Marsall extrákkal

Annie Larson
Annie Larson
hell around us
Hozzászólások száma :
38
Korom :
37
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Marsall extrákkal Sasha-cooper-the-last-ship
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Bridget Regan
♱ ♱ ♱ :
Marsall extrákkal Tumblr_pf9o34GZ191tdc5c4o1_500


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Halandó
Pént. Nov. 18, 2022 1:34 pm
John

titulus


play by »
pl. Viggo Mortensen (egy vadállat legyen)

kapcsolat jellege »
daddy issue (?), barát

életkor »
48-60

csoport »
marsall / alakváltó / vámpír (ld. lent)

rang »

státusz »
szabad
Információk róla »
Dear John,


már ha egyáltalán ez a valódi neved…

Arrogáns vagy, indulatos és kegyetlen, ugyanakkor intelligens és éleslátó. A kapcsolatunk közel sem szokványos. Gyerekként ismertelek meg, fiatal férfi létedre, akkor is komolyabb voltál a veled egykorúaknál, gyakran lógtál együtt a szüleimmel, akiket aztán valamilyen oknál fogva lemészároltak. Te voltál az, aki kihozott a házból és új otthont talált az akkor még ártatlan hat éves gyermeknek. Onnantól kezdve egyszerre voltál a barátom, az apa pótlékom és az a személy, akit gyűlölhettem, amiért túl keményen fogott.

Johnról:
“...ugyanúgy gyűlölöm őket [a vámpírokat], ahogy ő is. Ahogy őt is. Mindenért, amit tett, vagy nem tett. Velem. Értem. Azt, hogy sosem voltam gyerek igazán, míg a többiek a játszótéren hintáztak, nekem huszadjára is fel kellett másznom a kötél tetejére. Télen, a velem egykorúak hóembert építettek, szén gombokkal és répa orral. Én egy teremben kuksoltam, ahol nálam nagyobbak vertek laposra. Tudom, aznap megmentette az életem. Bár ne tette volna! Visszagondolva, valahol a fiú és a férfi közötti átmenetben lehetett, szinte gyerek volt még ő is, mégis volt benne annyi felelősségtudat, megmentsen. Értékeltem a gesztust, még ha ennek ellenkezőjét is mutattam. Sosem mondta el, pontosan mi történt a szüleim halálakor, csak sejtette az eseményeket, említésre sem méltó emlékekbe kapaszkodtatva engem. Persze, hogy gyűlöltem! És mégis valamiféle képlékeny szimbiózisban élünk. Nem az apám. Nem a barátom. Még csak rokonok sem vagyunk, mégis fontos számomra, mert ő az egyedüli, aki még képes emlékeztetni, aki a forrófejűsége ellenére képes a földön tartani.”


// Rögtön két ötletem is van hozzá: Hozhatod veterán marsallként vagy valamilyen lényként is (maximum néhány éve lehet az, akár beépülve a marsallok közé). Utóbbi esetében benne vagyok abban is (meg úgy egyébként is), hogy minden amit róla tudok, hazugság. Akár ő is lehetett a szüleim gyilkosa (ez érdekesebbé tenné a dolgokat, révén igen közel került a karakterem szívéhez). A fent leírtak tükrében, nem ragaszkodom a John névhez sem. Szívesen kijátszok múltban történt eseményeket is. Írj rám és ötletelünk! :3
Pb.-t tekintve nincs túl nagy megkötésem, nagyságrendileg illeszkedjen a karakter korához és személyiségéhez, szóval ne egy fiatal szépfiú legyen. //





Vissza az elejére Go down
 

Marsall extrákkal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Karakter részleg :: Keresett karakterek :: Tagok keresik-