You are my wicked thrill

Séaghdha
Séaghdha
hell around us
Hozzászólások száma :
206
Korom :
1884
Fajom :
vámpír (tigris hívó)
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
összetett
Play by :
Danila Kovalev
♱ ♱ ♱ :
You are my wicked thrill - Page 2 Giphy


blackout frpg

A Város Ura
A Város Ura


Rang
: Vámpír
Kedd Május 23, 2023 9:58 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
sensitive fractures
To: Élie
Hallom, hogy elégedetlen, valójában magam is az vagyok, mert sokkal jobban szeretnék most hozzá simulva szeretkezni, dugni, baszni és összeolvasztani magunkat egymással. Akarom azt az érzést, amikor eggyé válunk és amikor vadul azzá válunk, akik lehetünk, mert ő nem fél attól, aki vagyok, sőt mintha izgatná is. Azt persze nem mondom el neki, hogy csak a felszínt kapirgálja belőlem, hiszen a mélységem olyan masszívan sötét, hogy lehet még a rozsomák sem mozogna benne otthonosan.
A keze forró a hasamon, még mélyre szívom a levegőt, amire nincs is szükségem, de jól esik. A szívem vadul dobol, még bennem robog az orgazmus vad tüze.
Nyikkanva hagyom, hogy az ölébe vonjon, sőt kifejezetten élvezem is. Felsimulok a kemény, izmos, méretes combra, az illata betölti a tudatom, az élvezetének múló emléke és minden, ami belőle árad Csakhogy Élie nem tud egy dolgot. Nekünk nem kell sietnünk, nincs hova. Hiszen ő már az enyém örökre és neki még nagyon sok van hátra, ha vigyáz kicsit magára, mindenre is jut időnk, hiszen összetartozunk örökre. A lelkünk egybeforrt, még akkor is ha sokak szerint az nekem nincs is, pedig azért rejtegetek belőle. Az arcommal simítok a combjára, aztán csak elfekszem rajta, míg leoldozza rólam a mocskos és szakad ruha maradékát.
Nem zavar a meztelenség, sosem tette, sőt tőle vonz is megfelelően.
Ajkamon apró kis mosoly, elégedett vagyok magunkkal, de leginkább vele. Az ereimben forró a vére, mint a keze a testemen.
- Mert, ha valamire azt mondom ott leszek, ott leszek. - kell, hogy értse. Mellékesen az sem kizárt, hogy az apja hamarosan megjelenik. Már nem Élieé. Ilyen téren semmit sem tudok róla. Összeszűkül a szeme, ahogy felé pillantok ezzel a kérdéssel, de nem teszem fel.
- Borzalmas vagy, mint egy rossz tini. - ha már a szájához emelte a kezem, felsimogatok az arcára, a nyakába.
- Élie. - simogatva dorombol a hangom. - Annyi időt tölthetünk együtt, amennyit nem szégyellünk, de ma dolgunk van, hiszen elhoztad a fiút, mondd csak…- beletúrok a tarkóján a hajába. - nem sajnálod, hogy ennyit időt tölt Baliannal? - ó láttam, hogy tetszik neki a fiú, nem kell tagadni.
Felülök az öléből, és egy kecses, gyors mozdulattal már talpon is vagyok.
- Öltözz fel, mert a formás segged keltene némi kalamajkát, persze tudom, te ezt élveznéd is …- az ajtóhoz sétálok. - Még ma adok neked egy szobát. - hiszen itt kell, hogy lakjon, mert a vámpír bennem, nem tűri el, hogy másként legyen és erről talán nem is kéne vitát nyitnunk. Kisétálok a folyosóra, véresen csupaszon, sebzetten. Hogy ő honnan szerez ruhát? Nagyfiú, oldja meg. De kifejezetten izgat, mert egyelőre ő itt egy betolakodó, gátolni fogják, annyira jól fogok szórakozni.

15 perccel később megint felöltözve, lezuhanyozva állok az ajtó előtt. Ugyanúgy bőrnadrág, vörös ing és vörös csíkos fűző, remélem ma senki nem tépi már le rólam.
Odabentről a fiú káromkodása hallatszik ki és fáj szisszenése.

THERE'S A DEAD MAN
- - - - - -


Memoram inquara est rexquiere!
Just a dead boy with a demons soul inside.
Vissza az elejére Go down

Élie Perec
Élie Perec
hell around us
Hozzászólások száma :
69
Korom :
41
Fajom :
vérrozsomák
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
udvarló
Play by :
Jerome Adamoli


blackout frpg

Rozsomák Alfa
Rozsomák Alfa


Rang
: Alakváltó
Csüt. Jún. 01, 2023 5:03 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Nekem ígérd el magad, ne másnak - mert az a helyes fontossági sorrend, a türelmetlenség nyűgösen ég a bőre alatt, a rozsomák értetlen fújtatásával és prüszkölésével lesz tele a lénye, mert a barlangjából kiragadott vadállat a sötét helyét felváltó fényben csak kiszolgáltatot bárány, ahogy mindenki más, keresi a helyét, de Séaghdha mintha nem akarná, hogy megtalálja.
- Kapj rajta, ahogy cigizek a hátsó ajtódnál - komisz vigyorra húzza a száját, ha már tini, eljátszadozhatnának a méltányos büntetésével, de kék szemei nem nevetnek a szájával együtt, az ujjai komolyan cirógatják a vértől megnedvesedett aranyszínű tincseket, szétválasztva őket szálakra, aztán a kezében a vámpír kezével már azt hihetné, hogy a tenyerébe veszi a jó hangulatának a kormányát, de egy kedves simogatás nem jelent semmit egy évezredes bestiánál.
- Amennyit nem szégyellünk… lám mégsem töltjük együtt azt az időt - horkant méltatlankodó türelmetlenséggel, mert ő az itt és most embere, rozsomákja, nem a majd egyszer, talán, lehetőség szerint, de akkor tényleg igazán akármeddig-időintervallum hívője, a szemeiben határozottan barátságtalan fények gyúlnak ki.
- Nagyon könnyen leküzdöm ezt a sajnálatot - a vámpírszörny fehér árnyékában megkeményedett és elköteleződött érző szíve lopva, még ha annyira jól el is játszadozott a kölyökkel és van szíve, szeme arra, hogy félig-meddig a pártfogásába vegye, most már egészen más érzések, érdekek, ösztönös és nyers akarat sistergeti az idegeit. Sértett arckifejezéssel bámul fel, ahogy karcsú oszloppá magasodik a vámpír, dacos ellenkezés csúfítja el a vonásait.- Csak akkor érdekel az a szoba, ha benne vagy - nyers mordulása védtelen érzelmi állapotát övező határtalan indulatától hullámzó, és nem elég civilizált ahhoz, hogy értékelje a kegyet.

De nadrágot azt szerez. De csak azt, és mert rozsomákból van nem kér, hanem egy fürdőszoba elől lopja el, ami hangos a nyögésektől, az egymásba feledkezett udvartartásbeliek szemérmetlenül falrengető együttlététől, és ha valakinek gyanús is, hogy kié lehet az a nadrág, már Séaghdha árnyékában őrzi a titkát. Mezítláb és vérfirkásan, behegedt sebeinek rajzolatával a bőrén.
Nem méltatja a város urának megjelenését, de a szemei letépik róla a császár új ruháját. Ha nem tiltja meg kategorikusan, ajtót nyit előtte, hogy a szeme mihamarabb rátaláljon Balian sötéten kártékony alakjára, akinek szagától már jóval azelőtt durva ráncokra húzódott fel az orra, mielőtt a közelébe ért volna.
Vissza az elejére Go down

Séaghdha
Séaghdha
hell around us
Hozzászólások száma :
206
Korom :
1884
Fajom :
vámpír (tigris hívó)
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
összetett
Play by :
Danila Kovalev
♱ ♱ ♱ :
You are my wicked thrill - Page 2 Giphy


blackout frpg

A Város Ura
A Város Ura


Rang
: Vámpír
Hétf. Jún. 12, 2023 7:55 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
sensitive fractures
To: Élie
Ó igen. Ezt már szeretem, amikor jön erősen, félmeztelenül, véresen, izmosan, duzzogó szívvel és olyan kívánatosan, hogy elszédülök tőle.
- Mmmm. - morranok mellette ellépve, be a szobába ahol Hoblin fia éppen kiosztja Baliant, hogy ne ijesztgesse tovább, de  hangja vékony, félelemmel teli, semmi magabiztosság nincs benne, csak rettegés.
A szoba kicsiny, ablaktalan és nem éppen tini fiúnak való, sehol egy kosaras, vagy baseballos relikvia, csak egy ágy, egy kis asztal és egy szék, amin jelenleg Balian ül, olyan unottan, hogy már attól szépnek látom, hiszen az is. Hosszú haja takarosan befonva, fekete garbós pulóvere vékony testére feszül, mint a fekete farmerja, azon lóg a szokásos garott.
Felénk sem pillant, hiszen a fiú szemében látja, hogy egyszerre kap frászt tőlem, és öröm ugrik a pupillába, de hát itt a férfi aki… most olyan nagy és csupasz és véres, hogy a fiúnak elmegy a bátorsága.
A tény, hogy Balian nem bántotta igazán attól szűrhető le, hogy talpon van és nem egy sarokban zokog. Mégis a vállát fogja és dühösen fúj a vámpíromra, kicsit lehet megszorongatta, de már vissza is ült.
- Jogom van, hogy beszéljek a város urával, hiszen ez az ő cirkusza, nem bánhatnak így egy vendéggel. - a hangja dacos, de kissé sem magabiztos. Balian felröffen és feláll. Az orrát elhúzza mintha Élie büdös lenne neki, de tiszta szívből sem szereti, kifejezetten gyűlöli, mégsem ad ennek most hangot.
- És mit mondanál a város urának? - firtatom halkan, de az én hangom mindig is jelentős, ha suttogok is hallja a világ.
Csak egy pillantással jelzem Baliannak, hogy mehet a dolgára, aki el is hagyja a szobát, a tekintete végig simogat rajtam, ezt is ismerem jól.
A fiú, a maga 12-13 évével, annak kamaszos nyúlánkságával kihúzza magát, de a szája még remeg.
- Az apám… biztos, hogy nagyon szeretne hazavinni, egyezséget kötnék a város urával. - imádom. Ajkamon vékony mosoly és előre engedem Éliet, hogy szemügyre vehesse, nem akarom, hogy a testőröm kinézetét keltse, mert nem akarom, hogy a fiú tudja ki vagyok.
- Áh, a város ura nem szokott egyezkedni, tudod ő nem jó fej. - legyintek lemondóan. A fiú Élie felé lép, benne van minden bizadalma, hiszen vigyázott rá, míg idehozta, most is vele akar szövetséget.
- De azt mondják, hogy Séaghdha igazságos. - szép próbálkozás, senki nem mondja ezt rólam, mert nem igaz, de a fiú végtelenül okos.
- Hogy hívnak? - a székre ülök, a lábam keresztbe vetem.
- Matthias, de csak Mattie. És téged? - a hangja most magabiztosabb, mint az előbb volt, tőlem nem fél, mégis Élie elé lép, vékony ujját végig húzza a széles mellkason egy vércsíkon.
- Harcoltál? - felpillant rá, olyan tekintettel, amiben tömérdek az áhítat. - Miért?  - neki adom, ebben biztos vagyok, hát milyen jól mutatnak, kér hogy… ej Séaghdha nem szabad, nem szabad.

THERE'S A DEAD MAN
- - - - - -


Memoram inquara est rexquiere!
Just a dead boy with a demons soul inside.
Vissza az elejére Go down

Élie Perec
Élie Perec
hell around us
Hozzászólások száma :
69
Korom :
41
Fajom :
vérrozsomák
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
udvarló
Play by :
Jerome Adamoli


blackout frpg

Rozsomák Alfa
Rozsomák Alfa


Rang
: Alakváltó
Pént. Jún. 16, 2023 10:58 am
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Baliant szagolni is rossz volt, de a látványára felállnak a sötét szőrszálak a tarkójától kezdve a vádlijáig és ez a karján látványos is. Talán senkit sem téveszt meg, mert ez nem a félelem borzongása, inkább a dühé. Ez a fekete, nyúlánk árnyék mindig ott legyeskedik Séaghdha körül, mintha egy vékony kötél lenne, ami visszahúzza a vámpírlét arrogáns távoliságába olyankor, amikor egy kicsit közelebb kerülne hozzá és feloldódna a melegében. Annyira szeretné újra próbára tenni az erejét, hogy attól megfeszülnek az izmai, peckesen, feszesen kerüli ki, mint valami kórsághordozót, hogy a fiú felőli oldalra kerüljön.
Szinte észre sem veszi a kölyök pillantását, de a szavait már annál inkább, engedi a vadállati mosolyt kiülni a képére és megfogadja, hogyha az a garott egy hajszálnyit is közelebb kerül a gyerekhez, akkor megpróbálja Balian szép, száraz torkára tekerni, hogy végre megszabadítsa undok fekete fejétől a világot.
- Szép volt - dünnyögi a srácnak és mellőle figyeli amíg Balian tagjai megmozdulnak, mintha zsinórok húznák a simamozgású gyilkos jószágot, a szemeit összehúzza, bár a halál fekete szemei nem tekintenek rá, ő elkíséri a pillantásával az ajtóig és még azon is túl a fülével türelmetlen szusszanással.
Jó, hogy eltakarodott. Séaghdha igen bölcsen tette, lehet Raven után még egy féltékeny szolgáját nem tudná elviselni anélkül, hogy megpróbálná kibelezni, már úgy komolyan. Ahogy elmegy leül az ágyra, kinyújtja hosszú lábait a kölyök mellé, súlyos közelségének támogatásával támasztva meg a szavait, és félig elbújik a háta mögött, hogy ne lássa, ahogy vigyorog. Méghogy egyezséget a város urával, de a szőke válasza felteszi a koronát, gyakorlatilag felhorkan.
- Higgy neki kölyök, tudja, hogy miről beszél - de amikor a fiú rápillant, hogy ezt meg hogy kell értenie, csak megvonja a vállát, aztán már tényleg felhorkant.
- A vámpírok nem igazságosak - kék szeme perzselő mohósággal bámul rá arra a szép szörnyetegre, mert ha lenne benne igazság, akkor most valahol egymással játszanának, nem Hoblin fiával, Matthiasszal, aki még becenevet is ad meg, hogy magabiztosnak mutassa magát.
- Ő Severin - válaszol a vámpír helyett, felpillantra a fiúra ahogy megérinti, érzi az ujjbegyein, hogy meg akarja mutatni mekkora vagány. Ő meg azt akarja megmutatni mekkora fasz, bár a kettősjátszma nem az ő asztala, egyszer már látott egy bájos szőke kislányt rajongani Severinért, jó felidézni ezt.
Vajon a vámpír érez ezzel kapcsolatban bármit is?
- Ez a hely tele van agresszív vértigrisekkel, akiknek nem tetszik a képem. Olyan, mint egy vetélkedő a város urának figyelméért és kegyeiért, biztos mesélt az apád a dominanciaharcokról, nekem ezt meg kell nyernem, nincsenek ilyen vendég kiváltságaim, mint neked - a hangjából kioldódik a Balianba fulladt frusztráció, így hármasban el már nem olyan mély a sérelme tudván tudva, hogy Séaghdha minden mozdulatát és szavát figyeli.
Bár elképzelése sincs arról, hogy az öreg ördögnek mi a terve ezzel az egésszel azon kívül, hogy Hoblin számára közvetítenek üzenetet.
Vissza az elejére Go down

Séaghdha
Séaghdha
hell around us
Hozzászólások száma :
206
Korom :
1884
Fajom :
vámpír (tigris hívó)
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
összetett
Play by :
Danila Kovalev
♱ ♱ ♱ :
You are my wicked thrill - Page 2 Giphy


blackout frpg

A Város Ura
A Város Ura


Rang
: Vámpír
Hétf. Jún. 19, 2023 9:21 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
sensitive fractures
To: Élie
A fiú felszabadul, ahogy Élie a képbe kerül, még azt is elfelejti, hogy belép egy másik vámpír, noha túl öreg vagyok, rólam már lehet elhiszi egy kölyök, hogy ember vagyok.
Bírom ezt a fiút, ahogy a jogairól beszél, azt hiszi van neki, van neki élete. És milyen? Olyan, amiben egy rozsomák forrón a pártfogásába veheti, kockázatot és felelősséget vállalhat és én kíváncsi vagyok, hogy miként reagál a kölyökre.
- Igen? - kérdezi dacosan. - A város ura nem a mindenség ura. - hörren fel dühösen és morcosan. - Miért milyen ő? - a hangja most magabiztos, végig pillantok rajtuk.
- Vannak azért olyan vámpírok, de nem biztos, hogy pont ő. - hagyom jóvá, mert vannak puhányok és azt hiszik attól lesznek rajongottak, de valójában kihasználják őket, sosem jellemző város urára.
Élie olyan a kölyök mögött, mint egy hatalmas hegység, mint a védelmező hús, vagy mint egy ártó árnyék.
- Örvendek. - biccentek a kölcsönös bemutatásra ajkamon apró kis mosoly, ami ugyanannak az emléknek szól, amiről Élie tekintete éppen mesél. Mókás este volt és fülledt, de tanulságos.
A kölyök felé fordul, ahogy a sebeiről beszélgetnek, Mattie úgy csodálja, mint egy kiteljesedett műt, mint egy bálványt, egy istent. Az ujja hegyén vizsgálgatja a vért, onnan megint Éliere pillant a szavait hallva.
- Te a város urának a kegyeiért harcoltál? De miért? - nem is érti, hiszen a vámpírok olyan kegyetlenek és holtak és amúgy is. Pfúj már. Hiszen a város ura egy faszi és a rozsomák is nem?
- Nem éri meg harcolni valakiért, aki fontos nekünk? -  a fiú felém fordul, hosszú ujjam a combomon pihennek, a tekintetem le sem veszem róla, de pontosan tudom Élie minden apró rezdülését, oda koncentrál a verdeső szívem.
- A családért megéri. - feleli a kölykösen vagányan, közelebb húzódik a rozsomákhoz, ha sejtené, hogy veszélyesebb, mint én.
- Harcolnál apádért? - meg sem moccanok, a  hangom sem változik meg.
- Igen! - olyan büszkén húzza ki magát, hogy tudom tényleg megtenné, harcolna érte, küzdene érte, végül mégis elfutna a veszély elől. Hiszen kölyök.
- Mit tanított apád, milyenek az alakváltók? - biztos vagyok benne nem lep meg a válasza.

THERE'S A DEAD MAN
- - - - - -


Memoram inquara est rexquiere!
Just a dead boy with a demons soul inside.
Vissza az elejére Go down

Élie Perec
Élie Perec
hell around us
Hozzászólások száma :
69
Korom :
41
Fajom :
vérrozsomák
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
udvarló
Play by :
Jerome Adamoli


blackout frpg

Rozsomák Alfa
Rozsomák Alfa


Rang
: Alakváltó
Szer. Jún. 21, 2023 10:02 am
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Nem a mindenségé, de a mi kis mindenségünket eléggé meghatározza ebben a városban, jót tesz neked, ha ezt megtanulod -nem sok jóval tudja kecsegtetni a fiút, de minden hatalmi elismerés mögött ott van a dacolás lehetősége, akár egy mély horkantás formájában is.- Egyik sem igazságos, csak vannak olyan vámpírok, akik túl gyengék érvényesíteni a zsarnokságukat. De ne aggódj, a város ura nem ilyen - alamuszi kis mosolyra kanyarodik a mondat végén a szája, mert Séaghdha nem tud úgy vitába szállni vele, hogy ne leplezné le magát és ez a kis játék a rácáfolással kissé megelégíti a bosszúvágyát, még ha valamennyire össze is zavarja a fiút, egyikükről a másikukra néz.
Mert valahol érzi, hogy e kettő között közel sem olyan barátságtalan a viszony, pedig nem is tudná megmondani honnan tudja, az ő korában még nincs semmi értelme annak a pillantásnak, amit Élie vet "Severinre", akinek kerek seggét harapná hegyes fogaival és a vackán baszná, amíg van benne levegő, és mert már rég halott, ezért ez nagyon sokáig is eltarthatna.
Kényelmetlen gondolat, egy kissé megmerevedik ültében, hogy túlzó képzelgésbe bocsátkozva be ne gerjedjen, mert a nadrág már így is kissé szűknek bizonyul és Mattie éppen őt nézi, bár egyelőre a sebek jobban lekötik. Aprócska ujja olyan, mintha egy féreg mászna a bőrén, elveszik a testének tömegéhez képest, sűrű alakváltóvére megül a bőrén és alig csordul. Szinte meglepi, hogy nem szopja le magáról, túl sok időt tölt Séaghdha társaságában, ő nem hagyná parlagon azt a drága vért.
- Mert megtehetem. Elég figyelemreméltó vagyok a számára és a szolgái számára, ezeknek az erőviszonyoknak pedig rendeződniük kell - mindenféle önimádó attitűd nélkül jelenti ki, a szót nem terelve a szexre, bár a szöszi pillantásából ítélve fiatal kora ellenére halott már a természetfelettiek élvhajhászatáról… felpillant Séaghdha közbevetésére. Fontos neki. Igen. Kétségtelen. Most is benne dobol valami fülledt akarás, amivel birtokolni akarja a vámpírt, pedig jól tudja, hogy azokat nem lehet. Séaghdhát pedig még annál is kevésbé. Hegyes fogai az ajkába mélyednek, állja a tekintetét, szinte kívánná, hogy bűvölje meg, bűvölje el.
- Milyen emberi - horkant fel Mattie szavai hallatán, begyűjtve egy kissé neheztelő pillantást, többet várt tőle a srác, de nem fogja megtagadni a természetét.
- A természetük vad és nem valóak az emberek közé - a vámpírnak válaszol, de Éliét nézi. - Teljesen kiszámíthatatlanok és végtelenül erőszakosak, úgy kell bánni velük egytől egyig, mint a legveszélyesebb bűnözőkkel és a mexikói bevándorlókkal - újra a vámpírra néz, miután Élie csak felvonja a szemöldökét egy vigyorral. - Főleg az is a baj velük, hogy behódolnak a vámpírokkal és kiszolgálják az őrült vérszívókat, akik bántják az embereket. De szerintem nem minden vámpír őrült, és nem minden alakváltó használja rosszra a szuperképességét. Például Élie nem ölte meg a kutyáinkat, pedig azok megtámadták - bök rá az érintettre, aki egy hős teljes pompájával ül mögötte. - Te pedig normális vámpírnak látszol. És egész kedvesnek. Kiküldted azt a seggfejet is - céloz Balianra, megmozgatva a vállát. Szerinted milyenek az alakváltók? Hogyan néznek rájuk a vámpírok? Nyilván nem lehetnek a szolgáitok, mert egy igazságos rendszerben nincsenek szolgák - még nem fuldoklik, de már szalmaszálba kapaszkodik.
Vissza az elejére Go down

Séaghdha
Séaghdha
hell around us
Hozzászólások száma :
206
Korom :
1884
Fajom :
vámpír (tigris hívó)
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
összetett
Play by :
Danila Kovalev
♱ ♱ ♱ :
You are my wicked thrill - Page 2 Giphy


blackout frpg

A Város Ura
A Város Ura


Rang
: Vámpír
Szomb. Júl. 01, 2023 2:31 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
sensitive fractures
To: Élie
A kisfiú kihúzza magát, olyan büszkén, amit csak az apja taníthat neki, ami abból fakad, hogy ő különb mindenkinél, aki tudja, hogy ember és van vesztenivalója, de nem érdekli mert felsőbbrendű faj. Most megint végig pillant a rozsomákomon, kinek a szavai szíven simogatnak. Meghatározó vagyok… tudjuk, de neki jobban, mint bárkinek, vagy jobban, mint kellene, mert vannak itt páran, akik szívesen fekszenek a lábaim elé, hogy lakmározzunk belőlük minden módon.
- A vámpírok sosem igazságosak. - dacoskodik a kölyök a rozsomákra tekintve, csak őt látja, csak ő van most neki, én jelentéktelen vagyok, mert azzá akarok válni, mert azt szeretném, hogy ne rám figyeljen.
Élienek szánom, de ő csak engem szán magának, már az, ahogy rámpillant, felajzza a bőröm. Kontyba fogott hajam alatt bizsereg a fejbőröm.
A férfiból ömlik a vágy szaga, én ismerem, én tudom én érzem az orromban az illatának megváltozott forróságát.
Vékony ujjai vég simogatnak a sebhelyen, amelynek már nincs is jelentősége, már csak a nyoma van, egy vékony heg és az is el fog múlni. Közelebb ül, a combja most a hatalmas combhoz simul és olyan apuci a fiú mellette, hogy gonosz kis ötlet körvonalazódik benne, olyan, amitől a gyomrom összeugrik.
- Szóval… akkor te is olyan vagy? Aki az ágyába bújik, hogy meggyőzze magának. Apám szerint, mind kurvák, akik a közelében vannak és mind csak, a fa… - elakad a szó benne mert kölyök még és tudja jól, hogy kimondani a csúnya szót nem illik, mert az apja nem előtte mondta ezeket hanem az anyja előtt és ő csak hallgatózott. - Miért olyan különleges, hogy még te is, aki olyan nagy vagy, simán megölhetnéd a város felszabadulása az uralma alól, mert a város ura sokkal mélyebben benne van a dolgokban, mint azt mi tudjuk és ki kell végezni, hogy minden jó legyen. - felszalad a szemöldököm, a fiú semmit nem tud, gőze nincs, dogmái vannak, de nem tudja, hogy milyen jelentés van mögöttük, nem tudja miről beszél.
Most a fiú felém fordul és a szavai nekem szólnak, apró tenyere Élie forró combján, egy dolgot tud, hogy kell a testi kapcsolat, hogy meggyőzze, mert róla tudja, hogy állat, tudja milyen, tudja ki ő, vagy csak sejti. De kell neki valaki, aki támogatja is.
Egy pillanatra megzavar. Honnan tudja, hogy vámpír vagyok? Amikor minden erőmmel azon vagyok, hogy eltakarjam?
- Én rendes lennék? És, aki kiment nem volt? Bántott téged? - ó tudom és, ha azt hinné, hogy megvédeném, hát nagyon téved.
Éliere pillantok mögötte.
- Látod ő alakváltó és most kérdezzük meg tőle, mit érez az illatodban Mattie? Érzi-e hogy félsz? Érzi-e mennyire vagy finom? - apót mosolyodom el.
- Mattie… mondd meg nekem apukád szeret téged? - biztos vagyok benne, hogy azt hiszi, igen. Ezt a választ is fogja adni, de szereti annyira, hogy áldozzon érte?
Tudom Hoblinról, hogy nem bánik a fiúval kesztyűs kézzel.
- Vedd le a pólód Mattie! - utasítom halkan, mert tudom hogy a testén nyoma van az apja kegyetlenségének, de ő nem érzi annak, leckének, valójában Élie elé szánom, tudni akarom feléled-e benne a védelmező ösztön, és bennem valami más, ha igen, nos akkor nagy a baj.

THERE'S A DEAD MAN
- - - - - -


Memoram inquara est rexquiere!
Just a dead boy with a demons soul inside.
Vissza az elejére Go down

Élie Perec
Élie Perec
hell around us
Hozzászólások száma :
69
Korom :
41
Fajom :
vérrozsomák
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
udvarló
Play by :
Jerome Adamoli


blackout frpg

Rozsomák Alfa
Rozsomák Alfa


Rang
: Alakváltó
Szomb. Júl. 08, 2023 3:39 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Meggyőztél-bár érv nem hangzott el, Élie nem vitatkozik gyerekekkel, kiskölykökkel, akik elvesznek hatalmas testének árnyékában, égboltkék szemében vidám szikrák pattognak.- Nem is tudják, hogy mi az az igazságosság, ami mindenkié, mert csak a saját igazságuk ismerik el - felpillant Séaghdhára komisz kis vigyorral a szája sarkában, hogy lássa mit szól ehhez a beszédhez, bár az évezredes vámpír arcáról nem lehet úgy olvasni, ahogyan a benne gyönyörködőnek kedve támad, sokkal inkább a szőke kedve szerint, de most valamit mégis észrevesz.
Talán a tágmetszésű szeme mélyén csillan meg a gonosz entitás krétafehér háta hirtelen megborzong és a fiú ránéz, kissé homlokráncolva, mert nagyon komoly beszélgetésükbe nem fér bele egy ilyen megrezzenés éppen Élie részéről, aki a rendíthetetlenséget képviseli mindazok számára, akik nem tudják, hogy mennyire nagyon a vámpíré ő már. Azé a szörnyetegé, aminek az ötleteit féli, tiszteli és vágyja is, legyenek bármilyen sötétek is, és valami emberi benne rosszalja azt az élénk csillogást a vámpír kék szemében, de a bestia benne készen van mindenféle mókára.
- Én vagyok a legolyanabb - sötét vigyorral kivillantja a fogait és a kölyökre néz- bár verekedésről volt szó, nem az ágyba bújásról, de tudod, srác, errefelé senkit nem érdekel, hogy mit gondol az apád és kimondhatod te is, amit gondolsz - féloldalas vigyora ottmarad a képén, ha ezt a beszélgetést valamelyik másik alfa hallaná, Mattie biztos megkapná érte, ami jár, de a rozsomákot másmilyen fából faragták.
- Azt mondod megölhetem, és tényleg… elroppanthatnám a karcsú derekát a karjaim között, vagy felmarhatnám hófehér torkát, hogy a vére beborítson, ahogy apád lefestette a szörnyeket - a pillantása megint elkalandozik Séaghdha alakján, megnyalja a száját, a fűzőbe szorított derék légiességét már szinte a pillantásának súlyával eltöri- de miért akarnám? Mi lenne jobb nekem? Tetszik nekem az erejének íze - most mindketten őt nézik, a szégyentelen szép halottat, a kis kéz alatt megfeszül a combja, kissé felajzottan veszi a levegőt, a melegében nincs már fázás.
- Ő egy mocsok! - csattan fel a srác Balian említésére, főleg, mert Élie megerősítően nevet és még bólint is hozzá.
- Szó mi szó, kevés ekkora rohadék barom van, mint ő.
- Érezte a vacsorámat, amikor találkoztunk… este… tegnap este? - kissé elbizonytalanodik az időérzékében, de kihúzza magát és határozottan ránéz a rozsomákra. - Olyan biztos nem érezhet! - ki fél? Megremegteti a gondolat, hogy lebukhat a váltó orra miatt, ezért a fejével apró nemeket intve, mert ő nem fél és nem finom, Élie pedig még mindig a vigyorral a száján hipnotizáltan követi ezt a mozgást, de aztán mindketten ránéznek a szőkére a kérdés hallatán.
- Persze, hogy szeret! Hogyne szeretne?! Csak… - védekezően megragadja a pólójának szegélyét, mintha az magától engedelmeskedne a parancsnak, aminek ő nem akar. - … én elég rossz vagyok, nah - lebiggyeszti a száját, mert mi van abban? Semmi. Sok rossz kisfiút ver az apja.
- Jobb ha leveszed magadtól, itt csak úgy szakadnak a ruhák…
- Nem akaro … Héééé! - nyikkan aztán tiltakozva, de Élie nem kispályázi, megfogja a kölyköt, felhúzza a hátán a pólót és lehúzza róla, mint egy narancsról a héját, a vékony karoknak esélye sincs ellenállni. Meleg tenyere a vállára simul, egy lilálló, övcsat okozta nyomra fog, Mattie sziszegve majdnem elhasal amíg fel nem enged a keze alól.
- Neked is vannak harci sérüléseid - nyugodtnak tűnik, de baljós utálat sűrűsödik össze a rozsomák mély hangjában Hoblin iránt, aki a tárgyalóteremben csak egy rühes, gyáva féregnek tűnt, de arra van bátorsága, hogy erőszakkal fegyelmezzen.
Vissza az elejére Go down

Séaghdha
Séaghdha
hell around us
Hozzászólások száma :
206
Korom :
1884
Fajom :
vámpír (tigris hívó)
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
összetett
Play by :
Danila Kovalev
♱ ♱ ♱ :
You are my wicked thrill - Page 2 Giphy


blackout frpg

A Város Ura
A Város Ura


Rang
: Vámpír
Kedd Júl. 18, 2023 8:15 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
sensitive fractures
To: Élie
A fiú halkan felpöffen, teljesen csalódott, hogy olyasmi történik, amire nem számít, pedig nagyon nem lehet meglepő, amit az alakváltó mond neki.
- Milyen közhelyes, biztos vagyok benne, hogy sokan tudják mi lenne a jó, különben senki nem haladna semerre, nem? - elmosolyodom, csak a szám sarka moccan meg, mert a fiú a komoly arcommal kell, hogy szembesüljön.
Ám egy dolog teljesen biztos. Élie az enyém, nem mert elvettem magamnak, vagy talán az elején, de közben mégis nekem adott mindent is magából, mert ő akarta így, ha nem így lett volna, akkor megteszem én és elveszem, mert kell nekem, ezzel nem lehet vitába szállni.
A szívem halkan veri a maga ütemét, nem siet és nem rohan, nincs hova.
Újabb gúnyos puffanás a fiú felől, mint egy haragos kígyó.
- Tévedsz. Apám véleménye nagyon sokakat érdekel. Például a HAV-ban is van szava, elhiheted, hogy igenis a vámpírok ellen sok lépés lesz. - hadarja betanultan és hozzá nem értően, de olyan meggyőződéssel, ami magában is elég rémisztő lenne, ha meg tudnék ijedni.
- Az én véleményem, hogy veszélyesek vagytok. - nem csak én már hanem maga a váltó is, nocsak. Pedig rá úgy néz, hogy attól felpezseg a világ. Apró keze a hatalmas lény combján pihen és összeszorulnak az ujjai, ahogy arról beszél, hogy ölhetne meg és meghagyom őket ebben a hitben, noha azért nem lenne ezt olyan egyszerű azért.
Újból elmosolyodik aprót a szám sarka. Mocsok. Én lennék az? Meg ne bántódjak.
- Akkor te nem félsz? Én is érzem a rettegésed. - vetem közbe őszintén, mert  így van, érzem és értem is őt, de bele is csomagolhatnám, apró kis lökés és a fiú élete végig behugyozna, úgy tudna félni.
- Biztos ez Mattie? - rossz fiú? Annyira rossz, hogy így kelljen megverni? Igaza lehet, vertem én is meg másokat. Éliet teszem azt megkínoztam és tessék a rajongóm.
Most valóban felnevetek, igen a ruhák csak úgy szakadnak le, rólam teszem azt és Ravenről is.
Lebontja a fiúról a ruhát, meg sem rezzenek, ilyesmire számítottam.
A hatalmas kéz miatt sokkal apróbbnak tűnik a fiú, mint valójában, mindannak ellenére, hogy azt mondja az apja szereti, mos szégyen szaga úszik a levegőben, mert a srác nem büszke ezen sérülésekre, ez verés.
- A tieid sokkal komolyabbak - elfordul tőlem és Élie felé mozdul bizalommal, nem és nem tudja, hogy mit tesz. Ő bizalmat keres, én pedig beteg elme vagyok, túlontúl is.
- Mit tettél, hogy megvert? - Élie felé pillantok, imádom, hogy milyen kicsi a fiú a keze alatt, és pajzán ötletek körvonalazódnak a fejemben.
- Érintsd meg az összes lila foltot. - megállom, hogy elvigyordojak, a rozsomák meg fog borulni, és akkor összecsapunk újra és újra de most azt akarom, hogy a fiú eldöntse bízik vagy undorodik.  

THERE'S A DEAD MAN
- - - - - -


Memoram inquara est rexquiere!
Just a dead boy with a demons soul inside.
Vissza az elejére Go down

Élie Perec
Élie Perec
hell around us
Hozzászólások száma :
69
Korom :
41
Fajom :
vérrozsomák
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
udvarló
Play by :
Jerome Adamoli


blackout frpg

Rozsomák Alfa
Rozsomák Alfa


Rang
: Alakváltó
Szer. Aug. 02, 2023 2:43 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Nem tudhatom, én csak egy rozsomák vagyok, azt se tudtam, hogy haladnak valamerre a dolgok - megforgatja a szemét, orvul kiütve a fiút a vita nyergéből, amit nem vívhat meg szellemes társításokkal, nincs ellenfele, se "Severin" se Élie nem különösebben érdekelt a világmegváltó nagy szónoklatokban, bár még mindig nem tudja egészen a rozsomák, hogy miért is vannak itt, sodródik az árral, amit a Város Szép ura megindított vele,
- Figyelj jobban kölyök - mordul rá hátborzongatóan mély, szinte állati hangon - Azt mondtam "errefelé" nem érdekes az apád. Sok seggnyalója van, hidd el tudom jól, hasonszőrű támogatókból nincs hiány, de csak egy hozzá hasonló hiheti el, hogy a HAVnak ebben a városban tényleg befolyása lesz valaha... Mattie, a turisták fognak élőlánccal tiltakozni szeretett vámpírjaik bántalmazása ellen - elmosolyogja a végét, a hanghordozásából nemigen lehet eldönteni, hogy tulajdonképpen melyik oldalon áll a kérdésben.
- Tényleg veszélyesek vagyunk - kivillantja hegyes fogait, anélkül is az, hogy átváltozna, de egyetlen fenyegető mozdulatot sem tesz, hiszen ami veszélyes, annak nem kell ártalmasnak is lennie, jó ha a fiú megtanulja a különbséget, valahol érzi is, hogy ami ilyen, mint a rozsomák, az védelmet is jelenthet.
Csak nem tudja még, hogy nem Séaghdha ellen, főleg elvi okoból.
- Egyáltalán nem félek, te nem érezheted, nem vagy alakváltó - jelenti ki olyan magabiztossággal, ami őt is meglepi, nem tudna számot adni arról, hogy miért is ilyen biztos ebben. Élie a vámpírra pillant, talán Hoblin valami mágiaérzékeny gyereket nevel. Ez megmagyarázná azt a szigorúságot, aminek kéklő, zúzott nyomait ráverték a hamvas, fehér bőrre, mi már elvesztette ártatlanságát, mert fehér hegemlékekkel őrzi a korábbi fegyelmezések nyomait.
- Sokkal nagyobb is vagyok nálad - foghegyről odamorogja a választ, pedig nem is Mattie-re dühös, hanem az apjára, füstölgő, fekete harag szivárog a pórusaiból állatias mélyről, pedig nem is az ő kölyke, de már Raven és Séaghdha is felbosszantották ma, Baliant is látta, valakin ki kellene töltenie veszélyes mérgét mielőtt elburjánzik.
- Én csak elszökdösöm. Nem szabad, tudom, hogy nem, meg veszélyes is, de apa nem állhatja a barátaimat, muszáj éjszaka...
- Szerintem nem csak a barátaid miatt mész. Kalandvágyóbb vagy, mint azt apád jó szemmel nézné... nem. Hagyd békén - morran rá, már nem a fiúra, hanem a vámpírra, ferde szemmel pillant rá a perverz kérés hallatán, a pólót visszaadja neki, már amennyire a rongyaival el tudja fedni a perverz pillantású kék szemek elől, feláll a szőr a karján a gondolatra, hogy ezt a csenevész kis testet taperolja, és a kölyök nem is érti milyen veszélyben van, bizonytalanul pillant egyik vadállatról a másik szörnyre.
- Most már elmehetek? - ez a feszült pillanat valami tévedés folytán látszhatott csak alkalmasnak ennek a kérdésnek a feltételére.
Vissza az elejére Go down

Séaghdha
Séaghdha
hell around us
Hozzászólások száma :
206
Korom :
1884
Fajom :
vámpír (tigris hívó)
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
összetett
Play by :
Danila Kovalev
♱ ♱ ♱ :
You are my wicked thrill - Page 2 Giphy


blackout frpg

A Város Ura
A Város Ura


Rang
: Vámpír
Hétf. Okt. 02, 2023 7:47 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
sensitive fractures
To: Élie
- Látod? - kap a fiú  szaván, mintha Élie máris kifejtette volna, hogy csakis a kölyöknek lehet igaza. Holott a maga szemszögéből van is neki, csak éppen az itt senkit sem érdekel. Olyan ő, mint abban a mesében, amit a Biblia hirdet, mert mind tudjuk, hogy az egy bestseller és annál semmivel sem több. Pedig Mattie csapdába sétál, de gyerek még nem kell neki a nagyok játszmáiban képben lennie és nincs is, nyilván.
Végig pillantok Élie alakján, már abból tudom, hogy kezd paprikás lenni, ahogy a forróság felszakad belőle, a hangja alá is támasztja, elnevetem magam.
A fiú felém pördül, pedig a pofont Élie viszi be neki. Szívből kacagok.
- Igaza van fiú, az olyanok, mint az apád nem értik az olyanokat, mint mi. - vállat vonok, újból elkomorodik az arcom.
- A vámpírok dögevők. - veti oda végső dacban, visszafordul Éliehez, végig svenkel rajta nagyon bátran, pedig fél, nem is kicsit, borzongatóan jó érzés. Miért? Mert egy gyerek félelem nem módos, nem álca, az csakis őszinte és igaz.
Én imádom Élie éles fogait, a rozsomákhoz tartozik, a rozsomák meg hozzám és nem elhanyagolható, a harapásának ereje, összefut a nyál a számban a vágytól, a gyomrom megrándul.
A félelemről hadovál, azt mondja nem fél, pedig érzem, tisztán és őszintén.
- Nem, nem vagyok váltó. sajnálatos módon, volt idő, amikor sokat adtam volna érte, sokkal jobb lett volna, mint vámpírnak lenni, de ez jutott, ezt kell szeretnem, ebbe kellett beleszoknom és megtanultam szeretni elfogadni, együtt élni vele, mára el sem tudom képzelni, hogy lehetnék más, esetleg hulla. Ja nem, az vagyok így is.
- Nagyobb. - nyel egyet és sajnos a nagy kontraszttól magam is. Éhes is lettem egészen, de zsenge gyerekvér, mit sem ér. Csak az íze miatt kóstolnék bele.
- Kik a barátaid? - összecsikordulnak a fogaim, hogy Élie ellentmond nekem és sejtheti, hogy nem hagyom annyiban. A fiú felé intek.
- Nem. - nem mehet el, hogyan is mehetne? - Gyere ide! - a hangom csábító, búgón hívó, nem vagyok Belle, nem ez a módszerem, de ez egy kisfiú, akire hat a bűbáj akkor is, ha nem éppen a szemébe pislogok, a hívásomnak meg kell, hogy feleljen, ha Élie nem lép közbe a fiú bódultan felém lép, én vagyok, aki hosszú ujjaimmal megfordítom a vékony testét, hogy háttal legyen nekem,  megérintem az első durva sérülést a bal lapockáján.
- Ezt miért kaptad? - az ütésnek nyoma van, biztos vagyok benne, hiszen ismerem ezt, hogy felszaggatta a bőrt, kitépett egy darab húst, fájhatott.
Az ujjam átbucskázik a sebhelyen, a fiú már nem bátor, már fél, még ugyan nem remeg, de fog, a fogai összekoccannak. A válla felett Éliere pillantok, látni akarom, hogy mennyire ítél el, tegye csak, ó bárcsak megtenné és én belé nevelhetném, hogy bűn engem megvetni.  

THERE'S A DEAD MAN
- - - - - -


Memoram inquara est rexquiere!
Just a dead boy with a demons soul inside.
Vissza az elejére Go down

Élie Perec
Élie Perec
hell around us
Hozzászólások száma :
69
Korom :
41
Fajom :
vérrozsomák
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
udvarló
Play by :
Jerome Adamoli


blackout frpg

Rozsomák Alfa
Rozsomák Alfa


Rang
: Alakváltó
Szer. Okt. 04, 2023 9:18 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Csak megingatja a fejét, ő már a vámpírra figyel, őt látja, zöldeskék tószemében a gyanús fényeket, a szavaiban a kellembe csomagolt mérgeket, a bőre alatt a vadállati ösztönök azt sugallják, hogy vigyázzon Séaghdhával, mert most nem elég csak a szemét legeltetnie a szépségén, valami van benne. Bármit is tervez a fiúval az nem lehet jó és tisztességes, de voltaképpen a rozsomáknak nem dolga megítélni a tetteit, legfeljebb a szükségszerűségük szerint.
Mégis, látni ahogy Mattie vergődik a szavaik közösen font ragadós csapdájában egyszerűen csak nyugtalanítól. Rossz.
- Nincs semmi baj egy szép, érett döggel - morran rá a kölyökre, nem segíti a dolgokat ezekkel a szavakkal, talán el kellene szégyellnie magát a pillantása alatt, meztelen bőrén a vérrel és karmolásokkal, Raven ütéseinek nyomaival, de nincs benne semmi hasonló, természetes nyugalommal bámul rá, bátorítva, de leginkább arra, hogy végre fontolja meg, amit beszél.
A félelem árjával szemben dolgozik, ezt a csatát nem nyerheti meg egyikőjük se, ebben csak a vámpír lehet a győztes, de küzdeni mindig kell.
Fel is pillant rá, elcsíp valami kétes hangsúlyt abban a dupla tagadásban, kitágulnak az orrcimpái, mintha azt várná, hogy Séaghdha gondolata illatot kap, egy szagot, amiből megismerheti, de csak a fiú figyelmét vonja magára, meg a Város Ura haragját egy fogcsikorgásban, de ettől sem fél.
- Csak pár srác...
- Ne maszatolj neki.
- Valójában alakváltók, Élie már kiszagolta őket. Apa nem boldog tőle, nyilvánvalóan, de hát... nem veszélyesek. Betartjuk a szabályokat. Ők jófejek, mint Élie - a rozsomák hangosan szusszan egyet, megborzolja vele a fiú haját, aki most a határozott tiltás hallatán egy kissé összeesik vállban és hátrafeszül, hogy a rozsomák felé közelítsen, de aztán a szemében meglágyul valami és anélkül emelkedik fel, hogy az akaratát szolgálná. Még a pólójának maradékát is elejti és elbűvölten beszédül Séaghdha karjába, csak csapdába esett szemeit mereszti rémülten Élie ökölbe szorított kezére és morranva kivillantott fogaira.
Nem állította meg, de már bánja.
- Aaaaazt... - a pír elönti a vékony testet, majdnem olyan forró lesz, mint az alakváltó bőre - azt azért, mert szégyent hoztam apára - szenved ettől a választól, könyörgőn néz a rozsomákra, aki az ágyra támaszkodik, a száját összeszorítja a bal halántékán rángatózni kezd egy ér. - Rajtakapott amikor... megcsókolt... véletlen volt... - küszködve őrzi a titkát.
- Miért nem simogatod az én sebhelyeimet inkább? - fellöki magát az ágyról, közelebb lép, a tenyerét a fiú vállára teszi, de nem rántja el előle, hiszen ezt azért nem engedné meg magának, viszont forrón ömlő energiájának felhőjébe vonja Mattiet, hogy ne legyen annyira rémisztő neki a vámpír kezei között.
Vissza az elejére Go down

Séaghdha
Séaghdha
hell around us
Hozzászólások száma :
206
Korom :
1884
Fajom :
vámpír (tigris hívó)
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
összetett
Play by :
Danila Kovalev
♱ ♱ ♱ :
You are my wicked thrill - Page 2 Giphy


blackout frpg

A Város Ura
A Város Ura


Rang
: Vámpír
Szomb. Okt. 07, 2023 2:49 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
sensitive fractures
To: Élie
A rozsomákra pillantok, megfürdetem a tekintetem kíváncsi sugarában, mégis azt közvetítem, hogy nem lesz jó vége ennek a játéknak, de én nem is akarom, hogy az legyen. Vége sem és főleg nem jó. Sokkal jobban bírom, ha valami véres véget ér, sikolyokkal és sok félelemmel, hogy tele legyek energiával.
Felkacagok szívből, mert igaza van, lássuk be, hogy valóban nincs baj… egy érett döggel, ahogy ő fogalmaz, mégis kissé sértőn hangzik, de túl vagyok rég azon, hogy a sértés elérjen, tekintve, hogy hitem szerint nem is annak szánta.
A fiú végig pillant a rozsomák harcedzett izmos, de véres és sérült felsőtestén, elhúzza a száját.
- Érdekes, te is tiszta verekedős nyomos vagy, még sincs baj? - a hangja is teljesen hitetlen, újból elnevetem magam, ma úgy látszik ez lesz a módi.
- Élie szeret harcolni Mattei, neki ez a lételeme. - nem vetheti senki sem a szemére, hiszen Élie harcos és erőszakos jellem.
Szóra nyitom a szám, de a rozsomák beelőz, ő szedi rendre a fiút, sokkal jobb, mintha én tettem volna. Én nem lettem volna ilyne kegyes, nem szeretem, ha köntörfalaznak, amikor egyértelmű kérdést tettem fel.
- Alakváltók? - felvonom a szemöldököm, a kezem finoman moccan az ölemben, a vállam előrébb ejtem, ahogy figyelni kezdek, pedig teljesen jól hallom így is. Magamhoz intem a fiút a bűbáj, amit felé vetítek azonnal elém járultatja, puha gyerekbőrén vétek a hegek és sebek sokasága, a legtöbb nyommal gyógyul majd és ő vagy gyűlölni fog mindenkit, vagy sérült lesz lelkileg, már most az.
Nem érintem meg durván, Élie felé fordítom és a hátán simogatak az ujjaim, miközben az ágyon terpeszkedő rozsomákot szemlélem, akinek minden mozdulata megvadít és magára rántana.
- Ki csókolt meg? - ellágyul a hangom, kedves lesz, kedélyes, érdeklődő. Az ő hangja viszont szégyenkezős, ijedt, rajtakapott, de nem teheti meg, hogy nem válaszol, muszáj neki, nem tehet egyebet, mint megadja nekem a választ, hiszen az agya is nekem engedelmeskedik, miként a teste is.
- Mmm. - mit mondjak lenne kedvem őt is megsimogatni, de édes a fiú húsa előttem, a vérének fűszerillata belémkúszik, de a tekintetem a rozsomákon. Az ajkam a fiú vállára ejtem, apró csókot lehelek rá, de csak, hogy hergeljem Éliet, a forrósága engem is beterít, magára ránt, de nekem dolgom van ezt elmondtam ezerszer, nem fogom őt simogatni, ne is …milyen finom illata van. Közelebb húzom a fiút, birtoklón a hasa előtt fonom át az egyik kezem, a másikkal félre döntöm a fejét.
- Te harapod meg vagy én? - mi lesz belőle, alakváltó vagy vámpír? Döntse el, de lehet nincs is ekkora jelentősége, lehet nem is akarom megharapni. A fiú a váltó forró energiáiban mégis megint félni kezd, sőt mi több egész rettegni, mert érti miről van szó, éppen az élete a tét.
- Ne, könyörgöm ne! - nem mer megmoccanni, de fél, sírni kezd a felismeréstől, hogy meg fog történni, apró teste reszketeg a kezeim között, nem hat meg.  

THERE'S A DEAD MAN
- - - - - -


Memoram inquara est rexquiere!
Just a dead boy with a demons soul inside.
Vissza az elejére Go down

Élie Perec
Élie Perec
hell around us
Hozzászólások száma :
69
Korom :
41
Fajom :
vérrozsomák
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
udvarló
Play by :
Jerome Adamoli


blackout frpg

Rozsomák Alfa
Rozsomák Alfa


Rang
: Alakváltó
Hétf. Okt. 09, 2023 8:41 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Mhm, a természetemből adódik - teszi hozzá, mielőtt a fiú azt hinné, hogy a vámpír kényszeríti a harcra, bár a hozzájárulása a Raven-féle konfliktusban enyhén szólva is megkérdőjelezhető.
De végül is ő akar a vámpírral lenni. Ő akarja kerülgetni, ő akarja kitenni magát ennek a kellemetlen, kínos pillanatnak, amiben valaki meg fog sérülni, és az nem az ősi lény lesz, de még csak nem is ő, a rozsomák, hanem egy gyerek, akinek egyetlen vétke van, a tulajdon apja.
Kevesebbért is haltak már meg fiatalabbak is. Mély levegőt vesz, bár még nem veszítette el a türelmét, teljesen megérti Mattie vonakodását a számára ismeretlen motivációjú lénynek való kiszolgáltatottság elől.
- Igen. Főleg vérfarkasok. Néhány kölyök. Apa... szerint csak meg akarnak szerezni, hogy ellene fordítsanak, vagy valami mást tegyenek velem, de... ők nem olyanok - a fiú beszél, a rozsomák lustán Séaghdhára bámul, mert ő viszont egészen olyan, aki megteszi, ha meg akarja tenni. Voltaképpen kevés fogalma van arról, hogyan kormányozza a városát, de miután két évet töltött annál a másik vámpírnál tudja jól, hogy az emberi eszközhasználat nagyon is beleillik keskeny és kegyetlen kezének repertoárjába. Elbiccenti a fejét és megfeszíti a nyaki inait, látva a fiút a karmai között elönti valamiféle szánalom, de túl sok gyereket látott a saját korában, akiket senki se mentett meg egy vérszomjas vérszopótól. Ahogyan őt sem.
- Neil... Ő egy srác - szusszan egy nagyot, nehezen a fiú, elönti a szégyen és a harag, amiért a szája beszél, legnagyobb rémületére. - Indián, nem jár a mi iskolánkba, de mindig beszökik, és a tanárok is azt hiszik, hogy odajár, mert olyan ügyesen csinálja, mert a közelemben akar lenni - a végét csak úgy dacos haraggal odavágja, ezzel próbálva meg értéket adni saját, félelemtől összezsugorodt lényének, amiből nem marad semmi a vámpíri hatalom szorításában.
Ez már zavarja, ez ismerős fájdalmat piszkál benne, bár már nem olyan befolyásolható, mit egyszer volt.
- Ne kéresd magad - a saját leheletén érzi, hogy a düh tűzbe borította odabent, felforr a vére a tettvágytól, az ujjain végigropognak az ízületek, amikor ökölbe szorítja, hogy ne tépje fel Séaghdha száját a gyerek válláról. Megfeszül a tartása és mert meztelen nehezen tudja elrejteni, hogy minden izma összehúzódik és meglódult vére megrángatja a bőrt a tagjain. Még egy lépést előre tud lépni, ahogy a karcsú testhez fogott karcsú fiú eltávolodik tőle, hagyja, hogy a teste hozzáérjen a vámpír karjához, forrón és kívánatosan.
- Ő egy gyerek. Nem haraphatod meg. Nem teheted örökké... ilyen fejletlenné - elfintorodik, felizzik a szemében a rozsomák kíváncsisága, még senki, senki nem ajánlott neki gyermeket, de most a hátuk mögött, a vámpír árnya, fehér, iszonyú hósápadt árnya az örökkévaló sötétből kifröccsent szemekkel mint egy kóbor csecsemőt, úgy kínálja neki a fiút és a rozsomák nem utasít vissza egy ilyen ajándékot. Befogja a könyörgő szájat, mert ez a hang annyira nem illik közéjük, a zúgó vér hangjához a fülében és összecsikorduló fogaihoz, amik között próbálja megrágni a hozzávágott kérdést és annak jelentőségét.- Add nekem.
Vissza az elejére Go down

Séaghdha
Séaghdha
hell around us
Hozzászólások száma :
206
Korom :
1884
Fajom :
vámpír (tigris hívó)
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
összetett
Play by :
Danila Kovalev
♱ ♱ ♱ :
You are my wicked thrill - Page 2 Giphy


blackout frpg

A Város Ura
A Város Ura


Rang
: Vámpír
Kedd Okt. 10, 2023 7:21 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
sensitive fractures
To: Élie
- Ők ilyenek, kicsi Mattie vadak, harcosok és akaratosak. Nézd meg őt. - fordítom immár a fiút a rozsomák felé, hagyom, hogy lássa, milyen hatalmas, erős és véres, sebzett pedig már csak a nyomait viseli, már nincsenek valódi sérülései.
A bűvkörömbe fonom a fiút, az ujjaim lecsúsznak vékony, fejletlen derekán.
- Hát nem gyönyörű? Nézd őt Mattie, lásd olyannak, amilyen. Hatalmas, erős, nézd mennyi, mennyi izom és ha tudnád… - a fülébe súgok. - milyen finom a vére. Oly aromás, fűszeres és erős. A húsa ropogós és kemény mindenhol ahol csak érintem. - kissé sem zavar, hogy Élie is hallja a szavaim. Valójában neki szólnak, róla mesélek.
A fiú bámul rá, hagyom, hogy kicsit lássa az én szemeimmel, az én vágyammal, hiszen előttem áll, kapcsolat van köztünk, fogom, érzem őt. Átpumpálom belé a megannyi vágyam, had érezze miközben mesélni kezd.
Farkasok… néhány kölyök.
- Nem? - mormogom halkan, de a fülére sóhajtva. - Mind olyanok, csak idő kell nekik, hogy kiforrjanak és ó kicsi Mattie, vannak, akik nekünk mások. - az ujjaim lefutnak a csupasz gerincének árkába, de a tekintetem csakis Élien függ, őt bámulom, őt fogadom magamba egészen közelről.
- Ó egy srác. - elnevetem magam, na tessék. Akkor nem is kérek nagyon durva dolgot, ha azt kérem Élie érintse és csókolja. - Szóval Hoblin szépséges fia a fiúkra bukik, mit szólna ehhez apád? - megölné és lehet nem csak képletesen mondom most ezt, lehet megtenné. A melegség neki olyan bűn, mint alakváltónak lenni, sőt előbb váltó, mint meleg.
- Szerelmes vagy? - Éliet fürkészem, a szemeim is mosolyognak, nem csak a szám, ami lecsap a fiú vállára. Még hagyom a bűvkörömben, nem ijesztem meg, az emlékére lopakodom, megszemlélem azt az ártatlan csókot, ehhez magam felé fordítom a fejét, hogy a szemeibe pillanthassak és ő magába enged, min forró kést a vaj.
Odakapom a fejem Élie hangjára, végig mérem. A vágy fellobban bennem, Mattie felé fordul, ő is végig pillant rajta, ahogy én.
Düh. Harag. Dac. Kétség. Beterítik ezek az érzések, mindent érzem egyenként, ömlik belőle, haragos rám és a helyzetre is.
- Hujuj. Nézd milyen dühös. - közelebb húzom a srácot, és a füle mellől vigyorgok a gigantikus testre. - Látod? Érzed milyen haragos, téged akar megvédeni tőlem, nézd csak őt! - atyaég… én nézem. Pompás darab, minden izma megfeszül egyenként, a combjaiba, a hasába, a méteres húsban, a vállaiban, a nyakában, ennyire szépet festeni sem lehet csak ösztönből. Mindig elfelejtem mennyire csodálatos és tessék itt van, pompájában, teljességében, gyönyörűségében.
- A végén elpirulok. - vagy valami sokkal rosszabb történik. A fiú közénk szorul.
- Miért nem? - felszalad a szemöldököm. Hogyne haraphatnám meg? Azt teszek, amit akarok. Maximum lesz egy kis csatám Hoblinnal.
A fiú könyörgő hangja felcsap, ahogy a nyakát félre fordítom és ő megérti, hogy most vége az életének, így vagy úgy, de nem folytatódik úgy, ahogy eddig. Minden megváltozik. Élie tenyere oly hatalmas a kis arcához, hogy a hangja elveszik alatt.
- Neked adom. - már , már áhítattal engedem át a törékeny testet. Élienek tudnia kell, hogy meg kell fertőznie különben megölöm, ebben nem alkuszom és biztos vagyok benne, hogy ez nem meglepő.
Hadsereget ígért nekem!
Kitágult orrcimpákkal szívom be a forró levegőt, tegye meg, akkor is, amikor a fiú sírva fakad.

THERE'S A DEAD MAN
- - - - - -


Memoram inquara est rexquiere!
Just a dead boy with a demons soul inside.
Vissza az elejére Go down

Élie Perec
Élie Perec
hell around us
Hozzászólások száma :
69
Korom :
41
Fajom :
vérrozsomák
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
udvarló
Play by :
Jerome Adamoli


blackout frpg

Rozsomák Alfa
Rozsomák Alfa


Rang
: Alakváltó
Vas. Okt. 15, 2023 5:42 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lassan lehunyorítja kék szemét, mert ezek a szavak simogatják, de a gyerek közelsége cseppnyi disszonanciát, káros visszhangot emel be közéjük, amitől a kéjes elégedettség obszcén momentummá válik és hiába hálálná meg az édes beszédet forrósággal, kettőjük között még mindig ott van Mattie törékeny gyerekteste és megtámadott elméje. Szerencsétlen... de a sajnálatot már a megáradt vér hullámai mossák meg a tudatában, ahogy rápillant csak egy kicsit elbiccenti a fejét, de valójában nem szégyenül meg előtte. Ropogós, finom, erős. Alig várja, hogy a vámpír fogai belemélyedjenek a torkába, vagy valamelyik másik vénájában, mert a benne forrva habzó vér bőven elég ahhoz, hogy mindkettőjüket táplálja és éltesse, összekösse őket megbonthatlan egységgé, amiből szabadulást csak a nyers és megkérdőjelezhetetlen halál jelenthet.
Az övé. Nem is kérdés. Mattie meg nem értheti ezeket a dolgokat, dadogó hangon csak a saját világáról mesélhet, az elmúló szép időkről, mert már semmi nem lesz, nem lehet olyan, mint amilyen volt amikor a fiú egyszer kikerül innen.
- Én nem... én csak... össze voltam zavarodva. És mi van abban? - egy dacnyi erőt még összegyűjt magában, de megzavarja a meztelen rozsomák látványa a fülébe suttogó édes szavakkal, amikből még egy szörnyen ostoba lény is kitalálhatná, hogy mi van kettőjük között, mégis őt csókolja a vámpír. A tudatában köd van, olyan mérhetetlen zavar, ami lángra kellene, hogy lobbantsa a kéretlen vendégként megjelenő élőholtat, de csak hagyja, hogy fellapozza emlékeinek nagykönyvét a bokrok között elrebbent csókról, ami megijesztette, de meg is borzongatta, mert a vérfarkaskölyök szája annyira forró volt és annyira kedves, hogy mindent megadna, ha még egyszer láthatná, de Hoblin felbukkan az emlékben és szétzavarja a gondolatokat és üvöltve esküdözik, hogy majd ő gondoskodik erről a fattyúról is...
Élie kivicsorítja a fogait, hegyes fogait, mintha illusztrálni akarná a dühét és Mattie egy pillanatra belekapaszkodik a vámpír vékony karjába, mintha az a rátekeredő bilincs megvédhetné a vadállat dühétől, ami ha nem is rá irányul, de elrettentő.
- Nincs... nem lesz baj - csitítja a rozsomákot, pedig a vámpír nem is utasította, csak a szavai csaponganak kettőjük között, nehéz gondolkodni kettőjük között, főleg, hogy Élie nem áll meg, a keze rajta, a másik a vámpíron, törékeny csuklóján, ahogy a fiút fogja, lehajol hozzájuk, miközben felel.
- Mert tökéletlen lenne. Csak egy gyerek örökké - kicsit keresnie kell a szavakat, mert nem tudja megfogalmazni a benne horgadt féltékenységet. Nem akar fiókákat látni Séaghdha körül. Így is túl sok felé osztja meg a figyelmét.- Méltatlan hozzád, de remek rozsomák lehet... ha túléli a harapást - kicsit hirtelen jött ez, kicsit beleszédül abba, hogy máris a karjában van a fiú, aprócska, reszketeg még, mintha küzdeni akarna, de nem tud, Élie pillantásá a vámpír szemtavában lubickol, a szájára nyalja a kérdést.
- Most? - mikor máskor tehetné, a bőre alatt a rozsomák izgatottan ágaskodik, pedig oly régóta uralja teljes mértékben, de most a szívébe vadság költözik és csak át akar alakulni, érezni az erőt a tagjaiban, és igazából, nincs is más választásuk.
Egyiküknek sincs.
- Viselkedj bátran, úgy nem tart sokáig - morran a kölyök fülébe, mielőtt fordítaná maguk közül, hogy a vámpír előtt térdre esve átadja magát egy mély, gurgulázó hörrenéssel az átváltozásnak. A tagjai nyálkát izzadva elváltoznak, fehér bőrt ellepi a dús bunda, ami kitelik izmokkal, csontokkal és erővel, nyújtózkodik, mielőtt megrázná magát, hogy lapos pupillájú alamuszi szemét Séaghdhára vesse, éppen csak egy pillantással csábítva benne a vámpírszörnyet egy újabb vadászatra.
Csakhogy ez nem álom, mert az emberarcú szarvas helyett a fiút kerülgeti.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
hell around us


blackout frpg

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

You are my wicked thrill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Játéktér :: Belváros :: Kárhozottak cirkusza-