Viva la Vega - Aikko & Annie

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Hétf. Nov. 21, 2022 10:14 pm
Aikko & Annie



Túl hosszú idő telt el azóta, hogy bárkit is gondatlan vakmerőséggel próbáltam volna eltenni láb alól a városban. Még ennél is régebben fordult elő, valaki (vagy valami) engem igyekezzen megölni. A szabályokat azonban nem mindenki érezte kötelező érvényűnek magára. Ott volt rögtön az a kedves kis középkorú patkányember, aki a múlt héten rablást kísérelt meg az egyik belvárosban lévő italkereskedésben, ám a tulaj nem adta könnyen sem magát sem a bevételt. Nem volt szép látvány. A szétszaggatott ruhán és falon végig csurgó vörösesbarna vér látványára elfogott az undor és felmerült bennem a kérdés, milyen vadállatnak kell lenni ahhoz, valaki még naplemente előtt ilyet tegyen. Mind közül a patkányokat utáltam a legjobban.
Fiatalként még azt gondoltam, a méretük miatt velük könnyű elbánni, de a valóság egyáltalán nem olyan volt, mint amire számítottam. A kis rohadékok keményen bele tudják vájni az emberbe a fogukat és körmüket, aztán onnantól kezdve hamar megvan a baj. Nem szándékoztam cincogva ébredni egy teliholdas éjszakán, csak azért mert alábecsültem valamelyiket.
Alig néhány perccel ezelőtt léptem be a kocsma ajtaján, de már ki is szúrtam a keresett nőnemű egyedet.
Az egész helyet körbelengte valamiféle titokzatos sötétség. A kétes alakokat sejtelmesen megvilágító lámpa fénye nem hordozott magában pozitív energiákat. Ez nem az a felkapott italozó, ahova az ember gyermeke szívesen beül koktélozgatni a barátnőivel. Alkalomhoz illően öltöztem. Karcsúsított fekete farmernadrágom második bőrként feszült combjaimra, akkurátus figyelemmel begyűrt fekete pólómon Tim Burton Karácsonyi lidércnyomás jól ismert karakterének, Jack Skellingtonnak képe díszeleg, maga mögé rejtve a nyakamban függeszkedő ezüst keresztet. Világos bőrömmel és sötét hajammal inkább hasonlítottam egy feltűnési viszketegségben szenvedő goth vagy rocker nőre, mintsem egy marsallra. Egészen megkedveltem ezt a stílust az utóbbi időkben, a fekete bőrkabát és hozzá illő bakkancs pedig még inkább megadta az összhangot a stílusnak.
Ahhoz azonban ragaszkodtam, kellő kényelemben tudjam elfogyasztani a kikért dupla whiskeyt, így megragadva poharam oldalát távolodok el a gesztenye és bazalt szerelemgyerekére hajazó színű pulttól és helyezem át székhelyemet a szőke mellé.
-Szép estét! - negédes mosoly szélesedik arcomon. A gerincemre tekeredő hideg fuvallat arra enged következtetni, a néhány lépéssel odébb álló személyzetnek nincs ínyére ittlétem, szinte hallom, ahogy fújtatva csapolja a következő vendégnek a sört.. De mikor törődtem én ilyen formaságokkal? Még ha magamon is érzem tekintetét, ostoba lennék tartani tőle. Ahogy nagy valószínűséggel ő sem fél tőlem. Patt helyzet. A nőnek viszont csinos arca van. Kár, hogy egy patkány. Micsoda kár érte!
- Meghívhatom egy italra? - felajánlásom őszinte, és ahogy ránézek világoskék szemeimből eltűnik a fajuk ellen táplált gyűlöletem. Nem szándékozom jelenleg azzal foglalkozni, ki ő. Nem érdekel a lány, ez a kicseszett Theo Vega érdekel és az, minél előbb megkapja méltó büntetését. Lábaimat lazán keresztbefonom egymáson, mialatt a szék támlájának döntöm hátamat. Történetesen az ütőkártya ezúttal az ő kezében van, ám reményeim szerint az ereiben csörgedező vér, jelent valamit. Lehetőség szerint valami jót, nekem. Szűk közösségben nagy az összetartás, de ha rejteget valamit vagy valakit, jó eséllyel válik ő maga is bűnrészessé, ezzel egyidejűleg pedig célponttá. Hát nem lenne egyszerűbb megkímélni mind a kettőnket a fáradozástól? Veganak előbb-utóbb elő kell merészkednie a föld alól, én pedig majd szépen, egyenletesen lélegezve szorítom tarkójához a pisztolyom csövét. Ha máshogy nem megy, hát így! Még mielőtt túlságosan elöntene az erről való nosztalgiázás, figyelmemet ismét a nőre szentelem. Nem örülnék neki, ha a kelleténél hamarabb távozna mellőlem, az én ujjaimról pedig patkányok szopogatnák le a húscafatokat. Ha már mindenképp meg kell halni, úgy képzeltem, valami jóval robosztusabb állat fogja elvégezni a küldetést. Mondjuk egy farkas vagy egy medve, esetleg egy tigris.




Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szer. Nov. 23, 2022 10:54 am
- Aikko! Pontos, mint mindig! - a pultos a védelmi pénzt tartalmazó kis szütyőt egy jó korsó sörrel csúsztatja át a pulton, megelégedetten. A béke és biztonság ára nem túl nagy és a patkányok jó szolgáltatot tesznek a Macskafogó nevű kultúrhely biztosításának terén. Hiába, St. Louis turistavonalaktól távol eső részei még mindig veszélyesek tudnak lenni, a vámpírok kiszorították a bűnöző csoportokat a központból, hogy a saját bizniszeiknek megágyazzanak, így azok az ilyen félreeső utcákba szorultak vissza, mint amilyen ez itt. Ez a helyiek ivója, ritkán nyüzsgő, de stabilan hozza a forgalmat, álcázott vérállatok éppen úgy megfordulnak benne, mint a vámpírjogokkal elégedetlen szájhős veteránok, akik a vietnámi háborúban szerzett érdemeikkel dicsekedtek leginkább.
És persze itt van a patkánykirálynő is, vigyorogva számolja a jussát, issza az italát, cincogó, vidám hangon kérdezgeti a ráérő személyzeti tagokat, elrejtve szakadt szimatszatyrában a zsákmányt és zavartalanul iddogálva még akkor is, amikor az a nő megérkezik.
Az ezüst szaga kikúszik fekete pólója alól utat találva a lapos hason kisimított anyag alatt és megérinti az orrán keresztül a figyelmét. Lopva a szeme sarkából veszi szemügyre, mint egy mellékes érdekességet, megfirtatva a pultost, hogy azmegkiaz, de nem kap rá kielégítő választ, pedig valami úszik a levegőben, azt sugallva, hogy ez nem csak egy egyszerű új vendég, új arc, új...
- Hát szép estét neked is, kislány - vigyorogva üdvözli a közeledő teremtményt, megmutatva az összes hibátlan, hófehér fogát a szájában, amik ugyan nem a patkány hegyes fogacskái, de van bennük valami nyugtalanító, ahogy rózsaszín csíkos fehér toppja felett úszik a mosolya. Csípőnadrága látni engedi karcsú derekát, fehér bőrét és bár jócskán fel kell néznie a másik nőre, a szemében a legkisebb kék kétség sem villan afelől, hogyha kell, akkor ő behajtogatja az asztal alá. De miért kellene? Miért? A zsigerei között tekergő ösztön azt mondja, hamarosan megkapja a választ erre a kérdésre.
- Ennyire tetszem? - kacag fel a kérdés hallatán vidáman, szinte kislányosan, mert az orra elárulja, hogy a másik szépnek találja, a vonások vonzereje mindenféle hátsó szándék nélkül is édes illattal koronázza meg a test szagait, olyan derűs-könnyű aromával csalogatva az állatot, mint egy édes mézes cukorfalat valahol a sötétben. Az állát a tenyerébe támasztja és a szempilláját rebegtetve sűrű pislogással komédiázik, aztán int a kezével, a pultosnak, hogy felfigyeljen rájuk.
- Igyunk a helyi specialitásból, európai pálinka macskapöcse paprikával bélelve, egy igazi kuriózum, ilyet máshol a városban, de talán még az államban sem kapsz. Persze, lehet, hogy csípni fogja a kis szád - félrebillenti a fejét, mintha ez őszinte aggodalommal töltené el, de hát ez csak egy bátorság próba, az első a sok közül, amiben a nőnek része lesz, hogyha sokáig a közelében marad.
Ha nem sokáig, akkor is.
- Miben segíthetek? Biztos nem jótékonykodásból lepsz meg egy itallal, nem olyannak látszol, aki felkarolja a kocsmanép szesztöltöttségének ügyét. Inkább olyannak, aki okkal jön az ilyen helyekre, hogy kiborítson néhány csontvázat a szekrényből - böki meg határozottana nő szegycsontján díszelgő tökfejet.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Pént. Nov. 25, 2022 6:35 pm
Aikko & Annie



Vajon mennyit kereshet a szegény, tisztességes patkány? Fél szemmel figyelem csupán a lebonyolított üzletet, jelenleg nincs érdeklődésem a védelmi pénzek iránt. Tulajdonképpen ez a fajta bűnözés sosem zavart, amíg nem mérgesedik el annyira a helyzet, hogy hullákkal pakolják tele az utcát. Az információ ugyan jól jöhet még, de nem ítélkezem (jelenleg). Élni és élni hagyni. Vagy valami ilyesmi. A lényeg, teljesen más miatt vagyok most itt, a helyzetemet pedig nem kívántam a kelleténél jobban bonyolítani. Szűk társaság, megszokott ügyfélkör, megkockáztatom a mindenki ismer mindenkit mondatot, de a vendégek nem is, a pultos bizonyosan. Nézése semmi jóról nem árulkodik, és véleményem szerint kész lenne meghalni a szőkéért. Szerencsés lány, bár a férfit nem irigylem tőle.
Utoljára néhány hónappal ezelőtt, John szólított kislánynak, az ő szájából valahogy sosem hangzott sértőn, semmi mögöttes tartalom, vagy gúny. A patkányéban… nem voltam biztos. Szelíd mosollyal válaszoltam, nem szóltam vissza egy árva szót sem, csak leheveredtem társaságába. Talán csak ilyen a természete. Ezzel nyugtattam magam, mert valamivel kellett. Az ilyen csinibabák arca mögé bújik el a leggonoszabb ördög.
Ha nem is szívesen, de el kellett ismernem magamnak: szép nő volt. A lámpa sejtelmes fényében megcsillanó szőke haja még inkább kiemelte szeme kékjeit, termete jóval alacsonyabb volt az átlagnál, ám ettől nem éreztem magam erőfölényben. Tekintete és testtartása egy határozott és erős nő benyomását keltette, ami kifejezetten imponáló volt számomra és bár nevetése igencsak kedvemre volt, nem kívántam öntudatlanságba esni, mint egy csitri aki semmi mást nem észlel a környezetéből. És hogy ennyire tetszik-e? Bizonyosan el kell majd mondanom néhány MiAtyánkot.
- Neeem! - húzom el a szót éppen csak addig, amíg még kislányosan bájossá nem válik. - Annyira azért nem. Akkor vacsorázni hívtalak volna. De ez még egy kicsit odébb van. - vagy nagyon. Ki tudja. Az ilyen témákban sosem voltam előrelátó, egészen egyszerűen nem tartottam érdemesnek, hogy foglalkozzak vele. Megfelelt az életem úgy ahogy volt és nem kívántam rajta különösen nagy változtatásokat tenni.
Választására elismerően bólintok. Nem terveztem megdögleni a piától, de… legyen! A jó Isten kegyeire bízom magam és nyílván a nőére. Ha ez a szíve vágya, megkóstolok én bármit. Mivel ez a pálinka már hangzásra is igen erős, leteszem a poharamat, egyelőre nem kívánok annak tartalmából fogyasztani.
-Kedvelem az új ízeket. - térek vissza szemeibe, miközben ujjaim eltávolodnak a whiskeyspohárról és hátamat a szék támlájának döntöm. Lábaimat kényelembe helyezve teszem egymásra, a kelleténél valamivel lassabban, kiélvezve a mozdulat kecsességét. - Ki tudja, talán szerencsém lesz és enyhíthetem valamivel. - tartom a szemkontaktust, ha ő maga meg nem szakítja, miközben ajkaim szélén haloványan megbújik egy játékos mosoly. Borzalmasan flörtölök, de mentségemre szóljon, nem erre lettem programozva, még akkor sem, ha néha szívesen közszemlére teszem, amim van. Jack pólómon virító feje felkeltette figyelmét, ha nem lenne ilyen közel az arcomhoz, rá is pillantanék hozzám érő ujjára, de maradok kékjeinél és egy rövidke ám annál jelentőségteljesebb pillantással végigmérem ajkai puhaságát. Hazudnék, ha azt mondanám, nem jön be, mert kibaszott szexi.
Legyen inkább tíz Mi Atyánk!
-Áucs! - vonom össze szemöldökeimet rosszallóan. - Ne ítélj elsőre! Lehet, az a hobbim, hogy szőke csajokat szedek fel lepukkant bárokban. - biztos vagyok benne, érzi a pólóm alatti ezüst illatát és korántsem gondolom, meg tudnám vezetni, nem is az volt a cél. Mindössze nem hagyhattam szó nélkül. Drámaian sóhajtok, mielőtt folytatnám. - De igazad van! A csontvázak keresésében jobb vagyok. - csupán addig az ideig vagyok hajlandó levenni róla szemeimet, amíg kiteszik elénk az italokat. Előrébb csúszok néhány centit a széken, hogy közelebb kerüljek a poharakhoz.
- Tiéd az elsőbbség! Mutasd meg, hogy isszák a nagylányok! - intek előzékenyen az alkohol irányába, majd ha a piával kezd el foglalkozni, tovább beszélek. - Talán hallotad a múlt heti sajnálatos esetet az Olive streeten. Kiraboltak és megöltek egy kereskedőt. Theo Vega a gyanúsított, úgy tudom, ide szokott járni. Ismered?

Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Kedd Nov. 29, 2022 1:16 pm
A másik olyan finoman mosolyog, hogy neki vigyorognia kell, szélesen, egy kicsit groteszken, hogy eltorzuljon az a szép arca. Ezt teszi a civilizáció, egy ilyen ezüstkeresztes hölgy soha nem torzítaná el magát a hatás kedvéért, míg a patkány gátlás nélkül megteszi, és szinte fürdőzik az elégedettségben, ahogy önnön félig-meddig borzasztó képmását szemrevételezheti a kék szemek tükröződő bogarán.
- Baszki, pedig egy vacsorát sose utasítanék vissza! - sziszegi hangosan, de az itallal sem teszi, mert máris előttük a két pohárka tiszta szesz, benne a csodálatos, vércsepp-piros kis paprikával, ami pont olyan pajkosan görbül, mint a mosoly Aikko szája szélén.
- Van benned valami, kislány, valami olyan kikapósság, amit ritkán látni egyszerű halandóknál. Biztos vagyok benne, hogy szerencsés napod van, azzá teszem - ígéri meg egy halvány baljós spéttel, finoman lengetve a kupicát az ujjai között, mintha azzal akarná elbűvölni a nő erős fókuszát róla, de az nem adja, a szemébe néz ezért viszonozza a szívességet. Pupillája mögött a patkány mindent látó, éber, okos gombszeme rejtőzik, ami minden részletet megjegyez magának, miközben a száját is megnyalja, mert az a kíváncsi pillantás szinte olajos foltot hagy az ajkán. Ó de beleharapna, ha már így benne vannak a szemezésben!
- Lehet! - kacag fel őszinte jókedvvel - De azért nem túl valószínű! Lepukkant bárokban nincsenek szőke csajok... már, most nyilván itt vagyok, de úgyamúgy a szőkéknek konkrét tenyészhelye van a város naposabb oldalán - fecsegni támad kedve ettől a játszadozástól, hegyes ujján hegyes körme kedvtelve körülrajzolja a póló alatt rejtőző ezüst kereszt körvonalát, a puha anyag megvédi az égéstől, de a nőt semmi sem védi meg az érintésének váltó-melegétől.
- Na hórukk, fogod a kis tököst - veszi vissza a kezét és csippenti össze a paprika végét, kiemelve a pohárból- Bekapod, amennyit bírsz belőle, ne most légy hősnő, a csumát a magokkal inkább kerüld el... aztán igyál rá! - mutatja a harapást, kihívóan az egész paprikát bekapja a zöld csutkáig, aztán leharapja, megmutatja a fogai között, forgat is rajta két harapásnyit, mielőtt a tüzes szeszt ráöntené, hogy teljes legyen az élmény, de megáll a torkában a maró korty a folytatás hallatán. Rámereszti a szemeit a nőstényre, amolyan "tudtam!"- pillantással, aztán nyel egy akkorát, hogy kihallatszik.
- Theo Vega, persze, a mi kutyánk kölyke. Mennyire stabil a gyanúd, kislány? - hajtja félre a fejét, ahogy beszél látszik, hogy piros a szája és a nyelve az erős ital és paprika marása okozta vértolulástól, majd kicsattan még alakváltó mivolta ellenére is.- Nehéz a kereskedők élete manapság.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Pént. Dec. 02, 2022 8:07 pm
Aikko & Annie



Szarkazmust vélek felfedezni hangjában, ami még inkább megmosolyogtat. Nem veszem komolyan, de elraktározom későbbre. Mindig figyelek a másik szavára, még ha nem is nyomatékosítja azokat. Vacsorázni ráérünk később is, de jobbnak látom, ha nem csinálok magamból könnyű prédát. Semmilyen szempontból.
Viszont ha már itt vagyok, fogyaszthatok némi alkoholt és nincs ellenemre az általa javasoltat kipróbálni, még ha az valami erős idegméreghez is hasonlatos. Vagyis nem volt, egészen addig amíg meg nem jelent előttem a felespohár tele szesszel és ránézésre is kurvára csípős paprikával. Fintorra húznám a számat, de nincs az a patkánykirálynő, aki elől megfutamodnék! Gyomrom már a puszta látványtól is rosszallóan kavarogni kezd, mit sem törődve vele, számban összegyűlt nyállal együtt nyelem le undoromat.
Bókjában van valami kellemesen szívet melengető, mint amikor a nap sugarai haloványan áttörik a sűrű ködfelhőket. Nem túl kellemetlenkedő, nem túl bántó. Kedves és veszedelmes egyszerre. Arckifejezésem figyelemről tanúskodott, beszéde iránt olyannyira mint testtartása és reakciói iránt.
-Reméltem, hogy ezt mondod! - vágom rá magabiztosan. Azon kevés maroknyi szerencsémet, amellyel ő ajándékozhat meg inkább használnám el a Vegaról szóló információkra, mint a csillogó szemű szőkére. A folytatásra csakhamar megemelem bal szemöldököm, de rögtön ezután bólintok is egyetértésem jeléül, miközben néhány másodpercre gondolataimba merülök. Feltehetően viccnek szánta a nőkről való értekezését, jóízűen felnevetek a feltételezésen. Azok a lányok jellemzően mások pénzét szórják úgy, mintha ez valami versenysport lenne. Nem szívesen nézném meg hónap végén a bankszámlakivonatomat. Kösz, de nem kell ilyen csaj. Szinte hátborzongató belegondolni, hogy mutatnék én egy cicababa mellet. Persze manapság mindez már nem számít, de a kényeskedők sosem jöttek be.
A nő hosszú körmeinek érintése szinte nyomot hagy bőrömön, olyasféle pecsétet és izzást, melyet gyakorta bűnnek minősítenek. Óhatatlanul is úgy érzem, még mindig jobb egy kis egészséges perverzió, mint holmi szükségszerű csöppet sem idilli kapcsolat.
- Nem kedvelem azt az oldalt. - szólalok meg végül. - Nincs abban semmi kihívás, ha egy whiskeykóla után bármire hajlandóak. - erős túlzás ugyan, hiszen a jobb klubbokban egész éjszakán keresztül táncolóknak nagyobbak az igényeik is, de itt jön biza a fekete leves: hiába csomagolod selyempapírba a szart, attól az még szar marad. Inkább passzolom! Na meg ki az, aki üdítővel keveri a whiskeyt?
Megkönnyebbült sóhaj szorul tüdőmbe, még mielőtt az italhoz nyúlnék. Ezért nem kezdek nőkkel! Nem vagyok túl tapasztalt a témában és így gyakorta megesik, hogy visszanyal a fagyi.
Teszem, amit mond és mutat. Felveszem a paprikát és ahogy ő is leharapom az egészet és mivel már akkor marni kezdi nyelvem, amint elkezdem szétrágni, még mielőtt túlságosan a torkomra tekeredne csípőssége gyorsan leöblítem a szesszel. Az íze csak hagyján, bár nagy valószínűséggel ezek után nem lesz szükség a whiskey kóstolgatásra, mert a kénköves pokol semmi ahhoz képest, ami most zajlik a számban. Ellenállhatatlan kényszert érzek a köhögésre és ezzel egyidőben kezd könnybelábad a szemem. Elfojtok néhány levegővételt, csak hogy tartsam magam előtte, de vörösödő ajkaim megmutatják az igazságot. Szükségtelen átváltoznia, így is simán meg tud ölni! Whiskeys poharam felé nyúlok, hogy öblíthessek még egyet, de végül úgy döntök, intek a csaposnak, hozzon már egy pohár vizet, még mielőtt egy halott marsallt kéne eltakarítani a kocsmájából. Szép dolog a bevállalósság, de lehet, legközelebb inkább nem erőltetem.
Naphosszat panaszkodhatnék a rengeteg munkáról, melyet az ő slepjje okoz, de tovább tudok lépni. Ha csak nem akarok hirtelen fájdalmas halált halni, jobb ha finoman közelítem meg a témát. Mégsem mondhatom, sajnos volt olyan idióta, hogy mutogassa magát a kameráknak, így a gyanú… nem csak gyanú.
- Egh…Eléggé… - köszörülöm torkom, majd jobbnak látom orrom helyett számon keresztül venni a levegőt, addig is hűti a bár meleg levegője. - Nem volt túl óvatos, felvették a kamerák, így sajnos előbb - utóbb muszáj lesz neki elő jönni, ha csak nem akar mást is bajba keverni. - újabb két korty víz csúszik le torkomon, majd halk torokköszörülés hallatszik. - Ha kiderül, hogy valaki rejtegeti, ő is törvényszegést követ el. - előveszek egy névjegykártyát a zsebemből, amin egyszerű betűkkel a nevem áll és a telefonszámom. A szöveg formája és a fekete-fehér színek egy sablonhoz hasonlatos, látszik, hogy nem fektettek nagy hangsúlyt rá. - Van esetleg ötleted, merre lehet? - kérdezem, miközben hátradőlök a széken és óvatosan megtapogatom alsó ajkaimat, mert olyan forrónak érzem, hogy elgondolkodtat, vajon nem hólyagosodott-e ki. Nem érzek különösebb elváltozást, de azért a békesség kedvéért megnyalom és élesen beszívom a levegőt, hátha segít valamelyest.

Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Hétf. Dec. 05, 2022 3:26 pm
- Az ember az egyetlen állatfaj, amelyik megveti a könnyű prédát, minden más a gyengét vadássza le először, mert a kihívás gyakran sérülést és halált jelent. Persze, mi civilizált vadállatok vagyunk - hunyorog vidáman, egy alfanőstény szemével nézve és fülével hallva van ebben a társalgásban valami átkozottul vicces, amiről a másik alighanem éppen ellenkezően vélekedne. A körme alatt lüktető szív egyenletes, de tempós verése egészséges izgalomról és tettrekészültségről árulkodik, csakúgy, mint a figyelmes arc és szem, nem kell próbára tennie ahhoz, hogy tudja róla, éber és izgatott, nem a szó kislányos értelmében, inkább olyképpen, amennyire az emberek vadászni képesek és megérezni a préda elejtése előtti fojtó izgalom szorongatását a torkukon.
- Jól van kislány jóóóóóóóóóól van - egészen mélyen hörgő az italtól eltorzult hangon, miközben a mozdulatait figyeli, ahogy követi, hát persze, elég tökösnek kell lenni ahhoz a harapáshoz, akkorát vigyorog rajta, hogy majd a füléig ér a szája sarka, mert ezeket a következményeket nem lehet megunni. A könnybe lábadt szemeket, a harákolást, a megfeszült levegő után kapkodást, a gyomor forró küszködését! Csodajól szórakozik rajta, könnyedén felkacag, a whiskey csak tetézte volna a bajt, de végül a víz hűsíti a meggyötört torkot, egy kis tej jó lenne, de mégis hogy kerülne ebbe a bárba tej, de tényleg, hacsak kettőjük közül valamelyikük nincs éppen fejhető állapotban, akkor alighanem sehogy, azt meg tudja, hogy őrá nem vár egy kispatkány a bölcsőben odahaza.
Rá nagyon sok orbitális nagy patkány vár.
- Van vér a pucádban nagylány, azt elismerem, ezért válaszolni akarok neked, de az "eléggé" nem elégíti ki a kíváncsiságomat -előretámaszkodik az asztalra, feltérdelve a szék ülésére, úgy hajol közelebb, de mert kistermetű, ezzel nem okos különösebb feltűnést, de jobban érzi a lekacolt nyálkahártyák vérgőzét a nő forró szájából felé libbeni, és neki ez kell, nem a Coco Chanel ahhoz, hogy begerjedjen egy kicsikét vérről és halálról diskurálva ezen a kultúrhelyen.- Áááh, azok a fránya kamerák, nem igaz? Mindent telepakolnak velük, aztán neked lesz sok munkád belőle - közel ellenállhatatlan vágyat érez arra, hogy beleröhögjön a barna arcába, de nem volna különösebben királynői.
- Kicsikém, Theo Vegát egyáltalán nem érdekli kit kever bajba és igaza van, engem sem érdekelne. Aki nem tudja megvédeni magát, az ottveszik, ez a csatorna törvénye. Az egész város rejtegeti, minden pince, föld alatti folyosó, alagút, vízelvezető és betonfedél alá szorított patak, elkapja talán a törvény a grabancát az egész mélységnek? Ó nem hiszem - hosszú ujjai közé fogja a kártyácskát, a kemény kis lapot meghajlítgatja, megnézi magának.
- Számtalan ötletem van, de nem hiszem, hogy valaha elő fog kerülni. Nézz valami békésebb meló után... Annie - olvassa ki a nevét bizalmaskodó, édes hangzással, mintha dicsérné vele, pedig nem történt semmi különösebben dicsőséges, de a bátorságát értékeli. Azért is, amiért hozzá fordult és azért is, amiért most a száját simogatja és nyalogatja, fájlalva önként szerzett sebeit.
- Tudod, hogy gyógyítjuk mi az ilyen csípős fájdalmakat? - hajol még közelebb, át az asztal felett, csak egy védtelen rés kell neki ahhoz, hogy a nő keze mellett a saját forró száját szorítja azokra a kicsípett ajkakra.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Hétf. Dec. 12, 2022 4:04 pm
Aikko & Annie



Szavaiban nem csak igazság rejtőzik, hanem puszta tények, melyek oly jellemzőek az állatvilágra. Emelem poharam, egyetértően billentve oldalra fejemet, jelezvén, egyetértek. Ha már vadászatról és civilizált emberekről vagy vérállatokról van szó, igaz utóbbira javarészt a bárdolatlan szót használnám, a kihíváson kívül van még valami, ami arra sarkall, ne a leggyengébbet válasszuk: talán a szánalom, vagy a sajnálat; nevezzük lelkiismeretnek. Nem rúgunk bele abba, aki már amúgy is a földön fekszik. Ez jellemzi a civilizált embereket, a velem szemben ülők fajtársait meg… nem annyira. Viszont van, amiben véleményem szerint igen jók, az pedig az egymáshoz való hűség. Ezért van nehéz dolgom a nővel. Ezért is.
Az ital csak egy lehetőség volt arra, elnyerjem a bizalmát, ám a valósághoz hozzátartozik, mindig szívesen megkóstolom a ház ajánlatát. A paprika viszont úgy marja a nyálkahártyámat, hogy a szemem is könnybe lábad. Egy kehes sárkány jelenleg semmi hozzám képest, ha képes lennék rá, megmutatnám, milyen tüzes is a leheletem ettől az istencsapásától. Nagyon olybá tűnik, ha mást nem is, de legalább némi szimpátiát sikerült kialkudnom haláltusám közepette. Már megérte…
Követem minden apró mozzanatát, amivel feljebb támaszkodik, csak hogy közelebb legyen hozzám. Nincs ellennemre a közelsége, oh, de még mennyire, hogy nincs! Merész mozdulattal, reflexszerűen tolom felé orcámat, had érezze csak felperzselt nyelvem kémiáját.
-Nekem nem a kamerák miatt van sok munkám. - hanem az elszaporodott patkányok miatt. Rosszabb, mint New York, ahol minden negyedik emberre jut egy a rágcsálókból. Túlságosan kedvemre van a nő, ahhoz, kimondjam neki amit gondolok és mivel még erősen küzdök az iszony - viszony ellentétpárokkal, jobbnak látom ráharapni fájó nyelvemre.  
A csatorna törvényéről szóló monológ nem túl jó hír számomra, el is fintorodom rajta, kifejezve nemtetszésemet. Tán felelnem kéne erre a költői kérdésre? Igen, azt kéne tennem. Felkajtatni érte az egész elbaszott várost, de egyedül vagyok és szerény meglátásom szerint kevés is vagyok hozzá. Ó, de csak akad olyan, aki utálta ezt a Vegat! Jobb lenne az ellenségei után kutatni, mint sem a barátait kikérdezni.
- Legalább azt megtudtam, hogy a föld alatt van és elég sokan ismerik a pontos hollétét. Bizonyára akad néhány bőbeszédű tag is közöttük. - majd nem mutogatom fesztelenül a jelvényemet és a névjegykártyámat. Haszontalan tovább fecsérelnem burkolt fenyegetésekre az időt, gyanítottam, nem ő lesz az én emberem.
-Nekem úgy is jó, ha ti intézitek. Csak a hullájával dobjatok meg, kell a vérdíjhoz. - biccentem oldalra fejem, ha már arról beszél, nem valószínű hogy előkerül, de ha nem is így értette… - Remélem nem nyugtalanít az ügy túlságosan. Nem mindenki olyan kedves ám, mint én. - ha kudarcot vallok, sebaj, majd ráállítanak mást. Ismerek egy tagot, aki imád ilyen helyeken randalírozni, sokan még nem tették túl magukat a merev szabályrendszeren, de még mindig nem áll szándékomban fenyegetni. Manipulálni? Kicsit. Nem, mintha nem éreznének meg bármilyen hasonló trükköt, így ha nem jön be, az sem izgat igazán.
Ellenben vele. Legalább egy valami bejött. Sosem tulajdonítottam jelentőséget az effajta évődéseknek, főként ha valaki túl biztos a dolgában. A nő márpedig pontosan ilyennek tűnt a maga hirtelenszőke hajával, kellemesen kerek arcával és szemtelenül formás idomaival. Tetszett kislányos bájjal takart vadság, ami benne rejtőzött, közelebb hajoltam hát. Átható világoskék szempárjából egyenesen ajkaira vezettem tekintetem, szempilláim szint súrolták arcának vonalát. Éreztem ahogy telt ajkai tükörként verik vissza enyém forróságát anélkül, érintenék egymást. Legszívesebben végig nyaltam volna, had érezze, mit okozott a kedvenc italával.
Mutató és középső ujjammal álla alá nyúlva emelem meg irányomba, ha hagyja.
-Furcsa ízlésed van! Érdekelne, hogy én a sebzett préda vagyok vagy a kihívást jelentő? - suttogom ajkai felé, miközben kékjeimet visszahelyezem övéibe. Érezheti, egyáltalán nem áll szándékomban bármilyen módon bántani őt, így a körülöttünk lévő embereinek sincs okuk félteni őt, na nem mintha rá lenne szorulva. Nem olyannak tűnik.

Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szomb. Dec. 17, 2022 10:05 am
- Nem tetszik? Milyen kár, pedig a mélység mindig visszavár - dúdolja, leheli vidám félnevetéssel a fintorgó arcba, de aztán a következtetét hallatán figyelmeztető rosszallással ráncolja össze a szemöldökét.
- Ez nem az a következtetés, amit le kellett volna vonnod, kislány, mert a mi világunk nem így működik - viszont a marsallokké, nyomozóké és halandóké igen, akik nagyon meg tudják keseríteni egy királynő mindennapjait, ennek megfelelően hatalmasat sóhajt, mielőtt felmordulna.
- Kétlem, hogy Theo Vega teste kellene szolgálnia a te jóléted Annie, bármennyire is tetszel nekem, ez nem az a játék, amiben te jól érezheted magad - szinte meg is lepi a szemtelensége, hogy ezt meri óhajtani tőle, de van valami kihívás a barnában, ami miatt mégsem csodálkozik igazán, ám a gondolatai sötétebb irányba kanyarodnak a lehetséges végkimenetelt illetően.- Téged kellene, hogy nyugtalanítson, mert én sem vagyok mindig ilyen kedves, mint most - csettint a nyelvével és bár látszólag nem foglalkozik mélyen a dologgal, a gondolatai között végigpörögnek a lehetőségek. Mennyi ideig üldöznének egy ilyen nyomorultat, mint Vega? Mennyit ér az ügy maga? Veszélyben lehet a falka? Ugyan, hiszen nem halt meg senki fontos, csak egy boltos, a halandók tucatszámra teszik el láb alól a saját traffikosaikat némi apróér és sose kapják el őket, miért pont ez az ügy maradna túl sokáig a felszínen?
De, a marsallok nem rendőrök, ők ha egyszer beleakaszkodnak valamibe nem szívesen engedik el, már csak a büszkeségük sem hagyná, hiszen minden el nem végzett ügy foltot hagy a repertoárjukban, és ez a barna itt... számító egy teremtés. Hallja a hangján, látja a szemén, a közelségében ott gomolyog a biztos kezű megvezetés, amivel azt sugallja, hogy jobb nekik kiadni a társukat, mint macska-egér játékot játszani a hatóságokkal.
De. DE! Akkor nem volnának pont olyan rosszak, mint az emberek?
- Mit találsz benne furcsának? - kérdezi megvidámodva, az álla a nő ujján siklik közelebb, még közelebb, miközben az ivóban csend lesz és mindenki a Netflixre kívánkozó jelenetet figyeli, amiben a két nő szinte összetekeredik, hogy egymás arctükrében láthassák meg önnön szépségüket, rokonkék szemeik párt találnak a másikéban, és romlott-éles mosollyal mosolyodik el a kérdés hallatán.
- Nincs benne semmi sebzettség - feleli, mielőtt elkapná a száját a szájával, a fogaival bátran rámar az ajkára, mintha meg akarná fertőzni, de jól tudják, hogy ebben a formájában nincs tőle félnivaló. Hacsak attól nem, hogy átmászik az asztalon, pedig megteszi, könnyedén felsiklik rá, a poharakat hányavetin félreborogatva annyira közel mászik, hogy Annie nyugodtan visszadőlhesen a székébe és még akkor se kelljen lemondania a szájáról és a kezéről, hosszú ujjairól, amik a formát simogatják végig, mintha mondani akarna neki valami fontosat, valami nagyon fontosat az életről és halálról, de ehelyett csak ezt mondja:
- Sajnos nem engedhetem, hogy vadássz az enyéimre.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Szer. Jan. 04, 2023 4:57 pm
Túl magabiztos lettem volna? Az arcát elnézve, mindenbizonnyal. Csak, hogy most nincs itt John, hogy kihúzzon a slamasztikából, ha esetleg ez a patkány kisasszony úgy dönt, belém mélyeszti éles fogacskáit. Mély levegőt véve kísérem figyelemmel meglátásait. Nyugodt arc, egyenes hát, távolba meredő szemek. Ennyit kap hát. Eltöprengek, mi lenne, ha most látna [John], de a gondolatra ismét azzá a segítségre szoruló kislánnyá válok, akinek ő mindig is látott. Ehhez pedig most nincs kedvem, ejtem hát a témát és előre tekintek, a nő szemeibe, hiszen nem kerüli el figyelmem a szóhasználata: tetszem neki. Ez is több a semminél, bár ettől még mindig nem érzem, hogy nyert ügyem lenne.
-Nehogy azt hidd, hogy az én álommelóm idióták után szaladgálni a sejtelmes félhomályban. - ezzel nem ledegradálni akarom Vega-t, csak… mégis, ezek a tények. Egy idióta! Legalább a kamerák ne vették volna fel. Mire gondolatmenetem végéhez érek, félmosolyra húzom számat, de nem a jól leplezett (?) felháborodásán, hanem azon, ennek ellenére mégis kedvére vagyok.
-Ezek szerint ma tényleg szerencsés napom van. - vigyorgok rá immáron az esélytelenek teljes nyugalmával, erősen megnyomva a “tényleg” szócskát. Nem fogja kiadni a férfit és őszintén szólva nem is lep meg a dolog. Miféle vezető lenne az, aki elárulja a sajátját. Nekünk, embereknek is lenne mit tanulnunk tőlük, de ezen gondolataimat nem fogom tudtára adni. Figyelmemet megszerezte pimasz tekintetével, csillogóan fényes szőke hajával és pofátlanul gonoszkás mosolyával. Be kell érnie ennyivel. Mert legyenek bármilyen kívánatosak is ajkai, nem terveztem hosszúra nyújtani kapcsolatunkat. A mai este folyamán biztosan nem. A tüzes alkohol egy dolog. Eltüntetni egy marshallt megint más. Na akkor vennék csak a nyakukba az ördögöt, mert kizárt dolognak tartom, hogy ne kutassanak utánam. Meglehet, szeretünk magányosan működni, de ettől még a tisztesség bosszút kíván. Vérszomjas vadállatokból pedig nálunk sincs hiány. Úgy hiszem, itt még nem tartunk. Jobban mondva, elhiszem, ezen tervek még a távoli messzeségben sincsenek felbukkanóban világos fürtőkkel takart csinos koponyájában.
Szavaim visszhangra találnak szájában. Nem számítottam a visszakérdezésre, de… érdekli őt ez egyáltalán? Már a válasz. Mert engem kurvára nem! Sokkal jobban felkelti kíváncsiságomat, milyen lehet telt ajkainak forró érintése, nyelvének játékossága, mellyel eddig oly precízen és élesen formálta szavainak betűit. Tovább haladok a fényesen parázsló macskaköves úton, még ha bokám néha meg is bicsaklik. De vajon combjaim is megremegnének hosszú ujjainak nedvességembe süllyedésétől? Mert ez a csaj kibaszott izgató a maga vad, “már pedig én bármit megtehetek” tekintetével együtt is.
Éveknek tűnik a várakozás, míg ajkaink egymásba forrnak, ám annál édesebb az indulatos szenvedély, amellyel érkezik. Megkönnyebbülök, pedig nem kéne, hogy így legyen. Élesen fújom ki a forró levegőt harapásával egy időben és dőlök hátra, ezúttal engedve irányításának. Kezeimnek azonban nem tudom megálljt parancsolni, közrefogva arcát,  hüvelykujjammal megsimítom jobb oldalát, majd csúszik is rögvest hajzuhatagán keresztül  tarkójára. Pihegve válok el tőle, miként az mondani kíván valamit, de amint meghallom, rosszallóan összehúzom szemeimet.
- Hát így állunk? - dühös vagyok. Próbálom leplezni, mert nem ilyesfajta szopatásra számítottam, és bár nem szívesen, de eltolom magamtól. Igen! Senki sem szereti, ha eképp ültetik fel. Tudom, mert én is gyakorta csinálom és hála neki, ezúttal tapasztalhattam is. - Ami azt illet, nem szükséges az engedélyed. De kösz a desszertet! Egy élmény volt! - kacsintok rá pofátlanul, majd felkelek ültömből nem is titkolva, tovább is állnék, ha hagyja. Mivel a számlát még rendezni akarom, ezért ha nem tart fel, először a bárpulthoz sétálok. Igyekezvén eltűntetni nyelvének finom ízét, leöblítem egy a pulton talált magányosan álldogáló whiskeys pohár tartalmával. Kár, hogy ezt az értékes ízt nem olyan könnyű kiverni a fejemből és a vele együtt járó gondolatokat sem.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Pént. Jan. 06, 2023 3:03 pm
- Biztos voltam benne, hogy jobb mulatságot is találnál magadbak - kaccantja vidáman, főleg azért, hogy maga előtt elleplezze a saját bosszúságát afelett, hogy a nő ilyen kimért, nyugodt, a helyén kezeli a dolgokat. Annál nehezebb lesz összezavarnia, ha ugyan sikerül majd, de hát nincs más opció. Egyáltalán nem kéri ki Vegának az idiótát, tőle ocsmányabbakat fog hallani, arra akár patkánymérget is vehet bárki.
- Bizony, érezd magad kitüntetve - búgja mélyen, megtévesztően lágyan, de lehet, hogy nincs is ebben semmi alakoskodás. Ő nem töri a csinos fejét bonyolult összefüggéseken és nem törődik a közeli és távoli jövő lehetséges eseményeivel, mert teljes gőzzel az itt és most csatáját vívja meg, amiben csak a száj, a kéz, a csók kaphat szerepet.
Mindenki olyan fegyverekkel harcol, amikkel tud és akar és szégyell ahhoz nyúlni, ami a szemnek és szájnak is kellemes. Csak az érintés a fontos, a puha ajkak az ajkakon forrnak ki erősen, erőszakosan, szinte agresszíven, s bár közel sem olyan vadul kapja el a fogaival, mintha állat-társaival tenné, a marshall megérezheti a bőrén a bizsergő másmilyenséget, annak érzését, hogyan esnének egymásnak, ha vadállatok volnának, ha őt nem kötnék a halandó fizikai korlátok és benne is olyan forró vér zubogna vadul, mint Aikko ereiben. Felpezsdíti ez a csók, tartson bár rövid ideig, minden mozzanatában olyan jóleső, hogy egyetlen morranással sem tiltakozik a hajába simító ujjak ellen. Hadd merüljenek csak el, égő tarkóján a legmelegebb emberi érintés is kellemesen hűsítő. Akarna belőle még és még a testének olyan tájaira is, ahova most csak pillantások tapadnak fel, élvezve a délután műsort, amihez hasonló ritkán van napirenden az ilyen konzervatív kiskocsmákban, ahol mégsem az elégedetlenség hangjait nyögik az asztalok.
- Mhm, hát így - belemosolyog a haragvó szemekbe, lebiggyesztve a száján, amin édes cseppenként folynak le a csóktól felhevült lélegzetek és az ujjai közé véve egy barna hajtincset játékosan húzza vissza magát a nőhöz az eltolásban nevetve.
- Nemár, kisláááány - elhúzza a szó amolyan éretlen nyafogássággal, pedig a könnyed hangnem ellenére belül nagyon is felsérti az elutasítás, a szagában megsűrűsödik a haragvó nőstény ámbrabűze, de ezt egy ember aligha szagolhatja ki, az alakváltóknak meg éppen máshol van dolga, így nem figyelmeztethetik Anniet, hogy ne húzzon újat egy kancás ördöggel, miután felcsigázta.
- Ha tényleg azt hiszed, hogy nincs szükséged a segítségemre, akkor vissza kell vonnom képességeidbe vetett hitem Annie baba - az asztal tetején ülve maga alá húzza a lábát, onnan figyeli a nőt, a körmével türelmetlenül kocogtatja az egyik poharat, véletlenül éppen azt, amelyikből a barna ivott. A szeme szinte izzik, a tartása feszültségről árulkodik, de visszafogja magát a közönség előtt, ami árgus szemmel és füllel lesi az előadást. A pultos keze is különösen lassan mozdul a pénztárgép felé, hogy minél tovább elnyújthassa ezt a pillanatot. - Még meggondolhatod magad - fúj egy nagyot a nő hátának, amit felé mert fordítani.
Jobb lesz, ha a kedvében jár, Miss. Megátalkodott tud lenni, ha felbosszantják - javasolja a férfi a pult mögül, egyszerre együttérző és kéjenc pillantást vetve a marsallra, kétségtelenné téve, hogy a csókjelenet folytatását nagyon is szívesen szponzorálná egy ingyen itallal, ha éppenséggel ezen múlna a dolog.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Pént. Jan. 13, 2023 4:57 pm
Én is biztos voltam benne, hogy a nővel jobban fogok szórakozni, mint az elsőre képzelni mertem, de hát ilyen az élet. Akkor vág pofán, amikor nem számítasz rá. Jelenleg ez nem igaz, mivel egy alakváltóval van dolgom és ők korántsem képezik azon egyedek számát, akikben hajlandó vagyok megbízni. A nőstényördögben főleg nem. És innentől kezdve terelődjön bármilyen mederbe beszélgetésük nem, azaz nem fogok felülni arra a bizonyos vonatra, amely egy elkényeztetett fruskával szágult egyenesen a szőke combjai közé.
Továbbra is nyugodtan ülök, hátamat a szék támlájának döntve, vagy éppen egyenes derékkal nyúlva a poharam felé. Szavai nem sebeznek meg, nem úgy ahogy azt hinné. És bár kicseszettül szexinek gondolom hangja mélyítését, mégis egy pillanatra felvonom rajta szemöldököm. Csak úgy, rácsodálkozásként. Na nem mintha eddig úgy érzékeltem volna, nem akar csábítgatni. Oh, dehogynem! Már a legelső perctől kezdve hajlandó lett volna alám feküdni - vagy fölém, a lényeg ugyanaz-, legalábbis végig nézve karcsú, kidolgozott alakján, ezt a benyomást véltem felfedezni. Mert ha nem is ismeri el magának, vonzza a bajt. És sajnos egy marshall mindig ezzel jár. Én sem ismerem el magamnak feltétlenül, de kedvemre van az alakváltó határozott ám még a nőiesség különös határvonalának szélén - igen, a legszélén -, pezsgő tánca. Úgy pörög, forog a vékony mezsgyén, mintha legalább oda tervezték volna, mintha pontosan erre találták volna ki és ami őt illeti, baromira nem fél átlépni a határokat. Ez igazán kedvemre van.
Ahogy a tüzes lehelete is, mellyel számat simogatja, hevességbe forduló csókunk, mely arra késztet kitárjam ajkaimat és valóban megízleljem őt. Egy pillanatra tán még lélegezni is elfelejtek, miként megérzem bőrének forróságát az enyémen. Ha nem tudnám ki ő - pontosabban mi ő -, minden kétséget kizáróan meg akarnám szerezni magamnak. Az a helyzet, így is. Mindössze az okok eltérőek.
Nem akarom kinyitni a szemem és nem akarom, hogy vége szakadjon ennek a pillanatnak, de ő mindkettőnk helyett döntött, amikor ajkaink elváltak egymástól és odasúgta azt a bizonyos mondatát. Egyszerre dühített és sértett. De nem volt mit tenni, menni kellett tovább, így elhagytam forró testének auráját egyenesen a bárpulthoz igyekezvén. Gyakorlottan húzza el a kislány szót, ami még egy vágás amúgy is vérző sebemre. Na nem azért mert ilyen érzékeny lennék, egyszerűen csak nem éreztem azt, hogy ennek itt a helye. Én voltam az ostoba, hogy meghívással indítottam, majd Vega-t is belekevertem, de… nekem kellett volna kihátrálni előbb.
Hümmögve elmosolyodom magam előtt és jelenleg nincs ellenemre az Annie baba megnevezés, hívtak már rosszabbnak is. Ujjainak játéka a pohár üvegfalán pedig csak tetézi kíváncsiságomat: miért? Hiszen ő szakította meg játékunkat tiltó jellegű megszólalásával. Lehetséges lenne, hogy félreértettem? Felpillantok a pultos melletti tükörbe, hogy ne kelljen megfordulnom a nő irányába. Látnom kell a reakcióját, de a tarkómra még nem növesztettem szemet. Lassan szívom tüdőm mélyére a levegőt, ami szépen, komótosan telíti el mellkasomat, majd ugyanilyen lustán is fújom ki, némán.
- Tölts még kettőt! Csak ne a paprikás rémálomból! - szólok a csaposnak, majd ha megkapom az italokat, vissza is térek a nőhöz.
- Na és te? Meggondoltad magad? - nyújtom felé az egyik poharat, de ha el is venné, nem fogom egyhamar elengedni. - Vagy talán elmehetnénk egy csendesebb helyre, hogy nyugodtabban beszélhessünk. - mosolyom újfent a régi. Tudom, a nő nem hülye, de nincs okom őt célba venni, de jobban örülnék ha a sleppje nem tartózkodna a közelembe ugrásra készen. - Ha nincs ellenedre. - teszem hozzá az udvariasság kedvéért. Természetesen mint mindig, most is van választása, beinvítálhatnám személyes interjúra is Vega-val kapcsolatban, de nem kívánom fenyegetni. Nem hiszem, hogy örülne neki.
-Mit gondolsz, lehet közös jövőnk? - döntöm oldalra fejem, miközben arcátlan módon végigmérem, alaposan vizslatva vékony ujjait és telt ajkait. Értelemszerűen Vega elfogásával kapcsolatos együttműködésre gondoltam.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Vas. Jan. 15, 2023 7:35 pm
Szúrós, sértett, egyszersmind kihívó pillantással bámul a nő hátába amíg a pulthoz nem ér, de aztán hamar észreveszi, hogy honnan les rá és visszamosolyog a tükörképének. Ígéretekkel és fenyegetésekkel teli ez a mosoly ami elragadja minden arcvonását, nem vonul külön egy sem, lüktető távolságtartással mutatva ridegséget.
Nem, képtelen lenne erre, hiszen az ajkai csóktól kivirágzottak, a mellkasában még feszengő zihálás jár és igazságot mondott, tetszik neki a nő. Ha nem így lenne, az ügyeik is sokkal egyszerűbbek volnának, de hiába, most nincs itt egyetlen okos patkánytanácsosa sem és főleg nem a kedves kismackója, hogy megkérdezze a véleményét róla. Egyedül kell lejátszania ezt a nővel és okosabban, mint tenni akarná, ha maga volna, a marsallt nem vonszolhatja a vackára csak úgy!
Átkozott Theo Vega! De ha nem lenne, nem találkoztak volna, szóval mégsincs oka igazán haragudni rá.
- Na mi lesz? -hunyorít rá a tükrön keresztül a csendes, de kebelben látványos mélylélegzési gyakorlatot végző Anniera, és a folytatás hallatán elégedett mosolygra húzza a száját. Persze kár lenne előre inni a medve bőrére, hogy ezt a kört megnyerte, de eggyel közelebb került hozzá.
Csak ne felejtse el ezúttal visszafogni majd a kéretlen őszinteségét, amire igazán sok panasz érkezik mostanában.
- Miben is kéne meggondolnom magamat? - adja az ártatlant szándékosan nagyon rosszul, mintha nem tudná, de a békepoharat azért elveszi, még mindig szemérmetlenül az asztal közepén üldögélve az elmoccanás vágyának legkisebb jele nélkül és megemeli azt a nő felé, akárha serleg volna és ők hadban állt, de békét kötő királyságok. Persze neki senki se hinné el a békét igazán.
Ha nem engedte nem húzta el az italt, összenéz felette a bátor marsallal, akik szerint elégséges egy pohárnyi szesz közé és a patkánykirálynő közé védelemül. Édes. Merész.
- Nyugtalanít ez a hely, kicsim? Ezernyi helyet ismerek a városban, amelyik látszólag nyugodtabb, de valójában még én is félnék ott egy kicsit- azért csak mosolyog, mint aki nem ismer félelmet és a nyelvével végigsimít a fogsorán elgondolkodva tallózva a veszedelmesebbnél veszedelmesebb lehetőségek között.
- Nem korai még a jövőt tervezgetni, drága? - csücsörít aztán, csókot dob, felhajtja az italát hirtelen.- Nevezd meg a helyet és az időt, én pedig megígérem, hogy egyedül megyek - kék igazságok csillámlanak a szemében, ahogy Anniera tekint, de hogy kinek kedvező igazságok ezek azt nehéz volna megmondani. - Remélem, hogy dűlőre jutunk -belegondolni is borzongatóan gyönyörű és borzalmas abba, hogy mi lesz, ha nem sikerül.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Csüt. Jan. 26, 2023 4:21 pm
Magamon érzem tekintetét, ami egyszerre hátborzongató és borzongató. Jólesően tekeredik gerincemre a fojtó, bizsergető, szűnni nem akaró vágy. Türelmetlen, látom a szemeiben sanda pillantásommal a tükörből. Ahogy én is. Károgni tudnék csak, mint a varjak. Azt kérdezhetném magamtól: minek ment oda? De … tudom is én azt! Egy férfi miatt jöttem és egy nő miatt maradok. Szép remények egy lecsúszott marshallnak. Most azonnal vissza kéne adnom a jelvényem. Vagy a patkánynő melltartójába csúsztatni. Visel egyáltalán? Újra felé pillantok a tükörből, de nem annyi időre, lássam gondolataimat lekötő ruhadarabját. Nélküle mindenbizonnyal még izgalmasabb lenne. Vagy mondjuk egy szexi feketében. Illene hozzá.
Megfordulok hát és oda lépve nyújtom felé a pultról elvett poharat. Miután kezébe kerül visszaülök a már jól bemelegített helyemre. Elé. Lábaimat ezúttal nem hajtogatva egymásra, helyette hátradőlök kicsiny terpeszbe, miként a férfiak szokták ha öltáncra várnak egy olyan helyen, ahol a hölgyemények bőrét csillámpor borítja be.
Nem várom, hogy rám mászik, de a közelében lenni még mindig jobb, mint messze tőle. Belekortyolok italomba, mielőtt válaszra nyitnám ajkaimat.
- Segíthetnénk egymáson. Te rajtam, én rajtad… - döntöm oldalra fejemet még mindig őt vizslatva és ezúttal nem is próbálom titkolni, gondolataimat közel sem Theo Vega bilincsben lévő kezei kötik le. Nem hiszem, hogy a szőke odáig lenne érte, de… valahogy úgy hiszem rajta még ez is jól mutatna. Nem feltétlenül galád szándékkal kapna karperecet.
-Nincs bajom a hellyel. A barátaid azonban nem nyerték el a szimpátiámat. - látványosan körbetekintek, hogy felhívjam - valószínűleg amúgy is lankadatlan - figyelmét a minket pásztázó szempárokra. Tudom, tudom, fontosak a barátok, de… - Remélem ezzel nem szerzek rossz pontot nálad.
-Reménytelenül romantikus vagyok! - mosolygok rá csak azért, mert elröhögni nem akarom magam. Én és a romantika! Legnagyobb sajnálatomra - tényleg! -, nem tudom értékelni az ilyen megnyilvánulásokat, de hát attól még máshogy is összefuthatnak a szálak, nem igaz? Vagy akár valami más is. A nyál a számban biztosan, amikor meglátom őt.
- Mit szólnál a mosthoz és ha van egy üveg vodka vagy whiskey a szobádban, áthelyezkedhezünk oda. Ígérem nem csinálok semmi olyat amit nem szeretnél. - állom a szavam. Nem fogom baszogatni, sem a törvény nevében, sem a magaméban. Kivéve ha ezt akarja. Szeretnék vele nyugodtabb körülmények között cseverészni, abban bízva, talán ő is másképp idomul majd hozzám. Idekint meg kell őrizni a státuszát, megértem én. Nem kívánom már létrecsalni, de még mindig célom megtalálni Vega-t és ha közösen ki tudunk találni egy olyan megoldást, amely kölcsönösen jövedelmező, úgy állok elébe.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Kedd Jan. 31, 2023 7:12 pm
Eredeti tervei között nem szerepelt a polgárpukkasztás és a civil botrány, de egyáltalán nem bánja, hogy így alakult. Kék szeme szinte izzik, minden egyes mozdulatra összeverődnek benne a finoman cizellált cirmok, apróra fókuszál, az elsőtől az utolsó kézhajlításig a pillantását még az sem kerülheti el, hogy a nő visszanézett rá a tükörből, sem azt nem mulasztja el, hogy milyen ábrázattal tért vissza hozzá.
Előbb mosolyodik el, mert már tudja, hogy ittmarad vele, hogy nem kell a hátához beszélnie, aztán talán erőszakkal valami fegyver mögül diktálni a feltételeket, mert azt amúgy is úgy utálja. Sokkal jobb lenne lehajigálni magukról mindent, ő ledobhatná a most már kényelmetlen kebelféket és feltépné a karmaival Jack, a tökfejű képét Annie szegycsontján és akkor szívtől szívig szívesen elbeszélgethetnének az utcai törvénykezésről és a marshallszabályokról. Egy kissé elnyitja a száját és lihegősen fújja ki a levegőt, hiába minden, még emberbőrében is hiperérzékeny a szaglása arra, ha valakinek tetszik, alfanőstényként, a királynőként elengedhetetlenül fontos, hogy időben észrevegye az ilyesmit, bár normál esetben egy nőstény tetszése nem hatna rá így, ez az eset korántsem tekinthető normálisnak.
Még a végén valamit meg kell köszönnie Theo Vegának? Mégiscsak van új a nap alatt.
- Mhm, de még mennyire segíthetnénk - üdvözlése emeli a poharát, mielőtt belekortyolna, a pillantása végigsiklik a nő combjain, amiket feszesen megnyitott neki, a csípején, előrebillenő ölén, lapos hasán, rejtőző keblein, megnyalja a pohár szélét, mielőtt a szeszbe kortyolna mosolyogva. Barátok! De szépen mondta.
- Mhmhm, pedig még egy csomóféle "barátom" van, akinek bemutathatnálak. Sajnos ez nem egy szobabérlős kocsma, de ismerek a közelben egy motelt - a mosoly, amire ragadtatja magát elárulja, hogy miféle pajkos, ondószagú hely az, ahova alkalmi csalfa párok, fiatalkorú kitartottak járni szoktak helybérlemény árán szerezni maguknak tiltott szerelmet, lopott pásztorórát.- Éppen szemben, ott minden kényes feltételed adott és nekem nincsenek barátaim ott- újabb köszöntésre emelt pohár jelzi emelkedett hangulatát, és mert sietnek, le is dönti a tartalmát hirtelen, hogy aztán az asztal Annie felőli részén hirtelen lecsúszik, mintha esne, egyesen az ölébe, de csak a felhördülő férfitársaság koponyájában hallatszik a testnek eső test puha csattanása, Aikko elkapja Annie vállát kuncogva, úgy hozza egyenesbe magát, hogy rajta hagyja a szagát, mint egy süldő kamaszlány.
- Hoppelnézést, bocsánat, fogjam az italra, ha akarod, ha nem, akkor gyere velem -megfogja a marsall kezét, és szinte érzi a tenyerén az ezüstfegyverek égető nyomát, beleborzong, miközben felsegíti, látszólagos ittassága ellenére hódító erővel.
El se engedi, amíg át nem vonszolja a kulcsautomatás motelba, ahol szó szerint élő személyzet híján csak pár érméért cserébe egy kulcsot kapnak a saját is privát tárgyalójukba, ahol a szag alapján kristálymethet szívó három napja nem fürdött KFC csirkék hancúroztak vígan még pár órája.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Pént. Feb. 10, 2023 1:43 pm
Tekintetem rózsaszín ajkain állapodik meg, legszívesebben ismét közéjük helyezkednék, lenyalogatva róla itala maradék cseppjeit. Lassan, szinte kúszva térek vissza átható kék szemeihez. Pont, mint az égbolt színe vihar előtt. Ám közel sem olyan csendes.
-Valamiért az az érzésem támadt, elég heves a vérmérsékleted ahhoz, ne legyen szükség harmadik félre. Vagy negyedikre. - hangom kifejezéstelen és kellően rideg ahhoz, azt értsen bele amit akar. - Na meg az a tapasztalat, valaki mindig kiszorul egy kicsit a játékból.
A motel viszont jól hangzik. Pontosan erre gondoltam korábban. Bátorsága dícséretes! Az enyém? Inkább ostoba…
-Immmádom a kényes feltételeket! -szinte élvezkedve ejtem ki az “imádom” szót, s nézek rá kihívóan épp hogy csak nem kacsintok mellé. Túlzottan kedvemre van ez a lassan másba átmenő csevely, ami köztünk van.
Nem mozdultam. Egy aprócska miliméternyit sem. Vártam, hogy szépen, lassan rám essen - az sem zavart volna kiváltképp, ha belém, de ennyire azért ne szaladjunk előre -, érezni akartam testének melegét a kemény farmeranyagon keresztül. A súlyt, mellyel rám nehezedik, még ha csak pillanatok töredékére is. És legfőképpen forró leheletét, mely oly’ paráznán csiklandozta meg arcom és ajkaim bőrét. Államat megemelve mozdítom fejem, miként vállam kezei támasztékává szolgál. Ajkaim szétválnak, de hang nem jön ki rajta. Nagyon úgy tűnik, elérte, hogy elakadjon a szavam. Mégis mit vártam egy Aikko Graves féle alakváltótól? Tényleg azt hittem, könnyen adja meg magát? Nekem? Meglehet így is csupán kisegít azzal, úgy tesz mintha tetszenék neki. Beismerem: az sem érdekelne; ha rá is játszik, igen jól csinálja. Ráadásul ebben az esetben, nem róhatná fel senki, ha keményebben lépnék fel vele szemben. Ki tudja, talán még élvezné is. Oh, biztosra veszem, hogy élvezné!
Nem kell nekem szabadkoznia tettéért. Szám szegletében huncut kis félmosoly jelenik meg, miközben szemeimben ott tükröződik a vágy, melyet ő keltett életre bennem. Szívdobbanásnyi időre sem gyűlnek kétségek bennem, megfogom hát a kezét és hagyom, hogy vezessen. Ahova csak akar.
Kezünk elválik egymástól, ahogy betérünk a szembe lévő motelnek sem nevezhető patkányfészekbe. Már nem akarom sértegetni a patkányokat, főként ha szemügyre veszem a jelenlévő hölgyeményt. Hátulról is igen jól mutat. Karcsú dereka tökéletes összhangban áll markolni való, kerek fenekével. Bármennyire is itt lenne az ideje annak, bemutassam, milyen jó vagyok a szűk helyeken való kutakodásban, nem teszem. Beszívom a orrfacsaró bűzt, melyek nagy valószínűséggel nem csak a textílanyagokból áradnak, a falaknak is volt ideje bőven magába szívni. Hozzá vagyok szokva az ilyen helyekhez, így nem érint meg túlságosan.
Kezeimet kicipzározott bőrkabátom zsebébe mélyesztem és úgy járom körbe a szobát, mintha minimum valami öt csillagos luxusszálló díszeit nézegetném. Végül az ággyal szemben elhelyezkedő tévéállvány előtt állapodok meg, fenekemet nekitámasztva.
-Vega óvatlansága veszélyt jelent a többiekre is. Akadnak még önbíráskodók az árnyak közt rejtőzve. - hangom halk de határozott; és ez nem fenyegetés. Van, aki bármit megtesz annak érdekében, hogy elkapja az adott alakváltót vagy vámpírt, ha ehhez el kell fognia annak társait, ismerőseit és megkínozni... hát megteszi. Tudom. Tudom, mert korábban én is ilyen voltam. Aztán jöttek a szabályok. - Mi legyen Ms. Graves? Meg tudunk egyezni valahogy?
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szomb. Feb. 18, 2023 11:53 am
- Aki kimarad, lemarad, az ő baja, de téged… téged nem parlagoltatnálak szépségem - ciánkéket villan a szeme, a felfokozott vidámság jeleként felüti benne a fejét a patkány és Annienak igaza van abban, hogy ő egymagában is elég heves ahhoz, hogy ne lehessen bírni vele. Igazából sohasincs egymagában, a bőre alatt a mindig éber, mindig aktív alfanőstény kapar, és a patkányok egyáltalán nem olyanok, mint a lusta nagyragadozók, macskák vagy farkasok, akik a sikeres vadászat után tömött bendővel csak tespednek, élvezve a jóllakottságot, nem. Ezek a gombszemű kis fenevadak mindig motoszkálnak valamivel, az éhségük valójában soha nem csillapul, mert gyorsan élnek, mókán és játékon törik a fejüket akkor, amikor éppen nem a túlélés morzsái után küzdenek.
Aikko sem rest megjátszani a részeg botlást, hogy olyan közel kerülhessen az embernőstényhez, hogy annak lehelete az arcát simogassa meg. A puhán selymes szőrszálakat, amik még nem serkentek bajusszá, de már majdnem olyan éberen hegyeződnek és veszik ki a jeleket a finomszeszbe pácolt lélekzetből, meggyőződve a vágy igaz mivoltáról. Olyan közel van, hogy előbb látja a mosolyt kék szemeinek cirmaiban, mint a száján és ő is elvigyorodik, mert marshallhoz ilyen közel lenni jobbára egyet jelent egy ezüstöltetű fegyver begyűjtésével a bordazugba, ahol jól esik éppen egy kis nyomás, de kellemetlen viszketés marad utána. A nő azonban hidegvérű, pedig egyáltalán nem hagyja hidegen, elismerően csettint a nyelvével.
Minden patkányok istene oltalmazza attól a fertelmes gondolattól, hogy beharapja magának és kézen fogva bevezesse egy igazi patkányfészekbe. A motel mondjuk egészen jó beugró hozzá.
- Háááá- lestírölt fenekét óvva lecsapja hátsóját a nyikorgó franciaágyra amint belép, mert neki nem kell félnie a számos válogatott vérbajtól, amit itt összeszedhet, azt rugóztatva figyeli amíg a marsall megteszi, amit a biztonságérzete megkövetel. Az ajkait csücsörítve mosolyog ugyan, kellemetlenkedő megjegyzést nem tesz, hiszen amikor megáll az állványnak támaszkodva a nő, ő is végiggusztálja ebből a szögből. A rohadó de így is kivehető virágmintákkal borított tapéta remekül megy ahhoz a melegfényű, barna hajához.
- Ha a rendőrség ilyen szorgalmas lenne mindazok ügyében, akiket erőszakos emberek öltek meg boltosokat két szendvicsért Amerika tényleg egy jobb hely lenne -patetikusan sóhajt, mintha nehezére esne az ügyre koncentrálni, a térdei összekoccannak, bokái szétállnak, hátratámaszkodva a kezeire kidomborítja a mellkasát.- de nem, a patkányt viszont, azt tűzzel vassal vadásszák, mert ha hülye szegény, hát haljon meg. Ó Annie, mit lehet ilyenkor tenni? - szenvedő pillantást vet a nőre, de aztán a pillantása elkalandozik a combjai felé.
- Vega ócska vérénél a család többre menne némi pénzzel, mem igaz? Az igazság nem fizet valami jól, szemet szemért büntetés helyett mit szólnának némi kárpótláshoz?- megnyalja a száját. - Szólíts Aikkonak.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Kedd Feb. 21, 2023 4:02 pm
Ravasz félmosolyra húzom számat; nagyon úgy tűnik, nem kell neki bemutatni vagy túlelemezni, mire gondoltam. Ez tetszik! Nagyon is kedvemre van, de hogy mennyire, az majd később kiderült. Önkéntelenül pillantok végig újra karcsú, de izmos alakján és ismét meg kell állapítanom magamban: több, mint jól néz ki. A csipkelődő, néhol szenvtelen - de jelenleg közel sem nevezhetném gorombának - típusú modora, ami ehhez társul, egyszerűen tökéletes. Bírom a belevaló nőket és ez a patkány nőstény tökéletesen táncol a pengeélen anélkül, kicsit is megvágná magát. Na de ami késik, nem múlik el, Drágám!
- Reméltem, hogy ezt mondod! - tartom a képemen elterülő mosolyt. Elég a puszta gondolata annak, kielégítetlenül hagyjon… akarom mondani, kíváncsiságomat kielégítetlenül hagyja, és máris dühös szorítást érzek mellkasom tájékán. Oh, nem! Ha akarnál sem tudnál levakarni magadról, Édes! Ott leszek veled, és fogom a kezed, amíg újra ki nem nyitod azt az édes, csókolnivaló kis szádat, kedvemre való szavakat suttogva fülembe. Cseppet sem bánnám, ha felvenné azt a jól megszokott, erotikusan csengő, búgó-zúgó-kerepelő hangját ami bizonyára kellemes zene füleimnek. Az kell, hogy legyen, különben nem indulnék be tőle ennyire. Persze mit sem ér a hang, ha nem társul hozzá megfelelő attitűd.
-Hmm… - elismerően hümmögve nézek végig rajta - ma már ki tudja hányadszor, de hát van az úgy, hogy valaminek nem csak az illata, a látványa is ínycsiklandó. Nem úgy mint ennek a bűzös szobának, de ennyi baj legyen! Legalább jó társaságban vagyok. Nem, nem! Baromi rossz társaságban vagyok és ráadásul még tudatában is ennek. Ez az alakváltó veszélyes lehet rám nézve és ami azt illeti… talán a karrieremre is. Nem mintha lenne.
Bal szemöldököm meglepetten emelkedik meg, miközben az emberek erőszakosságáról vélekedik. Nocsak! Tán feltűnt előítéletességem? Nem hat meg. És hogy lássa mennyire nem érdekel, vetek egy fél pillantást a fürdőszoba ajtaja irányába, mintha valamiféle mozgást keresnék kék szemeimmel. Mit mondhatnék? Meglehet, sokat mondott a két szendviccsel.
-Talán több elkötelezett rendőrt kéne foglalkoztatniuk. - na nem azokat a túlbuzgó, tenyérbemászó képűket. Az hiányozna még ennek a városnak, akadnak szép számmal így is elegen. De hát mit tehetne az akadémia ha kognitív képességeik egy tizenegy éves gyerek szintjén állnak, aki már vagy huszonnégy kerek órája ébren van? Kevés az alkalmas jelölt. - Nem dolgozunk már ilyen ősrégi barbár módszerekkel, mint a tűz és a vas. Ezüstöt használunk. - más fémekkel vegyítve. Hahh! Kacag a májam, pedig nem poén akart lenni, ez halálosan komoly! Tekintetem elkalandozik domborulatain, de figyelmem továbbra is éber. Nem vagyok hajlandó a saját kardomba dőlni. Sem az övébe. Egyelőre.
Ahogy hallgatom szavait, elsőként az ugrik be, meg akar vesztegetni, aztán rájövök, nem engem. Államat lejebb döntve kerekítem rá szemeimet hitetlenkedve. Tessék?!
- Meg akarod vásárolni a … vallomásukat? - persze visszavonhatják a feljelentést, de… mi? Ez a nő totál őrült. Nem mintha hinnék abban, hogy a pénz nem gyógyítja be a sebeket, de… ez elég furcsa. És undorító. Bassza meg! Ha megfelelő összeget ajánl, biztos vagyok benne, belemennek. Nyelek egyet és szemeimmel átkozni kezdem a hotel tapétáját, miközben idegesen helyezkedek a tévéállvány előtt. - Nézd, Aikko…! Szerintem ez rossz ötlet. - és nem csak a kifizetetlen vérdíj miatt. Hát nincs már tisztességes patkány ebben a városban? - Nekem valami más jutott eszembe. - bátorodok fel és ezzel egyidőben látványosan és szenvtelenül mérem végig, kissé oldalirányba döntve fejemet. - Méghozzá az, találkozhatnánk többször is. Mondjuk… nem is tudom, heti rendszerességgel. - mert a napi túl sok lenne, félek kidörzsölődne a nyelve. - Vagy amikor … - és nem ha - … mondanivalód van számomra. - néhány másodperc szünetet tartok és hagyom, hogy rájöjjön, mit is szeretnék tőle. Igen-igen. Azt! Hogy nyissa ki a száját, amikor valami érdekeset hall vagy lát. De ha esetleg kétségei lennének szándékom felől, hozzáteszem. - A viadalok népszerűek, sok mindenki megfordul ott, széles érdeklődési palettával és súlyos terhekkel a vállukon.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Pént. Feb. 24, 2023 4:56 pm
Édes kis mosollyal pukedlizik, senki sem mondhatja rá, hogy ne volna ezerarcú és mosolyú, vállalkozó kedvből jelesre vizsgázó, simán szobára viszi a jó marsallt és még csak nem is gondolkodik rajta sokat, mert tetszik neki a nő. És akkor már megéri egy kicsit kerülgetni az ezüstkását, még ha meg is égetheti vele a mancsát, a félelmet ismeri ugyan, egészen közelről, de megválogatja erősen, hogy kinek írja le magát ilyen módon és mutassa meg, hogy mire képes a sarokba szorított, félő patkány.
Olyankor sokkal kevésbé elbűvölő, pedig most nem árt, ha az, hiszen Annie bármennyire is könnyedén jött vele, akármilyen kellemesen melegek is az ujjbegyeinek emlékhelyei a tenyerében, mégis maradt benne egyfajta hűvösség, egyfajta távolság, ami emlékezteti őket arra, hogy nem egy fajba tartoznak és nem egy csapatban játszanak. Mármint… vannak közös csapataik, de mégsem egyívásúak ők ketten, még ha azt nagyon akarnának is. Ívni.
- Bizony - ért egyet, de a pillantása nem követi a nőét a fürdőszoba felé, ő már pontosan tudja, hogy nincs ott senki. Senki érdekes. Csak Annie az egyetlen, aki most itt számít, már ugye rajta kívül. Ő a kerek csípőjével támaszkodva, a lezser bőrkabát alatt észrevétlenül izzadó testével, ami filmfinom veríték aromáját csak egy éles patkányorr képes elkülöníteni a szoba szagai közül és kiérezni belőle a kétségek között bujkáló vágy sajátos zamatát. Összefut a nyál a szájában tőle, meg sem próbálja letagadni.
- Milyen megnyugtató ez a korszerűség - búgó torokhangon nevet, értékeli ő az akasztófahumort, akkor is, ha a saját gigáján érzi csúszni azt az ezüstszálakból font szép kötelet. Megnyalja a száját és egy kicsit fészkelődik a pillantása alatt, nem azért mert kényelmetlennek találná, ó nem, éppen ellenkezőleg. De az a pillantás! Az a meglepettség! Elneveti magát a láttára.
- Hát nem jobban járnak a pénzzel, mint egy hideg patkányhullával? - nyers, tiszta logikával kérdezi, mindenféle rosszindulat nélkül, egy kissé elmosolyodva, azoknak a csintalanságával, akik mindenkinek jó megoldást keresnek úgy, hogy azért csak nekik legyen a legjobb. Persze… a marsallnak ez egészen mást jelent, élvezet nézi a változást az arcán, szemében, előrekönyököl a térdére, hogy jobban lássa.- Miért volna rossz? - figyelmes pillantással biztatja a folytatásra, és az nem is várat sokáig magára. Elválnak az ajkai egymástól ahogy sóhajt, ez a pillantás! Hogy lehet ilyen hideg és vérforraló egyszerre a maga számításával?
- Mmhmhm, persze a találkozókedvem attól függ, hogy alakul ez a mostani - éppen csak nem kacsint, felborzolódik a belsőjében valami és talán egy halvány hang óvatosságra inti, de úgy csinál, mintha nem is hallott volna semmit, hiszen csak Anniera figyel, hova is akar kilyukadni valójában és amikor kiderül hirtelen elneveti magát abban a másodpercnyi szünetben, ami éppen csak arra elég, hogy fulladozva kuncogjon.
- Ó Annie, még sose kértek ilyen szépen arra, hogy legyek egy utolsó spicli! - a szeme felizzik valamiféle csatornavadsággal és olyan hirtelen löki fel magát az ágyról, hogyha ember lenne, bizonyára beleszédülne.- Mondjuk úgy, még soha senki nem merészelte tőlem ezt kérni, amióta királynő lettem - talán meg kellene sértődnie, de szabályos lépésnyomot téve le a koszos padlószőnyegre a nő elé vonul, felszegve a fejét felnéz rá, az ujjai végigbillentyűznek a combjainak külső oldalán, mintegy eljátszva a gondolattal, hogy hirtelen kisarjadó karmaival a puha és meleg húsában mélyedjen el, de… egészen máshogy akar a puha és meleg húsa mélyére törni.- De ugye tudod, hogy a patkányokról soha nem fogok neked semmi érdekeset mondani, hm? Mi jófiúk vagyunk, egytől egyig - leheli a szájára hajolva engedékenyen.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Kedd Márc. 14, 2023 4:07 pm
Aprócska ráncok futnak végig homlokomon keresztül nevetésére. Hát ennyire vicces lennék? Örülök, hogy legalább az egyikünk szerint jó a humorom. Szám szegletébe rosszalló mosoly húzódik meg, miközben pillantásom segítségével különféle átkok sokaságát szórom jobb felső sarokban megbúvó pókra. Szerencsétlen nem tehet róla, de… azt hiszem erre mondják: rosszkor rossz helyen. Nem tetszik a nő pofátlan játéka, főként amiatt, mert amint tudtomra adta ötletét, már el is könyveltem magamban, be fog válni a terve. Csak tudni kell felajánlani a megfelelő összeget. Hihetném, bízhatnék abban vannak még erkölcsös emberek, ám ahhoz túl sokat láttam már, naívságom felülkerekedjen rossz érzéseimen.
-Hogy miért?! - szemöldökeim összefutnak és mihelyst rájövök, sajnálatos módon én magam vagyok arcom bőrének ellensége, mély lélegzetet véve lazítom arcizmaimat is. - Ha jól sejtem, most nem azzal kéne érvelnem, morálisan megkérdőjelezhető. - pedig az! De mit érdekli ez őt? Egy pillanat alatt benedvesítem kiszáradt ajkaimat, csak hogy folytathassam, még mielőtt ő fojtaná belém a szót. - Nem csak emiatt. Hisz ismered te is az embereket. - vázolom én a helyzetet neki nagyon szívesen. - Mind gyarló. Biztos vagyok benne, elfogadnák a felajánlott összeget. Aztán … lehet hogy néhány nap, de legyen mondjuk néhány hét múlva ismét előkerülnek, amikor már az elfogyott. Kitalálják, hogy kevés volt az egy életért cserébe; többet akarnak. Mivel te jószívű vagy és szeretnéd kárpótolni őket, adsz is neki. Aztán történik más is: vérszemet kapnak! És megint megjelennek a küszöbödön, mint a bolhás macska, aki folyton visszajár ahhoz, aki eteti. - szomorúan biggyesztem le a számat, láttatva, mennyire nehéz lesz ezek után a Patkánykirálynő sorsa. - És a legszörnyűbb az egészben, hogy ezek után már te sem leszel olyan kedves. Talán még el is kell tenni őket láb alól. Miután ez megtörtént, egyértelműen te vagy a családod lesztek az első számú gyanúsítottak. Nem túl csavaros az ügy, szerintem a fiatalabb marshallok szívesen lebzselnek majd körülöttetek. - megvonom a vállam, amolyan nekem aztán mindegy jelentéssel. Ha hiányzik ez neki… Azt már nem is mondom, hogy valószínűleg nem lesznek olyan csinosak, mint én.
Felcsattanok. Nem túl hangosan, de érzékletesen bemutatva, mennyire helytelen is a gondolata saját magáról, de hadd magyarázzam meg.
-Neeem, dehogy! - ingatom fejem. - Téged sosem tennélek az utolsó helyre. Első számú spicli lennél! - mosolygok rá kihívóan. Meglehet, nem ez a legszebb bók, amit valaha mondtam, de hazugság nem hagyja el ajkaimat. És csak hogy tetézzem, amikor ujjait játékosan végig húzza combom külső peremén:  - Te lehetnél, az én elsőm! És mivel te vagy a királynő, senki nem gyanakodna. Nem kérdőjeleznének meg. Mégis ki merne? - élvezem, hogy ismét ennyire közel lehetek hozzá, testének melegét szinte érzem bőrömön. Simogat. Úgy sütkérezek benne, mint más a napfényben, azt hiszem a hatása is pontosan olyan. Lágyan perzsel, pirospozsgás, fülledt nyomot hagyva maga után; még többet akarok belőle! Kezem ujjai óvatosan, de határozottan futnak tincsei közé, válla mögé söpörve őket. - Ha igent mondasz, el is felejthetjük ezt a Vega ügyet. - kit érdekel egy kis patkány, ha helyette sokkal nagyobb ragadozókat is megcsíphetünk? Ez mindenkinek kedvező lenne. Nekem biztosan.
Tudja ő, hogy mire mond igent. Persze… esendő lelkem nem fog kínok közt gyötrődni, ha esetleg mégsem jönne be a számításom, de… talán egy része mégis eltűnne a mély sötétségbe.
-Szívesen megvárom, ha egy kis gondolkodási időre van szükséged. - mondom mialatt szőke hajáról arca élére engedem tenyerem, hüvelykujjammal végig simítva orcáját és bár nagy a kísértés, ajkait kihagyva húzom vissza magam mögött megtámaszkodva a bútoron.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szer. Márc. 15, 2023 3:19 pm
- Óh? Semmiképpen sem, a morálisan olyan sok minden megkérdőjelezhető, hogy az a végtelenbe vezetne - villan meg kék szeme valami kaján derűvel, összehunyorítja őket, mintha csak azt kérdezné, hogyan fér bele a marsall moráljába ez a szoba, a kocsmai italozás, vagy éppen ő maga, ragyogóan szőkén és tékozlóan erővel telt állatiassággal, amivel együtt is elmondható, hogy nem az a fajta társaság, amit kifejezetten ajánlanak a hasonló cipőben járó hölgyeknek, mint amilyen Annie is.
Ő viszont szemlátomást kívül helyezi magát ezen a moralitáson, hát hagyják maguk mögött az összes többit is. Nem is tudná Aikko elrejteni a mosolyát, de nem is akarja, átható pillantással figyeli a másikat, türelmesen várva azt, mire akad kilyukadni, persze a szája újra és újra nyílik, hogy közbevágjon, aztán végül nem teszi, de lehet, hogy csak meg akarta mutatni helyes, apró fogainak a fehérjét.
- Egészen meghat az aggodalmad a jövendőbeli anyagi helyzetünk iránt, de az elmélet annyi, de annyi helyen vérzik, hogy azt felsorolni is fájdalmas lenne, de én értékelem azt, hogy a szíveden viseled a háborgatástól mentes létünket a jövőben, de tényleg - annyira mulattatónak találja a dolgot, hogy a mosolya vigyorrá szélesedik, elneveti magát, de ebben a kis kacajban nincs semmi tiltakozó, semmi ellenkező, a másik megoldás, amit Annie kínál számára közel sem olyan kellemetlen, mint amilyennek a szavaiból tűnik.
- Tényleg? Első a spiclik között, tényleg, szinte már jó a csengése - a szemébe nézve hunyorít, a közelsége forró, majdnem tüzes, ő nem takargatja a benne izzó lángokat, nem is tudná, olyan forrón ég.[b]- A hatalmam és tekintélyem nem általános érvényű, de a megkérdőjelezésemnek tényleg van néhány nagyon erőteljes gátja - Richardra gondol, a drága jó medvére, akinek ha ezt az esetet a nővel elmeséli egészen biztosan fennakadnak a szemei, na nem a rossz értelemben, sokkal inkább örömmel, kedvtelve képzelve el, hogyan járatta a tenyerét a feszes csípőn és formás combokon, mert az ilyen részleteket sose tagadná meg a mackótól.
- Én már nem is emlékszem a Vega ügyre - hajtja bele a fejét egy kecses biccentéssel a hajába futott ujjak közé, kedvtelve élvezve a közelségét, a száját résnyire nyitva, a felső ajkát enyhén megemelve állati kis horkantással szívja mélyen magába Annie szagát, kiízlelve belőle a hangulatát, érzékeinek ajzottságát, a szívverésének zamatát, a hajlataiban villámló kíváncsi várakozást.- Még nem találkoztam hozzád hasonló marsallal, ennek ellenére ezt alaposan át kell gondolnom - elfordítja az arcát kicsit, hogy belesóhajthasson a tenyerébe, a hüvelykujja alá érjen forró szájával, a nyelve apró simításával ő nem engedi elhúzni a kezet, morogva kap utána, ha a nő mégis megkísérli, az ajkai között a fogaival kapva el, játékosan, könnyedén, de tüneményes gyorsasággal.- Addig el kell ütni valamivel az időt, amíg alaposan átgondolom. Szerinted mihez kezdhetnénk? - olyan alamuszi álságossággal kérdezi, hogy nevetnie kell saját magát, de inkább a bőrdzsekiért nyúl, hogy lesegítse a nőstényről.
Vissza az elejére Go down

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
Viva la Vega - Aikko & Annie Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Kedd Ápr. 11, 2023 5:44 pm
A végtelenbe és tovább! Vagy hogy is szól ez a mondás? Na persze, nem akarom itt elpoénkodni, főként mivel még mindig egy királynővel állok szemben és pontosan értem - sejtem -, mire gondolhat miközben kiejti eme szép szavakat formás kis ajkai között. Rég kiléptünk már az erkölcsösség fala közül és elérkeztünk valami teljesen máshoz, amit őszintén szólva nem is bánok. Ha tudná, mennyire nem érdekel, mit gondolnak mások! Tán meg is lepődne. Vannak szabályok és vannak határok és mindegyik kellő rugalmassággal bír ahhoz, hogy feszegessük őket, ha a szükség úgy kívánja. Az a titok, hogy tudni kell, meddig lehet húzni őket. Van mozgásterünk, még ha sokszor nem is tűnik úgy. Az pedig hogy kettesben maradtam vele egy koszos motelban… Sosem volt valódi otthonom, hozzászoktam már, hogy úgy dobálnak össze-vissza ahogy nem szégyellnek, így megtanultam alkalmazkodni. Inkább érzem otthonosan magam egy poros koszfészekben, mint egy luxus kastélyban. Leszámítva a fertőzéseket és a különféle idegen testnedveket. A foltos lepedőktől például eléggé írtózom. Na de egyelőre még nem tartunk ott.
-Ugye? - első ezen a néven. - Szőhetnél mondákat is magad köré. Például: azt beszélik, egy hatalmas vérmedve hátán lovagol és nem lehet megölni. - vigyorogva kacsintok rá. Egy része még igaz is lehetne, szóval a célközönség negyvenöt százaléka hihetőnek is találná, szerény véleményem szerint. Igaz, nem tartom valami sokra őket. Mentségemre szóljon, az emberek nagy részét sem. A spicliség viszont szép hivatás. És hasznos. Nekem. Alsó ajkaimba harapva mérem végig a szőkeség arcának vonásait, ahogy az Vega-t említi, majd simítok rá ismételten. Puha bőre forró lenyomatot hagy ujjam hegyén. Szívesen ízlelném újra buja ajkait.
- Ugyan, Édes! Nincs ebben a szobában olyan lélegző lény, aki emlékezne arra a fajankóra! - szükségtelenek a hangos szavak, elvégre nincs más csak ő és én, egyedül ebben a fülledt motelszobában. Máskor valami ótvar szervkereskedő jutna eszembe a helyről, de itt, Aikko-val úgy érzem, rejtőzik valami izgató és egyben izgalmas az olcsó függönyök és a ritkán takarított tapéta mögött. Nem állt szándékomban tovább görgetni az eseményeket a szükségesnél, elvégre a tisztán láttam a célt magam előtt. Láttam. Így, múlt időben. Elhúznám kezemet arcáról, de ő utána kap érzékien ráharapva ujjamra. Messze van ez a fájdalomtól, ha csak nem nevezhetjük kínzásnak. Mert hogy az. Érzem, ahogy a vér forrón száguld végig ereimben hatalmas dobbanásra késztetve szívemet, hogy az tovább lökhesse alhasam irányába. Gyomromban és mellkasomban egy ismerős érzés lebegteti szárnyait és már rohadtul nem érdekel, ő is érzi -e a pillangókat. Mert tudom, hogy igen. Nyögve fújom ki a levegőt, mialatt eltűntetem a köztünk lévő fél lépésnyi távolságot is. Hüvelyujjam durván siklik végig nedves ajkán, mélyebbre kívánkozva szájában és ha továbbra sem hátrál meg, finoman oldalra fordítva fejét nyalom végig nyakának ívét, hogy ajkaim kellő közelségre kerülhessenek füleihez.
- Vannak ötleteim! És mint már említettem… - szabad kezemmel végig simítok gerince mentén egészen kerek fenekéhez, hogy húsába markolhassak, csípőjét enyémhez nyomva. A ruha anyagán keresztül is érzem feszes bőrét. Mély levegőt véve igyekszem urrá lenni vágyamon, de azt hiszem már eljutottam arra a pontra, ahonnan nincs visszaút. Ha ő meg nem gondolja magát. Bőrkabátom észrevétlenül csúszik le vállaimon és zuhan a földre. - … szívesen adok időt gondolkodni! Vagy nevezd ahogy akarod! - ha eddig a szőke nem tette, úgy ajkaira tapasztom sajátomat, mert ki van zárva, hogy ne érezhessem forró és nedves egyvelegét!
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szer. Ápr. 12, 2023 3:44 pm
- Megszőttem én már azokat… - és lehet, hogy ezen a ponton vad hencegésbe kezdene, csak amolyan előjáték végett könnyedén és vidáman, de meglepetten kinyílnak szőkével pillázott kék szemei, amikor a vérmedve szóba kerül és azonosíthatatlan hangon megköszörüli a torkát.- Miért pont vérmedve? - de a szemei egy patkány örök és nyughatatlan gyanakvásával szűkülnek össze, mert honnan tudja, honnan tudhatja, hogy milyen délceg medvéje is van neki?
Van valami izgalmas ebben a kiszolgáltatottságban, kicsit lenézte a marsallt, amiért olyan keveset tud a fajuk működéséről, de lám, aztán még kiderülhet, hogy róla személyesen többet is tud, mint kellemes volna. Ha félős lenne most meghátrálna, de mert az, aki, inkább közelebb lép, szimatoló orra hegye mellől figyeli a nőt és elmosolyodik, felpezsdül a vére a folytatásra, helyeslő szusszanása pontot tesz az édes feledés teljességéről.
Fogai között a törékeny halandó hússal bátornak találja a rendőrbírót amiért nem kap rögtön fegyverért, amikor egy alakváltó fogai megilletik a bőrét, a nyalintása már kedveskedő, a fájdalom pedig múlandó. A szőrmegallér örök lenne, amivel megajándékozhatná egy rosszabb harapás esetén, de eszébe sincs patkánytestet ölteni, amikor az emberi gyúl ki a lelkesédtől és bizsereg meg a másik közelségétől. Mélyre szívja érzékeny orrával az illatát, a tetszés aromái egészen az agyába lövik a vágyakozást, és neki máris van ötlete arra, hogy először mit árulna el Annie-nak, annak kérdeznie sem kellene, önként dalolva vallana valami szépet minden leskelődő örömére.
- Mhmhm - elégedetten szusszan, ahogy a nő zárja a távolságot és rajta van, a szája kipirosodik az érintése alatt, a nyelvével követi a hüvelykujját és nem mozdul egy hüvelyknyit sem, akarja érezni a testéhez közeli test hőjét, a fogását a fején, elhajló nyakán gyarló fogainak édes kísértését, izmos nyelvének simítását.- Meg ne tartsd őket! - markol hirtelen a derekára, a gerince a keze alatt homorú ívvé hajlik és a mellkasa az övéhez préselődik. A feneke izmos, ahogy látszott is a nadrág alatt előtte riszálva, de megtapintva is éppen olyan csalogatóan kemény, mint az egész teste. Ruganyos életöröm tele sóhajjal és lágy nyögéssel, határozott fogású és gyengéd simítású ujjakkal, amik bebarangolják a Halloweeni póló alá furakodva a bőrét Valentin napot kiáltva az őszi ünnep helyett.
Magához fogva hátralép, el a kabát lehullott fészkétől és már a fogára koccant fogai közé mormogja a válasz- gondolkodjunk együtt - de szavakat nem kell, hogy ejtsenek, mert a szájában fullasztja a lélegzetet, vagy Annie az övébe, nehéz volna eldönteni. Összekeveredik a nyelvük hossza és az ajkai közé kéredzkedik erőszakosan, gyorsan, szinte nem is játszadozik vele, csak falja, harapja, utolsó stádiumú éhenhalás előtti éhséggel, hogy beszívja jóillatú, finom lényének teljes esszenciáját.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
hell around us


blackout frpg

Vissza az elejére Go down
 

Viva la Vega - Aikko & Annie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Játéktér :: Belváros :: Utcák-