy nyugodtan betonfalnak is szaladhatok vele, majd mindjárt megkapom tőle.
- Bár az elmúlt évtizedben már kialakult egyfajta együttélés, vagy minek nevezzem, már én sem vagyok annyira akaratos vele, és ő sem velem. Meg vannak a magunk bizarr szokásai, mint neked és a patkánynak.
Persze én érzem hogy hozzájuk képest nálunk még valami hiányzik. Meg van a kapocs, csak még gyenge a szál, vagy a fene tudja. A kijelentésére mosolyogva bólintok egyetértően.
- Naná!
Fel is nevetek rajta. De egész idági rólam beszéltünk, engem jobban érdekelne ő.
- Na és mi a helyzet veled? Te boldog vagy a falkával? Patkányként? Sosem vágytál semmi másra?
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Kedd Okt. 10, 2023 5:50 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


- Már voltál az irodámban - megmozgatja fitos kis orrát, ahogy eszébe jut a macska a patkányarénában, kegyetlen kis mosoly kanyarítja fel a szája sarkát, leereszti a szempilláit, mintha megint elképzelné úgy, ott.- Hozd csak el a tűzőgéped, de ne lepődj meg, ha a lovagjaim félreértik azt, hogy mire is való egészen pontosan - pöccinti vissza ezt az évődést egy lényegesen agresszívabb tónusú emléket felidézve, de nem lehet mindig olyan aranyos, mint amilyennek látszik.
- Most leromboltál egy mítoszt a macskafélék hajlékonyságával kapcsolatban - sóhajt úy, mint aki sajnálja, de már elkalandozott a kaja felé gondolatban, és megnyalja a száját a friss hús gondolatára.
- Szóval elméletben van különbség a helyben készült és a kukából kiszedett között? Ezt akarod mondani? - félrebiccenti a fejét, mintha ő kételkedne ebben, de ez csak a játék része, igazán nem kell komolyan venni. Vannak más témáik, amiket viszont egyáltalán nem lehet komolytalanul megfogni.
- És ő micsoda? Nem hiszem, hogy egy halandó ember tudna neked segíteni és nem éreztem rajtad vérszívók dögszagát - nem mintha baj lenne, ha valaki vámpírokkal barátkozik ebben a városban, de mégsem tekinthető egészségesnek az ő szempontjából, bár néha jól jönne egy vámpír támogatása az éjszakában, ebbe a városban csak ringyók és kéjencek laknak.
- Mhm, ez is egy módszer, de a legtöbben asszem bolondabbul jönnének ki az elzártságból, mint ahogy bekerültek - összehunyorítja a szemét, mert ez egy kicsit kegyetlenül hangzik a számára, aggasztó, ha ilyen barátai vannak ez embernek, még ha... végül is meglett a maga haszna. Jason teljesen épkézláb a maga macskafajtájában.- Normális esetben a falka gondoskodik arról, hogy megtanuld kordában tartani a bestiát, mert körülvesznek az olyanok, akik elég fegyelmezettek ahhoz, hogy a te bestiád is kordában tartsák, amíg fel nem nőssz hozzá. Ha nem tévedek, te sose láttál falkát belülről. Egyáltalán, hogy lettél ilyen? - tűnődő a hangsúlya, mert ezen még eddig nem gondolkodott. Ritkán törődik múltbéli eseményekkel, az itt és most bűvöletében él, még a jövő is csak limitált mennyiségben érdekli.
- Tényleg elég akaratos vagy, de az elégedettség még nem boldogság. Csak egy állapot - mosolyog, ahogy rápillant, de nem mulatva, inkább a maga módján kedvesen.- Nekem? Bizarr szokások? - tátva marad a szája, mert elképzelni se tudja, hogy mire gondol a férfi, a legtisztább és legártatlanabb módon.
- Ó Jason, semmi nincs a világon, ami boldogabbá tenne, mint a falka. Én se a klasszikus módon lettem az, ami, de a patkányokkal könnyű, nem is különböznek annyira nagyon az emberi természettől, mint hinnéd... én nagyon kislány koromban lettem megharapva. Minden kislány egy közösségre vágyik. Barátokra, akik olyanok, mint ő - végigcirógat a jaguár kezén a sebváltón, kivételesen nem néz rá egyenesen, ábrándos arckifejezéssel elréved.- A patkányok pedig még inkább társasági állatok, ő is egy kislány volt a maga nemében, így apró lépésről lépésre küzdöttük el magunkat addig, hogy legyen egy falkánk, amire aztán vigyázhatunk, mert mi tudjuk, hogy milyen, amikor nincs senki. Semmi másra nem vágyom igazán, minthogy a falkámnak jó élete legyen. Persze vannak személyes vágyaim, de ha te patkányokra akarnál vadászni, a személyes szimpátiám elporladna, mert a léted ütközne a banda békéjével, érted?
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Csüt. Okt. 12, 2023 7:24 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
to Aikko Graves
Érdeklődve tekintek rá a visszapillantóból, amikor közli velem hogy már jártam az irodájában. ~A szobáját használja irodának?~ De amikor folytatja, már kezdek összezavarodni. ~Az aréna?~
- Jó, oda tényleg hoznom kell egy tűzőgépet.
Legyen akármelyik is. Igaz, én ezt viccnek szántam, de ő meg nem, mert az aréna emlegetése fenyegető a számomra. Én oda többet be nem tenném a lábam, és mivel más szakterületen mozgok, még ha ki is adnak rájuk egy razziát, vagy letartóztatási parancsot, szinte biztos hogy nem én fogok menni.
- Több napos, penészes, meg romlott étel, verzusz frissen készült, még meleg? Szerintem igen, nagy különbség lehet köztük. De majd mondd meg te! Te leszel benne a szakértő, az evés után.
Gondolok itt arra hogy ő akkor elmondhatja magáról hogy mind a kettőt ette. Oldalra fordulok, az arcát figyelem egy röpke időre, de aztán visszatekintek az útra. Ilyenkor kifejezetten utálok vezetni, mert nem tudom őt nézni.
- Még jó. Nem kedvelem a vérszívókat.
Megmarad nekem a visszapillantó, és látom a komolyságot az arcán, az érdeklődéssel egyetemben.
- David is jaguár. De nem vagyunk falkában. Nincs ilyen falka a városban és szerintem nem is lesz. Az én másik felem kifejezetten szeret egyedül lenni, meg szereti ha békén hagyják. Ha mégsem, akkor meg nagyon el tud bújni. Nagyon rejtőzködőek vagyunk. Egyszer volt arra példa, hogy képes volt ebből a kis világából kilépni, csak hogy meglátogasson egy másik jaguárt. És náluk van egy olyan íratlan törvény, hogy nem mászkálnak rá egymás vadászösvényeire, mert abból mindig bunyó lesz. Úgyhogy ettől a kitételtől is feszengett nagyon. De aztán megoldódott a probléma.
A falka továbbra is téma marad, és amikor megemlíti hogy van aki el tudja fojtani azt a késztetést, arra csak bólintok egyet.
- Igen. David tudja ezt, de nem sűrűn használta. Én kértem meg rá.
Nem menne semmi sem, ha hagynám hogy más oldja meg a gondjaimat, helyettem.
- Magamtól.
Vágom rá gondolkodás nélkül, rögtön a kérdése nyomán.
- Fogalmam sincs milyen falkában élni, de az életvitelem nem tenné ezt lehetővé és sohasem adnám fel a karrierem, semmiért se!
Nah, végül ő teszi fel a pontot az i-re.
- Igen, mindenki elégedett. Innen kell tovább lépnünk!
Bár a boldogság is csak egy állapot, de amúgy igaza van. Itt tartok jelenleg. A mosolygására én is elvigyorodom.
- Neked! Az orr húzogatások, a szagolgatás. Az nekem is van. Meg amikor nyújtózkodom, azt mindig ő csinálja igazából.
Szóval igaz az rá, hogy szeret lustálkodni és azt profi módon űzi.
- A csámcsogás, rágcsálás.
Csak egy hajszál választja el a kedves mormogást a gügyögéstől, úgyhogy most befejezem, amíg még mosolygunk rajta. Nekem kedves kis szokások ezek, de azért az emberek között ez inkább bizarrnak számít. Később én is kérdezem őt, és hamar körvonalazódik, miért ő lett a királynő. Látom az arcát a tükörben.
- Értem. És csalódást kell okoznom. Párszor már kergettünk meg éjszaka egy egy patkányt. Ő meg akarta enni, de én nem hagytam, úgyhogy mindenki épségben megúszta ezt a találkozást.
Azért kíváncsi vagyok az előbbi sugárzó vonásokat most felváltja-e a bosszús pillantás?
- Egyébként meg inkább rád vadásznék.
Elvigyorgom a dolgot, hát még szép hogy rá vadásznék a múltkoriak után! Közben az úton jobbra kanyarodunk, és a távolban feltűnik a neon felirat.
- És hogyan, miként képzeled el a falkádnak a jó életet?
Közben elkezdem sasolni a parkolási lehetőségeinket, már innen távolról. Hova férünk be?
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Csüt. Okt. 19, 2023 11:10 am
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


- Alig várom, hogy lássam, hogyan hadakozol vele - csendülve nevet fel, röviden, de őszinte vidámsággal, ő nem gondolkodik olyan távlatokban, mint a férfi és amúgy is... már megint mozog az orra, ahogy elképzeli, milyen illata lesz annak burgernek.
- A végére járunk. Miért nem kedveled őket? Már azon kívül, hogy vérszívók, a szó maga is egy kicsit... hm, kelletlen kicsengésű -egyetlen mondaton belül is képes lett volna átnyergelni a kajáról a vámpírokra, de végül is, ha már döglött húsról van szó, nincs is olyan nagy különbség, fürkészve viszonozza Jason pillantását és nem pirít rá, hogy az útra figyeljen. Ugyan már. Az olyan... normális lenne.
- Mhm, magányos vadász a jaguárszív az éjszakában - már majdnem úgy hangzik, mint valamilyen lányregény, komolyan töprengő arcot vág, mintha emlékei között jaguárfalkák után kutatna, pedig még a faj nevét sem tudja igazán hova tenni a nagy macskacsaládfák között. De gyorsan tanul.- Ez elég lehangoló életmódnak tűnik. Már nekem. Még a tigrisek is összeállnak, mondjuk, különben bajban lennének, de hé... legalább nem kell megvernem az összes jaguárnődet - elégedett ezzel a fejleménnyel, mosolyog is.
- Tipikus macsó mentalitás. Majd te megoldod... magadtól nem lehettél ilyen. Valahogy el kellett kapnod, legfeljebb nem emlékszel rá -tűnődő pillantást vet a férfire, de nem firtatja a harapás kérdését, ha nem akarja kifejteni, hiszen... mindenkinek meglehetnek a maga kis titkai.
Még Jasonnek is. Még ha nincs oda a titkokért, mármint úgy, hogy meghagyja őket másoknak és ne kutasson utánuk fitosan mozgó kis orrával, amit eltakar, amikor Jason szóvá teszi egy halk hördüléssel.
- Vedd le a szemed az orromról! - hessegető mozdulatokat tesz, de már mosolyog a bajsza alatt, a folytatás hallatán el is neveti magát, és az ülésben prezentálja a nyújtózkodást úgy, hogy az övnek komoly kihívást jelentsen a helyén tartani nyúlánk testét és főleg megfeszített kebleit.- Igazán jó megfigyelő vagy, majd ki kell találnom olyan dolgokat, amikkel meglephetlek - magabiztosságba csomagolja a zavarát és orvul megsimogtja a férfi felé eső combját, hogy elterelje a figyelmét a rágcsáló mivoltáról.
- Ah, az nem számít. A patkányok sem szentek, tudom, hogy szívesen húzogatják a macskák bajuszát, én is megteszem, ha alkalom adódik rá. Természetes, hogy vadászol rájuk, amíg az ösztöneidnek engedsz, és az is természetes, ha megvédem őket tőled, ha tudom... ezért nincs harag - biccenti felé a fejét, megnyugtatóan mosolyogva rá, semmi baj sincsen. Elégedetten izzik a szeme.- Nagyon kíváncsi vagyok el tudnál-e kapni - kimélyül a hangja, ahogy elképzeli azt a vadászatot, a patkány benne igazán éli ezt a kihívást, a fogát csikorgatja lelkesen, mert a kihívás a magáénak érzi.
- Jó lenne, ha kevesebb macska lenne ebben a városban. Már nem rólad van szó, inkább a tigrisek zavarnak. A folyópart egészen a mienk, a csatornát csak ritkán látogatják más likantrópok, nagyon elégedett vagyok az életünkkel, Jason. Itt nekünk jó dolgunk van, egy boldog királynőt viszel enni, nem egy megmentenivaló hercegkisasszonyt - ahogy a macska figyelni kezd, önkéntelenül ő is megteszi, mert így működnek a falkaösztönök, csapatban van az erejük, még ha nincs is igazán veszély vagy probléma.
- És te? Életed végéig magányos vadásznak látod magad, aki a mi világunk és az emberi között egyensúlyozik?

Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Csüt. Okt. 26, 2023 7:06 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
to Aikko Graves
Oldalra pillantok rá, széles vigyorral, amikor a hadakozásról beszél.
- A hamburgerrel?
A szóból kiindulva arra gondolok, hogy elképzelte a disznó módon evést, pedig mi már ettünk együtt. Vagy lehet pont abból indult ki?
- Szeretem a hamburgert. Azt nem nyamnyognám.
Ha mondjuk teljesen a jaguár lett volna jelen, ő hamar felzabálta volna azt a nyers húst. A vámpírok tekintetében mintha egy lenne a véleményünk, vagy közel ugyanaz. Gondolom ezt az elkapott pillantásából és a kíváncsiskodásából.
- Ők kizárólag emberi vérrel táplálkoznak. Nem fér a fejembe, hogyan kaphattak előbb jogokat nálunk! Szerintem mindig is fenyegetést fognak jelenti az emberi társadalomra. Halálos fenyegetést.
Tömören így tudom megfogalmazni. Vajon hozzá fog-e ehhez szólni? És ha igen, akkor érdekel a mondanivalója, abból többet megtudok. Később egy kis romantikus felhang üti meg a fülemet, de amikor megint rá pillantok az útról, úgy látom nagyon gondolkodóba esett.
- Hidd el, jól vagyunk! Ó, igen?!
Bár megint elmosolyodom a kijelentésén, azért ez egy kicsit aggaszt is.
- Ha hosszú lenne a sor se örülnék, ha bárkit is megvernél.
Komoly képpel fordulok felé, aztán a mondat után vissza az útra. A féltékenykedés, egészséges keretek között felér egy bókkal, de ha már verbális, vagy fizikai bántalmazásba torkoll, az katasztrófa. Igazából nem tudom valójában hogyan reagálna, mert nincs sor.
- Van pár jaguárnő a városban. Vagy volt. Nem tudom. Van, akivel csak egyszer találkoztunk, van akivel többször is, de aztán eltűnt.
Laura kifejezetten gyönyörű, igazi természetes szépség, a másik felem nagyon odavan érte. De most már hosszú ideje nem hallok felőle és mivel a legutolsó ismert helye a mocsár volt, de onnan el kellett jönnie, azóta fogalmam sincs hol keressem. Nem is biztos hogy várná, vagy számítana rá, mert akkor már hírt adott volna magáról. A leglogikusabb felvetés róla, ahogy azt hangoztatta is, tovább utazott egy másik városba. A következő szavaiból kiderül hogy én félreértettem a kérdését.
- Aah. Van ez az alapítvány. Az Együtt az Alakváltókkal! Davidet onnan ismertem meg. Szóval az baleset volt. Ha nagyon kíváncsi vagy rá, akkor az asztalnál elmesélem.
Azon lepődöm meg, amikor elkezd pironkodni és nevetgélni, de leginkább eltakarja az orrát. Idáig nem láttam egyáltalán szégyenlősnek.
- No, most miért?
Aztán mintegy riposztként, nyújtózik egyet, amikor feléje fordulok. Magabiztosságot színlel, ezt pedig a jaguár érzékeli. És inkább más témára terelődünk. Már az útra figyelek, amikor a combomat érinti a keze, ettől nekem pillanatra összerándul ott az ideg. Nem verem be, de váratlan húzás. Tőle bármire számítok, az sem lepne meg ha az ölembe ülne menet közben, nekem akkor is az útra kell fókuszálnom, nehogy balesetet okozzunk. Egy kis lelkiismerettel megfűszerezve árulom el neki a jaguár és a patkányok viszonyát, de amikor az arcára tekintek, nem látom dühösnek. Aztán ezt szavakba is önti.
- Már egyszer elkaptalak. Emlékszel?
Ez a kölcsönös csipkelődés azért most is jelen van. Nem akarok pimaszkodni vele, inkább csak húzom az agyát. Remélhetőleg ezt a hangom lágyságából kihallja.
- De téged örömmel..bármikor.
Közben már majdnem bekanyarodunk arra a hosszú utcára, amely párhuzamos az étteremmel. Lassítok és kirakom a jelzést, de javarészt még helyet keresek. Érdeklődve hallgatom az elképzeléseit, amiről az előbb kérdeztem.
- Tehát fenséged nem vágyik terület hódítani?
Ezt az élcelődést itt abba is hagyom, tekintve hogy ő is komolyan átgondolta ezt.
- Én a tigrisekről annyit tudok, hogy leginkább a cirkuszt boldogítják. De javíts ki, ha tévedek!
Érzem hogy ő is árgus szemekkel fülel, figyel, pedig csak a parkolóhelyet keresem. Ilyen volna a falkaösztön? Három motor mellett suhanunk el, a legutolsó mögötti részen érzékelem a kellő helyet, úgyhogy oda manőverezünk be.
- És tudom hogy neked autokratikus döntéseid vannak, de érdemes volna ezen elgondolkodnod. Például hívjátok ki a rendőrséget, akár névtelenül is, ha ott ólálkodnak, csak figyelmeztessétek őket az alakváltókra! És mondjátok azt, hogy szerintetek fel akarják szedni a csöveket. Ellopni, vagy ilyesmi. Jó drága egy ilyen rendszert javítgatni, karban tartani, senkinek sem érdeke hogy megrongálják, ezért járőröket biztosan kiküldenek a megfelelő eszközökkel. És ha ez sokszor megtörténik, akkor egy idő után csak abbahagyják. Ha csak nem akarják kihúzni a gyufát a városházán! De ha falkában gondolkodunk, én ezzel nem veszélyeztetném a falkatagjaim életét, szóval logikusabb hogy akkor egy jó időre távol maradnak onnan.
Persze ez most csak egy ötlet, nettó okoskodás, meg az is igaz hogy ők meg tudják magukat védeni, de talán így egyszerűbb volna és nem kellene folyton a csatornák miatt kardoskodniuk. A tolatás miatt a kezem átvándorol az ő fejtámlájára, a testemmel is oldalra fordulok, miközben kikapcsolom az övemet. Mosolyogva figyelem az arcát, miként ragyog az elhangzott szavak után.
- Ennek örülök.
Tolatásba rakom a váltót, és megkezdjük az utunkat, amit figyelemmel kísérek, bár a mosolygás rendületlenül az arcomon ragad, főleg, amikor párszor összenézünk.
- Fogalmam sincs. Jelenleg ezt csinálom, igen. Mit tudnék mást csinálni? Van erre ötleted?
Hamar sikerül beállnom. Behúzom a kéziféket, és a váltót is parkolásba teszem, majd Aikkora kacsintok.
- Most már folytathatod a jógázást, királyném!
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Csüt. Nov. 02, 2023 4:56 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


- A tűzőgéppel odalent - elneveti magát látva, hogy Jasonnél lakadt az ékszíj és már továbbnyergelt a kaja gondolatára.- De hagyjuk is, alig várom, hogy lássam mit teszel egy hamburgerrel, biztos lesz benne valami váratlan. Amúgy is, a rendőrök nem a fánkot kedvelik? - kis homlokráncolással töpreng el a sztereotípiákon, elvégre a jaguár annyira próbál beilleszkedni az emberek világába!
- Ugye? Ez mutatja, hogy az emberek legtöbbje teljesen bizarr és jobban bízik egy szúnyogban, mint valami értelmes állatban, amelyik amúgy nem is vadászik rájuk hobbiból. Nem érdemlik meg a szereteted - nem mintha kampánybeszédet tartana Jasonnek az emberi hitványságról, de éppen úgy jött ki a lépés, hogy összekapcsolhatja a kellemeset a hasznossal.
- Pedig hízelgőnek vehetnéd. Nincs semmi rossz egy kis verekedésben - vigyorogva szemléli a férfit, a hozzáállásában van valami bájosan tartózkodó, ami idegen Aikko egész lényétől, de a maga módján nagyon érdekesnek és mulatságosnak tartja.- Micsoda éretlen társaság - két ránc kimélyül az orrnyergén a jaguárnős kavargás hallatán, egy kicsit megingatja a fejét. Nem mintha sajnálná, hogy eltűntek, de akkor is furcsa viselkedés.
- Ah! Hallottam már róluk, ebben a városban terjed az az őrület, mit mondjak, hiába vagy jó példa, szerintem akkor sem kellene a falkáktól távol felnevelni az alakváltókat. Nem vagyunk emberek, élhetünk köztük, de előbb-utóbb nagyon máshogy fogunk gondolkodni náluk. Kíváncsi vagyok, alig várom, hogy az asztalnál legyünk, ne hidd, hogy megúszod a kérdést - százkarátos vigyor mögé rejti el a zavarát, és nagyvonalúan figyelmen kívül hagyja azt a kis kérdést, ami a zavarának okait firtatja. Kedvtelve lépked az ujjaival a feszes combizmon, nem kerülte el a figyelmét az apró rándulás, hiszen a test lényei mindketten, elégedetté válik a mosolya a száján, el is felejtette a bosszúságát.
- Én is elkaptalak, de még mennyire. Emlékszem és emlékszel, de nem untam meg a kergetőzést - ott a kijelentés provokatív élében a kérdés, hogy reméli, Jason se unt még rá.- Csak ezt akarja hallani egy lány - nevet mély búgással, aztán megkomolyodik.
- Egyelőre elég a falkának a terület, de ha többen lennénk nagyobb területet akarnék magunknak. A tigrisvámpír miatt nem olyan vonzó célpont ez a város idegen patkányoknak megtelepedésre - megvakarja az állát kicsit, ezt egy kissé bánja.- A tigris furcsa népség, Jason, ne bízz bennük, szerintük nekik a világon minden jár. A cirkuszban tenyésznek, de az egész várost a jussuknak tekintik - hosszan megbámul egy éppen kiparkoló kocsit, egy babát ringató nőt, a felszabaduló helyet, a motorok krómján csillogó fényt miközben hallgatja a férfit.
- Auto...mivan? - rebbenti rá kékcsillámos szemét bután. - Édes vagy, nem is rossz ötlet, de az a baj, hogyha felhívom a figyelmet az alakváltókra akkor a mi fajtánk se járhat ott olyan szabadon. Mert akkor elkezdenek mindenhova kamerákat telepíteni, pft. De tetszik a gondolatmeneted, bár alig tudom követni ilyen éhesen - neveti el magát kis zavarral, mert a levegőben már ott az étel illata és a patkány a fejét felkapva szimatol lelkesen, miközben ő Jason vállára hajtja a fejét félig, ha már odafordította neki, holmi tolatás miatt.
- Összekaphatnád a kóbor jaguárokat, hogy legyen falkájuk. Haha! Most inkább menjünk - de nem siet, a fejét felé billenti, félig leengedett szempillával fürkészi az arcát, mintha mondani akarna valamit, vagy inkább megnevezni egy boldog érzést magában, de nem teszi, csak simogatja a pillantásával.

Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Vas. Nov. 05, 2023 2:05 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
to Aikko Graves
Úgy tűnik tényleg előrerohantam gondolatban, mert ő még a tűzőgéppel vacillál, én meg már a kajánál járok fejben. Elnézést kérően tekintek rá, de láthatóan nem akad le a témánál.
- Szeretem a fánkot is, de ahogy te sem eszel minden nap csak és kizárólag csokit, úgy a rendőrök sem esznek csak és kizárólag fánkot. Mindenki azt eszik, amit enni szeret. - Gondolok itt arra hogy van az a mondás hogy a nők csokin is elélnek egész nap. Hát nem. - Mindenevő vagyok. Az állati felemnek meg kell a hús, a tartalmasabb étel.
Remélem ezzel kielégítettem a kíváncsiságát. Az emberekről megkezdett témához nem akarok hozzáfűzni semmit, egy ponton egyetértek vele, nem érzem hogy nagyon túl kellene ezt magyarázni, nekem is megvan a saját véleményem. A verekedést azonban nem tudom szó nélkül hagyni.
- Engem az taszít. Ha valaki képes fizikális abúzusba bonyolódni valaki más miatt, mert azt hiszi úgy őt választja, hát az szerintem nagyon rossz úton jár. Kéne hogy legyen benne egy tartás, hogy megvárja a másik fél kezdeményezését, vagy ha ez nem történik meg, vagy a kapcsolatban eljátsza a bizalmát, úgy lapoz róla egyet, hiszen úgyis akad más. A féltékenykedés is csak egy bizonyos szintig hízelgő, mert az felett már inkább taszító és idegesítő. Akit vinni lehet, azt viszik, tök mindegy mit csinálsz, vagy kit versz meg.
Nem tudom egyetért-e velem, de ha nem, hát ennél jobban nem tudom megfogalmazni a hozzáállásomat. Mivel szóvá is tettem hogy ezek a jaguárnők eltűntek, nincsenek vetélytársak. Ha meg Laura vissza is térne, és kiderülne hogy mégsem ment át másik városba csak dolga akadt, igazából akkor sem kell verekednie, nincs miért.
- Úgy tudom csak Dél-Amerikában és Mexikóban vannak jaguár falkák. - ezt is csak hallomásból. - Ha nem segítettek volna nekem, én nem tudom hol tartanék most.
Kezdem megérteni a lényének a működését, és mindig abból indul ki, ami neki van. Még ha lenne is a városban egy falka, akkor sem biztos hogy be tudnék csatlakozni.
- És hallottam már olyat is, hogy valakit nem fogadtak be, mert nem ment át a rituáléjukon, vagy mifenéjükön. Neki is nagy segítség volt a szervezet. Én nem látok ebben kivetnivalót. Mindenki úgy boldogul, ahogy tud. Van, aki falkában, van, aki anélkül.
Bár csak ne lenne ez a kór.
- Rendben. Elmesélem.
Vágom rá beleegyezően a kis számonkérésére, mert szemmel láthatóan érdekli a téma, de ahhoz most hosszú hogy itt nekikezdjek, főleg mert mindjárt ott vagyunk. Az orráról meg ügyesen eltereli a témát és inkább az idegeimen zongorázik. Mondjuk ez nem az a szívbajos C-dúr, amitől a hajad égnek áll, inkább az a fajta kellemes, szívet melengető és lágy érintés, ami felfokozza a vágyakat, de ez így menet közben veszélyes.
- Én se untam meg, most kezdek belejönni!
Búgom vissza neki, miután összeszedtem a gondolataimat, ő meg ettől nagyon boldognak tűnik.
- Nem mondtam hogy bízom bennük, ez nem bizalom kérdése. De ha úgy érzed, hogy fenyegetve vagytok tőlük, én is bármikor örömmel segítek, ahogy tudok. - vágom rá a tigrisekkel kapcsolatos kijelentésére. Fogalmam sincs hogy mit várna el tőlem egy olyan szituációban, de az mellékes is, ellenben én tudom mit tudok tenni érte, ha szüksége lesz rá. A következő kijelentésén felhorkanok.
- Hidd el, teljesen mindegy mit csinálsz, előbb utóbb mindenhol kamerák lesznek, még a vécédben is! És ez tőled, tőlünk, vagy bárki mástól teljesen független dolog. De elég csak arra a rengeteg mobilra gondolni, ami mindenkinél ott van.
Nem akarom ezt túlmisztifikálni, szerintem érti miről beszélek. Közben megejtem a parkolást, ehhez kiszabadítottam magam az öv fogságából, de amikor felé fordulok, ő félreértve a helyzetet, aranyosan hozzám bújik. Ösztönösen átölelem a szabad karommal és a parkolást követően is úgy maradunk.
- Jó. Mindjárt megyünk. - ejtem ki a szavakat halkan és ha nem húzódik el tőlem, akkor az indulás helyett inkább a szájára koncentrálok egy csókkal.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szomb. Nov. 25, 2023 3:19 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


- Ah, még egy városi legenda, ami nem igaz, hát semmiben sem lehet hinni manapság? - mormogja a legfelháborodottabb patkánykirálynős hangján, amiben ott egy kis kislányos sértettség, mint majdnem minden gesztusában amikor éppen nem a mélység szadista szörnyetegének képében tetszeleg a lovagjai között, minden kellemes víziót szétoszlatva magáról.
- Nahát - kissé óvatosan sóhajt, mintha nem akarná elárulni magát, de Jason hitvallása az erőszakról eléggé elgondolkodtatja, mert minden pontján más, mint amit ő ismer és tud az életről, ahogy a patkányok és az általa ismert alakváltók működnek. Ezt teszi az emberrel a függetlenség? - Szerintem jó tudni, hogy az udvarlóm ölni is képes lenne értem, ahogy a vetélytársaival számol le, sokat elárul arról, hogyan bánna az ellenségeikkel, megmutatná az erejét - persze Jasontől nem vár ilyesmit. Nem is volna reális és az elhangzottak fényében amúgy sem volna a kedvére.
- Azok messze vannak, igaz? - nem játssza a tudatlan, a kérdése egyszerűen csak aluliskolázott, nincs ideje arra, hogy más városokkal foglalkozzon, nemhogy még más országokkal.
- Ha nem megy át, akkor jobban kell próbálkoznia, hogy kivívja a tiszteletet - szelíden mondja, mintha meg tudná érteni, hogy nem kell mindenben egyetértenie a férfivel, lehet különböző véleményük, még ha ez elég furcsa is a királynőnek. Általában nem így intézi a dolgait, de a találkozása a férfivel se éppen olyan, mint az átlagos dolgai, még ha a beszélgetésük szinte normális beszélgetés. A maga módján minden randin ezek a kérdések hangoznak e, nem igaz? Úgy nagy vonalakban.
- Mindjárt gondoltam - és még mindig cska a kergetőséről beszélnek, ugye?
- Nem félsz, hogy egy falka ügyei esetleg hátráltatnak emberként? Vigyázz mit beszélsz, januársrác, nem szabad olyan ajánatokat tenned, amiket nem biztos, hogy kezelni tudsz - ezt a felelősségteljesebb oldala mondatja vele, hogy aztán rögtön utána gyerekes daccal húzza fel az orrát a kamerák gondolatára, mint aki nem hajlandó beletörődni az elkerülhetetlenbe.
De aztán már csak néz rá, és a féri nem bolond, hogy ne vegye észre a száján tolongó kimondatlan kívánságokat, kíváncsian csókolja, mintha most, mindezen szavak után más lenne az íze, elragadtatással lakomázik belőle, mielőtt végre bemennének, hogy ne csak egymást falják fel.
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Vas. Nov. 26, 2023 1:02 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
to Aikko Graves
Szélesen elmosolyodom a tettetett felháborgásán, főleg, mert megint azt a kis vékony, sértődős hangját hallatja, de azért érezni benne hogy ez nem komoly, inkább meglepődött éle van. Amikor útban voltam érte, még nagyon is inkább hazafelé mentem volna, de már akkor is meg volt ez a kettős érzés, hogy amúgy ő nagyon különbözik tőlem és felidegesített a viselkedésével, meg amit csinált, viszont nagyon kedves is tud lenni, elragadó teremtés, és ezt a felét nagyon csípem. Mint nő pedig nagyon is az esetem. Most hogy itt a kocsiban ülünk, kicsit felkavaródnak a rossz emlékek, elvégre ő elvárná hogy öljenek is érte. Az nagyon nem én vagyok! Bár persze helyzet függő, mert ha valakit szeret az ember úgy nagyon és közel áll hozzá és olyan helyzetbe keveredik vele, akkor megtesz minden tőle telhetőt azért, hogy biztonságban tudja. Viszont kétlem hogy mi ketten bármikor is olyan helyzetbe kerülnénk, a kapcsolatunk meg még az ismerkedésnél tart. De azért mindent összevetve és mindezek ellenére nagyon jól érzem magam vele.
Bólintok igenlően a kérdésére a földrajzi helyeket illetően, mert neki ennyi elég is. Már nem először derül ki róla mennyire tájékozatlan, gyakorlatilag semmi sem érdekli az ő kis privát világán, meg érdeklődési körén kívül. És vannak nagyon meredek elképzelései, véleményei adott dolgokról, szituációkról. Felesleges köröket futnék, ha megpróbálnám neki elmagyarázni. Ha meg mégis érdeklődni fog, majd utána keres.
- Ó, kérlek! Elkezdtél aggódni értem? - kérdezem már a hátrafelé tolatás közben, ugyanis olyan kijelentést tett, amivel óvatosságra intett engem saját magával kapcsolatban. Nem tudom ezt mire vélni. Tekintve hogy az egyik kezemmel átkaroltam, szinte már majdnem ölelkezünk, így ez egy jóleső érzésbe csapva cseng le. Megmelengeti a felfokozott érzékeimet, még néhány plusz hasábot dobva a lobogó tűzre. Mivel én kötöttem ki magam, így a hosszas, forró ölelkezésben és csókolózásban leginkább én hajolok át nagyon közel hozzá, magamhoz ölelve a testét. A kocsival már állunk, parkolóba tettem, nincs semmi ami megzavarhatna ebben bennünket.

Mint az korábban, azon az estén is kiderült, nagyon el tudunk veszni az időben amikor összegabalyodunk, úgyhogy meg nem tudnám mondani mennyi idő telt el a parkolás óta. A számmal az ajkáról a nyakára vándorlok, megcsiklandozva a borostámmal a puha bőrét, egy utolsó csókot lehelek rá.
- Gyere, segítek kiszabadulni!
Szélesen vigyorogva ragadom meg az öv gombját és nyomom le, de azért várok egy kicsit. Amikor ő is kiszáll a kocsiból, én is. Még csippan egyet a központi zár és a riasztó, én meg zsebre rakva a kulcsokat, megkerülöm az autót. A járdán Aikko mellé lépek és átkarolom, ha nem ellenkezik úgy magamhoz húzom.
- Fenségednek nagyon konkrét igényei vannak. Milyen elvárásoknak kell még megfelelnem?
Jelentem ki búgó hangon, miközben az étterem felé andalgunk, ami pár száz méterre van. Érdekel mit válaszol erre, mert nála semmiben sem vagyok biztos. Pár előítéletemre alapozott elgondolásra rácáfolt a tetteivel, meg persze amúgy sem jó mindenféle alap nélkül messze menő következtetéseket levonni.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szer. Dec. 06, 2023 6:34 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


Felvetett valamit, ami érezhetően egy üvegplafonhoz vezette kettőjük kapcsolatát, de nem vonja vissza a szavait és a gondolatait, csak fürkészi Jasont, aki talán nem érzi magát elég gyilkos ragadozónak ahhoz, hogy megértse ezeket a vágyakat.
De nem is kényszeríti rá, hagyja, hogy továbbgördüljenek a pillanatban, még ha szokatlan is lehet, hogy ilyen könnyedén elenged valamit, amiben nem nyert bizonyosságot afelől, hogy a másik teljesen elismeri a királynői véleményvezérségét, de voltaképpen nem kell ragaszkodni mindig a megszokotthoz. Főleg nem, hogyha Aikkóból van az ember lánya, akinek nincs semmi sem nagyobb kedvére, mint most a jaguárral időzni és élvezni a társaságát.
- Aggódjon érted a pöttyös öreganyád. Én? Soha - jelenti ki kategorikusan, kissé duzzogva biggyesztve le a száját, amiért rajtakapták a bohókás pillanatban kibújt aggodalmon, de van az az ölelés és csók, ami képes vele elfeledtetni a lelepleződést.
Csak az az öv ne lenne, a szájába mormogva feszíti meg újra és újra, bosszúsan fújtatva, amiért nem olyan könnyű kiszabadulni belőle, mint hitte, de Jason kifejezetten szívesen látott vendég a térfelén, meg is tesz mindent, hogy a nyakába vetett kézzel minél szorosabban magához húzza.

Igazából az, hogy bebámulnak a kocsiablakon át léha párosukra őt a legkevésbé sem zavarja, a patkányok se igazán bújnak el, amikor párzani kezdenek, neki ez pont úgy megfelel. A fejét kedvtelve emeli, hogy a nyakához férjen, felborzolódik a bőre alatt az érzéki vágyakozás és a vére forrni kezd.
- Kétlem, hogy sikerül, szerintem örökre csapdába estem! - panaszkodik, de aztán a kattanás rácáfol.- Varázsló vagy - leheli a szájára elragadtatottan, de mielőtt újra rávetné magát egynéhány csókkal gyorsan kikapaszkodik a kocsiból, elégedetten megpaskolva a tetejét, mint egy jól teljesítő hátasnak.
- Nem akarom, hogy elszaladj a három próba elől ami egy királynő kezéig vezet - rögtön felül a játékra, pedig a karját már meg is szerezte magának a január, amivel kart karba öltve sétál vele, nekisimulva az oldalának és a körme hegyével megsimogatja a karját.- Természetesen alfánál alább nem adom, de vannak bizonyos körülmények, amiért mégis hajlandó vagyok kivételt tenni. A sikkes megjelenés adott és tudom, hogy jól áll neked az egyenruha is, most már csak tényleg az van hátra, hogy megetess, ha már randi előtt berángattál az ágyamba - úgy tesz, mintha nem is lett volna a tevékeny elkövető az említett esetben.
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Vas. Dec. 10, 2023 9:52 am
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
to Aikko Graves
- Ahham.
Úgy teszek, mint aki fejben éppen jegyzetel, pedig nem is. Igazából már a keze is itt van a karomon, és nekem bújva affektál. Az előbbi kirohanása is bőven mulatságos volt, amivel rendesen magára cáfolt. Szerintem napestig tudja ezt játszani és olyan formában, hogy sosem lehet megunni! És megharagudni sem tudok rá.
- Nem. Eszemben sincs elszaladni. De hol is tartunk jelenleg?
Őszintén szólva fogalmam sincs, pedig elmondása szerint három próba van, már ha komolyan mondta. Az is lehet csak megint a bolondját járatja velem. Én meg sehol sem vagyok az ő elvárásaihoz képest. Világos mint a nap, hogy egyáltalán még csak meg sem rezegtetem a lécet nála, mert én, és az ő elvárásai, két teljesen külön ligában játszunk. Elmosolyodom a szavain.
- Túl elnéző vagy velem.
Most értem megint tetten, de nem akarom megrángtani a bajszát, mert tudom milyen amikor igazán mérges. Nekem most mindennél többet jelent az hogy itt van velem, hozzám bújik, és kellemesen elbeszélgetünk! Közben megérkezünk a bejárathoz. Én előre megyek, de azért figyelek rá is. Nem rohanok előre nélküle. Odabent nincs teltház, de az asztalok közötti boxok némelyike foglalt, és a helyiség túlfelén egy kisebb csapat éppen dartsozik. Elég vegyes a felhozatal, mert vannak itt családok, párocskák, barátok, meg ki tudja kik még. Én a fal menti boxoknál kötök ki, valahol előrébb, néhány asztalnyira a pulttól.
- Megfelel?
Mutatok rá az üres boxra, kérdő tekintettel fordulva felé. Nagyon nem tud válogatni, mert ezek mind ugyanolyan színűek, ugyanazokkal a bútorokkal, maximum csak a kilátást sérelmezheti. Mert ha mi most helyet foglalunk itt, akkor az utcára látunk ki, meg valamennyire a dartsozó társaságra. Bár nekem leginkább ő van képben, számomra tökéletesen mindegy mire látunk rá, és mire nem. Ha neki is megfelel, akkor belépek a boxba, teszek egy félkört, hogy aztán a középső részénél foglaljak helyet. Kényelmesen hátradőlök az ülőalkalmatosságon, a bal kezemmel az étlapot emelem fel, a másikkal végig nyújtózom a pad támláján, ezzel is szugerálva őnagyságát, hogy huppanjon le hozzám. Aztán hogy most mellém ül, vagy az ölembe az már részletkérdés. Ilyesmivel nem zavartatjuk magunkat! Amint helyet foglalt, akkor úgy tartom a listát, hogy ő is jól lássa.
- Mit kíván a királyi bendő?
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Kedd Dec. 19, 2023 7:15 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


- Az első próba felénél, ha nem tévedek. Persze attól függ, hogy kit tekintünk állásnak, lehet, hogy már a második felénél, még nem döntöttem egészen el, ne tegyél fel nekem keresztkérdéseket - a ráripakodása egy merő szórakoztató színjátszás, inkább szól azoknak, akik nézik őket, mint a férfinek, akihez hozzásimul, hogy bevezesse a randiszerű közös étkezés varázslatos titkaiba.
- Ugye? Szerintem is - talán Jason nem erre a válaszra számított, de ez szívből jön, felveti rá csillámló szemeit, megrebbentve hosszú szempilláit.- Hogyan fogod ezt meghálálni nekem? - évődő kíváncsisága a hangjában elárulja, hogy nincs konkrét elképzelése vagy elvárása a válasszal kapcsolatban, mint korábban volt a maga vérszomjas világrendje szerint, most tényleg és igazán csak átengedi magát ennek a pillanatnak és a könnyű légiességének, ami szokatlan az életében.
Pedig nem mondhatni, hogy búskomor volna a létezése, egyszerűen csak ez a fajta emberiesség, amivel most játszadoznak nem az ő világa, az ismeretlenségbe kalandozik kíváncsi felfedezőként hordozva körül a pillantását a berendezésen, tálcákon, papírzacskókon és műanyag poharakon azok teljes szépségében a szemétté válásuk előtt, ahogy is jellemzően találkozik velük. Mélyre szívja az olajos sült krumpli friss szagát és összerezzen, amikor a darts fémhegye beledobban a táblába, az állati ösztönöknek ez a hang a támadásról szól, de csak nevetést hallani a sikeres találat után. Felhorkant méltatlankodva.
- Jó lesz - direkt jó, mert innen látja a dobálózókat és nem lepődik meg, egyenesen a férfi mellé veti le magát, bár a klasszikus randi szabályai szerint most szembe illene ülnie, de sokkal kellemesebben érzi magát a testközelében, hegyes körmeivel büntetlenül végigszántva a combját, anélkül, hogy veszélyeztetné a vezetési képességeit. - Hmmmm, a francba, miért adnak a kajához egy egész könyvet? -böngészi egy kicsit a túlzó kínálatot, ismerős fogalmakat keres a szemében, aztán odafordul és megharapja gyengéden Jason fülének a cimpáját, hogy elterelje a figyelmét a zavaráról.- Az legyen amelyikben a legnagyobb hús! És még senki sem rágta meg! - lelkesedik, ez a legfontosabb kritérium.

Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
"Mi van tigrispárduc?" 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Pént. Dec. 29, 2023 4:52 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
to Aikko Graves
A kissé vonyító hangra megrázom a fejemet nemlegesen. Én aztán nem rakok fel neki keresztkérdéseket! Ez egy szimpla kérdés volt! Mostanra már teljesen tiszta a kép. A jó ég tudja hol tartunk, mert hogy ő nem, az biztos! Én meg főleg nem! Mindenesetre ilyen szórakoztatóan sem beszélgettem el senkivel a semmiről, mert lényegében ezt kaptam válaszul tőle.
- Ho..hogyan?
Először egy kicsit fel megy a pumpa. Nehéz eldönteni hogy most szórakozik vagy sem? De az a nagy, meleg, csillogó tekintet orkánként képes elfújni a nyílvánvalóan velem szemben sértő viselkedésének sziluettjét. Tökre játék neki minden, úgy is fogja fel. Észre sem veszi, ha bántó a megnyilvánulása. Akkor felfogom én is játékként! Így a kérdés is megválaszolatlan marad, noha a vége játékos éllel kanyarodik felfelé, én meg széles mosollyal tekintek inkább magam elé. Na, most ugyanazt kapta! A nagy semmit! Ha kérdezgetne róla, sem térnék ki rá ismét.

Lassan végig haladunk a boxok között, Aikko érdeklődve tekintget körbe és bár észreveszem a pillanatnyi megingást, amit a darts hangja okoz neki, viszonylag hamar túllép rajta és meglepetésemre nem kezd nekiállni állatkodni. Ki gondolta volna? Messzebb vagyok tőle mint amilyen hosszú egy karnyújtás, pedig most úgy magamhoz ölelném, de szerintem jól van. Elvégre az is csak egy játék! A felhorkanása is arról árulkodik, hogy megértette.
Gyorsan eldöntetik hova üljünk, mert ő sem nehezményezi a választásomat, és ahogy végigtekintek rajta miközben lehuppan mellém, úgy vélem, talán azért, mert így szem előtt tudja tartani a dartsozókat. Laposakat pislog feléjük. Felteszem neki a kérdésemet, közben a másik kezemmel közelebb húzom magamhoz. Ő pedig szokás szerint megint a lényegre tér, a hegyes kis karmai elkalandoznak a combomon, ezzel a pillanat töredék része alatt felkorbácsolja a szunnyadó vágyamat, és tudom, ha sokáig hagyom ezt művelni, akkor nekem rövid időn belül komoly problémáim lesznek. Amihez nem kell mentő, de nah! Ha nem itt lennénk, nem lenne ezzel semmi bajom! A kezemmel megfogom finoman az övét és inkább feljebb húzom magamon, ha már mindenáron karmolászni akar, inkább az oldalamat. Az is izgató, de nem olyan mértékben hogy aztán eldobjam a kanalat! Ha meg nem sikerül és elhúzza, akkor megint ugyan ezt kezdem, ha ő is újra elkezdi. Nevezhetjük ezt az "itt a piros, hol a piros" felnőtt változatának!

- Mert nagy a választék. Tudod, ahány ember, annyiféleképpen eszik a hamburgert, az étterem meg igyekszik kiszolgálni a legtöbbek igényét.
Ezt ilyen szépen nem tudom mikor hoztam össze a fejemben, de amint Aikko nyelve hegye érinti a fülem, onnantól kabát kalap. Már arra sem emlékszem mi volt a kérdés. Időleges agybénulás áll be nálam, ami pár pillanatig tart, de addig csak a tarkómon felfelé cikázó, kellemesen borzongató hullámok csapnak össze.
- Könyörgöm, ezt ne csináld, mert itt halok meg, te nő!
Apró kérés hallatszik ki a most halkabban búgó hangomból. Közben odafordulok hozzá és figyelem a szája mozgását.
- Aha.
Valamit magyarázott, majd később összerakom. De most inkább magamhoz húzva, az ajkaimat tapasztanám az övére.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szomb. Jan. 06, 2024 8:05 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jason Williams


Szó se róla, királynői mivolta a durva patkánynép között elkényeztette annyira, hogy meg se gondolja, hogy esetleg durva volt Jasonnel, hiszen szemernyi rosszindulat sem volt benne, csak amennyi amúgy is a patkány sajátossága.
Ez a nőstény aztán soha nem udvarias, nem szemérmes és nem is lesz az soha, harcol, ha kell azért, hogy neki hódoljanak, de a hála kérdését egyáltalán nem feszegeti most, hiszen éppenséggel enni viszik. Meghívták egy igazi ételre, emberek közé, ahol szemérmetlenül kérkedhet különlegeségükkel, kisugárzásukkal, ami ebben a közegben forrón elüt az ostoba dolgokkal mókázó emberi lényektől is. Szusszanva figyeli a dobálózókat, de úgy simul hozzá Jasonhöz, hogy nem kérdés, ha feléjük repülne egy sanda vessző kutyakötelességének tartaná a reflexeit próbára téve elkapni azt.
Addig viszont a férfi idegeit teszi próbára, nem is gondolkodva azon, hogy sem a hely, sem az idő nem alkalmas arra, hogy a körmei a combján kalandozzanak, de a közel húzódás, a másik melege reflex-szerűen ezt csalta elő belőle, hiszen többet voltak az ágyban, mint amilyen régóta ez a különös randevú tart. Csak meglepetten pillant rá ahogy a kezét emeli, a háta mögé fúrja, így az oldalán nem olyan kényelmes, de keres magának helyet, végiglopakodik a bordáin, mielőtt újra a térdére simítana, hogy aztán a kezébe vegye azt a bizonyos étlapot.

- Hát akkor miért nem mondják el, akik jönnek, hogy mit szeretnének? Így csak bonyolultabb ez az egész - teljesen össze is zavarodik a sok betűtől, mert az egy dolog, hogy olvasni azért tud, még írni is képes, de az még nem jelenti azt, hogy jó is bennük! Jobban megrémíti a betűrengeteg, mint bármi, amit valaha látott a csatornába, menedéket keres magának a férfi füle mögött, vidáman nyalintva meg forró bőrét, aminek íze igazi ragadozó íz.
- Dehogy halsz meg, keményebb vagy ennél! - meglepetten nevezi el magát, mintha nem számított volna erre a nagyon is emberi fordulatra, hogy vissza kell fogniuk magukat itt, vagy legalábbis neki magát, főleg így. A csókkal a száján nyomban visszanyeri a magabiztosságát, belekapaszkodik a férfi vállába és nyakába és igazi tüzelő nőstényként tapasztja az ajkait rá, hogy felfalja mielőtt a hamburgerhez jutnának, csak a felszolgáló közeledte zökkenti ki, morogva öleli magához Jasont, mintha azt akarná elvinni tőle és azt nem adja.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
hell around us


blackout frpg

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vissza az elejére Go down
 

"Mi van tigrispárduc?"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Játéktér :: Külváros :: Utcák-