Mihalie Romanov

Mihalie Romanov
Mihalie Romanov
hell around us
Hozzászólások száma :
6
Korom :
27
Fajom :
okkult
♱ ♱ ♱ :
Mihalie Romanov Hope-mikaelson-danielle-rose-russell
Csatlakoztam :
2023. Sep. 25.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Lyn


blackout frpg

Vudu Papnő
Vudu Papnő


Rang
: Okkult
Hétf. Szept. 25, 2023 8:55 am
Mihalie Nova

"Nem az az erős, aki nem esik el, hanem az, aki mindig fel tud állni."


Csoport»
okkult

Rang»
nincs

Kor»
27 év

Átváltozás ideje»
-

Vérvonal:»
-

Karakter arca»
Danielle Rose Russel
Képesség » clairvoyant és prekogníció, vagyis megérzésen alapuló közeli jövőlátás
Leginkább ezen, többnyire ösztönös képessége, ami érvényesül, mert ennek nem szab gátat, habár tanult róla, hogyan kell falat emelni. Minden más tekintetben alkalmazza, nincs különösebb affinitása az okkultizmus bármely formájára. Akkor alkalmazza, mikor nincs más lehetőség, néha megkönnyíti vele a mindennapokat vagy egy-egy úgy hozó történést.
életem lapjai »
- Neked segítségre van szükséged! - üvöltöttem anyám arcába, miközben úgy remegtem, mint az a bizonyos nyárfalevél. Ujjaim elfehéredtek a táskám pántján annyira szorítottam. Én ma innen lelépek, ez egyértelmű. Elegem van az összes férfiból, akit felcitált a lakásba, aki azt mondja, "Milyen szép cica vagy." vagy "Dorombolhatnál nekem egy kicsit.", és hiába jeleztem, hogy **rvára ne nyúljon hozzám egyik sem, a végén mindig én kaptam, ha betört az orruk vagy eltört a karuk. De az Istenért, tizennyolc éves vagyok!
- Nem hagyhatsz itt, kincsem, nélküled mi lesz velem? Te vagy az én szemem fénye...
- Ó, fogd be! - ennyire futotta, mert elcsuklott a hangom. Utálom az érzelmi zsarolást. Ha hagytam volna, hogy hozzám érjen, s nem lépek hátrébb, mikor ő felém indult, alighanem megérint és a bátorságom elszáll.
Ehelyett "Ég veled, anya!" suttogtam árnyalatnyi hangot adva szavaimnak, ezután sarkon fordultam és elhagytam a lepukkadt házat, melyet egykor otthonomnak neveztem.

- Romanov, Stilinski, tiétek az ügy! - összerezzentem a határozott hangerőtől, ami átszelte az örs méretes helyiségét. Rick mellettem felnyögött, őt pontosan ugyanannyira vonzotta a mai éjszaka, mint engem.
Felálltam az asztaltól, aminek támaszkodva beszélgettem Melody-val, megigazítottam a ruhám, felvettem a csilingelő karkötőre emlékeztető súlyos övem, amiben fegyverem mellett egyéb felszerelés húzta le a derekam állandóan. Egyesek szerint puhány vagyok a kinti járőrözéshez, aztán beleverem mindent a szőnyegbe az edzőteremben. "Kicsi a bors, de erős.", nem így tartja a mondás?

Egyértelmű volt, mikor érettségi után szinte elmenekültem otthonról, hogy valami olyan helyet keresek, ahol kamatoztathatom a bennem rejlő rengeteg energiát. A katonaság nem vonzott, maximum annyiban, hogy hivatásosként vihetném valamire, majd jött egy felhívás, miszerint önvédelmi oktatást tartanak a közeli központban. "Legyen, menjünk el." Itt ismertem meg későbbi társam, aki segített, hogy néhány év alatt mellette találjam meg a helyem. Nem mondom, hogy álommunka, de... már egyedülálló vagyok fél éve, senki sem szól bele, hogy későn érek haza, sem abba, mit kezdek az életemmel. Minden férfi ennyire meg akarja változtatni a nőket? Na, engem nem tör be egyikük sem az biztos!

blackout frpg


- -
Vissza az elejére Go down

Séaghdha
Séaghdha
hell around us
Hozzászólások száma :
206
Korom :
1884
Fajom :
vámpír (tigris hívó)
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
összetett
Play by :
Danila Kovalev
♱ ♱ ♱ :
Mihalie Romanov Giphy


blackout frpg

A Város Ura
A Város Ura


Rang
: Vámpír
Hétf. Szept. 25, 2023 9:27 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Nem kell félni, nem fog fájni!




Kedves Mihalie!

Sose hagyod, hogy valaki megmondja mi a dolgod az életben, de ahogy elnézem neked ezt a tanácsot ki sem kell osztani, hiszen teszed magadtól.
Arról ugyan nem kaptam kepét, hogy mi is lesz a te képességed és miben utazol, de abban bízom, hogy játékban majd kialakul, és tudom, hogy így is lesz :D

Mindig szívesen vesszük a mágikus képeséggel megáldott karaktereket szeretjük őket, finom  a vérük, vagyis akarom mondani nagyon jól tudjak gondolkodni. :D
Egyszerű a kairlapod és pont ettől tetszik, támadj be valakit és érzed magad jól :D

Jó játékot, legyen neked szerencsés!
Séaghdha



blackout frpg

- - - - - -


Memoram inquara est rexquiere!
Just a dead boy with a demons soul inside.
Vissza az elejére Go down
 

Mihalie Romanov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Karakter részleg :: Kész karakterlapok :: Okkult-