Bodyshop - erdő

Armo Slater
Armo Slater
hell around us
Hozzászólások száma :
90
Korom :
26
Fajom :
alakváltó (vérleopárd)
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 43b4cd7ad7cc3f3407ddb141e1099de1c6473ee3
Csatlakoztam :
2023. Jan. 21.
Családi állapot :
àruló
Play by :
luke eisner
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 2c6dfb907e31b541efaed83104fff5ffd484ca6f


blackout frpg

Leopárd
Leopárd


Rang
: Alakváltó
Csüt. Május 04, 2023 10:02 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
rustling wings
Nem nagyon tudom, hogy nagyobb bennem maga a félelem, vagy az éhség. Mert, hogy őszinte legyek majd megpusztulok, de közben azt is tudom, hogy ez a faszi nem normális.
Mi sem mutatja jobban, minthogy darabokat metszett ki belőlem, aztán lelkesen összefércelt.
Egy másik életben, mert most olyan távolinak tűnik, pedig valójában nincs halálfélelmem. Leginkább ez a kurva bezártság ne lenne. Persze végig csekkoltam az ajtót, a rácsokat és mindent, ami a kis putriban van, gyűlölöm ezt.
Tael mindig azt mondja csak fogságba ne essünk. Mert egyikünk sem elég erős ahhoz, ami egy ilyen kis geci helyen történhet velünk és való igaz, hiszen ez egy hentes és egy gyilkos kereszteződése.
Hallgatózom, járkálok, igyekszem nem tönkre tenni semmit se, mert ki tudja meddig leszek itt.
A gondolattól, hogy akár hosszú hetekig is itt lehetek összeugrik a gyomrom. Taelnek lehet igaza a dologban, mert én nem bírom ki megint, hogy ezerfelé törjön, olyan fájdalmaim voltak, hogy még mindig ver a víz ha csak rá gondolok is.
Forró a testem, dühöng a vérem és közben majd éhen halok.
A lépteit jóval előbb hallom meg, mint érzem meg az illatát és ezzel az ételét is. Az éhségem hangos és követelőző, erő kell hozzá, hogy mire leér ne az ágyon kucorogjak meztelenül és idegesen.
A szívem nyugatom, míg feltolom magam az ágyról, kihúzom magam és felveszem a világ legegyszerűbb cseppet sem félős vagy félénk mosolyát. Közel sétálok a rácshoz, az ujjam hegyével érintem meg.
- Nazar.- szólítom meg egy jóreggelt helyett, mert emlékszem ám mindenre, míg csak alakot nem váltottam és aztán a kómából való ébredés, de a macska nem időzött el soká, mert neki az éhség sem otthonos és a bezártság sem.
Csapzott vagyok és koszos, de friss, ép és rugalmas
- Ugye nekem is hoztál reggelit? - mert éhen halok, biztos vagyok benne, hogy tudja jól, hangosan korog a gyomrom, mardos belülről.
Végig pillantok közeledő alakján. Érdeklődve, de nem tolakodóan. A szívem hangosan dobol, nem mondom, hogy nem vagyok ideges.

Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Vas. Május 07, 2023 10:26 am
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugye mélyre rejtük
Ugye elásol majd?

Szürke szemein visszacsillan a magának gyújtott lámpafény, mert a macskának aligha volna rá szüksége. Mély és homályos a tekintete, mintha odabent még nem ébredt volna fel a lélek aminek talán volna annyi szemérmessége, hogy ne bámulja meg az üdvözlésére előlépő fiú testét a rácsok díszes keretében. Pedig éppen el akart nyugodni lefelé jöttében felzúgott szívverése amikor meglátta az ágyon, biztos távolságban (milyen érdekes, hogy épen hagyta az ágyat!) de máris kibomlott a srác a gubóból és elélépett bátran, egyszerűen, büszkén, délcegen.
Van is mire büszkének lennie, a szájzuga irritáltan rándul be, ahogy végez a mustrával, és örül, hogy ő már felöltözött, sima, sötétkék pulóver rejti el az alakját. A bőre alatt doboló hiúság rossz néven veszi az alakváltó állatiasan harmonikus izomzatát, a sebeit feledett felhám simaságát, a szőkeségét a fejétől a farkáig, a csontjainak mutatós elrendezését. Nem a fertőzés tette ilyenné, de az életerő, ami szinte mágikusan lüktet benne, a forróság, ami belőle áradva megpárásítja a rácsok súlyos fémrúdjait az már az állaté, akire még emlékszik, és még jobban megsavanyodik a szájíze, tudván tudva, hogy az ő fajtájára a megkopás és elaggás vár, hacsak nem hal meg fiatalon.
- Armo - viszonozza a köszöntésnek beillő megnevezést, hiszen aminek az ember tudja a nevét, afelett valamelyes hatalma van és erre neki most nagy szüksége van, mert bár idelent nincs nappali fény, a reggel mindig elmossa az éjszakai diadalérzetet és a délelőtt végképp eloszlatja a sötétség uralmát, márpedig ha alaposabban szemügyre veszi önmagát, akkor ő kétségtelenül az éji lények közé tartozik. Csak éppen azok söpredékéhez, nem az örökké kóborló elithez.
- Csak neked hoztam reggelit - nyugodtan érezheti magát kitüntetve. Egy lépéssel közelebb megy, leteszi a bögréjét és egy széket tesz a rácsok közelébe, mert mozgás közben le tudja rázni az érdeklődő pillantás melegét. Le is ül, a tányért a combjára fekteti, iszik egy kortyot a kávéjából és ezzel valamelyest magára talál a pillantásának ereje.
- Gondolkodtál a tegnapi alkuról? - nem siet odanyújtani a húst, kíváncsian figyeli, hogy az ösztönök hogyan vetik le magukról a szépfiú küllemet és mutatják meg a másik lényének titkos valóságát, az egyszerű vágyakozást, az alapigények szükségletét, az éhség hatalmát az állat felett. Ismeri a szükségleteit, de alig várja, hogy lássa.
Vissza az elejére Go down

Armo Slater
Armo Slater
hell around us
Hozzászólások száma :
90
Korom :
26
Fajom :
alakváltó (vérleopárd)
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 43b4cd7ad7cc3f3407ddb141e1099de1c6473ee3
Csatlakoztam :
2023. Jan. 21.
Családi állapot :
àruló
Play by :
luke eisner
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 2c6dfb907e31b541efaed83104fff5ffd484ca6f


blackout frpg

Leopárd
Leopárd


Rang
: Alakváltó
Hétf. Május 08, 2023 7:30 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
rustling wings
A pillantása elidőzik rajtam. Nem vagyok sem hülye, sem gyengeelméjű pontosan látom mit takargat a szembogara mélyén és az tetszés. Szóval a vén fasz bukik a friss, fiatal dákóra. Mázlim van, mert így a tervem jól is tud haladni, csupán a gyengéjére kell rátapintanom, az sem baj, ha menten fizikálisan is.
Az ágyban lehet pont olyan erőszakos, mint az életben, aztán lehet pont nem, vágyik rá, hogy valaki maga alá gyűrje.
Az éhség hangos és erőszakos a testemben, hiszen alakot is váltottam. Az, hogy kopog a szemem nem fedi a valóságot. Éhen döglök. A nyál összegyűlik a számba, ahogy a tányérra pillantok. Biccentek.
A szívem vadul ver, a gyomrom fájó görcs.
Most én veszem őt szemügyre, aprólékosan és szemtelenül, a két kezem a fejem fölé emelem és a rácsba kapaszkodom, nekinyomom a testem Tisztában vagyok vele, hogy nincs mit takargatnom. Átlagos vagyok minden téren, de macska. Mozgékony, rugalmas, izmos.
- Örömhír. Egy ökröt is felfalnék egyes egyedül. - a hangomban játékosság bujkál, évődés. Ezt a palit el kell hódítania az majd segít, vagy nem.
Csak a fejem moccanom, követem a tekintettem, ahogy székre ül, kávézgat engem meg kicsinál az éhség.
- Jééézusom. - elnevetem magam. - Intelligensebbnek tűntél annál, mint, aki kajával fog zsarolni. - mert ez nekem annak tűnik jelenleg és az kurva szánalmas lenne, egészen csalódnék benne, nem hiszem, hogy erről lenne szó. Elvigyorodom.
A hős illata mintha egyenesen nekem ugranak, nekiverődik a szívem erős falának, éhezesem, mintha napok óta nem ettem volna, alig van erőm mozdulni is.
- Gondolkodtam. Szabj határidőt, míg letudod az… ajándékod, hogy nem ölsz meg és szabadon engedsz. - röhej. Hiszen ő hozott ide és még legyek neki hálás, hogy tehetek neki szívességet. Majd valahogy persze kijátszom, nem leszek ennek a szarfaszúnak a csicskája. Még faszinak sem tetszik, olyan mintha kicsit kancsal is lenne, vagy már én látom annak.
Megint szemügyre veszem. A vízkék szemei nem szimpatikusak, nekem nem is tetszik, de nem is ez a lényeg most.
leeresztem a kezem és ellépek egyet.
- Nem bírod igaz, ha valakinek van szava rajtad kívül? - megint végig pillantok rajta. - Félsz? Elveszteni az irányítást? Valaki kezébe adni? Az apád bántalmazott? Az anyád pedig nem védett meg, emiatt aztán most hatalmat akarsz mindenkire gyakorolni, akire csak lehet. Hüm? - olyan éhes vagyok, a macska morog a gyomromban, mert enne és futna innen el, de leginkább enne és én is. Jobban vagyok mondjuk szomjas, de lehet, hogy nem. Mindkettő is.

Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Szer. Május 10, 2023 6:10 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugye mélyre rejtük
Ugye elásol majd?

Tudja, hogy nincs rajta sok látnivaló, a mozgása is inkább bicegő, mint kecses, az a kecskefutás nem sikerült annyira jól, vagy egyszerűen túl öreg az ilyen bőreváltó mutatványokhoz, mindenesetre siet letenni a seggét a székre, hogy ne legyen rajta sok látnivaló. Ellenséges pillantással igyekszik elkapni a mustráló szemek fényét, de a tekintete elkalandozik a feltámasztott kezeken, a csuklók mellett húzódó rácsok szilárdságán és a megkapaszkodott ujjak karcsú fogásán.
Gyorsan meg kell szabadulnia ettől a szép és mutató macskától, aki felsimul fogságának oszlopaira és nem rest a testére igazítani azokat a rideg árnyékokat, amik másokat talán nyomorulttá tennének, de őt felékesítik.
A medvecsapdák között kellett volna hagynia szánalmasan, vérzőn, összetörten és nyomorultul, akkor a hatása alatt tarthatta volna.
- Én inkább úgy látom, hogy nagyon buta dolog lenne kihagyni egy ilyen lehetőséget - elmosolyodik a bögre mögött éles, kaján mosollyal és nem engedi, hogy felhúzza a leszólással, nem kell izmoznia az intelligenciájával kapcsolatban. Majd hülye lenne nem használni azt a kevés eszközt, ami még a kezében van. De azért kávéízzel a szájában nem állja meg, hogy továbbfűzze a gondolatot - Ha kiszolgállak vele természetesnek veszed és nem tudatosul benned a saját kiszolgáltatottságod. Nem vagyok naiv, pont annyira semmi jóra nem számíthatok tőled, ahogyan te sem tőlem, és tegnap már megmutattad, hogy mire vagy képes a józan számításaim ellenében, úgyhogy ez a mi formánk -lendületes mozdulattal koppintja le a bögrét a tányér mellé, hogy odavonzza a figyelmet és még egy szöget beleverjen az éhség koporsójába a nagymacska nagy szája mellett.
- Nagyszerű - figyelmesen előrehajol, a térdére támaszkodik és összeráncolja a szemöldökét, mert nem tetszik neki a feltétel, amit a fiú szab, de megállja, hogy rögtön közbeszóljon. Forgatja magában a szavakat, elrágódik rajtuk, a tekintete biztat, hogy mondja csak még, mert minél többet beszél, neki annál több ideje van gondolkodni, de nem teszi meg neki azt a szívességet, hogy gyenge pontot mutasson.
Hiába a teljes mezítelenség, ha nem férkőzhet igazán a bőre alá.
- Nyilván nem tetszik, az alfád sem hiszem, hogy bírná azt, ha rajta kívül másnak is van szava - használja Armo kifejezését, úgy próbálgatva, mintha ezzel akarna hidat építeni kettőjük között, nyilván olyat, amin csak ő mehet át. Megrebben a szempillája, de nem mondja, hogy nem fél, meg hazugság lenne és azt se, hogy igen, Armo nagyot csalódik benne, ha túldimenzionálja a dolgot, felhorkant a folytatásra.- Pofátlan vagy, és tévedsz. Túl gyengék és gyávák voltak bántani az elfajzott gyereküket. És te? Hogy szerezted a kórt? - hátradől és harag gyúl szürke szemében, meg kellene tartani a macskát ágyelőnek. Felveszi a húsostányért, mintha ki akarna sétálni vele, de aztán a rácshoz lép és az ajtó közepe táján levő nyíláshoz helyezi, hogy Armo meg tudja fogni.
Talán ha falat van a szájában kedvesebb.
- Fél év alatt minden ügyünkre sort keríthetünk.
Vissza az elejére Go down

Armo Slater
Armo Slater
hell around us
Hozzászólások száma :
90
Korom :
26
Fajom :
alakváltó (vérleopárd)
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 43b4cd7ad7cc3f3407ddb141e1099de1c6473ee3
Csatlakoztam :
2023. Jan. 21.
Családi állapot :
àruló
Play by :
luke eisner
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 2c6dfb907e31b541efaed83104fff5ffd484ca6f


blackout frpg

Leopárd
Leopárd


Rang
: Alakváltó
Szomb. Május 13, 2023 7:43 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
rustling wings
Oh hát látom, ahogy néz. Nagyon szeretne közönyös lenni, de mégis csak egy buzi, akinek bejön a fiatal hús, rajtam ne múljék… Gondolatban vállat rántok és játszom tovább a szerepem.
- Micsoda ziccer, tiszta középkor. - ironizálok, de kissé már mérges vagyok, mert az éhség marja a gyomrom, mintha savat csepegtetnék bele. Mondjuk az kegyetlen lenne, ha elkezdene kiéheztetni. Rosszul bírom a nélkülözést.
Elhúzom a szám a szavaira, nekem ne papoljon már. Büntetések és beismerések. Röffentek egyet gúnyosan és hátat fordítok neki, hogy az ágyra üljek.
Biccentek. Ügyes vagyok? Na látja? Még gondolkodni is volt időm, a rohadt nagy éhezésben.
- Abból akkor is gond lesz, ha neked még van tartozásom és ő hazarendel, akkor elmondod mi fog történni? - mert igen, ettől ver le a víz a legjobban. Tudom, hogy valami kikurt mágiával fog megkötni, ami ellen semmit sem tehetek, de persze szeretnék. Akkor mi van, ha Tael közben hazarendel?
Kicsit beletúrok a családi hátterébe. Teljesen mindegy, hogy milyen kórképet állítok fel, valamit megtudok róla. És tessék jön is a gúnnyal csepegő családi kép. Elmosolyodom finom vállvonással.
- Egy este buliból hazafelé menet…. blablabla. Biztos ismered már ezer kézből, olyan sablonos, hogy már azon gondolkodom valami hazugságot kéne kitalálni, amikor valaki megkérdezi. Esetleg egész kis apró belőle és mindenkinek fog mondani valamit, akkor milyen titokzatos lennék. A végére persze már én sem tudnám mi az igazság. - biztosan elfelejteném, pedig tudnom kell. Nyilván és egyértelműen nem igaz  buli sztori és nem baj, ha látja rajtam. Kicsit tornázom még az idegein.
Nagyot kordul a gyomrom, végre megmozdul és közelebb kerülök a kajához.
Sietve állok fel és lépek a tálcához. farkaséhes vagyok, ez a mondás is, na mindegy, erről most nem értekezem.
Mire az ágyra ülök vissza, már a számban egy fél hús és a boldog mosoly, hogy végre rághatok.
- De akkor is áll az előző kérdésem. Mert fél év sok idő. Az én ittlétem nem biztos, hogy tartani fog addig. - rág, nyel, rág, nyel, rág, nyel. Te jó isten, ez mennyei.
Azonnal szerte ugrik a szervezetemben az energia, ilyenkor a bőröm is másmilyennek érzem.
- Mivel foglalkoztak a szülei? - visszakanyar a szívéhez, de lehet az meg nincs neki. Ha még élnek, de nem sok esélyt látok rá, hogy igen, akkor a múlt idő nem helyes és így esélyt adok neki a kitérésre.

Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Kedd Május 16, 2023 2:11 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugye mélyre rejtük
Ugye elásol majd?

Széttárja a karját, hogy a pince minden középkori szegletét a súlyos rácsozattól a mélységi zárkózottságig egyszeriben a fiú figyelmébe ajánlja, mert szerinte a középkornak tényleg nem lett vége, csak átnevezték amikor az uralkodó osztálynak arra támadt finnyás kedve, hogy elrejtse önnön barbárságát.
De a barbárság megmaradt minden szinten. Csak finomkodó szavak mögé bújt, ennek az ő szónoklata is egy ékes példája.
- Visszajössz majd - nyugodtan válaszol, mintha teljesen egyértelmű lenne és nem is érti, hogyan firtathat a leopárd egy ilyen egészen elképesztően primitív ügyet.- A tartozásod felém a szellemi részedben van megkötve, a szavadat veszem. Az alfádhoz az ösztönök kötnek, a hús parancsát nyilván ki kell elégítened, de nem tart örökre maga mellett, hiszen most is itt vagy, máskor is sor kerülhet erre… meg aztán, meg is halhat, ritkán őszülnek meg a váltóvezérek - elmosolyodik halvány várakozással a szemzugában, számára ez volna a legideálisabb, mert akkor biztos volna holt tér, amiben egy ilyen önmagát közepes macskának tartó leopárd helyes keresne magának a világban és ő rögtön tudna egyet neki. Meg az ismert rossz vonzalma az ismeretlen mellett is éppen mellette szól, de kár tervezgetni a távoli jövőt.- Türelemmel vagyok az állati gyengeségeid iránt - hívhatná falkakötelezettségnek is, de eszébe se jut úgy tenni, mintha elismerné ezt az összetartó erőt, annak a nemességét, amivel egy igazi nagymacska megregulázza az ilyen kölyköket. Talán még arra is rá tudja őket venni, hogy lakatot tegyenek a szájukra néha, szemlátomást ezt ő nem érte el az okozott fájdalommal.
- De te inkább egy egészen unalmas hazugságot találtál ki - nem a szavaival véleményezi, viszont az arcán és a hanghordozásán beszédesen érződik az íze annak, hogy a felét se hiszi el annak, aminek a másik fele is hazugság, de nem kobozza vissza a meg sem érdemelt húst. Nem ül vissza, a rács előtt marad, éppen a kartávolságon, a hús azonban elvonzza Armo figyelmét és ezért nem hibáztatja. Figyelmesen nézi a rácsok között a mosolygását és úgy mosolyog rajta, mint egy munkájával elégedett állatkerti dolgozó, akinek sikerült jól táplálnia foglyát, elfeledtetve vele, hogy fogságban született és soha nem is látja meg a már alapjáig lerombolt természetet.
- Egyik kérésem sem igényli a folyamatos jelenléted és a legtöbb egyestést programnál aligha lehet hosszabb. Meg aztán, nem akarom az egész életem ebben a mocskos városban tölteni, lehet, hogy én megyek el innen, de az alku nem a helyhez, hanem a személyünkhöz kötött. Nem tudom sikerült-e ezt végre kellően körülírnom - sóhajt egyet, mert van abban valami nagyon étvágygerjesztő, ahogy a fiú a húst falja, az állán elmaszatolódik a hirtelen sütés ízes leve.
- És a tieid? - dobja vissza a kérdést, bár nem biztos, hogy a fiúra is ugyanolyan hatással van, mint rá, de valamivel le kell simítani a hátán felborzolódott szőrt. Tartózkodóan karba fonja a kezeit és nem akar válaszolni, ám meggondolja magát.- Apámnak egy olasz vendéglője volt, lévén olasz - a vendéglő múltidő, az apa jelen. - Anyám tanárként dolgozott. Szerették. Igazán jószívű, katolikus asszony volt. De mit számít ez neked Armo? Engem is emberek szültek, ahogy téged is, de már egyikünk sem hasonlít arra, akit hazavittek a kórházból és azt hitték róla, hogy megtölti az életüket szeretettel és boldogsággal - fanyar szórakozottság csendül a hangjában, tartása ellazul, a hangneme olyan puhán csevegő lesz, amilyet még a fiú nem hallott tőle. Egy alakváltóval meglátni a közös pontot érdekes valakinek, aki annyira megvet minden más fajtát, mint ő.
Vissza az elejére Go down

Armo Slater
Armo Slater
hell around us
Hozzászólások száma :
90
Korom :
26
Fajom :
alakváltó (vérleopárd)
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 43b4cd7ad7cc3f3407ddb141e1099de1c6473ee3
Csatlakoztam :
2023. Jan. 21.
Családi állapot :
àruló
Play by :
luke eisner
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 2c6dfb907e31b541efaed83104fff5ffd484ca6f


blackout frpg

Leopárd
Leopárd


Rang
: Alakváltó
Szomb. Május 20, 2023 2:50 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
rustling wings
Na jó, nem vitatkozom vele, mert nem érti, hogy az Alfám a mindenség. Ha ő hazaszólít, akkor nincs mese, menni kell, köthet ő bármivel. Persze jól tudom, hogy ez nem igaz. Ha megköt valami faszom mágiával Tael le is szophatja magát, jönni fogok.
- Ő sosem hal meg. - ebben biztos vagyok, Tael halhatatlan, mint a legendák és mert abban is teljesen biztos vagyok, hogy túl sokan kívánják a halálát ahhoz, hogy megtörténjen. Az olyanok, mint ő örökké élnek. Éhezem rá, hogy vele legyek, szomjazom a közelségét. Én a hódolója vagyok, de mások…. Mellékesen mi lenne velem nélküle? Túl nagy szabadság zuhanna rám.
Felröffenek. Folyamatosan sérteget, van képe, miközben valamilyen szinten ő is függ. Neki sokkal nagyobb haszna van belőlem élve és szolgálatkészen, semmint a plafonról lógó füstölthúsként, hiszen az állat elbújik, ha már menthetetlen vagyok, a macska nem haldoklik, az embert küldi haldokolni. Emberkén pedig nem vagyok neki értékes.
- A macska hibátlan. - hörrenek rá. Nem gyengéd és nem hibázik, hiszen az ösztönei vezérlik.
- Mert túl unalmas a kérdés. - vállat vonok, amúgy is csak az éhség marja az idegeim. Valljuk be, neki is tudnia kell, hogy ezt a kérdést minden váltónak felteszik, de valójában senkit sem érdekel igazán, szerintem őt sem.
Végre becsúsztatja a húst a rácsok között, lecsapok rá. Örömmel lakomázom belőle, mintha most ennék életemben előszőr. Az első falatoktól lenyugszik a gyomrom, ha jól azonnal nem is lakom, de mintha elülne a hullámverés odabent.
Jóízűen zabálok, de azért megadom a módját, hiszen azt akarom, hogy ez a köcsög felfigyeljen rám.
- Ühüm. Biztos vagyok benne, hogy nem érted milyen abszurd, amit kérsz, főleg, ha te sem vagy a városban meg én sem, szinte látom magam előtt, ahogy repülőre ülök és több ezer kilométert utazom a kedvedért, jut eszembe az anyagi részét ezen esetben például állod? - csak, hogy bosszantsam picit, mert csóró nem vagyok, jelenleg. Jól tejel a meló és főleg, mert fusi munkákat is el- ellátok, némely erősnek hitt rendszert olyan kurva egyszerű feltörni, csak egy erős gép kell hozzá, na persze azt beszerezni belém vert egy kis tartozást.
Ráérősen falatozom, már nem olyan sietős.
- Mmm. Apámnak fejvadász cége van, anyám pedig ott foglalkozik számfejtéssel. Nem túl izgalmas, de igen jövedelmező és talán sok idejüket is leköti, nem unatkoznak és nem siránkoznak. - újabb falatot nyelek le. - Gondolom valami sokkal jobban reménykedett, hogy apám mondjuk vadász, anyám meg mit tudom én orvos és azon dolgoznak, hogy vagy haljak meg vagy legyek újra ember. - megint vállat rántok. - azonban a szüleim megszokták, hogy az vagyok, ami. - nyilván… nem is tudják, halottnak hisznek, de kitűnő színész vagyok, el kell hinnie, mert én hiszem.
Már abban a hiszemben vagyok, hogy nem is válaszol, mert a tartása elzárkózik előlem. Mennyire merev, jó isten.
- És tanított magának valami jóféle receptet? - kezdek jól lakni, de enni mindig tudok. - Miért zavarja, hogy érdekel? Én ilyen kíváncsi alkat vagyok. - rühelli, hogy faggatom, jól van. Kecsesen eszegetek, lenyalogatom az ujjaimról a szaftot.
- Hogy van az Nazar, mondja meg nekem, hogy teljesen abban a hitben van, hogy minden szülő szerint átok ami velem történt? Ami magával, azt maga tudja, nincs benne tapasztalatom. - leteszem az üres tálcát és újra felé sétálok, még mindig az ujjaim szopogatva. - Mert kórságnak hívják? - féle biccen a fejem végig mérem, a tekintetemben hagyom, hogy lángra kapjon a vágy, noha éppen csak aziránt van, hogy ketté tépjem.
A szavaim tele hittel, mert azt akarom, hogy így legyen, ahogy mondom is.
- Én szeretetet kaptam és adtam. A szüleim még mindig szeretnek és én is őket. Nem értem, miért ez a beidegződés, hogy csak gyűlölni lehet, aki más és elfordul a család is tőle. - egészen a rácshoz lépek, nekisimul a testem, ráfogok a rácsokra és feltolom magam rá.
- Mondja szeretett már valaha? Tud szeretni? Tudja, hogyan kell? Hüm? Volt már szerelmes Nazar? - hergelem a szavakkal, de nem kötekszem vele, inkább csak tüzet akarok benne csiholni.

Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Kedd Május 23, 2023 5:44 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugye mélyre rejtük
Ugye elásol majd?

Orrból horkant olyan rutinosan, mint aki gyakran teszi megvetése jeleként, mert mi mást is szólhatna a távoli alfa halhatatlanságáról vagy a macska hibátlanságáról amit még nem mondott el, néhány szóban is őszintén, keményen, ellenségesen.
De nem azért vannak itt, hogy dűlőre jussanak, hanem hogy rábírja a macskát az engedelmességre, feltérképezze, hogy halandóként hogyan működik, viszont egyelőre csak ő érzi megsebzettnek az emberi oldalát, és nem a húst majszoló fiú tűnik kiszolgáltatottabbnak és védtelenebbnek, mint korábban. Határozottan a gödörben kellett volna vele tárgyalnia, csak kevesebb csapdával, bár az meg lehet nem fékezte volna meg a leopárdot. Nem volt egyszerű a dolga és most sem az, hiába van ő a rácsok innenső felén és nézi a benti faldosást, húsörömöt.
- Nem kértem tőled semmit Armo, ez az életedért köttetett alku része és az abszurditásával te ne törődj. Korlátolt, alakváltó fantáziád van, nekem pedig semmi kedvem az eskük varázserejének működését boncolni neked, aki nem is akarod elismerni, hogy ez alól nem bújhatsz ki. De könyörögve kérlek szakadj ki az anyagias valóság fogságából, mert amit kérdezel az lényegtelen - a bosszantás hatásos, felszisszen és futólag arra gondol, hogy akkor ő most kisétál innen, de aztán reszelős mély levegővel inkább maradásra bírja magát.
- Ez is ugyanolyan jól csengő történet, mint az előző? - az emberismerete azt súgja, hogy igen, de valószínűleg negatívabban áll a dolgokhoz, mint az üdvös lenne és a történet egyáltalán nem hihetetlen. Fürkészve nézi a szőkét olyan sokáig, hogyha lenne szégyenérzete már zavarba hozta volna magát.
- Jól főzök, de kétlem, hogy ezt valaha megtapasztalod, és akkor sem ismernéd el. Szeretsz vitázni, egy számfejtő és egy fejvadász gyerekére mondjuk ez jellemző is lehet… és zavar, mert tudom, hogy nem lesz hasznomra az, hogyha kideríted ami tényleg érdekel. Ravasz vagy, én viszont nem vagyok hülye - csak az ujjak nyalogatását találja kellemesnek ebben a helyzetben, de aztán a következő kérdés már elgondolkodtatja.
- Ezt nem hitnek mondanám, inkább tapasztalatnak. A legtöbb ember meghatározó motivációja a félelem és elkerülés, mindent ahhoz igazít az életében, kevés kivételtől eltekintve persze, hogy távol kerüljön az általa uralhatatlan helyzetektől. Egy alakváltó bestia megjelenése bármely halandó életében maga a traumatikus vég, különösen egy leopárd esetében, amelyik prédaként tekinthet az emberre… márpedig a szülő is csak ember. Ami veled történt ráadásképpen elkerülhető lett volna, az én fajtám így születik - nem húzódik el, ahogy közelebb kerül, sajátságos pillantásának tüzébe bámul és szürkén párás szemeiben látszük a türelmetlenség, de a borzongó tudata is annak, hogy a likantróp túl közel van. Ez a közelség amennyre vonzó, annyira veszélyes is.
- Persze vannak kivételek - enged olyan szelíden, hogy ne legyen benne túl nagy diadal, mert mellékes. A fehér bőrre pillant, a rácshoz dörgölt test izmos oldalán kipirosodott hideg fémérintésre, a macskás felnyújtózásra, a karok hosszát bámulja, pedig azt pont olyan veszélyes elnézegetni, ahogyan egy vámpír szemébe se néz az ember, ha van egy kis esze.
- Szeretnéd, ha szeretnélek? - a puszta szótól az árulás hidege futkos a hátán, de erről nem Armo tehet, mégis olyan helyre lép megint, ahol medvecsapdák vannak, de miért teszi.- A szerelem az ilyen szépeknek és fiataloknak való, mint amilyen te vagy, nekem már bőven elég az alku - már a szó is feszültséget hordoz, ami megragadt köztük, vajon mit hisz a fiú, mire jut, ha úgy igazán felingerli?
Vissza az elejére Go down

Armo Slater
Armo Slater
hell around us
Hozzászólások száma :
90
Korom :
26
Fajom :
alakváltó (vérleopárd)
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 43b4cd7ad7cc3f3407ddb141e1099de1c6473ee3
Csatlakoztam :
2023. Jan. 21.
Családi állapot :
àruló
Play by :
luke eisner
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 2c6dfb907e31b541efaed83104fff5ffd484ca6f


blackout frpg

Leopárd
Leopárd


Rang
: Alakváltó
Szomb. Jún. 03, 2023 6:20 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
rustling wings
Már majdnem megsért a szavaival, de szerencse, hogy csak majdnem, nem vagyok én olyan sértődékeny.
- Sajnálom Nazar, én ilyen korlátolt vagyok, de ennek is az lehet az oka, hogy a világot nem ismerem úgy, ahogy maga. Úgy, mint varázsló. -  nem gúnyosan, hanem csakis célszerűen, mert én ugyan nem vagyok kiművelt mágiatudó, de Felix is rejteget magában csít, olvasgattam róla, de mégsem vagyok pallérozott.
Ráérősen mesélek a szüleimről. Hazudok persze, nem a melót illetően, hanem, hogy szeretnek engem és elfogadnak, mert biztos vagyok benne, hogy szeretni szeretnek, de el sosem fogadnának, apám nem. Anyám belenyugodna, de apám örök harci mén. Küzdene ellenem és talán soha nem fogadna el és nem is azért mert az lettem ami, hanem mert eltűntem és ők eltemettek.
- Milyen fura maga, azt hiszi, hogy nem értékelem, ami jó? - félre biccen a fejem, ajkamon lecseppen egy csepp zsír a húsról, amit jólesően bezabálok.
- Milyen jól kiismert. - elvigyorodom, immár a tányért a földre csúsztatva.
- Nem is tudom, hogy a ravaszság sértés a szájából vagy dicséret? - szerintem kis regula, de majd kiderül, mert a muki dalolni fog nekem.
A szavain elgondolkodom, miközben a rácshoz sétálok rugalmas macskaléptekkel, de olyan természetesen, hogy ne legyen semmi kivetnivaló benne.
- Látja? Emiatt aztán egyikünk sem tehet róla, hogy az ami. Maga örökölte, én pedig elkerülhettem volna, de nem így történt. Nem én akartam ezzé lenni, de már az vagyok, aki. - finoman vállat vonok, ajkamon keserű kis mosoly, a játék olyan élvezetes, hogy izgalmasan morajlik az alhasam. Imádom ezt. Ezt a macska egér játékot, még ha veszíthetek is közben, hiszen én még mindig rab vagyok.
Biccentek. Vannak bizony. És biztos vagyok benne, hogy a szüleim nagyon megpróbálnának szeretni, ha nem is menne nekik. Olyan sok hülyeséget csináltam, amiből kivakartak.
A pillantása eléget. Ahogy végig pillant rajtam az maga egy vallomás.
Felkacagok.
- Ó nem engem. - leakasztom a jobb kezem a rácsokról és a szívemre szorítom, ez valóban vicces, egyem meg.
- Nem engem kell szeretnie, hanem szeretett-e már? Volt már szerelmes? - tudni akarom, mert akkor tudom, hogy képes szeretni és megmagyarázza a jellemvonásait, hogy kurvára átbaszták és sebzett a lelke.
- Igaza lehet, én szeretem a szerelem érzetét, akkor is, ha a végén esetleg nagy bukás lesz belőle, de míg tart forró és emésztő. - szeretem, de lehet még soha nem is voltam, lehet ez mind vágy, lehet nem is tudok szeretni.
Mivel nem mozdul lassan lereszkedem, hogy szétnyitott combjaim közé szemérmetlen belátást engedélyezzek, semmit sem szégyellek magamból, úgy ereszkedem le és ülök le törökülésbe vele szembe, hideg a kő, de jól lakott váltó vagyok.
- Mitől ilyen keserű? - tikk. Dühítő kérdés, lehet mindent elvesztek vele, de késztetésem van rá, hogy hergeljem, idegeljem, fel ajzam.
Az egyik kezem az ölembe ejtem, a másikkal a talpam kezdem ráérősen masszírozni.

Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Szer. Jún. 07, 2023 10:23 am
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugye mélyre rejtük
Ugye elásol majd?

- Azért csak próbálj meg a lényegre koncentrálni. Mindegy, hogy mi vagy - enged a bosszúságából a jól megválasztott szavaknak hála, de nem szűnik meg vércsefigyelemmel lesni a fiút és ennek csak a fele önvédelmi óvatosság, a másik fele szemen szedett gyönyörködés, mert a pillantása elidőzik az arányos test ruganyosságán, az átváltozással behegesztett sebek hűlt helyén és a kielégített éhség mögött felragyogó állati elégedettségen.
Szinte mindegy is lenne, hogy mit mond az a szép szája, éppen ilyen odaadó figyelmet fordítana rá, mert félvállról venni ostobaság lenne.
- Biztos vagyok benne, hogy előbb kifogásolsz, mint értékelsz jó dolgokat rövid közjátékunk tanulságai alapján - a pillantása elidőzik zsíros ajkán, onnan a tányérra vándorol, mintha zavarná, hogy a földre került, ahol nincs helye a tányérnak.
- Egyik sem. Megállapítás a magam számára, hogy nem lehet megbízni a védtelen és kiszolgáltatott látszatodban - de már alig várja, hogy újra elé érjen és a rácsok csíkozzák be amúgy foltos leopárdbőrét.*
- Szerintem ez pont azt jelenti, hogy a te esetedben valaki nagyon is tehet arról, ami veled történt. Otthon ülős jó gyerekek ritkán kapják el a kórt, de abban igazad van, hogy visszacsinálni nem lehet, kár is volna. De akkor azt is el kell fogadnod az alakváltozások fájdalma és ereje mellett, hogy rendkívül kívánatos vadásztrófea lettél. Hús és vér, izmok és mirigyek, mágikus anyag sokasága porcikáról porcikáról értékes - nem akar a pillantásának parancsolni, ami porcikáról porcikára végigsimít a fehér hasfal bordázatán, a sebek hűlt helyén, amiket ejtett rajta és odatámaszkodna a ketrec másik oldalára, hogy kifújja magát a szemlélődés végeztével.
- Háthanem? - nem tud vele együtt nevetni, amikor éppen rajta mulat, csúfosan felhúzza a száját, ahogy fintorog mintha kilátszana rosszindulatú természetének valódisága a fizimiskája alól. - Ha nem téged, akkor ez a kérdés megint nem releváns a helyzetedben Armo, hadd figyelmeztesselek újra. Egyébként voltam már szerelmes, ahogy mindenki. Tanultam belőle, ahogyan nem sokan. Lényegtelen a mi szerződésünk szempontjából - nagyon ügyel arra, hogy élesen elkülönüljenek egymástól a dolgok, még ha az alakváltó melegében el is olvadnak a határok. Olyan közel van, hogy érzi ezt a hőt, amit nem képes lehűteni a pincehideg, és ez nem csal az állati rész melege, hiszen érezte már dermedt alakváltók jeges szívverését az ujjbegyein, ki tudnak hűlni, de Armo beragyogja ezt a vadászpincét, megtölti a melegével, határtalan energiát pazarol el erre a láthatatlan, de érezhető kisugárzásra, amivel ugyan segítséget hívni nem tud, de elnyomja és kioltja a sarokba szorult aljas szándékot, mintha férgeket taposnak el.
- Egészségedre - morran bosszúsan, nem irigyli a fiútól a szerelmeket, de az ártatlanságát igen, amivel elfogadja annak elemésztő természetét, ha más körülmények között találkoznak jót diskurálhatnának erről. Bár voltaképpen itt is diskurálhatnak jót. Ellazul egy kissé a tartása, csak akkor feszül meg újra, amikor Armo letelepszik, szürke szemében ezüstszínű megbotránkozás izzik fel, már az a megbotránkozás, amivel a tetszése álcázza magát ügyetlenül.
- Ilyen vagyok. Nem is akarok neked tetszeni vele, Armo. Te miért vagy ilyen bosszantó, hm? -mintha fellélegezne és elhatározásra jutott volna magával. Elfordul, de közelebb hozza a széket, ahogy a leopárd leült ő is letelepszik, mert a teste még fájlalja az előző esti mozgást. Oldalról veszi a háttámlát, arra könyökölve helyezi magát kényelembe. - Gondolod, hogyha eléggé dühítesz kinyitom a rácsot, hogy kirángassalak és elkenjem a szádat érdemeid szerint, és akkor lehetőséged nyílik megszökni? Brutális és kegyetlen gondolat, de nem tennék ilyet. Odabent sorvasztanálak el, bármekkora kár is lenne érted -elszakítja a pillantását koszos talpától, ráférne egy fürdő a cirmóra. - Hova mész, ha elengedlek?
Vissza az elejére Go down

Armo Slater
Armo Slater
hell around us
Hozzászólások száma :
90
Korom :
26
Fajom :
alakváltó (vérleopárd)
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 43b4cd7ad7cc3f3407ddb141e1099de1c6473ee3
Csatlakoztam :
2023. Jan. 21.
Családi állapot :
àruló
Play by :
luke eisner
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 2c6dfb907e31b541efaed83104fff5ffd484ca6f


blackout frpg

Leopárd
Leopárd


Rang
: Alakváltó
Hétf. Jún. 12, 2023 6:54 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
rustling wings
Felciccenek hangosan, majd elvigyorodom sokatértő, fogkivillantós fogakkal.
- Szerintem maga sokkal korlátoltabb, mint én. - egyre jobb a kedvem, ahogy megtelik a hasam félig-meddig, mert ennyi kajával teljesen nem lehet azért jól lakni.
- Nem tudom, szeretem a jó dolgokat, szeretek boldog lenni. - a tányér márpedig ott marad, de hova kéne tennem? El ne mosogassak?
A rácshoz lépek, nekidörgölödzöm. Vállat rántok. Megbízni valakiben, akit éppen daraból, amikor az képes mindenre, elég botor dolog, hiszen ki nem hazudik, akinek veszélyben az élete?
- Milyen hízelgő.- elhúzom a szám, szeretek trófea lenni valóban, nagy kívánatos megfogalmazás és ami ennél sokkal jobb, hogy nem kaptam tőle sokkal jobb kedvre való hajlamot, de közben ezerrel dolgozom az ügyön, hogy elhódítsam ezt a kis házipatkányt, akkor lehet szabadon enged végre és nem kell felrugdosom.
A pillantása feldarabol, lehet jobban, mint tegnap, vagy ma? Vagy tököm nincs mennyi az idő és milyen nap van. Éget a pillantása, szinte szaga van a vágyának, én pedig jó kurva révén felkínálom magam.
Tragikusan felsóhajtok, nem szívesen beszél szívügyekről, de lássuk be, hogy most csak társalgunk.
- Senki nem mondta, hogy van jelentősége vagy releváns lenne, engem egyszerűen csak érdekel, de szerintem maga sokkal tartózkodóbb, mint én, hiszen mit kezdhetnék egy ilyen információval? Ártani nem tudok vele. - és nem is akarok, csak csacsogok, a gondolataim visszarévednek egy pillanatra Felixhez.
Végigcsúszik a tekintetem rajta, rányalok a számra éppen csak aprót, olyan gyorsan, hogy lehet meg sem látja.
- Ó mindenki tanul belőle, csak van aki tudja is hasznosítani mások pedig szívesen lépnek újra ugyanabba a mocsárba, nem hiszem, hogy ez azt jelenti nem tanul belőle. - kecsesen, hosszan, hanyagul megvonom a vállam.
Vágy hömpölyög belőle és remélem tudja, hogy kitűnően érzem, a szagában, a tekintetének perzselő égetésében, abban, ahogy szemrevételez, ahogy olvasni akar belőlem. Szabadon engedem a macska kisöpörhetetlen energiáit.
- Köszönöm. - elvigyorodom nagyon lelkesen, mert szeretek szerelmes lenni, azt is, amikor utána beledöglök a fájdalomba.
A rácsokba kapaszkodva leengedem magam a földre, törökülésbe ülve, megmutatom mindenem, de már azzal is megtörtént, ahogy leereszkedtem, ó hát látom én. Látom.
- Kár lenne érte, pedig tetszik nekem. - csak nem ezekkel a dolgokkal és nem teljesen igazak a szavaim, de szerintem ő nem érzi ezt.
- Bosszantó lennék? - összeráncolom a szemöldököm, az ölembe engedem a kezeim.
- Nagyon cseles lenne, de nekem ez eszembe sem jutott, hiszen erősebb vagyok magánál, nem kockáztatna ekkorát, ennyire nem vagyok hülye, komolyan ilyen kevésnek néz engem? - rosszallóan dörmög a hangom.
- Haza. Borzalmasan vágyom egy forró  fürdőre, még enni és pihenni, aztán vissza a melóhoz, nem változik az életem semmit sem. - lassan beszélek, nem sietek sehova, de valójában húznék innen el.
- Mondja miért vagyok még itt? - csak nem fog megölni már. Az ujjaim finoman babrálnak a combomon, hogy odavonzzam a tekintetét, fel a lágyékomra.
- Szeret élni Nazar? Mert én imádok, szeretem ezt a tüzet, a forróságot, a milliónyi vágyat, a kéjt. Imádok élvezni. - lágyan dorombol a hangom, kéjesen, hogy érezze nem viccelek és valóban nem. Élénk tűz lobog a tekintetemben.

Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Pént. Jún. 16, 2023 9:08 am
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugye mélyre rejtük
Ugye elásol majd?

- Látod, nem értékeled a jó dolgokat, pedig amit felsoroltam az mind értékes - morbid kis mosolyt enged a szája sarkára, mert tudja ő, mi fáj a fiúnak, ő turkált benne és ő a felhasználó is, aki élvezni tudja azt a terméket, ami Armo.
Hiába tiltakozik ellene minden üde, fiatal, kívánatos porcikája, amikkel majd kiveri a szemét minden egyes kérkedő, közelítő mozdulatával. Égnek merednek a tarkóján a szőrszálak, mintha egy valóban cserkelő nagymacskát nézne, pedig az esze tudja, tudja jól, hogy a fiú nem férhet hozzá, esélye sincs rá és ereje sem, hogy ezeket a rácsokat leküzdje.
- Legyen jelentősége mindennek Armo, az élet túl rövid ahhoz, hogy vesztegesd, még ha neked végtelennek is tűnik. Milyen ártatlan hozzáállás - és nem hiszi el, hogy igaz lenne, egy hangyányit sem.- De miért ne tudnál ártani? Minden kis információnak megvan a felvevőpiaca és a mágia világában a legapróbb részletek is használhatóak, nem csak haj, köröm, érdarab, egy kis máj, egy kis lép, vagy éppen bél - a pillantása a szőke testén kalandozik ott, ahol ezeket a részeket közbeszerezte belőle és itt a helyén vannak már a dolgok a nézete szerint, megnyalja a száját, éppen együtt Armoval, de azt elképzelni sem tudja, hogy neki mi járhat a fejében, mert aligha találja ilyen vonzónak. Talán csak éhes még és a leopárd észjárása felől közelítené meg a problémát, ami ez esetben ő maga.
- Hát ha ebben igazad van, akkor arra csak nagyon nem keresztényi gondolatokkal tudnék reagálni - bár ez a filozófiai rávilágítás némileg meglepi tőle, amiért ennyire komplex és kiforrott, de attól óva inti magát, hogy ki is mutassa a tetszését. Túlságosan erős benne így is mindaz, amit hormonálisan és idegrendszeri szinten kivált belőle, a kávétól megélénkült vérének minden pezsgő cseppjével gyönyörködik benne, és ez ellen itt és most nem tud mit tenni. Armo pedig csak rátesz egy, aztán még egy, aztán még egy lapáttal és Nazar nem ma jött le a falvédőről, hogy ne vegye észre a magakelletést a mozdulatokban, de mit tehet egy férfi ilyen esetben?
A legalaposabban szemrevételezi azt, amit a szemének kínált, a halványsárga szőrszálak árnyékát az ölén és hosszú combját, aminek belső feléből kimetszett darabkája már kecses üvegbe dugaszolva várja a sorsát odafent.
- Csak úgy mondod - kis keserűség biggyed a mosolyának sarkába, mert már megszokta, hogy csúfolódásképpen merülhet csak fel a tetszés az ő esetében. Nem kell tudnia azt, hogy Armo hazudik, a saját magányának köpönyege alatt hordja a bizonyosságot, hogy nem vonzó személy. Már nem. Itt és ebben a közegben nem.- Elképesztően bosszantó vagy, de ezt biztos nem tőlem hallod először. Ha kevésnek néznélek, nem lenne köztünk rács - vonja meg a vállát, bár kellemes csalódásnak tartja, hogy Armot nem éri meglepetésként az elővigyázatossága, csak akkor nem tudja, fel nem érheti ésszel, mit akar elérni a kérdéseivel.
- Még éhes vagy? - érdeklődve villan a szeme, mint aki most először találkozik úgy az alakváltó bélpoklosságával, hogy érdekli is részleteiben az állapota.
- Még nem írtad le a neved, hogy teljesen biztonságossá tegyük a kötöttséged - ezzel a válasszal készen állt.- És ondót sem nyertem még ki belőled - teszi hozzá lényegesen halkabban, de a lelkiismereti zavar legkisebb jele nélkül a szemében, sőt, amilyen pillantást vet a mozgolódó ujjakra a férfi combján abból egyértelmű, hogy a lehetséges magnyerést már el is képzelte annak a simításnak a folytatásaként.
- Az élet alapvető Armo, amikor ezen gondolkodni tudsz akkor élsz, akár szereted, akár nem. A legutolsó kórházban haldokló vízfejű nyomorék, vagy az erdei növények is élnek, szerintem te is, ahogy én is inkább a hatalmat szereted és mindazt, amit megkaphatsz abból, ami erődből telik - kissé elmosolyodik arra a macskásan csábító dorombolásra válaszul, felpillant rá.- Én nem tartalak vissza benne.
Vissza az elejére Go down

Armo Slater
Armo Slater
hell around us
Hozzászólások száma :
90
Korom :
26
Fajom :
alakváltó (vérleopárd)
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 43b4cd7ad7cc3f3407ddb141e1099de1c6473ee3
Csatlakoztam :
2023. Jan. 21.
Családi állapot :
àruló
Play by :
luke eisner
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 2c6dfb907e31b541efaed83104fff5ffd484ca6f


blackout frpg

Leopárd
Leopárd


Rang
: Alakváltó
Vas. Júl. 09, 2023 9:14 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
rustling wings
Elnevetem magam könnyedén, mert nincs igaza, én igazán nagyon tudom értékelni a jó dolgokat, de más nekünk a jó, nekem és neki és a földön talán minden embernek más a jó, csak néha összefutnak a közös dolgok.
Hagyom, hogy a bennem lakó macska kifelé törekedjen, de csak energiában úsztatom meg a mágust benne.
- Neked mindennek van jelentősége? Minden apróságnak? Kis nuansznyi megmozdulásnak? - kényelmesen elhelyezkedem, de nem vagyok hülye, látom, ahogy néz, a tekintet felzabál engem, ha jó lesz neki is adom, amire vágyik.
- Tény, hogy az élet rövid, és én imádom kiélvezni, két végén égetni a gyertyát.- Hallgatom a szavait, nem is nagyon értem őket, miért mondja ezt el nekem? Hiszen most engedném el, ő pedig fegyvert ad a kezembe.
- Látja, én erre nem gondoltam, lehet valóban túl egyszerű vagyok. - megvonom a vállam, aztán elnevetem magam.
- Magam mindennek tűnik, csak keresztényinek nem. - hát attól nagyon messze van, főleg a gondolatai, amikkel engem zabál fel és a tekintetén esik kívülre, szinte felfal, a vágynak szaga van és belőle előömlik lelkesen. Nem is fogja vissza és szerintem nem is akarja, kiélvezi a látványom, neki adom.
- Milyen hülyeség ez? - fellázad a hangom is, a kezem is tiltakozó mozdulatot tesz. - már miért is ne tetszhetne nekem? - megrázom a fejem, hátra dőlök a kezeimre támaszkodva, hideg a beton, de jól is esik, a lábaim keresztbe rakom. Most pillanatok úgy végig rajta, hogy lássa valóban tetszik nekem.
Újból felkacagok.
- Bosszantó? De miben bosszantom? Csak beszélgetünk, nem? - de igaza van igen, tartanak páran ilyennek, és valljuk be nem is jogtalanul, de jó álca és jó móka. - A rács a macska miatt van, aki amúgy valóban én vagyok, de a elővigyázatosság az övé. - nem tőlem tart, nem én vagyok veszélyes, a kórságtól vagyok az.
- Igen, még igen. - éhes vagyok, hogy jól lakjak háromszor ennyit kellett volna ennem, ugyan kibírom már.
- Oh a nevem és a híres ondó. - felkacagok csalódottan, hogy nem felejtett el, mert kihagytam volna és nem fogom ez biztos.
- Mekkora közhelygyár most Nazar, ezek olyan bölcsességek, melyeket képekre szerkesztenek a pinteresten.- lássuk be, hogy most dobál párral, de jól áll neki.
- Ki nem szereti a hatalmat? Hüm? - előre dőlök, a kezem az ölemben, a combomon simogatok, be a lábaim közé, de nem érek a farkamhoz.
- Nem száll be Nazar? - a kezem felszalad a hasamra, a mellkasomra, a nyakamba és onnan ejtem vissza az ölembe. Még előrébb lököm magam és szétnyitom a lábaimat, közéjük tenyerelek és négykézláb tolom magam, úgy mászom rugalmasan, ringón a rács széléhez.
- Nem jön be? - biztos vagyok benne, hogy nem mer, de tudom, hogy csábítom, akar engem, én pedig őt, ha a szolgám lesz, enyém a világ.

Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Szer. Júl. 12, 2023 7:39 am
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugye mélyre rejtük
Ugye elásol majd?

- Boszorkánymester vagyok, Armo, ez adja a hatalmam. Apróságok, amiknek a jelentése túlmutat önmagán, mozdulatok, varázsszerek, apró dolgok, egy marék belőled, egy csipet a méregkert növényei közül és elképzelni se akarod, hogy mire lennék képes - egy kissé elmosolyodik, ami képes feloldani benne a merevséget az az, amikor a mágiáról kell beszélnie, ez benne pont úgy törleszkedik, mint a leopárd a fiúban, csak nem olyan látványosan és gyönyörűen.
- Meg sem lepődök - szinte izzik a szeme, ahogy elképzeli miféle módon égeti a srác azt a bizonyos gyertyát és hazudna, ha azt mondaná, hogy nem irigyli egy kissé ezért a könnyedségért, ami segít neki abban is, hogy szorult, ketrecbe zárt helyzetén felülemelkedjen és még mindig ő irányítsa a beszélgetést, hiába vannak nála a kulcsok.
Vannak, akik arra születtek, hogy uralkodjanak, amikor felnövekedtek. Megsimogatja a saját ajkait, egy kicsit szkeptikusnak tűnik, de ez szakmai ártalom lehet.
- Pedig rendkívül édes ministráns voltam... állítólag - nosztalgikus kis mosoly biggyeszti be a szája sarkát.- De nem a papi molesztálás tett ilyenné, mielőtt kapva kapnál a történet gyenge pontján - szinte nem is dühös amiatt, hogy ettől tartania kell, egyre inkább élvezi ezt az abszurd beszélgetést, amihez sokat hozzátesz a szőke gyönyörű meztelensége és sima, macskás mozdulatainak aprólékos dinamikája.
- Szóval nem vagy válogatós? -rekedten elneveti magát, mert a tetszése abszurdum, némi vidámság költözik hideg, halott, ezüstszínű szemébe, amit hiába próbál megölni, mielőtt az éber macska észrevenné.- Bosszantóan közvetlen és szemérmetlen vagy. Csak beszélgetünk, pedig inkább engedelmeskednek, félned, aztán menekülnöd kellene a helyzetedben - de nem bánja, hogy nem teszi és a világért sem akarná rábeszélni, ha már itt van.- A macskát a részednek tartod, ha nem tévedek, így téged is megillet az az óvatosság, ami őt. De ha szeretnéd, hogy az eszed miatt legyen tartózkodó veled akkor mutasd meg milyen ravasz vagy - persze nem számít semmire, csak szeretné heccelni, ha már annyi fejtörést okozott neki.
- Bizony a hííííres...-nem tud nem mulatni rajta, de éles szemmel figyeli a fiút.- Hát ez nem visel meg a szádból amikor az előbb mondtad, hogy két végén égeted a gyertyát, mindketten lehetünk közhelyesek - lebiggyeszti a száját, de közelebb csúszik a székkel, hagyja hogy csikorogjon a padlón, egy kicsit megbillenti, hogy előrehajolhasson, ahogy ő is, pedig tökéletesen látja.- Sokan inkább félnek a hatalomtól, mert a gyakorlása következményekkel jár, amivel nem mindenki kész szembenézni, de tény, a hatalom vonzó - mint Armo, meg sem próbál úgy csinálni, mintha nem bámulná meg, elhúzza a száját egy félmosollyal.
- Talán majd máskor -a fantáziáiban, amikor nem egy kőből kifaragott kis tálkát lök majd be a rácsok közül, hogy legyen mibe verni, de segédkezet ad ehhez a művelethez, megjegyzi magának az ujjainak útvonalát, a szétnyitott combok belső oldalán táncoló árnyékokat, a szájában összegyűlt nyál izgatott ízét, a mozdulatot, amivel egyszercsak ott lesz előtte, gömbölyű vállaira támaszkodva, mintha a testére ható nehézségi erő nem is létezne a számára.
- Inkább csak kezdd el - nem mehet be, mindketten jól tudják, de ahogy az arcán érzi a melegét, erősen vágyik rá, pedig mindig is olyan józan férfi volt...
Vissza az elejére Go down

Armo Slater
Armo Slater
hell around us
Hozzászólások száma :
90
Korom :
26
Fajom :
alakváltó (vérleopárd)
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 43b4cd7ad7cc3f3407ddb141e1099de1c6473ee3
Csatlakoztam :
2023. Jan. 21.
Családi állapot :
àruló
Play by :
luke eisner
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 2c6dfb907e31b541efaed83104fff5ffd484ca6f


blackout frpg

Leopárd
Leopárd


Rang
: Alakváltó
Hétf. Júl. 17, 2023 7:59 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
rustling wings
Elnevetem magam, pedig valójában szétbasz az ideg.
- Ebben igazad van Mágus. Elképzelni sem akarom, nemhogy tudni, én alapvetően gyáva vagyok. - közlöm halkan, de olyan vigyorral, amiből még azt is kiolvashatja, hogy akarom tudni. Valójában gecire nem. Tudom, hogy olyan hatalma van, amitől illene félnem, de közben a szemébe ott a vágy bujasága, amitől az önbizalmam kissé megnő. Ismerek fekete mágust, sötétet és gonoszat, aki a legrosszabbat hozta ki belőlem, olyat, aki miatt elárultam, akit nem akartam és aki miatt a családom halottnak hisz.
- Fiatal vagyok és kötetlen. - kecsesen megvonom a vállam hagyom, hogy a tekintete végig táncoljon a csupasz testemen, ez a pali full meleg és most áldom, hogy nem vetem meg a szexet faszikkal.
Mély levegőt szívok be és ahogy kifújom a hasam mélyre engedem, minden pillantását akarom, az összes idecsendülő tekintetét, minden egyes cseppjét annak, aki ő.
Hangosan elnevetem magam, a fejem hátra ejtem, a testem belerázkódik.
- Pedig egészen látlak magam előtt, ahogy reverenda alá csúszol. - beszarok, hogy egyből kivédi, pedig elég izgalmas látvány lenne. - Én lennék a kedves kis ministránsod, de ahhoz reverendát kéne öltened és én… ó én… hagynám, hogy elfenekelj a bűneimért. - a hangom direkt rekedtté válik, a kezem a mellkasomon siklik le.
- Ami jó az jó. - elvigyorodom, ó jaj és igen, ott a pillantása, amiatt csinálom az egészet.
- Óh. - lebiggyed a szám. - nem vagyok elég engedelmes? - pedig annak tűnők nem? Mert jelenleg megteszem, amit kér, hiszen ki kell innen jutnom és jó úton haladok, mert Nazar kezd elbukni, meg akar szerezni, kellek neki, Látom én.
- Csalódott vagyok. - egészen összezavar. Felhúzom a lábaimat és mély levegőt veszek. - Szóval az eszem nem tetszik? A testem az bejön, de butának tartasz, az lennék? - félre biccen a fejem, hiszen a tenyeremből eszik, nem tűnik fel? Nem. Hála az istennek.
- Óvatos vagyok, mert így élek túl, de veled szerintem túl vagyok azon, amit akartál belőlem, már nem kell olyan, amit ne adnék magamtól, hüm? - én is közelebb hajolok, ahogy ő is.
- Hatalom…- felnevetek gúnyosan. - A hatalom azé, aki el meri venni, aki ki mer érte nyúlni, azé, aki tud és mer vele élni, hogy rossz vagy jó kezekbe kerül, mindig és csakis mindig attól függ, mennyire érdemli meg, aki a kezei között szorongatja. De aki hatalmat kap, mindig túlkapásos lesz. - csodás mondta, de lásd Taelt. Ő hatalommal bír és nem, de nem használja jól. Vagy de?
- Olyan ünneprontó vagy. - csalódott a hangom és valahol tényleg az mert izgat ez a perverz játék.
- Félsz tőlem Mágusom, milyen nagyon csalódott vagyok. - lófaszt, féljen is, de bevallom tetszene, ha bejönne és elém térdelne.  A tálka hangosan csorog be, már mászom is a ketrec felé, mint egy igazi macska.
- Komolyan? - csalódott a hangom. Forrón felé lehelek, az energiáim felcsapnak, de ez vagyok én, egy macska.
- Oké. - a térdeimre ereszkedem és hátra engedem magam, még nem nyúlok a tálért, a kezem inkább a nyakamon csúszik le, át a mellkasomon.
- Pedig azt szeretném, hogy csókolj itt. -  a kezem megáll a nyakamon… - és itt - átsiklik a mellbimbómon. - itt - a hasamat érintem meg.
- És biztos vagyok benne, hogy istenien szopsz. - ráfogok a farkamra. Kiülök a sarkamra, mély levegőt veszek. A kezem besiklik  a golyóim alá, csak őt nézem, jöjjön be, hogy kitéphessem a torkát, de ez engem izgat. Lehet megdugnám, sőt.
- Passzív fél vagy igaz? Imádod, ha megdugnak. - felnyögök, a kezem végig fut a farkamon és kézbe veszem, hogy végig simítsak rajta. Szép darab, nem kicsi és nem is nagy, 18,5 centi, kissé vastagabb, jelenleg éppen nem csupasz, mert ezt a váltás nem engedi, de nem vagyok túl szőrös, az is szőke, mint magam.
Hátra döntöm a fejem, felnyögök direkt hangosan.
- és ha kidugom a rácson? Akkor bekapod? - minő ötlet. Olyan szemtelen vigyorral mérem végig, hogy tudja nem viccelek. - A kezem bilincseld meg a hátam mögött, hogy ne nyúlhassak érted, ne húzzalak be a rácson. Vagy bilincseld a kezem oda fel és közben… csak vedd a szádba, pedig olyan segged van… szűk nagyon ugye? - és ez engem izgat, hogy van ez, hogy ettől leszek már majdnem kemény? Miért? Ó miért?

Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Vas. Júl. 30, 2023 7:24 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugye mélyre rejtük
Ugye elásol majd?

- Mhm, ezt a fajta gyávaságot inkább óvatosságnak nevezném - nagylelkű a jelzőkkel, mert őt a szőke szájából forró borzongással simogatja tarkón a "mágus" címke, felövezi, felöltözteti, új dimenziót ad neki, egyfajta édes elismerést, aminek már nem sok közel van a vérengzéshez, amit tegnap végrehajtott rajta.
Persze a kötetlensége már kevésbé tetszik neki, bár ez szabad utat engedne arra, hogy saját magához kösse, van amit nem lehet még neki sem megtenni.- Ne illegesd magad - inti meg a levegőbeszívással egyszerre, nem hülye, tudja hogy nézi, érzi a saját bamba vágyainak biokémiai izzását, a kiszolgáltatottság ingerületként megmarad benne akkor is, amikor a szóváltásuk elcsitult és békésnek hat, Armo nevetése pedig mosolyt kíván az ő szájára is.
- Nem mondom, hogy nem volt ilyen, de nem attól vagyok olyan, amilyen - sejtette, hogy nem hagyja meglovagolatlanul a témát, bár a lovaglást talán nem kellene emlegetni, kurtán nevet.- Kétlem, hogy tudnál olyan kedvesen alázatos lenni, mint egy ministráns. Tele van harapós fogakkal a szád - csak egyet akart magának, de megkímélte, a leopárd agyara értékesebb lenne, de a macskát meg nem bántotta, vénségére teljesen meglágyult a szíve. Köhint egyet, a feneklős témától már elpirul, pedig sose volt szégyellős, ez inkább az elfojtott képzeletek izzása a bőre alatt pirosan, már átkozza magát, amiért szóba hozta, pedig kellemes hallani szemnek látni- elég már - inti le mégis, de távol álljon tőle a durvaság.
- Egyetlen engedelmes csont sincs a testedben, játszol velem, látom rajtad - nem hülye, de a vágyainak kiszolgáltatott lény is, a felismert csapda még nem jelenti azt, hogy nem fog belesétálni csak azért, mert azt hiszi, hogy a felismerés majd megvédi, nem, ezek a dolgok nem így működnek. Kissé elmosolyodik, ahogy felhúzza a lábát, egy pont neki.
- Elég okosnak tartalak ahhoz, hogy ravasz legyél, ezért tartok tőled. Biztos, hogy nem vagy buta - vagy legalábbis nem olyan értelemben, ahogyan azt szidni lehetne, de kár is volt finomítania a dolgon, hiszen nem tartozik magyarázzal a szőkének.
- Akkor add meg - biztatja, nem hiszi el, hogy nem lesz trükk, de minden perverz porcikája vágyik arra, hogy lássa már, ahogy kiveri magából a varázsszernek becézett ondót.- Most nálad a hatalmi labda, bár én vagyok a rácsokon kívül, de tied a figyelmem, tőled remélek valamit, amit megadsz vagy sem, rajtad áll. Szerintem nem érdemelted meg ezt a hatalmat, szerinted én nem érdemeltem meg a hatalmat a kulcsokkal, a hatalom mindenképpen rossz kezekbe kerül valaki szerint - izzó figyelemmel nézi, megnyalja a száját, a mosolyát, a várakozástól szinte remeg a bőr a testén a pulóver alatt.
- Valahogy majd csak feldolgozod ezt a csalódást - kimélyül a hangja, mintha a rácsok nem volnának, úgy mászik felé a macska, könnyű elképzelni, hogy kikap érte a réseken és berántja, mintha nem volna akadály köztük, de a képzelet, csak egy dolog. - Szegénykém... teljesen komolyan - ironizál, de élvező figyelemmel lesi az előkészületet, hiába nem kell nekivetkőznie Armonak, a térdelése, a combjainak nyílása, hosszú ujjainak ábrándos csuszamlása sima mellkasán megteszi előjáték helyett.
- Beteg egy teremtmény vagy te - a vér összeáramlik fakó szájában, ahogy csókra érik meg az ajka megnyalja, hűen követi a mellbimbójára, hasára, önként indul tovább, megelőzve a kezét a farkára, a pillantása előbb kapja el, mint a keze, felnyög helyette, hogy aztán vele együtt lehelje meg, annyira közel hajolt már, hogy meglátszik a rács hidegén a sóhajpárája.- Miért gondolod? Nem ismersz, nem vagyok ilyen fehérmájú, mint te - ha sértettséget tudna préselni a hangjába hitelesebb lenne, de van benne valami rákívánás... annyira közel hajol, hogy meg kell támaszkodnia a rácson, az ujjai körülfonják az erős acélt, mint Armo ujjai saját farkát, egyáltalán nem kicsi, kívánatos, akarja, hát ebből tudja, hogy felfortyan benne az akarás, pedig olyan rég foglalkozott ezzel. Azzal a farokkal szívesen dugna. Még a szőke szőr is tetszik neki körülötte, olyan vadállativá teszi, a szeme dicséri. A férfi felől még nem ennyire biztos.
- Hogy képzeled? - fel akar háborodni, de csak egy kicsit meghökken, remek lenne, megízlelni, azonnal el kellett volna utasítani a pofátlan ajánlatot, de csak késve érkezik meg a nemleges válasz.- Nem... akkor beszennyezném az anyagot - akarja, hogy tudja, hogy csak ezért nem, hogy benne van a perverz játékban amennyire csak benne lehet anélkül, hogy saját, önző egzisztenciáját veszélyeztetné.- Ilyeneket játszol a falkáddal? Egészen vad bulik lehetnek ott a cicaalomban - rászorít a rácsra, majdnem hozzásimul, de ugrásra készen, hogy ellökje magát tőle, a széken ülés helyett már guggol, így közelebb érzi magát.- Miért, szűziesnek látszom? Arra akarsz elélvezni, hogy elképzeled milyen lenne a fogvatartódba tenni ezt a szép farkadat? Még csak nem is a visszanyert uralom izgat téged, mert bilincsekről beszélsz, hanem úgy... minden?
Vissza az elejére Go down

Armo Slater
Armo Slater
hell around us
Hozzászólások száma :
90
Korom :
26
Fajom :
alakváltó (vérleopárd)
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 43b4cd7ad7cc3f3407ddb141e1099de1c6473ee3
Csatlakoztam :
2023. Jan. 21.
Családi állapot :
àruló
Play by :
luke eisner
♱ ♱ ♱ :
Bodyshop - erdő - Page 2 2c6dfb907e31b541efaed83104fff5ffd484ca6f


blackout frpg

Leopárd
Leopárd


Rang
: Alakváltó
Hétf. Aug. 07, 2023 8:28 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
rustling wings
Vállat vonok, olyan játszi könnyedséggel,  mintha erre születtem volna, pedig valójában az egész csak egy játék, ami arról szól, hogy elhódítsam a mágust, hiszen csak akkor szabadulhatok és nem csak testileg, de ő meg is akar kötni, tovább megyek meg is fog és nem nagyon tehetek ellene semmit, mert mindannak ellenére, hogy a figyelme teljesen az enyém, attól még vannak tervei.
Már majdnem komolyan veszem és nem is illegetem magam, de közben meg úgy élvezi, ha egy bárban lennénk  most komoly bankókat csúsztatna a gatyámba, amennyiben van lóvéja.
Hagyom, hogy a téma ellobogjon köztünk, a családját is szabadon bocsátom meg magunkat is.
- Tévedsz. Kedves is tudok lenni és alázatos is, csak az sok simogatást igényel és persze megesik, hogy erre lusta valaki. - elengedem a fantáziám, had száguldjon, a fenekelés bezzeg tetszene neki, hát mit mondjak, nekem is, csak lehet valóban leharapnám az ujjait.
Felsimulok a rácsokra, hagyom, hogy nézzen, lásson, befogadja a jelenlétem úgy egészen és igazán.
Vállat vonok újfent. Ha elég, akkor elég. Persze eszem ágában sincsen abbahagyni.
- Játszom egyértelmű, de közben biztos vagyok benne, hogy érzed a vágy hullámait belőlem, hiszen látszik rajtad. A bőröd alatt szalad a vér, az erekben, hallom, ahogy zubog, érzem a vágy szagát belőled, játék ez. De élvezed, vagy tévedek? - laza belátást biztosítok neki minden kis zugomra, hogy az agya azon pörögjön, mennyire akar csókolni, harapni, nyalni és falni.
- A magamhoz való eszem nekem is megvan, ahogy neked is. - nem hazudok, de az meglep, hogy ennyire átlát rajtam, taktikát kell váltanom?
Olyan közel van, hogy a lehelete az arcom cirógatja, a combjaim masszívan tartanak, felnevetek.
- Te is tudod, hogy meg fogom adni, mert addig ez a rács nem kerül le rólam. - vagy talán azután sem, ez a jövő zenéje, de még az is lehetséges.
A tálka mellém csurran és izzó szemekkel, laza tartással, de egyenes háttal, aprót hátrahúzott vállakkal ülök a sarkaimon.
- A hatalom változó Nazar. Egyszer nálad, másszor nálam, aztán másnál, amikor te és én is szolgák leszünk. - mint mindig. A dolgok változnak, a szerencse forgandó. - Egyszer fenn, máskor lenn!
A tekintete elmond mindent, olyan most, mint egy feszült macska, amikor madarat lát az ablakban, de nem lehet az övé és ezt barátom, ezt jól látja, mert nem leszek igazán az övé.
- Abban biztos vagyok. - előre indulok újra felé, hogy magamhoz csalogassam, minden mozdulatom maga az incselkedés, rugalmas, folyékony, forró, mintha csontjaim nem is lennének.
Kis irónia, kapja be.
Úgy ülök megint ki a sarkamra, hogy minden mozdulatommal magamra hívjam, ahogy végig érinem a testem, apró tüzek gyúlnak belőlem, mozdulok a saját kezem alatt, felfelé, felé lököm a csípőm.
- De élvezed, nem igaz? Tetszik neked, hogy ilyen vagyok, hogy szemérmetlenül neked adnám magam. - a hangom lágy lesz mély morranás, a gyomorból tör fel.
Elvigyorodom. A kezem útját követi, sőt mi több előre siet, a farkamra siklik, ó édes… látlak.
Ha tehetné átcsúszna a rácson, mint az egyik terminátor, de fél tőlem, pedig úgy vonzom, beledöglik, hiszen látszik minden mozdulatában, hallom a hangjában, látom abból, ahogy elég értem.
Besiklik a rácsok között a vágya, körbeölel, nekem préselődik, engem hergel, a kezem az ölembe siklik rámarkolok a vérrel kitelt farkamra, de még lehet ez keményebb és kell is neki, hogy megadjam, amit szeretne.
- Nem, az talán nem vagy. Mert neked tűz kell hozzá, azt megadhatom Mágusom, csak gyere közelebb.
Elmesélem, hogy képzelem. Egészen izgatóan hangzik, a kezem közben már a golyóim alá csúszik, felé mutatom őket, a farkam fellüktet, a rózsaszín makk szinte érte ordít.
- Oh, csak ezért? Én is be fogom, ha ezen múlik, mert nekem is be kell kicsit nyálazni, így nézd. - a kezem a számhoz siet, rányalok hosszan az ujjaimra, bekapok őket, körbe nyalom, és rácuppanok, mintha a farka lenne a számban és úgy fogok vissza a farkamra, de lehet az nem szennyezés, azonban megtörténik.
- A legvadabb álmodban sem tudod elképzelni, hogy miket játszunk a falkával, mennyi mennyi szex, farok …- sejtem a puncik nem érdeklik, nem is keverem bele, hogy ne zavarjam össze. - forró testek és nyögések. - mutatom is milyen, miközben a farkamra fogva húzok egyet rajta és feltolom magam a sarkamról, hogy a tenyerembe nyomjam magam, hangosan felnyögök.
- Szűziesnek sem, ahogy fehérmájunak sem, de szűk a segged az biztos. - újból húzok a farkamon, hogy lássa, tényleg erre verem. - bűn lenne? - felvonom a szemöldököm, nem tetszene neki, ha rá verném? Nem izgató? Hiszen a rácsba olvad, majd elégeti olyan forró az akarástól.
- Jól látod, úgy minden izgat, a szex maga, a dugás, a hangod, amilyennek képzelem közben, halk vagy, de nyöszörgős, gyorsan mozgó, kiéhezett, nyers talán, de izgató. - minden szóra húzok egyet a farkamon. Már olyan kemény, hogy majd felrobban, a makkom csillog és nem csak a nyálamtól, hanem a megjelent előváladéktól is
- Viszont ha nem segítesz, akkor…- büntetés van. Előre billenek, olyan gyorsan, hogy biztosra megijesszem, közel a rácshoz, tuti, hogy elugrik, neki nyomom az arcom, ehhez előrébb is mászom, beledörgölöm az arcom. - Akkor nem jár jutalom. - morogva dorombol a hangom, oldalra fordulok és az egész testemmel a rácsnak simulok, végig a vállam, oldalam, csípőm, combom, leeresztem magam a kezeimen, majd feltolom magam, a fejem beejtve a kezeim közé.
- Utolsó szavad Nazar? - biztos vagyok benne innen két út vezet, ha nem enged, akkor kihívó mozdulattal még egyszer a rácsnak limbózom magam, hozzápréselem a testem és elmászom, a tálat a kezembe fogva. Bemászok a rabságom közepébe és hátat fordítok neki, előbb felé pucsítok, hogy mindenre legyen csodás rálátása, a lábaim között lógó farkamra, a seggemre, a herékre, aztán megint a sarkamra ülök és neki háttal látok munkához, így is kihívás lesz, mert feszült vagyok.
- Beszélj hozzám!

Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Szer. Aug. 23, 2023 7:54 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugye mélyre rejtük
Ugye elásol majd?

Felhorkant, pedig ül amit Armo állít, meg sem próbált kedvesen szerezni tőled alapanyagokat, hovatovább fel sem merült benne, hogy kérjen, hiszen ki adná önként a testének részeit a mágia kétes céljaira, de való igaz, a visszautasítást elkönyvelte, meg sem próbálta. Ezért vajon hibáztatható bármelyikük? Aligha, de mi lett volna...
Mi lett volna, ha barátságosan közelít a leopárdhoz és üzletet ajánl ahelyett, hogy kirabolta volna? Nem is ő lenne, de minden más volna, most nem csak a szemét legeltethetné dús izmú, kecses mozgású macskatestén, ami a rácsokhoz törleszkedve a józanságának pereméről horzsolja le a fontos szegecseket, de a kezét is, megérinthetné, talán, kedve szerint.
Őrjítően akarja, az ujjvégei fehéren rándulnak a nadrágján, ahogy a combjába mar, hogy elfeledtesse az érte nyúló mozdulatokat. Nem felel neki, pedig ezzel is igazat ad.
- Nálad semmit sem vehetek biztosra, ágyhoz kötve is nagy volt a szád, ezek a rácsok pedig... mintha nem is téged kötnének meg, hanem inkább engem - szomorú belátni, de ostobaság lenne tagadni, hogy a fantáziája ott tekeredik minden egyes hideg fémoszlopon levakarhatatlanul. Ha ez egy hatalmi harc lenne kettőjük között már rég elbukta volna.
És mivel ez egy hatalmi harc kettőjük között vesztesnek érzi magát, amiért csak nézheti, de meg nem érintheti.
- Milyen könnyedén állsz hozzá, de szerintem nincs igazad, Armo. A hatalom ragaszkodó természetű, aki egyszer fenn volt, újra felkapaszkodik, bármit is kell megtennie érte, mert a lenn levés többé nem opció a számára. Ezért vagyok bajban veled... te a hatalmadba keríted a dolgokat és nem kiszolgálod mások hatalomvágyát - ez az egyetlen dolog, ami nem tetszik neki benne, mert ez versenyre kel vele és veszélyezteti a létének, gondolatainak egységét, felébreszti benne a versengés veszélyes akaratát és felpezsdíti a vérét, aminek alvadnia kellene a szívének üres és hideg kamráiban, mert megszabott keretek között mozoghat csak és abba nem fér bele a játszadozás a nagymacskával.
Tátva marad tőle a szája, ahogy felémászik, olyan pillanat ez, amire mindig emlékezni fog, bárhogy is alakuljon ez az eset. Csak a szemén látszik, hogy nem hiszi, hogy tényleg nekiadná magát, de a gondolattal eljátszani túlságosan is izgató, megnyalja a száját, mert élvezi, de nem akarja bevallani, ezért a szeme és a szája helyett a testét nézi, tünemény mozdulatait, a simítás ívét, húsos, kedvére való farkát.
- Begerjedtél attól, hogy nézlek ... - csak kimondja, elveszett szó a pince hidegébe, amire rátámaszkodna és belekapaszkodna, de nem segít rajta a tudat, hogy így van, hogy intenzív pillantása nem maradt hatástalan.- A te nyálad nem szennyezés - sóhajtja romantikát nélkülöző őszinteséggel és nyelnie kell, mert a nyála ragacsos készséggel sűrűsödött össze a szájában, elpattan ajkai között egy kis nyögés, mintha kielégítőnek találná, ahogy az ujjai eltűnnek a szájában. Lehetne az a farka is egy szebb világban.
Megbánva nyög fel egy falkányit Armoból elképzelni sok erre a reggelre, a vágy rá, hogy megérinste a legélesebb éhségnél is dühösebb görcsbe csavarja a zsigereit, kitágult pupilláiban megül a tetszés, a pillantása védtelen, pedig veszélyesnek kéne lennie.
- Bűn... a legkívánatosabbak közül való - le kellene hunynia a szemét, hogy ne ragadja el a látvány a figyelmét, de ez még nagyobb bűn lenne.- Jól ismered az emberi testeket... halk vagyok... és elég nyers... ha kell - felemeli az állát, mintha kérkedne vele, leginkább azzal, hogy meg tudott szólalni, mert mintha az ő nyakán mozogna Armo keze a farka helyett, a hideg pincelevegő ellenére kipirul, forróság kerekedik a pulóverében és a nadrágjának ölén.
Persze tudja, hogy ennek rossz vége lesz, de tiltakozásra számított, ilyen hirtelen mozdulatra egészen biztosan nem, mintha a ráccsal leválasztott rész nekizúdulnak a férfival együtt, mintha felé lendülne mindazoknak a haragjával megtoldva, akik valaha itt raboskodtak és olyan érzést kelt benne Armo előrebillentése, mintha már a rács sem volna ott, hogy megvédje és hátraesik, majdnem hanyattvást, a tenyere nedves visszhangot verve csattan a kövön és a csuklójába és farcsontjába egyszerre nyilalló fájdalom agybajutása után csak jóval később jön rá, hogy átbaszták, és amit lát, az nem egy támadás, de egy őrjító, bosszantó, dühítő és izgató játszma része. A hideg fém látható nyomot hagy az alakváltó izzó bőrén ahogy dörgölőzik, szinte vele együtt hördül, mert ha húsból lenne köré hajlana, hogy imádja ezekért a mozdulatokért, amik olyan közönségesek, mégis izgatóak, amennyire a fülledt éjszakák párás vágyálmokból lett ragadozója csak képes.
- Rohadj meg... - elég rosszul megválasztott utolsó szavak, de Armo nagy szerencséjére még a szívdübörgető rémülettől dermedt az egész teste és a szó a szájában, a pillantásának ijedt fénye nem átokszórásra dermedt, a háta mögött vicsorog, a megalázott düh kocsonyaként remeg az ízületeiben ahogy feltolja magát a földről és belekapaszkodva a rácsba feláll, elsápadva a dühtől, amit még a magakellető mozdulat sem enyhít meg.
Beszélő ő, de a mágia sistergős szavai hallatszanak, a levegőben szinte tapinthatóvá válik a pince rakott falainak réséből előszivárgó földi erő, ami nem kevésbé valóságos, mint az alakváltókat átváltoztató és a vámpírokat éltető "mágia". A tenyerébe gyűjti, egy árszerű kis eszközzel megkarcolva magát a vérét bespricceli a macskához és rögtön nem lesz olyan egyedül. Nazar véres kéznyoma siklik a combján, aztán az oldalán, a karján, a nyakán, szorosan ékelődik az ujja az álla alá, test nélkül érintés, mégis erőve van benne, a meleg vércseppek akaratot és formát kapva gurulnak a bőrén, helyettesítve a varázsló kezét bizarr önmagukkal.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
hell around us


blackout frpg

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Bodyshop - erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Játéktér :: Városon kívül-