One toke over the line - Lucas & Annie

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
One toke over the line - Lucas & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
One toke over the line - Lucas & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Hétf. Nov. 21, 2022 10:29 pm
Lucas & Annie



Sok dolgot nem értettem abból, amit ebben a városban tapasztaltam az elmúlt években. Nem akartam érteni. Egy darabig még próbálkoztam, a naívság álarcát öltve magamra igyekeztem meglátni a jót az emberekben, vámpírokban és alakváltókban, de valjuk be… sosem ment igazán. A világ kegyetlen hely, még kegyetlenebb fenevadakkal, akik csak arra várnak, mikor hibázol és ugorhatnak neki a torkodnak.
Minél többen vannak egy helyen, annál bonyolultabb kiszámítani a viselkedésüket és magától értetődően annál nehezebb levadászni a kívánt példányokat. Akarom mondani, bűnözőket. A magányos farkasok, a szó szoros és átvitt értelmében is, könnyű prédák. Nem védi őket senki és semmi, mint valami békésen, egy irányba kavargó örvény, aki csak arra vár, egy madár szárnysuhogásaival zavarja meg. Szinte látom a könyörgésre nyitott szájukat, ami némi izgalomért kiált. Naa… ! Csak egy kicsit! Csak még egyszer!
Nem tudom, én vagyok-e jelenleg ez a madár, avagy pont hogy a tizenöt méterre gyanúsan ácsorgó alak vette magára ezt a szerepet, mindenesetre elborzasztott a látvány, ahogy látványosan kiskorúaknak nyújtogatott át néhány tasakot. Nem az én ügyem volt, ezúttal nem. Egy laza sétára, könnyed napra vágytam a park fái között, igyekezve úgy tenni, mintha nem lennék más csak egy átlag ember. Ebben sosem voltam jó, bár régen szerettem volna. Néha azért jól esik kiszakadni a sötétből és eljátszani a gondolattal, milyen szép is lehetne a világ ha ezek a tetvek a sírjukban maradnának, mondjuk úgy… örökre.
A park kitaposott ösvényét megvilágította a lámpa fénye, az oszlop azonban súlyos árnyékként vetült a hatalmas bura alatta áldogáló férfire, mintha ezzel is óvná őt valami rossztól. Persze az a szerencsétlen oszlop nem sejthette, hogy az a nem emberi lény maga volt, aki saját ragályát osztogatta feltehetően valami drog formájában. Idáig érzem a mohó kéjvágyat, ami körbevette. Vajon vacsorázott már?
Feketébe öltözve ücsörögtem a padon, közel sem a rejtőzködés volt a célom, egészen megkedveltem ezt a színt és mivel jól is éreztem magam benne, eszem ágában sem állt lecserélni és új ruhatárat felépíteni. A bőrkabátról könnyedén le lehetett törölni a ráfröccsenő vért és egyéb testnedveket (na meg a rózsaszín szteppelt kapucnis kabát amúgy sem stílusom), és habár farmernadrágot gyakrabban kellett vásárolnom, mivel az az átkozott többnyire beette magát az anyagba, legalább hazafelé menet nem látszódtak annyira a foltok.
Negyed óra sem telik el, meg is érkezik a következő áldozat, egy fiatal srác képében.
- Szép jó estét a Fiatalúrnak! - szólítja meg, szinte érzem, ahogy a méz derűsen végigcsordogál hangszálain. Éltében sem lehetett jó ember, hát még holtában! - Szeretnél egy kis extra szórakozást az estére? Ettől bizonyosan könnyebbé válik a lélek!
Ocsmány morajként kúsznak fülembe szavai, látványosan fintorra húzom orrom és felállok, még mielőtt különösebb gondolatokat kezdene el forgatni a fejében. A különös alatt “nem jó”t értek.
Súlyos lábbelim ellenére légiesen könnyedén siklok keresztül a park ösvényén, egyenesen a két férfi irányába, ráérős, városnéző tempót felvéve, mint aki éppen most indul otthona felé, miután kellőképp kiszellőztette a fejét, így még akár láthatom a fiatal srác mozzanatait is. Ebből a szögből ugyanis nehéz megállapítani, kiskorú-e még.



Vissza az elejére Go down

Lucas Icarus Esposito
Lucas Icarus Esposito
hell around us
Hozzászólások száma :
13
Fajom :
Alakváltó
Csatlakoztam :
2022. Nov. 18.
Play by :
Matthew Clavane


blackout frpg

Farkas
Farkas


Rang
: Alakváltó
Hétf. Nov. 21, 2022 11:15 pm
Őszintén szólva, baromi későn ért véget azutolsó óra, én pedig baromira nyúzottan hagytam el a termet, olyan szinten, hogy még a farkasomnak sincs kedve még csak meg se moccanni, neki is leolvadt az agya, mint egyszeri biztosítéknak túlterhelés esetén, de hát ez van, ezért jöttem az egyetemre, nem pedig azért, hogy sétagalopp legyen és röhögve megcsináljam az egészet. Jó, ismerek olyat, aki megteszi, de arról tudom, hogy egy zseni és csak aludni jár be az órákra. Én meg csak szenvedek és ma is megégettem magam, meg elvágtam a kezemet a papírral, még szerencse, hogy semmi sincs ezüstből, mert akkor simán csak nyafognék a pad alatt, hogy ez jobban fáj, mint mikor hat évesen mentem a biciklimmel és beletaknyoltam a Júlia házba, pedig akkor el is törtem a karomat és három hétig gipszben kellett lennem! Nyár volt, borzalmas volt, gyűlöltem, gyűlöltem, gyűlöltem! Mint ahogy azt is rühellni fogom, hogy mire visszaérek a koliba, kihűl  a kajám, pedig isteni finom kínait vettem a sarkiból és alig várom hogy evőpálcikákkal nekiálljak megenni, de még az legalább húsz perc séta emberi tempóban. Pedig annyira jó meleg, a tészta puha és vastag, tele hússal és gombával, finom szójaszósz az egészen, már a nyál is összegyűlik a számban, ahogy rágondolok! Ott lapul a táskámban, a mai napi cuccal együtt, húzza a vállamat a laptop és a tolltartó, na meg  a füzetek, de ez van, ezt kell szeretni. Amúgy se olyan nehezek. Baromira remélem, hogy senki se akar kirabolni, mert nincs pénzem újat venni, aztán munkát vállalni egyetemista vérfarkasként több mint nehéz, lassan mindenhova be fogom adni a jelentkezésemet, mert az egy dolog, hogy fizetnek mindent a szülők, de attól még én is akarok saját keresetet, saját megélhetést, anélkül, hogy nekik bármi közük lenne hozzá. Iszonyatosan szeretem őket, de attól még szeretnék kicsit önállósodni, no. Beletúrok a hajamba, sötét pulcsimon semmi se látszik meg, fekete nadrágomon megcsörren a lánc minden egyes lépésnél, ahogy az acélbetétesemmel koptatom az utca kövét.
- Szép estét – köszönök vissza az ismeretlennek, ha nekiáll pénzt lejmolni, biztos, hogy én is nekiállok tőle, ilyenkor ez szokott lenni. Oké, még az ütő is megáll bennem - hogy mi az isten nyila bajod van bazd meg? – Bukik ki belőlem, mikor megközelít és már lépek is hátra, mamma mia, kifogtam valakit aki belőlem akar enni. Wait, az egy zacskó nála mit épp elővesz? Ó édes olíva bogyó, kifogtam egy drogárust – figyuzz, nem élek ilyenekkel, szóval most úgy teszek, mintha nem is láttam volna semmit, jó? – Bennem lassan mordul fel a farkas, kinyújtóztatva magát, ahogy mintha csak észbe kapna, hogy jé, én még élek, készen vagyok körbenézni, hogy mi a helyzet, nem ütött ki teljesen dr. Mitchell órája. Érzi, én is érzem, hogy mi ez itt, miféle lény ez itt, és ó, nyúlok is  a zsebembe, ki tudja mi van benne. Indulok is meg, ha hagy, elmenni innen. Idióta balfasz.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
One toke over the line - Lucas & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
One toke over the line - Lucas & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Kedd Nov. 22, 2022 6:37 pm
Lucas & Annie



Azt mondják, az elsőt nem felejti el az ember. Én is emlékszem még az első vámpíromra. A szívem majdnem megállt, úgy lelassult, hogy a világom szinte kibillen a sarkaiból. Nem mertem ránézni, attól tartottam, ha szemeibe helyezem az enyéimet, megbűvöl. És akkor mi lett volna? Nem tudtam volna megmozdulni, sem megszólalni. Tán még levegőt sem venni. John megígérte, végig figyel rám és megvéd. Hazudott a szemétláda! Sokkal többet érdekeltem volna annál, minthogy az ellenségem vérében úszva kelljen kievickélnem az étterem konyhájának lengőajtaján. Az a rohadék vámpír megharapott! Belemart a kezembe én pedig ordítottam kínomban, de valami csoda folytán sikerült megmenekülnöm. A mai napig látszik a heg. És igen, csoda volt! Tizenhét éves voltam, nem emlékszem tisztán, mi volt végül ami megmentett. A szenteltvíz vagy a kereszt? Félig öntudatlan állapotban vittem véghez a nagy feladatot, mindegy mibe került, csak menteni akartam az életem. Megtettem hát. És most itt van ez a fiú, aki egy egyszerű mozdulattal, na meg jó néhány szóval, visszautasítja a parkban álló férfi által kínált finomságot. Meg tudom érteni, ki akar egy élőhalott drogot vásárolni? Tiszta undi!
Lepillantok az ütemesen csörgő láncára, de ebből a távolságból nem tudom megállapítani, vajon védekezési eszközként is használhatja, vagy inkább valami díszítőeleme öltözékének. Nem olyannak tűnik, mint akit könnyű megfélemlíteni, ez tetszik. Fiatal kora ellenére roppant talpraesettnek és szívósnak tűnik. Ha ebben a városban nőtt fel, nem meglepő. A vámpírnak azonban látványosan nincs ínyére a visszautasítás, és a hirtelen mozdulatától, amivel a srác felé kap, rögtön következtetek is, bizonyosan nem nemesfémből készült ötvözet ficeg a nadrágján.
- Hé! - kiáltom hirtelen ötlettől vezérelve. Igen, még emlékszem, milyen egy önmagán uralkodni nem képes vérszívó, de jobban örülnék, ha nem kellene a táskás fiú nyakáról lehámozni. Mondjuk úgy, sajogna érte a szívem. Meg magamért is, amiért ezzel a vadbarommal kell töltenem az éjszaka fennmaradó részét. Félelmet szaga korántsem árad belőlem, inkább aggódás ez, ami arra sarkall, óvatosabb legyek és ésszerűen járjak el. Láttam már korábban ezt a vámpírt a Rémségek Cirkuszában, akarom mondani, Kárhozottak Cirkuszánál. Valami Joe vagy Cody…? Megfelelő tempóra váltva éppen akkor érek hozzájuk, amikor megragadja a srác karját.
-Cody! - élesen artikulálva ejtem ki nevét, mint ahogy egy anya szidja gyermekét. Jól tippeltem, valóban így hívják. - Biztosan akad más vevő is a környéken. - szükségtelen előhúznom és mutogatni a fegyverem, ő is látott már. Magamon érzem tekintetét, egy percig némán csendben, mire ujjai lefejtődnek a fiúról. Rosszallóan hörögve fordul el és indul az ellenkező irányba, talán másik park után néz, nem tudom. Nem is érdekel.
- Jól vagy? - fordulok a megmentett irányába. Általában nem szoktam magamra rántani a hős köpenyt, nem is érzem magam annak, de mégsem hagyhattam, felfalja csak amiatt, mert nem kívánt vásárolni a tiltott szerből. - Annie vagyok. Errefelé laksz? Ha gondolod, szívesen elkísérlek hazáig. Felajánlásom minden rosszindulattól mentes, nem látok mást csak egy gyereket aki segítségre szorul.


Vissza az elejére Go down

Lucas Icarus Esposito
Lucas Icarus Esposito
hell around us
Hozzászólások száma :
13
Fajom :
Alakváltó
Csatlakoztam :
2022. Nov. 18.
Play by :
Matthew Clavane


blackout frpg

Farkas
Farkas


Rang
: Alakváltó
Szer. Nov. 23, 2022 5:50 pm
Készen állok arra, hogy most azonnal hívjam a rendőrséget, hogy hé, itt egy random cukros bácsit játszó önkéntes fogas tampon, ki csak a bajt keresi. A farkasom persze mást kér bennem, de nincs az az Isten hogy igent mondjak neki, szeretem még a nyakamat a helyén tudni, ezért szóra nyitom a számat, hogy a kénköves, csillámmal kiszórt pokolba küldjem vissza, mikor hirtelen közbeavatkozik egy tűzről pattant menyecske, kinek hallatán elvigyorodom, úgy néz ki, van szemtanúm, legalább ennyire kegyes hozzám az ég, ha már a kínaimat biztos, hogy kihűlve fogom megenni ezek után, de ilye az én szerencsém. Ha megmentik a sejhajomat a lebukástól, akkor én mindennek örülök, főleg, hogy a másik is megáll egy pillanatra, rájött, nem a legjobb ötlet most megtenni azt, amit meg akart. Meg aztán nekem nem is kell drog, amúgyis egy bekokainozott speeden táplált lajhárként viselkedem vizsgaidőszakok alatt, a többi meg lényegtelen most. Megragadja a karomat, én meg egyből rásziszegek, mint egy kegyaj.
- Engedjél már el, az isten basszon keresztbe! – Szépen, kulturáltan, nona már dobná is a papucsát, bár most először a vérszipolyt fektetné két vállra, és csak utána mosná ki a számat szappannal, hogy isten nevét a számra hiába vettem. Nem baj, csak engedjen el, ez a Cody nevezetű idióta, hol van vajon a mestere? Bezzeg az ilyen akkora lecseszést kapna nálunk, hogy szégyenében nem akarna soha többet az életben felkelni. Izmaim már nem tudom mióta vannak feszült állapotban, ha így folytatja, ha nem enged el, rövidesen valami mással fog szembenézni, valamivel, amivel senki se akar. Elenged, és amikor hörög, vissza morgok vicsorítva – húzz innen bőrlény – mintha csak kifiguráznám a hörgését, és ahogy elsétál, én kifújom a levegőt és ellazulok. Ez nem sokon múlt, még ha nem is változtam volna át, biztos, hogy igyekeztem volna egy ütéssel az orrcsontját az agyáig repíteni.  Ránézek mindezek után a hölgyre, ki megmentett. Remélem még azt hiszi, hogy ember vagyok.
- Aha, csak majdnem kellett egy új nadrág – válaszolom, és már dörzsölöm is  a karomat, hol megszorított, biztos, hogy ezek után bevágom a mosógépbe a pulcsimat. Aztán még levendulában is meg fogom fürdetni. Istenem, ez de szar volt, soha többet nem akarok ilyet, legközelebb már zseblámpa lesz meg szentelt víz nálam ezek után.
- Lucas, és egy közeli koliban – nyújtom neki kezemet, ha már bemutatkoztunk, kezet is foghatunk. Remélem nincs rajta semmi ezüst, mert az nagyon, de nagyon fájna. Mindezek után beletúrok a hajamba, hintázok kicsit  a talpaimon is, mert mé ne – ha szeretné, nyugodtan. Honnan ismerte a tagot? – Érdeklődöm meg tőle, hiszen azért hasznos tudás legközelebb már, tudni, hogyan tudom elérni, hogy békén hagyjon. Ha elkísér, úgy elindulok, mert még szeretném melegen megenni a kajámat.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
One toke over the line - Lucas & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
One toke over the line - Lucas & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Pént. Nov. 25, 2022 5:51 pm
Lucas & Annie



A ma este során először éreztem, nem bánom, hogy erre vezetett utam. Ezen kellemetlen eset után bizonyosan elszabadultak volna az indulatok és akkor talán valaki fel is dobja a vámpírt. Önként vállalkoztam volna a kivégzésére, sosem szerettem ha valaki visszaélt az erőfölényével. Talán ezért is utáltam őket annyira. Bájolások és bájolgások. Harapásfüggők! Egy nagy társasház ötödik emeletén élek, többször találkoztam már szeretőkkel, akik kizárólag alkonyat után jelentek meg. Bár a legtöbbször nem a vámpíroknak kell házhoz menniük. Ocsmány világban élünk!
A srác látszólag közel sem díjazza a viselkedést, és bár meglepő a reakciója, hívő létemre sem én leszek az, aki elmarasztalja a szentségtelen szavakért. A lecsúszott Drakula talán még élvezné is a jókívánságot. Örök élet, mi? Nem vár rá más, mint a kénköves pokol! Ott aztán sínylődhet kedvére.
Cody érthetetlenül makog valamit távozás közben, talán fenyegetés, talán csak szidás, hiszen egy halandó meg sem csókolhatja őméltósága lábának poros nyomát. Nem tudom mit beszél, elképzelhető, csak fogytán az ereje, éhes; nem is érdekel, a lényeg, távozzon innen, minél hamarabb. Oldalt állva tekintek hátra vállaim fölött, látni akarom, amint tisztességes távolságra ér tőlünk, mert bár szórakoztat a kölyök gúnyolódása, nem szeretnék még egy harapást kapni a combomba ma éjjel. Nem mintha számukra akadályt jelente rövid idő alatt hosszabb utakat megtenni, észre sem venném és már mögöttem lenne. Ha szerencsések vagyunk, talán csak tápláléknak használ, aztán elenged. De mikor bíztam én a szerencsében?
- Ha ez segít, kívülről nem látszott! - bíztatom őszintén, tényleg úgy gondolom, nagyon bátran viselkedett a helyzethez képest. Mégis csak egy üres parkban akarta megnyomorítani a vámpír a fél karját. És még ki tudja mit? A legtöbben sikítva kapálóznának, nem lenne arra lélekjelenlétük, hogy káromkodva szidják az őseit vagy kérjék Istent, sújtson le rá. Ez mindenképp becsülendő!
Hozzám méltó, kellő határozottsággal szorítom meg jobbját enyémmel és mivel a gyűrűimet tegnap leadtam a lakásomhoz közeli ékszerész tisztításra, ha váltó is, nem fog az érintésem gondot jelenteni. A nyakamba akaszott ezüst láncon lógó, felszentelt szintén ezüst kereszt alakú medál nem látható szabad szemmel. Belső zsebemben lévő flaska ugyan meg van töltve szenteltvízzel, de amíg nem tér vissza a vámpír néhány társával, addig nem tervezem elővenni.
- A Weidman Road túloldalán parkoltam le az autót, szóval még az irány is jó. - biccentek felé, jelezve, egyébként is arra mennék, amerre ő. A ‘80-as évjáratú piros Chevy Caprice valószínűleg kitűnik a körülötte lévő autók közül, de ez eddig sem tántorított el, hogy azzal járjak. Korábban a mesteremé, Johné volt, aki megtanította, miként lehet a legjobban kihasználni a csomagtartó adta nagy teret. Természetesen nincs csurig fegyverrel töltve, de akad benne néhány szép darab. A kilenc milliméteres Glock mellett az egyik kedvencem egy kipattanó ezüstkés, aminek éle még fordul is néhányat a testbe szúrva. Kissé véres, de hasznos eszköz tud lenni közelharc során.
-Szövetségi rendőrbíró vagyok, futólag találkoztam már vele korábban. - azt hogy pontosan hol, meghagyom magamnak. Nem olyan fajtának tűnik, aki megkeresné Codyt egy-két adag vámpírharapásért, de sose lehet tudni, milyen ismerősei vannak. - Már akkor is drogot árult, amikor ember volt. - fiatalkorúként. Erre pazarolni egy örökkévalóságot...
Ígéretemhez híven elindulok vele együtt, éppen hogy csak lemaradva egy fikarcnyi távolsággal, ami arra elég, hogy ő mutathassa az irányt. Bizonyára nem fogok eltévedni a parkban és mint említettem neki, az autóm is erre van. Átlépek egy nagyobb kavicsot, ami a sétára kijelölt útra került, majd oldalra pillantva ellenőrzöm, van-e esetleg társaságunk. Egyelőre magunk vagyunk.
-Ezek szerint még tanulsz? Milyen iskolába jársz, Lucas? - a korára konkrétan nem akartam rákérdezni, de válaszából ki tudom matekozni, hány éves lehet. Ha csak nem egy zseni, aki jó pár oszályt átugorhatott a kíváló eredményei miatt.
Orromba finoman bekúszik a kínai étel jellegzetes szójaszószos illata, mintha két utcával odébb éppen valami gyorsétterem ajtaját nyitogatnák. Nem irritáló, nem durva, de kissé átérezni a táskájának anyagán.
-Sajnálom, hogy megzavarták a vacsorával kapcsolatos terveidet. - őszintén mondom. Kajával nem viccelek, rühellem ha hidegen kell megenni valamit, ami arra hivatott, frissen fogyasszák.


Vissza az elejére Go down

Lucas Icarus Esposito
Lucas Icarus Esposito
hell around us
Hozzászólások száma :
13
Fajom :
Alakváltó
Csatlakoztam :
2022. Nov. 18.
Play by :
Matthew Clavane


blackout frpg

Farkas
Farkas


Rang
: Alakváltó
Kedd Dec. 20, 2022 10:40 am
Aha, aha, ha nona ezt látta volna, a papucsával kergetett meg volna, de hatalmas nagy szerencsémre nem volt tanúja annak, ahogy a szebbik nem siet a segítségemre, így nem fogok egy két órás kioktatást kapni arról, hogy mért kell minden alkalommal nekem játszani a hős megmentőt, mégha ezzel a lebukás veszélye is fenyeget. A hölgy nélkül biztos megtörtént volna, és jaj nekem ha kiutasítanak az országból.
Szinte beleállok a földbe ahogyan figyelme, ahogyan lassan elsétál a vámpír, túlságosan felkelt a farkasom már és mindketten készek vagyunk, ha kell, másik védelmére kelni, vagy legalábbis olaszul visszaküldeni az anyjába. Fuss vagy üss, jó kis emberi reakció, mely belénk égett az evolúció folyamán, de aztán lazulok. Jézusom, kis híjján itt valaki fogzott volna, pedig a még a szexben is szar! Bűzlik a karom a vámpírtól, még ilyet! Kérem a macskamentás limonádémat, most. Áh, kívülről minden is okésnak tűnt, jóóól van. Beletúrok a hajamba, zavartan rámosolygok.
- Hát, attól még ijesztő volt – még ha kívülről nem is látszódott, több dolog is megfordult a fejemben. Ha nem tudtam volna elfutni, akkor győztesen kerültem volna ki, még ha nem is sértetlenül, ami azt illeti. Ó, zia biztos, hogy már fennhangon oktatná ki a vámpírt a helyes illemről, és hogy hogyan kell valakit felkérni vacsorának, meg hogy vegye meg a szarját, de hát no, én nem egy olasz menyecske vagyok csak egy idióta mechatrós aki túl akarja élni az egyetemet, így bizony gond nélkül hagyom, hogy más mentsen meg, meg utána még biztasson is. Főleg, hogy így még talán meg is ismerhetem a hölgyeményt és még kitudja, hogy mi lesz belőle.
Kezet fogunk, szépen, békésen, nem döglött lazac módjára, mily szerencse, hogy ezüsttel még véletlenül sem találkozik a bőröm, mert akkor bizony egy nyekegő kiskölyökké válnék ki szipog, de így csak megismerjük egymás bőrének tapintását. Csak szépen, finoman, végülis egy kihalt parkban vagyunk ketten, táskámban lassan kihűlő kínaival, nincs itt semmi, de semmi látnivaló, nem igaz?
- Hát akkor nincs más hátra, mint sétálni -nem vagyok itt olyan régóta, nem jegyeztem meg annyira az utcákat, csak sétálok és reménykedek, hogy nem tévedek el, aztán mindenre ott a google maps, meg az játszunk eltévedt olaszt alakíts, ha mégis baj történne. Remélem, hogy nem akar kinyírni és nem ilyen megszokott párosok, bár akkor elég vicces helyzet állna elő, ahogy Szent Lajosban egy rémült farkas futkároz össze-vissza, mi épp próbál találni magnak egy nyugodt zugot, hol bundát vedhet le meg aludhat. Á, így már érthető, hogy miért ismeri, de azért elképedve nézek rá, minden tiszteletem az övé, én sose lennék képes még a törvényt megtanulni se. Képtelen vagyok magolni, éppen ezért mentem inkább mérnöknek, meg tanulom a szőlőtermesztést, mint a száraz cikkelyeket vágjam be és szenvedjek a hivatalok kanyargós útvonalain.
- És hogy hogy nem csukták le? Vádalku, vagy nem változatott rajta semmit sem, vagy mi történt? – Kérdezek rá, ez nem tolakodás, de ha már akkor is drogot árult, akkor most itt mi a franc van? Ámeriká, sose értettelek téged, te, te nagyra nőtt gomba, te, szabadság országa, mily borzalom de mily boldogság az egész, mily egyszerű itt vérállatként létezni és élni, mily nehéz, főleg, hogy falkátlan egyed vagyok.
- Mechatronikai mérnöknek tanulok az egyetemen – húzom ki magamat büszkén, mintha értenék is hozzá. Mindent is tanulok egy kicsit, no, ez van, ezt kell szeretni. Most már tudhatja, hogy valahol 17 és 27 között van a korom. Ujjaimmal közben basztatom a pulcsim zsebében lévő cérnaszálat, mi kirojtolódott és meg kéne varrnom, de még nem, mert tök jó figyelem elterelőnek az ilyen helyzetekre nem igaz?
- Ugyan, újra lehet melegíteni. Aztán ha nem hagyott volna, átszúrtam volna evőpálcikával vagy ő engem– viccelem el, persze látzik rajtam, hogy nem, én egy nebántsvirág vagyok, ki az erősebb szélfújásba beledöglik, semmi több, hát túl karikások a szemeim, túlságosan nagy rám a ruha, csak egy kölyök vagyok, ki túl korán kezdte az egyetemet, ki túl hirtelen nőtt meg.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
One toke over the line - Lucas & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
One toke over the line - Lucas & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Csüt. Jan. 12, 2023 5:31 pm
Bátorítóan mosolygok a fiúra, megmutatva, tudok én kedves is lenni ha akarok. Jó, ez nem gyakran fordul elő, de azért szorult belém némi figyelmesség, főleg ha nálam jóval fiatalabbakról van szó és habár jócskán magasabb nálam, arca elárulja, nem egy korcsoportba tartozunk. Réges-rég bőröm alá ivódott azok védelme, akik leginkább rászorulnak. Talán mert engem elhagytak gyerekkoromban. Jobban mondva a szüleimet elvették tőlem, John meg… ő sosem hazudtolta meg magát. Törődött velem, de nem volt az apám és gondviselése leginkább arra terjedt ki, minél jobban bebizonyítsa, a világ szörnyű hely. Sikerült is neki. Miatta lettem az, aki és egy pillanatra sem bántam meg. Van, hogy néha elgondolkodok, milyen életem lenne átlagos emberként, de elgondolásom szerint nem futottam volna be nagy karriert. Talán színésznőnek készülő pincérnőként tevékenykednék valami alja bárban. Ki tudja… kár is rajta filozofálgatni.
Szívesen megveregetném a hátát biztatóan, de végül jobbnak látom ha nem érek hozzá; elvégre én sem szeretem, ha idegenek fogdosnak. Bólintok, tudomásul véve amit mond, akiknek a mindennapjait nem a vámpírok töltik be, annak ijesztő lehet, még akkor is, ha benne vannak a köztudatba. Közöttünk járnak a sötétségben, felfedve valódi kilétüket és habár több év telt már el, mióta minket is gúzsba kötnek a szabályok, sok minden nem változott. Ezeknek jogaik vannak. Gyűlölöm őket! Már rég a föld alatt lenne a helyük, mozdulatlanul egy koporsóban, ahonnan sosem kelnek fel többé. Ami halott, maradjon is az!
-Már ha nincs ellenedre. - széles vigyor terül el arcomon, mely mutatja, ha nem tetszene neki a távolság, nem változtatna semmin. - A taxihoz túl közel van és egy kis gyaloglás sosem árt. - az eredeti elgondolás szerint is saját két lábán készült keresztülvágni a park szikáran álldogáló fái között, így nem gondolom, hogy ne lenne ínyére a dolog. Persze nem kötelező elkísérnem, ha úgy kívánja úri kedve, de én jobban örülnék neki, ha legalább egy darabon mellette sétálhatnék. A lelki biztonságát jobban féltem.
-Emberként lecsukták néhányszor, a fiatalkorúak börtönében volt. Aztán meghalt és… vagyis vámpír lett. Új élet, új jogok, több barát. - sóhajtok kissé talán lemondóbban, mint szeretném. Akár tetszik, akár nem, a korrupció ma is virágzik és ha megfelelő helyre teszed a csinos kis popsidat, talán sose kötnek beléd. Talán… - De ne aggódj miatta! Még egy ilyen Cody féle ostoba alak számára is meg van húzva a határvonal. A fölötte állók okosabbak, nem szeretnének a nyakukba kapni semmilyen bíróság által kiadott végzést. - nem szoktam elbízni magam, de ha az én szavam nagy jelentőséggel nem is bír a vámpír számára, a mesteréjé annál inkább.
Figyelmesen hallgatom a fiatal szavait, arcáról és testtartásáról sugárzik a büszkeség. Elmosolyodom, ahogy kihúzza magát, aranyosnak tartom és valamiért rögtön meg is fog a személyiségével. Bírom az olyanokat, akik nem félnek kimutatni az érzéseiket és van eszük. - A mérnöki szak nagyon izgalmasan hangzik! Sajnos nekem nincs agyam ehhez, inkább humán beállítottságú vagyok, mint műszaki, bár a fegyvereket bírom. - a szétszedés és összerakás mondhatni hobbimmá vált, dehát jobb ha az ember lánya tisztán tartja a dolgait, még mielőtt felsülne vele egy éles helyzetben. - Ez amolyan szakmai ártalom. - egészítem ki, még mielőtt azt hinné - hozzáteszem, jogosan -, valamiféle eszement nőszemély vagyok, aki él-hal a pisztolyokért és kedvenc elfoglaltsága annak kiagyalása, miként vágja le mások fejét. Ennyire azért még nem vagyok őrült. Még. - No de mivel foglalkozik pontosan egy mechatronikai mérnök? Hol helyezkednél el?
Felnevetek a hozzám illő lágy, dallamos hangomon; nem túl harsányan.
-A fő, hogy a humorodat ne veszítsd el! - vicces fiú! - Az evőpálcika roppant kreatív megoldás lett volna, és meglehet, ha elég gyors vagy, el is tudtál volna szaladni, de azért ne ez legyen a magadnál hordott fegyver ellenük. - nem biztos, hogy sokat ér, ha egy igazán dühös és vérszomjas vámpírral áll szembe. Próbálkozni lehet és a kedvét sem akarom túlságosan elvenni, de jobb ha tud védekezni, ha esetleg nem lenne marshall a közelben. Nem szoktunk járőrözni a parkban vagy az utcán, így mondhatni ma este szerencséje volt.
- A szenteltvizet ajánlom, ha szeretnéd, szívesen adok egy flaskával, amit magadnál hordhatsz. Esetleg egy ezüst láncot.... - magamból kiindulva jó kezdet lehet; azt már nem említem, hogy mi minden rejtőzik még a csomagtartóban.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
hell around us


blackout frpg

Vissza az elejére Go down
 

One toke over the line - Lucas & Annie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Játéktér :: Külváros :: Queeny Park-