Skye & Aikko

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Pént. Jún. 02, 2023 1:56 pm
Skye Hill



Normális esetben a terpentin szaga nem vonzza oda az állatokat, de Aikko mégis felkapta a fejét a sajátos szagra, ami a mellette elhaladó piheszőke hajú lányból áradt. Valami megdobbant benne, és ilyesmi elég ritkán történik ahhoz, hogy jelentőséget tulajdonítson neki.
Valahol az alfanőstény képességeihez lehet köze, a falkavezér energiájához, a közösség erejéhez, aminek ő nem csak a része, de alapköve, elosztója és erősítő antennája. De mégis mi köze volna a patkányhordának a meleg ellenére is finom kesztyűt viselő lányhoz, aki a hóna alá szorított festővászonnal sietett el mellette és már az utca túloldalán jár, amíg ő bámészkodik.
- Ilyenkor nincs itt egyik srác sem, amikor kéne - mormogja és megnyalja a kezében tartott háromgombócos szépséget, aztán szinte futva ered a lány nyomában, de ez a délelőtti forgatagban nem tűnik még üldözésnek. Amúgy is, ki üldözne valakit fagylalttal a kezében? Vannak dolgok, amik nem törvénytelenek, de mindenki nagyon furcsán nézi, amikor mégis megtörténnek.
Persze a szűkösebb utcákban már egyértelműbb lehet, hogy megy utána, immár két gombócot szopogatva, ha ugyan a szöszit egyáltalán érdekli, hogy egy másik, gótosan öltözött szőke megy utána. Követi hűségesen, még csak meg sem próbál igazán elrejtőzni előle, nem olyannak tűnik, akinek a figyelme veszélyes lehetne egy edzett vérpatkányra, mégis… nem siet megszólítani őt, inkább alaposan szemügyre veszi minden szögből és távolságból, mielőtt az úticéljához érne.
Ha ez egy lakás vagy műterem oda is bemegy utána, még ha nem is feltétlenül a nyitott ajtón keresztül, de módot talál rá, hogy figyelmének új tárgyát ne veszítse sokáig szem elől erre akár az utolsó fagyigombócára is megesküdne.


Vissza az elejére Go down

Skye Hill
Skye Hill
hell around us
Hozzászólások száma :
7
Korom :
22
Fajom :
okkult
♱ ♱ ♱ :
Skye & Aikko 2616905d84cdcb7be3dfbe2aa5c9e533
Csatlakoztam :
2023. May. 15.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Chloe Grace Mortez
♱ ♱ ♱ :
Skye & Aikko 5ee7e8b43a907119f2b3ebd6a2d75733


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Okkult
Vas. Jún. 11, 2023 10:46 am
Sietve vágok át a tömegen, legalább egy kicsit segítségemre van a vászon is, amit a karomban szorongatok. Egy ekkore cuccal az embert azért nagyjából ki is kerülik, meg nem zavarja meg senki hülyeségekkel. Igyekszem is hozzá eléggé hivatalos, elfoglalt művész arcot vágni, jelentsen is ez bármit. A furcsaságokat kerülni szokták az emberek. Magamból kiindulva legalább is ezt gondolom.
Kifogytam az anyagból, és már jó ideje halogattam, hogy vegyek egy új vásznat. Iagzából a festést is, de már eléggé megszorultam, muszáj volt valamit megint a vászonra vinnem. Szerettem a frontokat és a fejfájást jó kifogásnak használni, de csak... nem is tudom. Nem láttam semmi érdekeset, amit lefesthetnék. Egy fehér vászonra fekete pöttyöt tenni meg nem akartam. Enynire nem voltam modern, pedig biztosan még akadt is volna rá vevő. Szerettem a szépet megfesteni, leginkább a tájakat, vagy éppen barátságos embereket. Bár abból talán egyre kevesebb van, de a remény hal meg utoljára, ugye.
Átpréselem magam a nagyobb tömegeken, a jó időben mindenki idekinn téblábol, én pedig kajtatok előre. Persze furcsa érzésem lesz, mintha valaki követne, de... Ez egy bazinagy város, itt mindenki követ mindenkit. Talán csak azért érzem így mert túl introvertált vagyok és kimerítettem az emberekkel való érintkezést ezalatt a két óra alatt, míg megjártam az utam a vászonig. A művészboltban pedig imádtam nézelődni.
Levágtam a sarkon a kanyart, hogy megcélozzam a művésztermet, eldugott kissé lepukkant épületben volt, mégis szerettem. A közelben volt a laksáom is, majdnem a szomszédban. Mégis szerettem, hogy elkülönbítve van. A nyár ellenére nem volt a kesztyűben melege a kezemnek, szinte inkább olyan volt mintha fojton fázna. Jó kifogás volt, hogy rossz a keringésem, igen... Általában szerettem kifigásokat keresni. Egyszerűbb volt, mint szembenézni a dolgokkal.
Mégis furcsa volt, hogy az a bizonyos "követnek" érzés nem tompult bennem, de inkább nem fordultam hátra. Biztos csak beképzelem, és nincs ott senki. Vagy ha igen, akkor jobb úgy meghalni, hogy nem látom ki szúr le. Röhejes vagyok.
Nehezen belököm az ajtót, a vászonnal egyensújozva a kezemben, de már becsukni nem tudom, így nyitvamarad, így ha jönnek is utánam, hát beléphetnek velem a kis művésztermembe, ahol mindenféle vásznak és kellékek vannak, és tetőablak adja a fényt.
Leteszem a vászont és megfordulok, ekkor pillantom meg a gótikus szőkeséget, a fagyoval a kezében...
- Jaj! Izé! - kapok a szívemhez, mert tökre megijedek. -Ugye nem vagy jehova?- klrdeztem, az utóbbi időben szinte üldöztek, és nem... nem voltam előítéletes, csak ők már tényleg kissé parák voltak.
Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Csüt. Jún. 15, 2023 5:00 pm
Skye Hill


Egy szép, világos műteremnek óriási ablakokra van szüksége, ez pedig olyan védtelen pont, hogy Aikkonak még csak a fagyit sem kell félretennie ahhoz, hogy bejuttassa magát. A legtöbb művész amúgy sem gyanakvó természetű, mert miért bántanák őket?
Hát amilyen vegyszerszag itt van, amiatt bőven lehetne. Felhúzza az orrát és legszívesebben a hideg édesség maradékába dugná, hogy megszabaduljon a nyálkahártyáját csaknem megbénító festékszagtól, de a dolgok nem egészen így működnek. A lány mögött elsétálva úgy érzi csak neki van elfogadható szaga itt, de még az is... valahogy megterhelt. Amúgy meg nem szokása betörni idegen helyekre, de tényleg, nem. Már. Mit szólna ehhez az a macskarendőr?
Hát nem szépeket.
- Izé! - megemeli a szemöldökét, a vigyorát elrejti az utolsó gombóc mögé, bele is nyal, hogy jó alibi legyen, mert kevés mulatságosabb látvány van egy éppen halálra rémülő lánynál, ezt tudják jól a sorozatgyilkosok, erőszaktevők és hát... ő maga, bár Aikko nem tartozik egyik kategóriába sem, és ez is marad a hivatalos álláspont.
- Nem... én inkább olyan Ranagol-papnő típus vagyok, véres áldozatokkal, meg minden... csak viccelek, nem hoztam se Bibliát, se áldozókést. Aikko vagyok - félredönti a fejét, hosszú, hegyes nyelvével a fagylalt utolsó olvadt kortyát is kikanalazza a tölcsérből, aztán beleharap az ostyába.
- Te ilyen festős lány vagy, vagy az aktmodell, akit valami vén perverz fog itt vászonra vinni szó szerint és átvitt értelemben is? - elmozdul kicsit, az ostya ropog a foga alatt, kíváncsian körbejárja és megvizsgálja a lány termetét, ő bizony dugná, ha férfi volna.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
hell around us


blackout frpg

Vissza az elejére Go down
 

Skye & Aikko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Játéktér :: Belváros :: Utcák-