Dead man walking

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Szomb. Május 06, 2023 9:48 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Még mindig van pár zúzódásom a pár nappal ezelőtti afférról, de mit számít némi sajgás, ha egyszer életben vagyok, nem? Ennyit magasságosan is túl lehet élni. Odabent pedig nem kérdeznek semmit. Az én szakmámban nincs értelme ilyen fölösleges köröknek, mint "mi történt veled", "jól vagy-e" és társai. Ha valaki a saját lábain megy be, nem hagy vértócsákat a flancos padlón, akkor minden rendben és feltehetően nem fog róla társalogni. Nem tettem én sem.
Azt viszont ahogy sejtettem, nem boldogultam az archívummal, tehát mehettem a helyi temetkezési vállalkozások kábé ősatyjához Michael Columhoz, aki csak jótékony mosollyal emelgette a szemöldökét a kérdéseim hallatán. Aztán átirányított a városi levéltárba, mondván ha volt is azon a területen valamikor temető, az már levéltári anyag, hogy vajon kiket hantoltak el ott. Síremlékek mindenesetre már nem igazán vannak. A tarkóm persze viszket ettől, mert a jelöletlen sírok gazdái sosem jelentenek jót. Talán igaza lesz annak a mágusnak, hogy családi nem kívánatos személyek nyughelye, vagy a fasz se tudja. Szóval a tegnapom ráment a levéltárra és van pár bizonytalannak ható nevem, de a legtöbb halottkeltő csak névvel együtt idézi a halottakat és nem olcsón egyébként. Mivel viszont ez nem minősül aktív nyomozásnak - ki is hinné el azt a rituálés agymenést, amit elő tudnék adni - így NEKEM kell kifizetnem azt a seggfej Andrewst, hogy túrja át nekem azt a temetőt a képességeivel.
Viszont ha már fizetek, akkor úgy dukál, hogy az a lepcses szájú mágus is kitolja a seggét az erdőbe, vagy legalább meghallgasson és átbeszéljük én mire jutottam és ezek a nevek mondanak-e neki valamit egyáltalán. Megjegyezném, hogy ez a SZABADNAPOM, tehát nem ezt akarom éppen csinálni, de mániákus természet volnék a fáma szerint...így nincs más választásom. Ráadásul csak két italra ültem be a kedvenc külvárosi báromba is, úgyhogy szava sem lehet. Azt a címet már két napja megkerestem gps segedelmével.
Úgyhogy nagyjából éjjel 1 tájékon fekszem rá a csengőre, a halottkeltőknek nem akaródzik valahogy nappal semmit csinálni, a mágusok meg csak nem repkednek seprűkön éjszakánként...bár amilyen merev és lenéző volt a faszi a múltkor..még azt is el tudnám képzelni róla. Az utcája maga a konstans hányinger, mintha folyamatosan apró kis tollacskák ingerelnék a bőrt a hátamon, az épülethez közeledve pedig ez belevág némi erőszakos lökdösődésbe a gyomromnál. Többet kellett volna innom? Lehet. De már nyomom a csengőt, tehát mindegy. Nem fogok elszaladni a kis trükkjei miatt. Különben is, ha én szarul vagyok, ő ne akarjon aludni.
- Sokáig tartott... - lihegem két sóhajtás közepette - Mi a fészkes fenét művelt a környékkel? - megdörzsölöm a karomon a pulóvert, bizisten mintha alámászott volna valami hangyasereg olyan érzés. - Beenged? - persze nyilván zárva van, már az is meglepő, hogy még látni véltem fényt. Az is lehet, hogy itt lakik..vagy ő is mániákus természet, mint én. - Vagy beszéljük meg idekint? - mert őszintén...lehet, hogy a hétfejű szörnyet rejtegeti az üzletben, netán gyerekeket süt meg, mint a mesebeli boszorkányok szoktak. Sose lehet tudni.
Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Szer. Május 10, 2023 11:23 am
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
This is the end of your days
It's time we end the charades

Nem áll tőle távol az éjszakázás, de az sem mondható, hogy mindig dolgozna éjjel. Ma sem. De az izmai, idegei és nyugtalan elméje valamiért az éjszakát jobban kedveli a nappalnál, ezért hiábavalóan próbálná rábeszélni az alvásra önmagának képletét, inkább az olvasást választja kis éji programnak, hogy aztán reggel majd a megbánás mellé kis kárpótlásnyi elégedettséget is felmutathasson, mert legalább hasznosan tölötte az időt.
Mondjuk ez ilyen boomer dolog, de amíg nincsenek rendes boszorkánymesterségbeli tartalmak a TikTokon, addig maradnak a könyvek.
Azok felett legalább el lehet merengeni és nem kapcsol rá a képenyő energiatakarékos módja, nem sértődnek meg, ha nem törődik a betűk értelmes halmazával, hanem hagyja, hogy a gondolatai napokkal korábbra kalandozzanak el a rítushelyszínre, ahol megismerte a fiút.
Már mindent kiderített róla, ami csak emberileg lehetséges ilyen kevés információból ebben a városban, hogy tűkön ülve várhassa az eljövetelét, ha ugyan eljön. Biztosan eljön, emlékszik a zseblámpafényben felvillanó tekintetének makacsságára, kizártnak tartja, hogy kihagyja a lehetőleg, mert olyan, mint egy pitbull, elkapta, szorítja, amíg mindent ki nem szed belőle. Ugyanakkor van egy, az akaratnál is nagyobb erő, mégpedig a gyávaság. Rejtőzik a saját ereje elől Felix, úgyhogy nem kizárt, hogy legyűri a rejtőzés vágya a megismerését, mert annyit biztosan tud, hogy minél tovább időzik egy Nazar-féle (hallatlan, mintha lenne hozzá hasonló) közelében, annál több rétegben hámlik le róla a védelem, annál kevesebb választja el saját sötét energiájának megértésétől, megszeretésétől és végül használatától, ami az egész életét meg fogja változtatni a szakmától a barátokon át a lehetséges elhalálozás módjáig.
Lehet, hogy ott meg kellett volna fogni a rögtönzött oltárnál, és akkor...
Színes-szagos féléber álmodozásából a csengő hangja löki ki. Kellemes dallam, de ezen az éjszaki órán egyszerűen csak fájdalmas hallani, nehezen pislogva űzi ki az álmot a szeméből. Sóhajtva fejti le magáról a fotelt, amivel egybeépült az elmúlt órák alatt, házikabátba bújik, mint egy évszázaddal korábbról ittfelejtett úr, és úgy nyitja ki az ajtót hunyorogva, némi döbbent elégedettség macskamosolyával a száján.
- Éjjel egykor csoda, hogy egyáltalán megtörtént, nem? - álmos szellemeskedéssel próbál úrrá lenni a vonásaira kiült álmosságon, de az önelégültségét nem igyekszik elrejteni, miközben végigméri a fiatal férfit a félárnyékban.- Otthonossá tettem. Ne aggódjon, Mr. Marsallboszorkány úr, a környezetemben élő civilek semmit sem éreznek belőle - de végighordozza pillantását az alvó kertvárosi környéken, mert biztos benne, hogy a kíváncsibb szomszédok némelyike már ott leselkedik a függönyök mögött.
- Beengedlek, ha érdemes - szürke szemében irizál az utcalámpa fénye, az ő ajtaját nem világítja ki külön, rendkívül diszkrét a késő éjjel érkezők személyazonosságával kapcsolatban, de így sajnos nem látja Felix arcát sem igazán.- Miért jöttél? - egy elég érdekes témafelvetés elegendő ahhoz, hogy félreálljon az ajtóból és a szalonba invitálja a férfit. A közepes helyiséget most világos vajszínű függönyök osztják fel, csak a kristálygömbös asztal látszik, a falak és polcok rejtve maradnak, de valami megmagyarázhatatlan intenzitású figyelem tölti be a helyiséget akkor is, amikor a szürke szemek éppen nem Felixet vizslatják, legalább három másodpercig, amíg becsukja az ajtót és kirekeszti a kinti bűbájokat. A benti rúnák sokkal finomabb izzással veszik körül a fiút, védelmező aurájuk alá vonják és a része lesz a ház egészének.
- Ülj le - kínálja a vendéghellyel, ami körül a szőnyeg mintázata koncentrálódik úgy, hogy a széken ülő legyen a középpontban.
Vissza az elejére Go down

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Hétf. Május 15, 2023 10:42 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Most nem vagyok olyan szarul, mint a múltkor. Nem akarok minden légvételnél rókázni, de mintha bogarak másznának rajtam, be a ruhám alá, hogy falatonként hordják el a darabjaimat. Megmagyarázhatatlanul szar érzés és nem tudom mi az istent tudnék csinálni, hogy ne érezzem. Jobb lett volna, ha ÉN mondom meg hol találkozzunk és mikor. Akkor mellőzhetnénk azt, hogy úgy nyomjam a kilincsét, mint valami kétségbeesett leprás, aki reméli, nem esik le a karja a mozdulatban.
Megvárat! Nem hiszem el, hogy nincs itthon. Talán reggel 6-kor kellene jönnöm, napfelkelte után? Lehet valami titkos kis..mágusszertartáson vesz részt, vagy ja szexklubban van, bevásárol valami non-stopban, végtére is ez a fickó is egy ember, tehát nem fényevő, vannak szokásai. És végre nyílik az ajtó is. Sikerül összevont szemöldökkel végigmérnem. Mi az isten van rajta? Hugh papa házikabátja? De Bingo, ezek szerint aludt. Vagy aludni készült. Netán vérfürdőre szüzek véréből két emelettel lejjebb. Bármi meglehet és én önként jövök látogatóba, mint egy naiv Piroska.
- Erősen gondolkodtam, hogy napkelte után jövök, nehogy megzavarjam...valamiben. - könnyen lehet, hogy most csak az alvásban zavartam meg, mindegy. Ő mondta, hogy jöjjek. Jöttem. Legközelebb pontosít, ha valami nem tetszik neki. - Magának otthonos... - dörzsölöm meg a karom, szükségtelen játszanom előtte, hogy minden oké. Úgyis figyel és tudja, pontosan tudja, hogy szarul érzem magam már megint. Csak most nem annyira. - Szóval senkinek sincs olyan érzése, hogy nem kell eljönnie az ajtóig valamiért? - csak nekem? Csak én akartam megtorpanni a ház előtt, megfordulni és elhúzni innen? Ezzel sürgősen kezdenem kell valamit. Mert mintha kiürítené az agyamat is ez a furcsa érzés. - Szójátékozzuk le? - sóhajtok egyet, ne csinálja már. Pontosan tudja miért vagyok itt. Megbeszéltük és meg is mondtam, hogy keresni fogom. - Vajon..azért, hogy dugjunk egy baldachinos ágy közepén pár kosfejjel körülvéve.. - nem hiszem el, hogy megtúráztat még a kérdéssel is. Komolyan. - A temető és a hulláink miatt jöttem. - vajon hangszigeteli is a környéket? Kétlem. De ha itt kint akar róla beszélgetni, csak tegye. Keresem a tekintetét, hátha felcsillan benne a döntés pillanata.
Helyette kimondja, úgyhogy belépek. Nem akaródzik ledobni a kabátomat és ilyesmik, úgyhogy beljebb sétálok. Muszáj vagyok körülnézni több okból is. A kristálygömböt látva mondjuk elfintorodok, ha még teafűből meg kávézaccból is jósolgat pénzenergiákat, inkább hazamegyek. - Kristálygömb? Komolyan? - megcsóválom a fejem, de..olyan, mintha figyelnének. Mégsem látok senkit. Úgyhogy leülök, ahogy mondja. Nehogy az jöjjön, hogy ennyire sem bízom benne. Egyébként nem, de az most mellékes. A bogarak eltűnnek viszont, erre kénytelen vagyok rájönni. Helyette valami különös melegség burkol be, mintha felvette volna a fűtést a ruhámban. Lehet ezt már csak beképzelem.
- Érdekes ez a hely. Mintha...valami élőben lennék. - mondom ki ami az eszembe jut, és le is esik, hogy már megint csak beszélek hozzá, mintha muszáj lenne. Pedig nem az. Maradjak már professzionális, könyörgöm! - Jártam a helyi temetők ősatyjánál, sikertelenül. Levéltáraztam is. - veszem elő a papírt, amire felfirkáltam a neveket. Felé nyújtom. - Nekem nem mondanak semmit, nyilván. Magának? - mert ki tudja, azt se tudom hány éves. És amit a múltkor mondott, hogy könnyen lehet, hogy az én egyik ősöm is ezt a földet tapossa...mmm, nos akármennyi lehet ő maga is. - És találtam egy halottkeltőt. Aki rá is ér ma éjjel. - elmosolyodom egy MLM anyuka házaló mosolyával - Egy óra múlva. Szóval, öltözzön, randink van a nem is temető temetőben. - mert remélem nem gondolja, hogy nélküle fogok ott ácsorogni. Ha már múltkor lebeszélt arról, hogy keresni kezdjem a kis gyilkos csapatunkat. - Mondja ez tényleg ér is valamit, vagy csak a pénztárcás dolog része? - bökök fejjel a gömb felé.
Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Vas. Május 21, 2023 10:03 am
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
This is the end of your days
It's time we end the charades

Ha ráförmedne, hogy ne bámulja már, biztosan udvariatlan vendéglátónak tűnne.
- Az csodás lett volna, a napkelte utáni legmélyebb álmomban mindig öröm egy követelőző kölyök megjelenése - szinte kiprüszköli a szavakat ahogy elképzeli, hogy a kávé előtt kellene szembesülnie ezzel a kritikus pofával… óhatatlanul is szemmel verné. - Neked is az lenne, ha nem küzdeném a saját természeted ellen - ugye milyen könnyű visszatérni a vesszőparipákhoz? Szinte nem is zökken.
- De van, éppen ez a lényeg. Távol tartja őket az esetleges sérülésektől - ideje szentté avatni, hogy mindenkinek jót tesz a varázslataival, még nem késő. Áthatóan néz a fiúra, várakozással és nem hagyja, hogy a türelmetlensége sürgetni kezdje, mert nem ő tartozik neki, hanem a srác a válaszokkal, de azért a szemei megmerednek a felvetés hallatán és jönnek kifelé, mint a csigáé.
- Tényleg? - hörren fel, a tüdejébe rekedt levegő szúrósan feszíti meg a bordázatát. - Kosfejek? - bár a tekintetében nem a visszatetszés fénylik a rendkívül giccses és hollywoodi kép hallatán, mert annak is megvan a maga szépsége, ha valakinek megvan a kellő gyakorlata és elhivatása ahhoz, hogy az ilyesmit érzékelni tudja, de már maga a felvetés a fiú részéről… odabiggyed egy vigyor az arcára annak ellenére, hogy egy cseppet sem akart barátságosnak tűnni. Mondjuk ettől a vigyortól nem is fog annak tűnni.
- Remélem sikerült kiderítened valamit, mert ez így egyelőre elég mellébeszélésnek tűnik és bár nincs baldachin az ágyamon… - befejezetlenül hagyja a mondatot, mintha elvesztette volna az érdeklődését iránta és beengedi a fiút a fénylő szalonba.
- Szerintem sem a tudásod, sem a gyakorlatod, sem a képességed nincs meg arra, hogy véleményezd a kristálygömbömet - miközben becsukja az ajtót beledöfi a rendreutasítást anélkül, hogy gondolkodna rajta, aztán lépked csak közelebb. Hallgatja, ahogy beszél, de az arcát nézi, azt az összevertet, sérültet, még az ujjai is kinyúlnak már az asztal szélére leülve, hogy megérintse és a kedve szerint forgatva Felix fejét alaposan szemügyre vegye a horzsolt, beszédes összletet. Legutóbb még nem volt lila a képe ebben biztos, alaposan megnézte a zseblámpa fényénél.
- Ahogy nézem, máshol is szeretsz élőben verekedni, ez nem lehet újdonság neked. És mi történt? Colum vert meg, vagy a levéltáros? - megfoghatatlan bosszúság feszíti meg a hangjának középmély tónusát, az elégedetlenség fellázad benne, mert a jövendőbeli tanítványt a jövendőbeli mesterének kell elverni, ha úgy adódik… Elveszi a papírt, hogy ne lógjon a levegőben a keze és Felix arca helyett most arra néz, vizsgálgatja tűnődve.
- Ez minden? -most már határozottan a marsallra dühös, újra felnéz rá, megemeli a szemöldökét és a mosolya most nem talál tükörképet nála. - Félsz kimenni egyedül, vagy miért jöttél ide mielőtt elrendezted volna az ügyet a halottkeltővel? - kelletlen fintorral összehajtja a papírost és két ujja között fogva szúrósan néz a fiúra. - Nem kell ahhoz kristálygömb, hogy megmondjam neked, hogy ilyen hozzáállással nem leszel hosszúéletű se a saját szakmádban, se a boszorkányságban - visszanyújtja a papírt. - Amíg ott vagyok, ezt a lapot édesd el, a hamujával pedig kend be a szemhéjadat és nézz bele abba a gömbbe. Mire visszaérek kiderül, hogy pénztárcás dolog-e.

Egy bő húsz perc múlva érkezik vissza, már sötét dzsekiben, nadrágban, cipőben, a kis oldaltáskájával a hátsó szobából.
Felix a függönyök mögött találhat polcokat rajtuk mindennel, amiről gyerekkorában olvasott, hogy a boszorkánymunka kellékei, de van ott gyufa és nehéz kőtálka is, amiben gyújtogatni lehet, de a zanzásított fejek a falra függesztve talán kissé meglepőbbek. Macska nincs.
Vissza az elejére Go down

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Vas. Május 21, 2023 7:38 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Kölyök? - ezen azért megütközöm, bár ismételten visszatér belém a kérdés, hogy ő vajon hány éves lehet. Egyáltalán...nyilván már a nevét tudom, csak úgy nem jöttem volna ide, hogy legalább nincs egy nevem hozzá. Nazar Black...érdekes csengésű, sose hallottam még ilyen keresztnevet igazából. - Nem mondott időpontot, hogy mikor kereshetem, Nazar. - pimaszul rávigyorgok, hisz ez hiba volt, tehát az istentelen időpontot is el kell minimum néznie nekem és csak annyit megjegyezni belőle, hogy eljöttem, ahogy megbeszéltük. A vigyorgás kelletlen sóhajba csap át, hát már megint itt tartunk? - Nekem ebben semmi otthonos nincs. - és pont a végén, nem tudom mit basztat ezzel a témával. Múltkor elég világos voltam azt hiszem, hogy engem nem érdekel a mágia és nem tudok varázsolni. Plusz egy csomó, hozzáköthető dologban nem hiszek.
A visszakérdezésénél elgondolkodom egy pillanatra, aztán vállat vonok. - Mondhattam volna kecskét is. - marad fenn egy kis köcsög mosoly és mintha az ő arcán is vélnék valami hasonlót felfedezni. Eszerint mégsem olyan sótlan tag, aki örökké egy karóval a seggében mászkál. Csak annak tűnik...főleg, ha éppen kiselőadást tart nekem magamról.
- Ha akarja, kiordibálhatom a világnak is.. - nem hiszem el, hogy itt parkoltat a küszöbön mint a koszos pudlit, aki össze akarja járni a sáros kis mancsaival a frissen tisztított szőnyeget. Végül arrébb áll és beléphetek, de esküszöm el kell gondolkodnom, hogy vajon normális vagyok-e, hogy önszántamból akarom átlépni a küszöböt...minden bizonnyal nem.
-  Szerintem meg ez egy kristálygömb, olyan, amilyennel a mexikói nyanyák is nyomják terítővel a fejükön, a kis elfüggönyzött fülkékben. - ha ő piszkál én meg beszólok, tök egyszerűen működik ez a világrend. Nem gondoltam kristálygömbös fazonnak, de lehet ebből él meg. Jövendőmondózik? Horoszkópot olvas? Sanszosan sose fogom megtudni...ennek a fickónak több titka lehet, mint a Vatikánnak.
- Egyikük sem. - vonom fel a szemöldököm és elé tolom a papírt, a hatalmas gyűjtésem eredményét, ami lássuk be, nem valami sok, de legalább eredmény. Díjazhatná, a kurva életbe is! - Néha becsúsznak ilyen esetek, hogy többen vannak a rosszfiúk. - és ugyan egyikük sem volt alakváltó, sem vámpír, sem mágus...még valahol ott a tudat, hogy nem követtünk el Slaterrel gyilkosságot és nem is mi kértük, hogy raboljanak el minket. Amúgy meg mit érdekli milyen színekben pompázik a képem? Itt vagyok, élek.
- Sajnos én nem tudok hullákat keltegetni, hogy kikérdezzem őket. - pedig...néha eléggé áldásos dolognak tartanám, plusz az nem gátolna a marsallkodásban sem. A mágia ellenben a rendőrbírói kinevezésemnek biztosan az útjába állna, úgyhogy nem akarok gondolni sem rá. - Nem félek, de maga otthonosabban mozog ebben a mocsárban, mint én. Ha a csávó valamit nem úgy csinál, vagy valami gáz van, maga előbb észre fogja venni mint én. Na meg.. - dőlök hátra - azt hittem érdekli az ügy. - aztán mindjárt lebasz valami random indokkal, vagy jön a szokásos fellengzősködés, hogy őt mégis miért érdekelné ez és társai... - Most éppen melyik hozzáállásommal van problémája? - felnevetek halkan. Szerintem Nazar Blacknek mindennel baja van, amit én csinálok. Azzal is baja van, ha levegőt veszek. - Mi van? - pislogok rá értetlenkedve. Biztos majd leállok praktikázgatni is ráadásul úgy, hogy töviről hegyire nem mondja el, hogy mégis mi szükségem van nekem erre, vagy mi fog történni. - Esetleg ha elmondaná, hogy miért van erre szükség...
Persze elmegy és egy darabig nézem a kezemben a papírt, de magyarázat nélkül ebben a házban én nem bámulok bele egyedül semmiféle gömbbe. Helyette felállok, hogy kicsit körülnézhessek. Ooké, értem mire vannak a függönyök. Bár..ha igaz a tézisem a jövendőmondásról meg a többiről, akkor nyilván, ha fogad valakit, ezek a függönyök el vannak húzva. Szinte várom Salemet a Sabrinából, hogy kiüget elém valamelyik sarokból és vernyákolni kezd a boszorkányság igazságairól, de nem történik meg. Helyette találok valami furcsa nyakláncnak kinéző dolgot és csak azért nem nyúlok hozzá, mert...mert ebben a házban vagyok. A kicsire aszalt, tömörített fejeket nézem. Vajon ő csinálta, vagy ez is valami kamukellék, hogy ijesztőbbnek hasson a hely?
Megborzongok és inkább visszaülök, amíg hajlandó elkészülni...újra eszembe jut a lap, de csak gyűrögetem a kezeim között. Mégis..minek kellene a hamuját a szemhéjamra kenni? Mit látnék tőle abban a gömbben? Nincs ebben ráció. Nem értem őt, tényleg nem. Mire megjelenik, visszasüllyesztem a zsebembe a papírt. És lám, teljesen normálisnak néz ki. Aki nem fogékony rá, valószínűleg nem is gyanítja... - Szóval, miért kéne hamuvá égetnem a papírt és belenéznem a maga gömbjébe? - nézek végig rajta kérdőn. De tuti megint leintéz egy lesajnáló válasszal, hát inkább felállok. Mostanra valahogy a ház "rezgései" sem akarnak annyira kikergetni. Lehet lejjebb tekerte az intenzitást?
Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Csüt. Jún. 01, 2023 4:01 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
This is the end of your days
It's time we end the charades

- Szóval te az a fajta vagy, akinek Mindent a szájába kell.rágni? - a Kérdő forma ellenére ez inkább kijelentés, ami rögtön választ is ad a visszakérdezésre. Nehéz egy ilyen srácot férfiként és nem fiúként kezelnie. És nem is akarja elfelejteni, hogy mennyire gyerek minden területen, ami számít, mert akkor összeroppantaná az elvárásaival.
Így is túl sokat remél tőle, ez minden percben újra és újra kiderül.
- Mhm, bizony, kristálygömbből nincsenek különböző márkák elit varázslóknak és kóklereknek - hümmög szórakozottan, de nem tart gömbhasználati felvilágosítást, miközben inkább a sebeket szemrevételezi, meg a cetlit, aztán megint a sebeket, összeszűkült szemmel.
- Milyen rosszfiúk? - de nem látszik túl izgatottnak a dolog miatt, igaz, sok munkája van ebben, mert az érdeklődését máris leleplezte.
- Hát ezt nyugodtan kiordibálhattad volna a világba, mert ez semmi. Ha el akarsz hívni valahova éjszakai randevúra a kosfejek után szabadon, nem kell félmunkával bosszantanod, elég ha elhívsz, mert ezek csak kifogások, azokból is a gyengébb fajták. Az ügy érdekel, nem a halottkeltegetés és információszerzés kulimunkája, arra itt vagy te. Amit én akarok az ügytől ahhoz nem kell tudnom ezeket a dolgokat, amiket ki kellett volna derítened, ez neked fontos én a tippet adtam, hogy merre indulj el a kutatásban, de…-a helyzet tisztázása után réveteg kis mosollyal megenged magának némi aljasságot- szólhattál volna már ott is, hogy ez túl nagy falat neked. Ezzel van a probléma. Beszélsz egyáltalán angolul? - ha minden kérdésére válaszolna nem jutna el a lakrészébe, hogy átöltözzön, és a fiú majd amúgy is meglátja miért van erre szükség…

… vagy úgy látszik, hogy mégsem. Abból, ahogy ott ül amikor visszatér nyilvánvaló, hogy amit kért, az nem teljesült. Egy pillanatra vad és ellenszenves düh merevíti meg az arcát, de aztán hideg mosollyal úrrá lesz ezen az indulaton. Megigazítja a vállán a táskaszíjat és egy babráló mozdulattal visszaigazítja az egyik függöny elmozdult ráncát.
- Mint szintfelmérő, megbuktál rajta. Ha tényleg érdekelne a válasz, megcsináltad volna, elég világos utasítást adtam és akkor meglátod a saját szemeddel, így a kérdezősködésed elég képmutatónak tűnik. Nem kell megtenned, ha nem akarod, csak én mondtam, hogy tedd meg, aki szerinted ért hozzá és tudja mit csinál ezért viszel magaddal a temetőbe a legprimitívebb halottkeltésre - olyan szelíden mondja, mintha nem számítana, az ajtóhoz sétál.
- Gyerünk Mr. Antimágikus Marsall, a hullái várják - legfeljebb, ha nem jut vele dűlőre, feláldozza ugyanazon a kövön, hogy legyen valami haszna, mint amin a szekta dolgozott. Ettől a gondolattól már majdnem úgy mosolyog, mintha jókedve lenne.
Vissza az elejére Go down

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Csüt. Jún. 01, 2023 9:52 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Mindig rühelltem inkább, ha valaki nem képes határozottan megmondani valamit. - üresen kongó a mosolygásom, mindjárt engem kezd hibáztatni azért, mert képtelen volt világosan fogalmazni. Ha előkapja, hogy ezt ki kellett volna következtetnem és egyéb buziságok, szarok rá, hogy mekkora ereje van, orrba baszom. Már nagyon érik. Kevesen voltak velem idáig ilyen rohadtul lenézőek...
- Mááárkák... - felnevetek, oké. Szóval Nike varázsgömb, Adidas varázsgömb meg van a kínai kókler. Eszméletlen. Ezt ráadásul nem igazán tudom elhinni. Ahogy azt sem, hogy ez a vacak bármire is jó a humbukoláson kívül. Viszont, ha ő ennyire ragaszkodik hozzá, akkor lelke rajta. Legalább már nem az utcán diskurálunk abban a gyomorforgató erőben, amit kint tárol..vagy nem is tudom mit csinál vele.
- Semmi természetfeletti. Emberek. - mert én is tudom, hogy szörnyként nem csak a szörnyek tudnak viselkedni. Mi, emberek is mocskos ganék tudunk lenni mindenféle holdas, halottas meg varázslatos hókuszpókusz nélkül is. - Aggódik? - nézem kérdőn, vagy mire a kérdés. Sokszor járok így. Elvernek, eldobnak, rúgnak, harapnak...alig van olyan hónap, hogy valamelyik részem ne lenne kék-zöld-lila vagy éppen sebes.
- Kiábrándítom, nem szoktam randizni. - dőlök hátra a széken, amiről feltételezem, hogy nem fog csápokat növeszteni és kikötözni velük, sem megenni. Azt hiszem túl élénk a fantáziám, ha erről az emberről van szó. - NEKEM?! Nekem a fasz szekta kellett volna, maga mondta, hogy keressem meg az eltemetetteket, azt hittem van vele valami cél is. Mármint igazi. - Maga mit akar az ügytől akkor, ha nem annak részleteit?! - kezdek felbaszódni, nem hiszem el. Sorozatosan ezt csinálja. Ez meg nem mágikus képesség, hanem egyszerűen ilyen. - Nem akarja bekapni a sok alázás helyett? - kérdezek vissza.
A többi kérdésem meg elporlad válasz nélkül, de legalább elvonul felöltözni. Bár felőlem jöhetne ebben a köntösben is, ahogy neki jobb. De a papírégetős szemfestékes mutatványhoz adhatott volna mondjuk némi magyarázatot. Már mondtam neki, hogy igénylek ilyesmiket. Eszerint ő meg jobban elvan a vakon tartással. Nem tudom, annak is van oka, hogy én miért élek egyedül, de nem totózok sokat azon, hogy vajon ő miért nem. Gondolom mindenki megpróbálta álmában kinyírni.
- Bassza meg! - döbbenet, hogy MÁR MEGINT az alázás. - Nem vagyok egy 8 éves kis szaros, akit kedvére alázhat, mert éppen bal lábbal kelt fel. Jogos talán, hogy egy számomra idegen terepen történő mászkáláshoz magyarázatot várok, ami magának nyilvánvalóan derogál, jóformán minden kérdésben. - felállok, komolyan a faszom se pazarolja itt az idejét erre. Ha nem fejti ki, hát nem fejti ki. Maradjon magának. - A végén elgondolkodom, hogy várhat még egy hulla. - lépek elé és igen, dühös vagyok rá...baromira dühös, mert lekezel és emiatt szarul is funkcionálok. Nem tudom eldönteni, hogy képen basszam vagy itt hagyjam vagy mit csináljak, úgyhogy pár másodperc merengés után inkább választom az ajtót, ami legalább emberi, leszámítva az ő energiáit. - Kocsival megyünk. - biztos nem fogok gyalogolni sem taxizni. - Bár...ha nem tartja magát semennyire hasznosnak, akár maradhat is itthon. Valaki meghalt, akinek nem kellett volna és a seggfejségekre nincs időm. - fordulok vissza a küszöbnél - Ha akar valamit, nyögje ki. - elindulok kifelé és legalább a dühöm eléggé felnyomja a vérnyomásom ahhoz, hogy most ne kezdjek émelyegni. Kicsörtetek a kocsihoz és jön vagy nem jön. Tudtam én, hogy a kosos ötlettel kellett volna indítani...szöh.
Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Szomb. Jún. 03, 2023 1:18 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
This is the end of your days
It's time we end the charades

Megjegyzi magának az elhangzottakat és megingatja a fejét. Aggódik, persze, hogy aggódik, a fiú per pillanat egy nagyon rosszul megtérülő befektetésnek látszik, amire ráadásul mások is ráteszik az erőszakos mancsukat a jelek szerint, de szót nem veszteget rá, mert kezdi felbosszantani a másik és abból nem születnek konstruktív szavak.
- Nem vagyok kiábrándult, nem érdekel a szexuális életed, bár az, hogy ezzel kezdted a beszélgetést kielégületlenséget sugall - de innen szép nyerni, a beszélgetés hangulatába amúgy is robbanásszerű változás áll be.
- A halott ismerete a kulcs a “fasz szektához” Sherlock Holmes nagyon távoli unokaöccse - száraz kis nevetéssel hitetlenkedik az elhangzottakon, szürke szemébe kiül a döbbenet a kérdés hallatán.- Az ügytől? Semmit. Számomra a mágusok társasága kapcsolatápolást, tudásanyagot és esetleg jó üzletet jelenthet, amit anélkül is nyélbe üthetek velük, hogy a tevékenységük részleteit firtatnám. Ez csak téged érdekelt, csodálkozok rajta, hogy ez nem volt nyilvánvaló. Csak te akarsz ártani nekik, én csak megmutattam az utat, hogy merre tapogatózz, mielőtt tátott szájjal berohanná a faszerdőbe és te kapnád be - egész gyorsan visszanyeri a nyugalmát, mert ilyen félretájolással nem lehet mit kezdeni. Csak megrökönyödik rajta, hogy Felix azt sem tudja merre érkezett arccal és miért van ott, ahol. Égető nagy szüksége lenne valakire, aki helyreteszi a fejében a zavart…

…de látva mennyire hidegen hagyta a feladat, amit hagyott neki, egyre kevésbé tűnik vonzónak az, hogy ő legyen ez. Van ilyen, amikor a nagy potenciál olyan mélyen elveszik egy akadékoskodó kölyök személyisége alatt, hogy azt egyszerűen már nem lehet kibányászni onnan.
- A tested nem, de a viselkedésed pont egy 8 éves kis szarosé. Kaptál magyarázatokat, amit te akarsz, az valami gügyögős dajkálás, amiben valaki más feloldja az eléd került nehézségeket, és neked semmit sem kell megcsinálnod önállóan. Az előbb követelőztél határozott megmondásért, megmondtam neked mit csinálj, határozottan. Megcsináltad? A faszt csináltad meg. De kifogásod az mindig lesz a magad számára, hogy miért nem, de ez nem az én határozottságomon múlik - szúrósan néz rá, de nem lép hátra, ahogy felé kilép, megemeli a szemöldökét.- És engem szánsz a másiknak? Öltél már olyan embert, aki nem támadott rád, csak kicsinyes bosszúvágyból amiért többet tud nálad? - átlát a sértettségen, mert ő is volt fiatal, de az ő mesterei az ilyenért már hathatósabb módon kiverték volna a fejéből azt a rosszul működő csavart, amivel Felix egyenrangúvá teszi magát vele ebben a beszélgetésben. A mágia nem így működik. És a világ sem.
- Nagyszerű - nyugtázza a választ- Most már felöltöztem, elmegyek és megnézem azt a halottkeltést - nem ment hozzá túl közel, de nem maradt le.- Amit akartam már kinyögtem többször is - elpöccinti a pattogást, bezárja az ajtót és aztán a kocsihoz sétál, persze ha a fiú ezek után egyszerűen elhajt rövid estéjük lesz.
Ha meg áthajt rajta akkor tanulságos, de vigyáz magára, a szomszédok így is leskelődnek, hogy már megint kivel társalok éjnek évadján.
Vissza az elejére Go down

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Pént. Jún. 09, 2023 4:11 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
"Bölcs" szavait hallva felnevetek. Kielégületlennek azért nem nevezném magam, frusztráltnak és idegesnek viszont igen. Már attól ideges vagyok, hogy be kellett jönnöm a házába. Azt sem bírom jól, hogy megint vissza kell mennem arra a kurva helyre, ráadásul valami ki tudja milyen halottat is fel kellene, hogy ébresszen a faszi, tehát minden vagyok, csak kiegyensúlyozott nem. Persze ő vélhetően erre magasról szarik.
- Már ha egyáltalán van valami kapcsolat közte és a szekta között.. - jegyzem meg mintegy mellékesen, mert mi van, ha nincs? Csak elég öregnek ítélték meg? Netán valami teljesen más ügyben kellett neki és mondjuk nem valami tetves rituális gyilkossághoz. Az mondjuk kellhetett hozzá is...jó, mondom, tényleg frusztrál az ügy, a hely, meg ez a sok mágikus szarság, amit nem is értek. Miért nem lehet odamenni és lelőni mindenkit? Sokkalta könnyebb lenne, mint körülményeskedve körbejárni mindenfélét.
- Kapcsolat? Üzlet?? - hüledezek, mert remélem rosszul hallom azt, hogy képes lenne olyanokkal meginni az esti konyakját, akik valami szerencsétlent darabokra tépettek a "tanítványaikkal". Nem értem miért nem lőttem le őt is. Vagy miért nem csukatom le...áh, tudom már! A végén megbűvölné az őröket valamivel és lazán kisétálna, mint aki sosem járt ott. - Értem, tehát én ártani akarok nekik, aztán ha meg nem sikerül, maga majd szépen kezet fog velük a hullám felett és leülnek teázni meg gyerekeket áldozni. - blamálóan mérem végig. Nem is értem, a múltkor tökre úgy tűnt, hogy...nem tetszett neki, amit az idegenek csináltak. Ezt újraolvasva az nem tetszik neki, hogy kihagyták belőle.  Sokkal jobb lenne távol tartanom magam tőle is.
- Nem, nem adott magyarázatokat! - csattanok fel megint, hihetetlen egy tag.. - Elmormolta mit csináljak, de azt nem mondta, hogy miért csináljam. Talán magának bejönnek a spártai elvek, nekem nem. Amikor képeztek marsallnak is több magyarázatot adtak arra is, hogy miért jobb a vámpírt sarlóval lefejezni, mint egyenes pengével. - de persze, a jelek szerint nekem nem elég amit mond, neki meg még túl sok is. Lehet ahhoz van szokva, hogy parancsolgasson másoknak, nem tudom. - És ebben nem volt semmi kifogás. - rávicsorgok, mert tényleg nem kifogás...de, ha anyám azt mondja ugorjak a kútba, még őt is megkérdezem, hogy mégis miért tenném meg. De anyám persze sose állna le vitatkozni, nem olyan típus. Ő ellenben eléggé és ezért mászom az arcába. - Egyre csábítóbb a gondolata, igen. - mit kerteljek? Szinte égek a vágytól. Bár először nem lelőném, inkább aprólékosan, mindenre kiterjedően elverném. Na, az segítene a frusztráltságomon. - De a verésnek is. - elnyomok egy sor ordibálást - Többet tud? Lehet, az is lehet, hogy maga elmúlt 300 éves, csak konzerválja a testét és az elméjét a mágiájával. Így biztos, hogy többet tud. De a tudást nem kéne arrogáns pajzsként használnia.
Ellépek és remélem tényleg elmúlt 300 éves, sőt lehetne több is, akkor igaz lenne a feltételezésem a szolgálókról, akik nem kérdőjelezik meg uruk és parancsolójuk szavait.
Kint sem sokkal jobb. Talán, ha elhúzunk ebből az utcából és nem próbálkozik semmi mágikus csáppal, mint a múltkor. Végtére is akkor "megfigyelt", többször nem kell megtennie. Bár az is meglep, hogy egyáltalán még jönni akar. Persze, az üzlete...azért rajta kell tartanom a szemem, nincs garancia, hogy egyáltalán megbízható lenne bármilyen szinten is. Sőt... - A faszt nyögte el, rébuszokban beszél és többnyire olyan dolgokról, amiknek az én fejemben nem sok értelme van. Tehát, ha megtanulja egyenesen kimondani, hogy mit akar...akkor jelezni fogok. - addig meg indítok, benyomom a rádiót is és elindulok kifelé a város szélére, fel a hegyekbe. Közben telefonon jelez a halottkeltő is, hogy elindult és ne aggódjak, tudni fogja, hová kell mennie. - A halottkeltő meg fogja érezni, hogy maga mágus, igaz? - pillantok rá éppen, aztán újból az utat nézem. Nem mintha annak lenne köze hozzá, hogy miért cipelem magammal a potyautast, őt csak a pénze érdekli tudtommal. Engem meg az, hogy kiszedje a hullát és vissza is rakja, lehetőleg balhé nélkül.
Gond nélkül jutunk ki a városba és ráfordulok a földútra, ami felfelé visz. Szerencsére emlékszem, hová kell jönni. - A halott mágusok sírból kiszedésénél van valami problémaforrás? Az erőszakos halált haltaknál tudom, hogy van. - ha most megint leáll kioktatni, képen verem oldalról. Biztos látott a hosszadalmas élete során már ilyesmit, úgyhogy nem kellene, hogy meglepje a kérdésem. - Ezt még azelőtt szeretném tudni, hogy odaérünk. - ugyanis a halotti mágiákhoz se közöm, se affinitásom nincsen. Az megint egy másfajta született képesség. És sokkal zavaróbb a mindennapokban, mint az enyém.
Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Szer. Jún. 14, 2023 4:45 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
This is the end of your days
It's time we end the charades

- Ah, szóval már ebben is kételkedünk - alig leplezetten megvető a mosolya, mert akkor minek kér... kér? Követel tanácsot a kölyök, hogyha aztán kételkedik a legalapvetőbb összefüggésekben. Csak a vak nem látja az összefüggést a rejtélyes halott friss felélesztésének nyomai és a szektatevékenység között, vagy valaki, aki nem akarja elismerni. Mint Felix.
- Boszorkánymester vagyok és ők is azok, nem élnek hazugságban, mint te. Velük több és értelmesebb közös témám van, mint veled - mutat rá könyörtelen állhatatossággal, aztán elneveti magát.- Ahogy azt a múltkor elmondtam, csak úgy látszik, sajnálod az időt arra, hogy odafülelj egy egyszeri erdei kalandodra: nekem nincs szükségem nyomozásra ahhoz, hogy kapcsolatba lépjek velük a magam módszereivel. Így a hulládra és teázásra sincs - hagyja, hogy a bosszúsága kegyetlen derűvé váljon benne és nem sajnálja a fiútól a gonoszabb meglátásait, ha már fő célkitűzésévé tette, hogy felszaggatja az idegrendszerét ezen a késői órán.
- Számtalan jó képzettségem ellenére gyógypedagógiás képzést nem kaptam, a valóságban a magyarázat az után jön, hogy végrehajtottad a feladatot, mert ha arra alkalmatlan vagy, nem vesződünk a szájbarágással, azt se leszel képes a magadévá tenni. Sokra mentél a marsall kiképzésseddel, most mégis itt nekem hisztériázol, miért nem a tanítóidnak? - villan meg a szeme ellenségesen és hidegen, elbocsátva a tanítványság gondolatát, bár az ott marad a gondolatainak peremén, kacéran illegetve magát, noha túl öreg ahhoz, hogy ne tudja, nem mindent kaphat meg, amit akar.
- Csak rajta - biztatja olyan hányavetin, mintha nem lenne biztos benne, hogy a fiú meg tudja verni. Pedig tudja, hogy fizikailag képes rá. Jó kötésű és izmos, az arcán hagyott jelek szerint napi szinten csinálja, míg ő már távol tartja magát az ilyen erőszaktól, mégis nem kétli, hogy kettőjük közül a marsallnak fájna jobban.
- Az csak a te hozzáállásodon múlik. Amíg támadod, pajzs lesz. Amikor merítesz belőle a tudás kútja lesz. De a merítéshez le kell hajolni, neked meg a mindenttudás és mindenhezjogom-van kölyökcsont úgy látszik beékelődött a derekadba - meg sem próbálja elsimítani a szavainak élét, teljesen letéve arról, hogy szimpatikusnak vagy érdekesnek tűnjön, ahogy eddig tette, most ahogy követi, pont az a kötözködős szemét, aki mindig is volt, de hát a mágia nem egy alomnyi napos nyuszi, hogy kedvessé tegye az embert. Az inkább az a valami, ami fojtóhurkot illeszt a kedves állatok nyakára.
De azért nem véleményez mindent, bár biztos feszíti a száját a sok mondanivaló, bent tartja egy mosoly mögött, aminek megvető élében ott a bizonyosság, hogy nem ő fog a kis tacskó kedvéért megtanulni bármit, mert nem a farok csóválja a kutyát.
-Az a halottkeltőd képességeitől függ, de ha nem is érzi, kikövetkeztetheti, hogy miért hívtál magaddal és mivel ez egy nem annyira nagy város, az sem lehetetlen, hogy ismerjük egymást, mert halottkeltőből és mágusól sincs sok - ő fiút nézi végig, ahogy vezet, bár most a mágiája nem vizsgálja most, csak szürke szeme, mégis van azokban a szemekben valami tűnődés, valami baljós, valami kellemetlen, mintha készülne valamire, vagy már el is kezdte, pedig a testének minden jele szerint, ahogy azt az értő marsall megállapíthatja, passzívan végig fogja ülni az utat. Még be is kötötte magát, el sem mozdult, de az erdőnél leveszi a szemét róla és már a fák közé nézelődik.
- Halott mágust sírból kiszedni életveszélyes. A mágia egy része benne marad a testben, ahogy a halottkeltők hullái is értelmüknél maradnak, tele vannak bosszúvággyal. A csontjaikba rakódott erő miatt mégis sokan megkísérlik - megdörzsöli az állát, nem úgy néz ki, mint aki félne attól, hogy baja esik, pedig Felix biztos nem védi meg.- Azonban a sír süppedt volt, a fő halottat azt gyanítom, hogy elvitték, de lehetett mellett egy férj, vagy gyermek, aki osztozott a sírján, de az erején nem, aki választ tud adni a kérdéseidre - ezekben a kérdésekben úgy néz ki, nincs semmi irritáló a számára.
- De nem leszünk egyedül, úgy vélem, észlelték, hogy a sírnál járunk, és most figyeli valaki a helyet. Láttam egy csontcsengőt az egyik fán.
Vissza az elejére Go down

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Csüt. Jún. 29, 2023 12:12 am
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Kicsit magamba nézek...tényleg, hát mit várok tőle? Azt, hogy játssza ki az övéit és juttasson el hozzájuk egy ismeretlen fiatal halála miatt? Ennyi erővel azt is kérhetném tán, hogy szúrja hasba magát. Körülbelül akkora foganatja lenne. Ezt mondjuk végiggondolhattam volna, de mivel egy végletekig önző szar vagyok, ha az ügyeimről van szó...arra gondoltam..nem, elvártam tőle, hogy segítsen. Talán, ha nem ítélném el zsigerből azt, amit űz, ami ő maga...hát igen, ha a hold meg libafos színű lenne..
- A tanítóimnak, ahogy nevezi őket, vajmi kevés közük van a mostani dolgaimhoz. Egyébként az egyikük halott, a másik meg alakváltó lett. - vicsorgok, már komolyan kezdenek leperegni a sértései. - Nézze, ha nem akar a galerijének semmit, mégis miért adott nekem tippeket? Mondhatta volna, hogy takarodjak anyámba. - bár az is igaz, hogy fegyvert dugtam a lapockái közé..no de nem végig!! Ráadásul megmondta, hogy hol találom meg, szóval ez is rossz pont az ő emberismereti könyvében, ahogy nálam meg a varázslókéban, vagy mit tudom én minek nevezi magát. Boszorkánymester. Egykutya.
- Kurvára kecsegtető a gondolata.. - minek hazudjam, hogy nem az? Minden vágyam két akkora állast adni neki, hogy csússzon egy kicsit a flancos házának flancos padlóján, de rendes gyereknek neveltek, először szoktam kérdezgetni is. Rá ellenben ráférne némi...illem.
- Kettőnk közül nem én beszélek a másikkal lenézően.. - pergamen szárazon fűzöm be a megjegyzést neki. - A tudás kútja, mi? - horkantok, mintha nem tudná pontosan, hogy az összes hókuszpókusza kínai nekem, az ereje meg felér egy többrendbeli zaklatással a zsigereimet illetően. - Legalább én elismerem, ha valamit nem tudok és ha valamiben nem vagyok jó. - mérem végig blamálóan. Mert lényegében a második pillanatban elismertem, hogy teljesen mocsaras és idegen területen mozgok, ahol nem érzem magam jól és ő valahogy mesterien inkább rátapos a fejemre, hogy fulladjak is bele. Fasz...
- Nocsak.. - nézek rá egy lapos pillantással, majd vissza az útra. Szóval rajtam kívül minden ákombákomos ismeri vagy ismerheti őt. Tán nem árt, ha körbekérdezek, hogy csak engem ingerel-e folyamatosan arra, hogy kikötözzem valahová és addig üssem, amíg a fellengzős hanghordozás ki nem szóródik az agyából. Huh...Azt viszont még túlélem, hogy néz. Azzal nincs baj, annyitól csak nem fog két fejem nőni. Legalábbis remélem...
Kiszállok és a magam részéről kikotrom a zseblámpát is, erre sincs képességem, hogy jól lássak a sötétben. Plusz múltkor is mindenféle IZÉK voltak körülöttünk és isten óvjon, hogy valamelyiken átgyalogoljak...
- Óriási.. - fájdalmasan sóhajtok és kirángatom a táskám a csomagtartóból. Amire tudtam, arra felkészültem. Amire nem...attól valószínűleg semmi nem fog megmenteni. - Remélem a neje lesz az, aki kifejezetten szeret beszélgetni ki tudja hány év hullalét után. - a fák felé intek, hogy részemről aztán indulhatunk. Elhaladunk egy nem sokkal előttünk parkoló másik kocsi mellett is. Naná...a borsos áron melózó seggfej legalább az időpontokat be tudja tartani. Igazából mi késtünk. - Szóval tudják, hogy tudjuk. Nagyszerű..a hátulról közelítés nem az én reszortom. - valójában hűvös fémkockaként ül meg a gyomromban az aggodalom. Inkább hazamennék, bedobnék pár sört és tartanék egy sorozat maratont, minthogy itt császkáljak. - Csontcsengőt? - nekem mondjuk ez sem informatív, de elérjük a szintén fák közé bámuló halottkeltőt.
- Elijah Andrews, Nazar Black. - essünk túl a formaságokon és valamiért nem akarom, hogy úgy fogjanak kezet, hogy közel legyek hozzájuk. Nem tudom miért, egyszerűen nem. - Bocs a késésért Andrews. - sose hívnám Elijahnak, a végén azt hinné, hogy jóban vagyunk. - Ha megvan minden, mutatom az utat. Bár gondolom magad is megtalálod. - a mosolyom üres és szivélyeskedő, de az én pénzemből tik-takkolunk. Úristen, de rágyújtanék...azt a rohadt! Valahogy az is jobb, ha én zárom a sort Nazar mögött és kellő távra megállok a múltkori sírtól. Persze kérdezi, hogy mennyi idős a hulla és én csak vállat tudok vonni. - Fogalmam sincs, nincsenek információk. Itt egy lista, szólongasd végig.. - végül is van rajta 3 női név, tehát...
Már csak azt remélem, van benne elég kakaó a dologhoz. A tyúkja kicsit keservesen kotkodácsolja szét az erdőnek, hogy nini, itt járunk. Gyorsan és precízen vágja el a nyakát és rajzolja fel vele a kört, amitől igyekszem két lépéssel messzebb megállni. Valahogy nem a halott érdekel, hanem amit Nazar mondott. Hogy vajon tényleg figyelnek-e minket. - Ha nincs itt a hullájuk, nem mindegy amúgy, hogy mi mit kotrunk ki innen? Még csak nem is hivatalos temető... - lépek mellé, nem akarom zavarni a "mestert".
Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Szomb. Júl. 01, 2023 9:44 am
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
This is the end of your days
It's time we end the charades

- Akkor biztos megéri az eszmerendszerüket követni a vadászkodásban, ha halott vagy alakváltó akarsz lenni - vonja le az egyenes következtetést mindenféle meglepődöttség nélkül.- Végre egy érdekes kérdés, amin érdemes elgondolkodni. Kíváncsi voltam, hogy mit kezdesz a kapott információkkal, a legtöbb máguscsikónak elég néhány lökés, hogy a saját lábukra álljanak egy rossz életdöntés után. Persze tévedtem, te az az elvesztegetett-tehetség fajta vagy - és még csak nem is sértő a hangneme, inkább ténymegállapító, sőt, egy kissé sajnálkozó, mert ez mindig veszteség.
- Ha nem teszed meg, amit akarsz, kár akarni, ez nem tesz téged jobb emberré, csak frusztrálttá - a fenyegetés így már elpuhult és unottá teszi, de aztán akkorát nevet, hogy majdnem a háza is vele együtt nevet, de talán még a világ idefelé tekintő szeglete is együtt röhög fel a képtelen kijelentés hallatán.
- Te nem beszéltél lenézően az első perctől fogva az erdőben? Ez aztán az önvaksák legmagasabb foka, gratulálok hozzá, csak így még nehezebb lesz komolyan venni téged - hiszen Felix az első perctől kezdve kifejezte mélységes megvetését a mágusmesterség iránt és a személye iránt, kezdve a fegyveres utasításoktól a követeléseinek széles skálján keresztül. De nem baj, a mágus megbocsát.
Vagy inkább nem.
- Ez sem tesz téged szentté, mert beérted azzal, hogy nem tudod és amikor változtathattál volna rajta, nem tetted, itt volt a lehetőség - int vissza a háza felé, már tényleg unottan, persze a végtelenségig meg fogja tudni magyarázni magának a vadász, hogy miért is jobb ő nála erkölcsileg, erre biztos benne, hogy teljes körű kiképzést kapott.

Ahogy megállnak ő is előveszi a jó kis zseblámpáját, nem hagyatkozik a fiúéra, kissé megemelt szemöldökkel nézi a táskát, de nem firtatja, hogy mi van benne, a saját válltáskájában az ő titkai vannak.
- Tapasztalatom szerint a nőkkel nehezebb szót érteni - a tenyerével végigsimít a talált kocsi motorháztetején, megcsóválja a fejét.- Milyen meglepő, az jobban biztosítaná a túlélésed - varjús a nevetése, de jól illik az erdő csendjébe.- Csontcsengőhöz például a legjobb alapanyag egy már halott mágus csontja. Olyan eszköz, ami távolról figyelmeztet, a házam körül is csüng néhány, csak nem tudtad mit keress, párat a szomszédok szélcsengőiben rejtettem el, hogy ha már bosszantóan zörögnek, legyen valami hasznuk is - biccent a halottkeltőnek, de a kézfogást egyikük sem kezdeményezi, úgyhogy a fiú teljes biztonságban van. Mindketten ismerik a szakmájuk etikettjét, és az érintésüket megtartják arra érdemesebbeknek és vannak elég bölcsek, hogy ne értékeljék a másik vélt vagy valós gyengeségeit egy szakmából kívülálló jelenlétében, mint Felix.
Igazán eszményi munkatársak és csendes menet, bár Nazarnak lehetne kifogása a fiú ellen a hátában megtartja ezt is magának, a múltkor pitollyal is ott volt és nem történt semmi rossz. Összefűzve az ujjait tisztességes távolságra megáll a sírtól, hogy legyen helye a férfinek dolgozni, a zseblámpák fényében ezüstösen szürke szemeivel a fák közé bámul, nem zavartatja magát a tyúk vérspirccelő halálától, pedig a torkából felszakadt vérnyomás egyenesen felé fröccsenti el a vért, ami a halottkeltőt meglepi ugyan, de a mágust nem. Bizonyára nem véletlenül vonzza az estében feketének tűnő vércseppeket.
- Hogy lenne mindegy? Ha tudják, hogy nyomoznak utánuk meg kell tenniük a megfelelő védelmi intézkedéseket. A te képességeidtől függ, hogy elmenekülnek-e vagy megölnek, legalábbis a korábbi tapasztalataim alapján a szektákkal ezt sugallják. Gondoltad, hogy csak úgy hagyják, hogy a nyomukba érj és jól elszámoltasd őket, mint a filmekben?
Vissza az elejére Go down

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Csüt. Júl. 13, 2023 6:41 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Tökre szeretném betörni az arcát, olyan jól esne. Ez a fickó meg a fölényeskedő dumái az agyamra mennek, nem kicsit. Ellenben nagyon. De türelem Felix, türelem, most a segítségére van szükséged. Ezt mantrázom magamnak míg méregetem az arcát, a furcsán csillogó szemét. Nem tudom mire mondja, hogy elvesztegetett tehetség, lévén én nem akarom használni a mágiát. Talán fogékony vagyok rá, lényegtelen. Elsősorban marsall vagyok és nekem talán ez az egyik legfontosabb az életemben. Nyilvánvalóan a szüleim után. Ez határoz meg.
- Csak én nem vagyok..hogy is nevezte? Máguscsikó. Marsall vagyok, hamarosan rendőrbíró is, tehát lesz szíves erre a momentumra koncentrálni, Nazar. - hagyom rá a többit. Azt se tudom min akar éppen balhézni..de mindig ezt csinálja. Sorozatosan lenéz, belém is köt, provokál aztán meg kioktat mint egy óvodást. Remélem, hogy abban az isten baszta temetőben legalább hajlandó lesz értelmes dolgokat mondani.
- Ha maga talált volna engem olyan körülmények között, először gondolt volna gyilkosnak. Mellesleg basztatott a mágiájával, úgyhogy örüljön, hogy nem csuktam le. - hát látta, hogy szarul vagyok, mit várt, a keblemre ölelem majd, hogy ismerkedjünk meg egymással és ugyan meséljen már róla, hogy mit csinál? Ne legyen már hülye, komolyan.
- Nem is kívánok szent lenni. - vállat vonok egyszerűen, ha azt hiszi ez erről szól, akkor ismételten tévedésben van, szóval ideje végre haladnunk és csak remélem, hogy viselkedni fog, nem mond semmi furcsaságot.
Már az is felüdülés, hogy útközben nem kapok újabb adag leckét arról, hogy mekkora hiányosságaim vannak, mennyire vagyok ostoba vagy idióta. Már nem is tudom hány sértést hallottam tőle rövid ismeretségünk alatt.
Most sem jobb a lelkem, valahogy egyszerűen viszketek ettől az erdőtől, ettől a helytől és a ténytől, hogy Nazar...áhh, már magam sem tudom, hogy mi a fene van a fejében. Azt se tudom, ha lőni kell, vajon a jelenlévők közül kit nevezhetek ellenségnek igazán és kitől kell várnom, hogy majd hátba fog támadni. Lehet hívnom kellett volna valami erősítést?
- Mi a fasz... - csontcsengő halottak csontjaiból...sose hallottam még ilyesmiről, de már most ráz a hideg és mániákusan nézem a fákat, hogy én látok-e valamit, de avatatlan a szemem és semmit se sikerül. Végre elérjük a sírnál téblábolót, bár nem a hókuszpókuszra vagyok kíváncsi. Nekem csak látnom kell, hogy minden rendben van-e körülöttünk.
- Természetesen nem, de múltkor azt mondta, hogy mivel elvitték magukkal, akit akartak..már nem fognak visszajönni. Jó lenne, ha eldöntené. Meg amúgy is mondhatta volna mielőtt elindultunk... - közben kapok egy rosszalló nézést, tehát befogom amíg lezajlik a vérrel, vassal hívlak a sírodból, de valami nagyon foszlós valami tűnik elő. Csak ki kell kérdezni, úgyhogy amikor a halottkeltő megitatja a vérből és egyfajta fura értelem költözik a tekintetébe, előrébb lépek és húzom magammal Nazart is, végtére is szerintem jobban tudja mi történt itt, mint azt én először sejtettem. Vagy csak már ezerszer statisztált ilyesminél és tudja mit kell kérdezni. Méregetem, de túlságosan régi hulla már, bár a ruhája alapján bizonyosan nő lehet. - Tudja hölgyem, hogy mi történt magával? - teszem fel az első kérdést. - Meséljen nekünk a férjéről, mondja ki a nevét. - kis híján felugrok, amikor megreccsennek a faágak valahol előttünk, de ez egy rohadt erdő és kétlem, KÉTLEM, hogy már megint valami zizzent alakváltóba futok bele. Ennyire nem lehetek szerencsétlen. Muszáj megnéznem, végtére is én vagyok itt a hatóság. - Kérdezzék ki, én körülnézek egy kicsit. - indulok el előre, ahonnan a zajt hallom. Bár magam se tudom mit várok, fegyvert húzok elő. Nekem muszáj...lőnöm valamire, most már nincs semmi probléma, végtére is múltkor nem volt nálam semmi, most van.
Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Pént. Júl. 28, 2023 11:15 am
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
This is the end of your days
It's time we end the charades

- A kacsafióka is vízre száll, hiába kelti ki egy ostoba tyúk, mint ahogyan téged nevelnek a marsallok, ha nem ismerték fel mi vagy valójában az az ő bajuk, nem az enyém, és nem megyek bele ilyen bugyuta játszmákba - megvonja a vállát és nem fűzi hozzá, hogyha egy marsallnak tekintené, akkor a fiút érdemei szerint elrendezte volna már.
Talán a csontjai csengettyűként csilingelnének már valahol a sötét és békétlen éjszakában.
- Örülj, hogy nem basztattalak igazán a mágiámmal. Korábban említetted volna, hogy volt már ilyen eseted és akkor esélyed se lett volna még csak gondolni sem a lecsukásra. Olyan végtelenül naiv és túlérzékeny vagy - a teljes őszinteség egészen megnyugtató taktikáját követi, csak kimondja, ami az eszébe jut és nem bosszantja magát azzal, hogyan bánjon a fiú porcelánhéjú lelkével. De semmi olyasmit nem mond, ami meglepő lenne és ne a valós helyzetfelmérésen alapulna és amikor nem kell nem is beszél, ellenben a csontcsengőről olyan élvezetteli kimerítőséggel, hogy kétség sem férhet hozzá, a szakmájának ezt a részét nagyon kedveli. És a sötét erdő egy kicsit sem nyugtalanítja, de éppenséggel ő is egyedül kószált benne, teljesen önként, ellenben Felixszel.
- Ezt az állításom tartom is, nem jönnek vissza. De figyelni fognak, a mágusoknak az életük múlik a megfigyelésen, ezt jó, ha megjegyzed későbbre - még a halottkeltő előtt sem hajlandó úgy tenni, mintha marsalli személynek tekintené a máguscsikót, főleg amikor így hepciáskodik- Nem kérdeztél, miért mondtam volna bármit is azon kívül, amit én fontosnak tartottam? - mindig megdöbbenti a gyerek naivitása, de valahol szórakoztatja is, felpezsdíti a vérét ez a fajta új irány, valaki, aki ennyire nem tudja hogyan kell közelíteni a tudáshoz mindig érdekes kísérletet jelent, mert ha nem képes felülemelkedni ezen a korlátozottságán a sötétség világa be fogja darálni.
Csak remélni meri, hogy a rafinált vámpírokra nem így vadászik, hogy azoktól reméli a válaszokat a kérdéseire, amiket fel sem tett. Mulató mosolya nem tetszik a halottkeltőnek, de nem törődik vele, a mozgolódó földre szegezi a pillantása, figyelmesen, a saját tenyerébe rajzolja a megfelelő óvintéskedés köreit és jeleit hosszúra hagyott körmével. Vonakodik közelebb lépni és horkant is valamit arról, hogy Felix ne legyen ostoba amikor közelebb húzza, de nincs is idő elmagyarázni, hogy miért nem, mert a fiú felteszi az első kérdést és a halottkeltő pedig a hullát figyeli, az erdő mégis életjelet ad magából, és valami elsuhan a cserjék alatt, szinte érezni.
- Viccelsz, ugye? - Nazar gonosz vidámsága szétárad, a szerencsétlen fércmű, a pusztulásból alig magához tért halott félig leesett állkapoccsal bámul a fiú után, de még a halottkeltő is felhorkant.
- Most akkor mi van? - ez így nem szokás, hát mit kérdezne tőle, nem azért fizetik, hogy kérdezzen, az még a végén felelősségrevonást eredményezne.
- Gondolom szabadfoglalkozás - a zseblámpa pont elégséges fegyver ahhoz, hogy Felix után vonuljon a susnyásba, bár mielőtt lelövi a hangját előreengedni egy "csak én vagyok" szólással és miközben a fiú pásztázza a lehetséges célpontot, ő leguggol, féltérdre ereszkedik aztán.
- Térdre Felix, különben nem mutatja meg magát - előrenyújtja a kezét, az ujjbegyén egy csepp tyúkvér vöröslik hivalkodón, a lámpafénybe az csalogatja ki a tizenpár kilós óriási fehér, kék szemű kandúrmacskát, aki szellemnek tűnik az éjszaka árnyai között - Ez Herceg. Elvárja a hódolatot. Egy familiáris. Azokról biztosan hallottál már -a tyúkvér egy nyelvcsapással eltűnik, a macskaszemek Felixre szegeződnek, hogy megtudja, ő mit ajánl fel a számára.
Vissza az elejére Go down

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Pént. Júl. 28, 2023 1:17 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Még az az én marha nagy szerencsém, hogy erre senki nem jött rá annak a mágusnak a kivételével. Gondolom az a rohadék még mindig vígan éli világát és még nem jöttem rá, hogy Slater vajon ismeri-e, tud-e a történtekről. Mert ha igen, nos...nem ártana meggyőződni róla, hogy vajon tartja-e majd a száját. - Szerencsére ez nem olyan, mint valami billog. Nincs szemük hozzá, hogy észrevegyék. - pechemre neki viszont van hozzá szeme, bár még nem érzem a múltkorihoz hasonló zaklatást az erejétől, de nála sose lehet tudni. Fogalmam sincs milyen ember valójában Nazar.
- Én vagyok a naiv meg a túlérzékeny? - felháborodok majdnem zsigerből. Láttam már annyi szart, de igen, megérdemelte volna, hogy bevonszoljam egy sötét cella mélyére és..és úgy lépett volna meg, ahogy nem szégyellte volna. Kétlem valahogy, hogy pár rács őt annyira odabent tudná tartani, ha egyszer nem akar maradni. - Még, hogy örüljek.. - horkantok. Gondolom ő valahogy máshogy éli meg az ilyen helyzeteket és nem azt érzi, amit én. Fürdik biztos a fantasztikus élményben és nem remegnek a tagjai, nem próbálja bent tartani a vacsoráját sem. Annyira megérdemelné, hogy nem is tudom...azt se tudom, hogy lehet igazán megbüntetni egy mágust. A végén tényleg hívnom kell valakit, jobban mondva találnom.
Lapos tekintettel sandítok rá. Valahogy szerintem kifejezetten jól mulat azon, hogy a szükségesnél több dolgot egyszerűen nem oszt meg velem. És nem azért mert ostoba, hanem DIREKT, tutira direkt csinálja. Most meg amit mond, jó, hogy nem köti a seggfej orrára a rólam leszippantott kis információját. Sőt, egyenesen lassan felhívhatná a főnökömet is...Seggfej. - Oké, tehát figyelni fognak. Vagyis figyelnek. - engem meg ne verjen le a víz még több olyan varázslatnak a puszta gondolatától, amit nem értek és amikre ki tudja hogyan reagálok. - Mondjuk mert az ördög a részletekben lakozik és ez magának túúl otthonos terep? - igaz, nem kezdtem szaglászni utána komolyabban, csak a nevét derítettem ki, azt fontosnak tartottam. Nehogy valami fantom kérésére kergetőzzek a saját farkammal. De van adószáma is.
Figyelem a sírt és nem, eszem ágában sincs túl közel menni ahhoz a körhöz, pedig biztosan nincs közöm a halotti dolgokhoz. Láttam már őket dolgozni és sosem éreztem azt, mint itt a múltkor. Hogy valami a zsigereimbe fúrja magát és táncot lejt ott, a fészekrakási fázist inkább nem kívántam akkor sem megvárni. A nőt nem mondhatnám épületes látványnak, de azt elmondja, hogy Roseann Learynek hívják. Andrewsra nézek. - Kérdezd ki a férjéről és még a tetves halálukról is légy szíves. - Nazarra nézek olyan pillantással, hogy ugyan ne tátogjon már itt mint a hal, tudom, hogy tudná, mit kell tőle kérdezni. Nevezzük egyszerű megérzésnek a dolgot.
Bemegyek a fák közé, mert esküszöm hallottam valamit, sőt biztos vagyok benne, hogy valami mászkál itt, aminek nem kellene. Ennek a helynek még a kisugárzása is olyan, hogy akarna a fene önszántából idejönni. Hirtelen fordulok meg és szegezem rá a fegyvert..Nazarra. Mit lopakodik itt, mint aki rosszban sántikál?
- Mi van? - ki nem mutatja meg magát? Akkor tehát mégsem vagyok teljesen hülye és van itt valaki. Vagy valami. De miért kell úgy fogadni, mintha béna jobbágyok lennénk és a földesúr járulna elénk? Most mindenesetre hallgatok rá, hisz ő is pont ezt teszi és egyre hangosabb az ágak reccsenése (vagy csak már én hallok túl mindent, azt hiszem kicsit feszült vagyok...), amikor megjelenik egy...macska. Jó nagy, de macska. Szeretem a macskákat, félreértés ne essék, pont olyan öntörvényű, idegesítő dögök, mint amilyen én is szoktam lenni az eseteim többségében.
- Familiáris.. - kicsapódik az agyam szótára. Familiáris...a segítő. Egy boszorkány segítője, akivel kapcsolatban állnak. Szentfasz.. - Hódolatot. - a hangom némileg kétkedő, de látom ezt a vért lenyaló jelenetet és a macska tekintetének meg esküszöm érzem a súlyát. - És mit adjak neki? Nincs nálam kaja. - hát jobb, vagy épp rosszabb ötlet híján megszúrom az ujjam a hülye biztosítótűvel, amin általában a kártyám szokott fityegni és felé tartom. Pedig már elhatároztam párszor, hogy az én véremet aztán semmilyen izé nem fogja többet nyalogatni. Mostanában túl sok a rám jutó macskák száma. Múltkor az a zakkant hím leopárd, most meg ez.. - Na és maga honnan tudja a nevét? - mert ha a sajátja lenne, gondolom nem nyalókáztatná tyúkvérrel éppen. Tehát máshoz tartozik. Komolyan próbálok visszanyelni némi indulatot, hogy le ne basszam, hogy mégis hány ezer dolog van csak ennek az ügynek a kapcsán, amit úgy érzett, hogy nem kell velem megosztania? - És gondolom ő a figyelő. - kedvem lenne elvinni a macskát, de az az igazság, hogy erről sem tudok nagyon sokat. Mármint, hogy pontosan meddig terjed ki ez a kapcsolat a mágus meg a familiárisa között. - A macska mindent tovább tud adni, amit lát és hall. Igaz? - ha igaz, akkor egy élő gps és egyszerre lehallgatókészülék is.
Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Hétf. Aug. 07, 2023 5:50 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
This is the end of your days
It's time we end the charades

- A titkok mindig kiderülnek kölyök, mindig - szelíden edukálja, bár remekül szórakozik ezen a naivitáson, a hangjából most nem hallatszik ebből sok és a visszakérdezésre is csak bólint, pedig tudna még rőzsét tenni erre a háborodott tűzre. Persze a vigyorgását nem rejti el, legfeljebb tényleg behúz neki egyet, nem Felix lenne az első és nem is az utolsó, aki szerint ütnivaló a képe.
Egyértelműen nem feszélyezi se a mágikus helyszín, se a halottkeltés rítusa, se az éjszaka, se a marsall nem tudása, de még a kérdés sem, finoman mosolyog a háborgásán.
- Minden kérdésedre válaszoltam, ha nem veszed el a tudást tőlem, nem tudok segíteni rajtad. Egyébként ha követted volna az utasításaim, a gömb megmutatta volna neked kit keresünk, ki se kellett volna ide jönni - csak úgy mellékesen hozzáteszi, mintha nem is volna annyira érdekes, vagy éppen jelentős, de...
... a fiatal tanonc engedetlensége mindig büntetést érdemel és ez most az. Saját magának ássa Felix a vermet, belezuhan és Nazar fogja betemetni, ha nem ismeri el, hogy el kell szakadnia a vadászpraktikáktól és boszorkányos terepre lépnie. Már csak az a kérdés, hogy mikor lesz erre belátása és hogyan? Mert a felismerés még nem indukálja a csodálatos együttműködést.
- Hajrá - nem állja meg, hogy oda ne piszkáljon a halottkeltőnek végül, amiért rámarad a piszkos munka a kérdésekkel, bár a marsallnak kéne megtanulnia, hogy a fontos dolgokat ne bízza másra, ő se teszi. Még a fegyverrel is szembenéz, megint, bosszúsan horkant is, egyszer tényleg bele fog lőni ez a bizonytalan kezű gyerek.
- Jobb ha nem nyafogsz -a szeme sarkából figyeli, hogy a fiú is leereszkedik, helyeslőn bólint, mert így rendben van. Így a macskának is rendben van, méltóságteljes lekezeléssel néz végig rajtuk, elvégre Herceg, ahogy a boszorkánymester is mondja.
- Bizony. Behódolást érdemel, valamikor a fajtáját amikor még volt esze az embereknek istenként tisztelték - nem simogatja meg a bundás fejet és a kaja szóra szó szerint egyformán horkannak fel a macskával, mintha az is értené, amit Felix mond. De a szórásra már mindketten érdeklődve néznek, Nazar most elrejti a keze mögé a mosolygását, az ujjaival végigsimít a száján, hogy letörölje a helyét. A fehér macska elragadtatottan nyalja meg a marsall ujját, reszelős nyelve gyengéd, bizsergő nyomot hagy az a nyalintás, fehéren izzó vonalak látszanak a sebecske körül.
- Sok évvel ezelőtt ismertem a gazdáját. Egy tehetséges boszorkány, a legjobb méregkeverők egyike. Ő a figyelő, ez biztos, bár sose volt oda a szektákért, gondolom történt valami - Herceg olyan értelmesen néz a mágusra, mintha helyeselné azt, amit mond. - A dolog nem ilyen egyszerű. Képes lehet továbbadni, de az is lehet, hogy az ő belátására van bízva, hogy mit tart érdekesnek. Üzenetet is adhat át nekünk, de úgy fest, nincs mondanivalója, elő se jött volna, ha nem hívjuk - most a fehér állat feltámaszkodik Felix térdére a mellső mancsaival.- Még akar a véredből, hogy megbizonyosodjon róla, hogy ki vagy. Engem megismer - őszintén kíváncsi rá, mit lép erre a mágiában járatlan kölyök.
Vissza az elejére Go down

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Pént. Aug. 18, 2023 8:10 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Az én "titkom" nem fog kiderülni. Nincs is minek kiderülni, mert nem szoktam varázsolni...vagyis oké, múltkor használtam egy nagyon kicsit azt az erőt. Egy kicsit tényleg. Persze a pechem, hogy egyetlen földi tanúja volt, aki éppen engem basz le minden harmadik mondat után. Néha nem tudom, hogy valamit tanítani akar nekem ezzel vagy ennyire leszarja, hogy egyébként agyvérzést kapok ilyenkor? - Nem, nem mindig és ezt maga is tudja. - nem is tudom miért hív egyébként kölyöknek. Nem néz ki igazából úgy, hogy olyan hű de sokkal lenne idősebb nálam. Bár mágus, szóval lehet akár 810 éves is, csak megtartja magát ebben a formájában. - És ezt miért nem tudta mondani??? - nézek rá hüledezve. Tehát megkímélt volna minket attól, hogy visszajöjjünk ebbe az átkozott erdőbe egy halott feleséget visszahívni a sírból. De nem, ő nem mondott semmit. - Ugyanis, ha mondta volna, akkor megcsináltam volna. - mert a hideg is ráz ettől a helytől igazság szerint, de Nazar nem segítőkészebb annál, mint ami a szótárban be van ehhez a szóhoz jegyezve. Már várom, hogy úgy kanyarítsa, hogy én legyek a hibás a plusz útért és kellemetlenségért. Bár azt sem mondta igazából, hogy tud olyan módszert, amihez nem kell felcsörögnöm egy halottkeltőt.
Alapvetően figyelném az egészet és én magam kérdeznék, ha nem hallanám azokat a furcsa zajokat. Márpedig remélem valóban hallom őket és nem csak a paranoiddá gyurmázott képzeletem szórakozik velem. Éjszaka senkinek nem tanácsos az erdőben mászkálnia, aki nem természetfeletti. Ez egy bölcs tanács, kár is, hogy vámpírok esetében ritkán alkalmazható. - Nem szoktam nyafogni. - maga seggfej..gondolom hozzá idilli hangsúllyal, de már megint úgy tűnik, hogy ő tudja mi van a fák között, jobban mondva itt a közelünkben, mert annyira sem látszik rajta az aggódás, hogy legalább a szemöldöke megmozduljon. Egyszer remélem túl leszek azon az ingeren, hogy megüssem. Akkor könnyebben társalgok. Leguggolok vele együtt, amikor igen, egy macska jelenik meg. Nem vérállat, egy elsőre tök közönségesnek tűnő macska. Korrekcióz is, hogy familiáris. Tehát egy boszorkányos szőrös webcamera van itt. Pont itt, ahol mi. Nem tetszik ez nekem, nagyon nem.
- Az kábé az ókorban lehetett.. - szusszanok, azért familiáris elvileg bármiből lehetne. Lassie-ből is. Bár a macska jó választás, egy csomó hülye barom (én!) leguggol neki és ráadásul észrevétlenebb mint egy kutya. Figyelem a tyúkvéres mutatványt, valamiért ezt is kihagyta, tehát sanda nézéseim egyikét bezsebelheti a mágusunk. A horkantásuktól majdnem hülyének is érzem magam. Jó, hát nem ismerem a boszorkányok szokásait...
- Szóval webcam...bocs, Herceg - nézek a macskára - gazdája akkor nem tagja ennek a szektának? Vagyis te ugyanazért vagy itt, mint mi. - ezt már az állatnak címzem, vagy lehet a gazdájának. Jahj, lehet be kéne járnom az egyetemre természetfeletti kurzusokat hallgatni. Vagy legalább egyet. A véremet lenyalja és valamiért fájdalmat vártam, vagy egy nagy pukkanást, vagy legalább azt, hogy az ujjam magától elkezd lerohadni a bűnért, hogy odaadtam a vérem és önszántamból. Nem lesz ennek jó vége.
- Ha nem kell üzenetet átadnia, akkor esetleg az lehetséges, hogy mondjuk a mi üzenetünket célba juttassa? - mert gyanítom nem fogja elmondani, hogy ki ez a titokzatos gazdi, ahogy azt sem, hogy egyébként hol találnám meg. Na meg ott a másik oldala a kazettának, hogy ha olyan, mint Nazar, akkor nyakatekert válaszokat fogok kapni a kérdéseimre.
Nincs súlya a rajtam támaszkodó macskának, de Nazar szavainak igen. Mi az, hogy ki vagyok? - Nem vagyok én senki sem. - és az agyam tiltakozik, de odanyújtom neki az ujjam, amit előzőleg megszúrtam és kicsit megnyomkodom. - Na és mi a maga tézise, Nazar? Mi történt? - ha már képbe került egy új mágus, illetve boszorkány. Akiről remélem, hogy továbbra sem kedveli a szektákat. Ami azt illeti én sem. - Vagy beszélhetnénk esetleg a gazdájával is.

Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Vas. Szept. 10, 2023 12:35 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
This is the end of your days
It's time we end the charades

Csak egy pillantással dobja vissza a "mindig" labdát, de több szót nem veszteget erre, mert Felix még mindig nem érti a szerinte alapvető fontosságú dolgokat.
- Miért nem tudtad megtenni? Nagyon primitív, egyszerű utasításokat adtam - bizony fensőbbség van a hangjában és semmi megbánás, az ittlétük kellemetlenségét már elfogadta és nem érzi magát feszélyezve miatta.- Nem vagy csecsemő, hogy mindent a szádba rágjak, felnőtt férfi vagy, te döntöd el, hogy bízol-e a tudásomban, vagy arra pazarlod az életed, hogy sehova sem vezető kérdéseket teszel fel gyakorlati tettek helyett - félreértés ne essék, ő ezt még nagyon sokszor és sokféleképpen el tudja mondani neki, mert ezt nem sajnálja a szájába rágni, még ha a fiú nem is szívesen hallgatja meg ezeket a részeket.
Hiába, nem egy mágikus tudakozó, aki csak úgy kiadja a válaszokat, de valahogy szórakoztatni kezdi, hogy a vadász így tekint rá, anélkül, hogy tisztában lenne vele, minden tőle kapott válaszért egyszer valamilyen módon majd fizetnie kell.
- Folyton nyafogsz - igazítja helyre a susnyásban térdelve már a macska előtt, akinek felbukkanása normalizálja az erdő hangjait, mert nem kell a saját kósza képzeletükre hagyatkozni, hogy mi lehet a sötétben.- Tényleg az ókorban volt - bólint rá a történelmi ismereteire, különösebb kommentár nélkül, éberen figyeli a macskát és fiút.
- Meglepne, ha a tagja volna, de én sem vagyok tévedhetetlen. Mivel az áldozat lány volt, lehet, hogy hozzá tartozott, a covenjéhez, ha úgy tetszik, akit valamiért a szekta kiszemelt magának. A mágikus csoportoknak ugyanúgy megvannak a maguk háborúi, mint az alakváltóknak - a fényes szemű macska szinte helyesli Felix megállapítását arról, hogy azért van itt, amiért ők, sokkal barátságosabb a fürkésző tekintete, mint Nazaré, sokkal kevésbé szennyezett felszín alatt tartott tervekkel.
- Igen, ez lehetséges. Akarsz valamit üzenni, egy boszorkánynak? - érdekes fordulat, kihallatszik a hangjából.
- Ha senki lennél, nem mutatná meg magát neked. Nem barátkozik egyszerű emberi lényekkel - de Felix édes vére szemlátomást bejön neki, mert a megnyomkodott sebből sarjadó szelíden pergő vércseppeket egymás után feltakarítja, amíg végül eláll a szivárgás és a test teszi ami a dolga, heged.
- Az én tézisem az, hogy ez történt itt. A lány egy boszorkánytanonc volt - Herceg helyeslő murrogással Felix karjának dörgöli a fejét, feljebb mászik a combján, egyértelműen jelezve, hogy nem bánná, ha felvenné a karjába.- Akiben volt elég passzív erő ahhoz, hogy egy olyan öreg halottat felkeltsen a szekta, amivel közönséges halottkeltő nem bír el. A lány azonban nem volt gazdátlan, volt tanítója, ezért van itt Herceg, hogy kiderítse, mi történt a tanonccal egészen pontosan és kik a bűnösök. De azt elhiszi, hogy nem mi voltunk. Tetszel neki.
Vissza az elejére Go down

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Szer. Szept. 20, 2023 8:25 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Kezdem nem érteni ezt a csávót. Nem érti, hogy ezzel az egyetlen szóval mégis mi a probléma? Vagy úgy általában azzal a helyzettel? Mert akkor talán nem csak nekem kellene itt gondolkodnom és mérlegelnem, hanem neki is. De ide a sajtot, ha ezt megteszi.
- Mert utasításokat adott és nem magyarázatot. Tudja a kút esete. - jegyzem meg szárazon, ennyi erővel azt is mondhatta volna, hogy kössem fel magam az ajtó felé. Érthetné, hogy nem is ismerem, hát mi a faszomra szavaznék valakinek akkora bizalmat?
- Bíznék, ha mondjuk magyarázna is valamit és nem csak pattogtatna. Amúgy meg, ha ez a kis trükk a zsebében volt, mégis miért küldött el nyomozgatni, hogy kik fekszenek itt? - teszem fel a lényegretörő kérdést, mert ez akkor azt jelenti, hogy átbaszott. Legyintek rá, ha most erre is valami találós kérdésbe burkolt baromságot küld válaszként, kiakadok komolyan.
- NEM NYAFOGOK! - baszom le, hát most megint gyereknek gondol? A macska viszont elvonja erről a figyelmemet, mert nem erre számítottam. Ha mondjuk az erdei szörny jött volna a lelkemért, hát az kevéssé lepett volna meg, mint egy macska. Fintorgok egyet, ennyit még én is tudok történelemből.
- NA! - lelkesedek be, végre valami olyan információ, amivel talán dolgozni is lehet. De ez akkor nem a törvényes keretek között fog lezajlani. Covenek meg mágia, két dolog, amitől mindig is menekültem. Bekapom az ujjamat, hogy ne vérezzek fölöslegesen, ha már a macska ennyire...kedveli a belső nedveimet. Bólintok. - Ha a lány valóban a covenjébe tartozott és bármit tud arról, hogy ezt kik tették...találkozzunk. - a hősies szavakat a bosszúállásról meg egyebek. És, ha ez most még egy boszorkányt jelent, akkor kénytelen leszek bevállalni a dolgot, mert így legalább a végére járhatok a dolognak.
- Bah.. - nézem a macskát, ahogy az újra megszúrt ujjamat nyalogatja a kis érdes nyelvével. Ezzel mondjuk valóban nem festek úgy, mint egy emberi lény. És fura módon végre Nazar nyelve is megered és MEGOSZT velem valamit. Huh..Kérdőn pillantok a macskára, aki egyébként kommunikál velünk a maga módján. - Szóval ez valami közös érdek lehetne akkor, hogy kinyírjuk azokat, akik ezt csinálták. - felveszem a macskát és alig érzem bizarrnak a dolgot, hogy az előbb még a véremet nyalta, meg egyébként nem közönséges házi macska. - Elviszel a mesteredhez? - simogatom meg a macska fejét és próbálom nem abszurdnak kezelni a dolgot, hogy egy macskához beszélek egy erdő közepén, az oldalamon egy mágussal. Innom kell valamit. - Maga hajlandó lenne találkozni vele? - kérdezem a most nagyon rendes mágust.
Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Csüt. Szept. 21, 2023 10:57 am
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
This is the end of your days
It's time we end the charades

- Bizony, a mágia olyan, mint egy kút. Bele kell ugrani, mert nincs vödör, nem biztonságos válaszokat ad - hihetetlen, hogy mennyire nem érti Felix, sóhajt egyet válaszul és a legnyugodtabb hangját veszi elő, aminek éppen csak egy kicsit bosszantó az éle.
- A bizalom legutóbbi ismereteim szerint irracionális. Te tudni akarod, hogy mi lesz az eredménye a dolgoknak, én viszont nem fogom kielégíteni a kíváncsiságod, ha nem tudod feladni magad egy ügyért. Ezért küldtelek egy nyomozgatni. Kíváncsi voltam, hogy mit teszel. Remélem ez elég kielégítő magyarázat volt - megtévesztően nyájas a hangja, pedig nincs ebben semmi kedves, amit mond.
Az éjszakai sötétben sokkal erőteljesebbnek tűnik minden elvárás, amit megfogalmazhat és minden várakozás, amit kimondhat, de tulajdonképpen még sosem találkoztak napvilágnál, valószínűleg akkor is pont ekkora seggfej lenne, mint itt és most.
Még a macska sem szereti, legalábbis nem annyira, mint Felixet, akihez erőteljesen és látványosan vonzódik, és ez nem csak vér, de hús is, mert bársonymancsait ráhelyezi. Halkan nyávint a találkozás szóra és Nazar a fejét ingatja, mintha ő már ennyiből értené, hogy mit akar elmondani a ragyogó szemű állat.
- Te ki akarod nyírni azokat? Csak úgy, vér és halál, pusztítás, mindenféle törvényesség, eljárás nélkül? - egyszerre kapják fel a fejüket az állattal és bámulnak Felixre, csak éppen Nazar nem fekszik el a karjában lusta kéjességgel dorombolva, mint az állat. - Ez nem egészen így működik nálunk - mintha együtt is nevetnének a macskával, annak a szája is nyílik, kék szemét összehunyorítja.
- Nem viszlek el hozzá. A Mesterem nem keveredhet bele az itteni ügyekbe, mert félő, hogy ő lenne a következő áldozat - Nazar szájából szól a válasz, de nem az ő hanghordozása és ha Felix ránéz, már a szeme sem az övé, mert az szürke és hideg, de most a macska ragyogó kék szemével néz rá, mintha az megszállta volna. - És vele se akar találkozni, tudod, azok az emlékek mrrrr - Nazar sápadt keze felemelkedik és saját magára bök, miközben felemelkedik a földről és nyújtózik egyet, Herceg teste pedig kellemesen elernyed Felix karjaiban.- De talán segíthetünk egymásnak. Én a lány szívét akarom visszakapni, hogy eltemethessem a szerettei közé, mielőtt kifacsarják belőle az összes erejét, neked pedig ha nem tévedek másféle elszámolnivalód van azzal a szörnyű társasággal. Hadd segítsek a Mesteremmel együtt neked - Nazar testébe bújva a macska közelebb lép, kecsesen meghajlítva a porhüvelyt, hogy az megérintse Felix arcát, ahogyan egy kedves cica tenné.
Vissza az elejére Go down

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Kedd Szept. 26, 2023 8:07 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- De maga itt van, és tud válaszokat adni! - hát nem hiszem el, hogy mindent képes arra kihozni, hogy egyedül az én hibám! Komolyan ez a faszi hihetetlen. Lehet, hogy megsértettem azzal, hogy egyetlen szavára nem ugrottam a házában, de nálam ez nem így működik. A főnökömnek se hiszem el, hogy kék az ég, csak miután már magam is megnéztem.
- Tehát maga szerint nem elég feladás az, amit csinálok éppen most is? - mert igazából annyira le akart ugye beszélni az egészről, sőt, arról is, hogy őt bármiképpen belevonjam, hogy már-már gyanús magasságokat öltött. De, ha ez nem elég neki, akkor nem tudom mi lenne az.
Még az is az elszántságomat kellene mutassa, hogy a vérem adom valami démoni macskának, aki az ég tudja kivel van összekötve, vagy kinek jelent..nem is tudom mi erre a megfelelő kifejezés. Viszont legalább egy manccsal már beljebb vagyunk a megoldáshoz vezető úton. De oké, Nazar szájából hallani azt, amit gyakorlatilag bejeleztem, valóban eléggé törvénytelen hatást kelthet. - Ilyen esetben elég gyorsan kiállítják azt a parancsot. - bár hivatalosan nincs ügy és pláne nem én vagyok ráállítva, de mint ahogy a mostani bizarr helyzet is mutatja - EGY MACSKÁHOZ BESZÉLEK EGY ERDŐBEN!!! -, a szimatom azért nem csal. Tudtam, hogy nem valami alakváltó járt erre. Egyszerűen tudtam és persze..meg is éreztem.
- Chh, de kis törvényesek lettünk hirtelen. - mérem végig oldalról a mágust, akinek biztosan több mocsok van felírva a számlájára, mint nekem. - Hogyan működik? - bután, reflexből simogatom a közben karomba mászó macskát, mintha tényleg csak egy egyszerű cica lenne, ami nálam keres valami dögönyöző kényeztetést. És sikerül hallucinálnom, megzavarodnom és megrökönyödnöm egyszerre. Mert Nazar hangját hallom, látom a száját mozdulni, de a szeme...nem a sajátja, a hangja sem, mert a fellengzős seggfejkedés is kimarad belőle, a macska pedig mintha csak egy üres test lenne a karomban. Könnyű, de meleg. Próbálok nem tátogni, mint egy helyszínt tévesztett hal, de elég nehéz. Most akkor mégsem egy macskával beszélek?!
- Attól mert találkozik velem, még nem keveredik bele.. - és hátha segítőkészebb lenne, mint a porhüvelyként funkcionáló mágus, aki inkább emelgeti előttem az akadályokat és nem lebontja azokat. - Nocsak! - vonom fel a szemöldököm, hát ÉREZTEM ÉN, hogy Nazar háza táján valami nem stimmel. Hiába az ártatlannak tűnő arcai, amiket mutat...a mágia mocskos dolog és az embert is azzá teszi, aki műveli. - Azt azt hiszem, megértem. - és nem róhatom ennek a titokzatos nőnek a rovására, hogy nem akar találkozni a hozzá hasonlatossal. Kissé lenyűgözve hat rám ez a nyújtózás, mert annyira nem hat emberien, hogy pislognom kell. Felállok magam is, de még fogom a macska testét..valahogy nem éreztem helyesnek, hogy lerakjam az avarba. Így most gondolom enyhén idiótán is festek.
- De hogyan tudnátok ebben segíteni nekem? - dili, hogy beszélek hozzá, hogy nem Nazar van a testében és, hogy ez mindenféle előjel nélkül meg tudott történni. Ez baszottul ijesztő is, ha már itt tartunk, de egy oldalam szerint pedig lenyűgöző és legszívesebben megtapsolnám a mutatványt. Megérinti az arcom és Nazar kezével ez valami olyan szürreális kedveskedő gesztusnak hat, hogy megint csak pislogni tudok. - Ez bizarr.. - jegyzem meg, lévén nincs testi kapcsolatom a mágussal és nem szoktunk egymáshoz érni sem. Véletlenül sem, ami azt illeti. - És mi lenne az ára annak a segítségnek? - mármint, hogy hozzájuttassanak egy nyilvánvalóan is törvénytelen gyilkosságkupachoz, amit ugye nem tudnék bebizonyítani nagy hirtelenjében. Egy macska és egy fura mágus pedig lehet nem állna meg tanúként a bíróságon. Ha el is mondanám, hát azt gondolnák, megőrültem alsó hangon. - Egyébként Nazar is hall téged? - engem, minket? Meg most ezt így hogyan kivitelezzük? Beszéljek az utcán egy macskához, vagy egyszerűen átmenetileg belopja a mágus testét? Hihetetlen...komolyan. Egyik karom meghagyom a cicatestnek, de a szabad kezemmel ráfogok az állára, hogy közelebb hajolva jobban megnézhessem a szemeit. Szürreális így, egy emberi arcban. Alakváltónál már láttam hasonlót, de.. ő nem az. - Ezt egyébként hogyan csináltad? - nem része a melónak, de kibukik a kíváncsi kérdés. Hiába, teljesen vak terepen járok már megint.

Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Szer. Okt. 04, 2023 9:13 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
This is the end of your days
It's time we end the charades

- Ugye nem képzeled azt, hogy azért vagyok itt, hogy neked válaszokat adjak? - a legmélyebb hitetlenkedéssel nevet fel, annyira valószínűtlen a hangja az erdőben, mint Felix döbbenete a számára.
- Nem bizony - szigorú ebben a kérdésben, a feladásnak nagyon is olyannak kell lennie, amit a tanonc nem akar megtenni, de ez az ő ügye, a saját kíváncsisága hajtja ide, tehát a puszta jelenléte semmit nem jelent a boszorkánymester számára, sőt. A macska is csak egy körülmény, nem valami, amit ő akart a másiktól, amiért a vadász feladta volna a büszkeségét, hogy elfogadja a mágus felsőbbségét, nem, ilyesmi nem történt és valószínűleg soha nem is fog. Ebből a modern generációból már hiányzik az alázatra való képesség, ezek már törnek és nem hajlanak, ezt megállapítja sebtiben, de mindenkire tekintettel már nem hangosan.
- Nem úgy nézel ki, mint aki teljesen hivatalosan jár el... úgyhogy elmondhatom, a mágusok jobbára nem ölik meg egymást. Kevesen vagyunk - még Nazar kezdi el a magyarázatot, de valamikor közben a macska átveszi a szót és meglágyulnak a szavak, készségesebbé és gördülékenyebbé válnak.- Még szükségük lehet egymásra, inkább a bosszúk és paktumok körül forgolódnak, ha egymás ellen is vannak valamilyen ügyben, annak jellemzően valamilyen átkozott megoldása lesz, de az élet nagykönyvéből ritkán írják ki egymást. Hiszen sokkal szórakoztatóbb évtizedekre kristályba zárva megőrizni egymást esszenciáját, elvarázsolt állatként használni, vagy éppen valamilyen lehetetlen csapdába zárni őket, mint ezt itt - megint magára, vagyis Nazarra bök és belemosolyog a fiú szemébe olyan macskás elbűvölőséggel, amire csoda, hogy a boszorkánymester arcizmai egyáltalán képesek. Mondjuk pont úgy élvezi Felix megdöbbenését, mint a férfi teszi minden egyes alkalommal, amikor volt szerencséje látni.
- Mhm, bármilyen kecsegtető is, mindketten tudjuk, hogy ez nem igaz, a fizikai találkozó megpecsétel és bár Úrnőmnek borzasztóan a kedvére volnál fiú, attól tartok amíg ez az ügy megnyugtatóan le nem zárul nem áll módjában elfogadni a meghívásod - megnyalja a száját, vagyis Nazar száját és kedvtelve hunyorít annak láttán, ahogy Felix bánik a testével, öleli a karjában kitartóan, hiába, a boszorkánymester mondta, hogy Herceg, el is várja a hercegi bánásmódot.
- Nos, igazából Lorcan tudása kell neked, és miközben mi itt beszélgetünk az Úrnőm emlékezteti őt néhány tartozására, amivel elérheti, hogy készségesebb legyen az ügyben. Persze az lenne a legegyszerűbb, ha beadnád a derekad, de ne aggódj... az Úrnőm nem akarja befolyásolni a döntésed, kedves kis tanonc - gyengéden nyávint, miközben az ujjai, Nazar kissé érdes bőrű, de finom ujjai végigsiklanak Felix arcát és megüti az orrát a bőréből áradó kissé gyantás fenyőillat, mintha egy darab borostyánnak fürdött volna.- Normális esetben a mestered fizet helyetted, de ha ennek az egésznek vége és még nem vagy az övé, akkor egy holdtöltéig szolgáld az Úrnőmet, és megfizetettnek tekinthető az adósságod. Híján van megfelelő férfias energiáknak - az a mosoly határozottan kéjenc, a pillantása pedig összeesküvővé válik.
- Jelenleg hall, de ha akarod, ki tudom őt zárni innen -közelebb hajon, Nazar félnapos borostáját beledörgöli Felix kezébe, egy kissé így lentről felfelé pillant rá égboltkék szemeivel, amikben függőleges állású a pupilla és mindkét kezével megfogja Felix kezét, hogy simogassa az ujjai között, mint ahogyan egy kedvtelve törleszkedő macska az egész testével simogatná a kedvenc emberét.
- Megkértem rá és beengedett. Tudod az Úrnőm és ő régen sok időt töltöttek együtt, és felépítettek egyfajta... kapcsolatot, ami lehetővé teszi az erejük összehangolását és ha kell a közös munkát úgy, mintha egymás különleges képességeit használnák. Bár már elváltak az útjaik, a kapcsolat megmaradt, és ő még macskább mint én magam, ha kíváncsiságról van szó. Ráadásul így beszélhet az Úrnőmmel anélkül, hogy te vagy én hallanánk. Úgy látom szeret téged kizárni fontos dolgokból. Igazán nem szép tőle.
Vissza az elejére Go down

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Vas. Okt. 08, 2023 4:34 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Hát persze, hogy nem. - dehogynem, bár ez csak másodlagos vonulata annak, amiért valóban itt van. Nagyon is gyanítom az elejétől, hogy sokkal többet tud itt mindenről, mint amennyit elmond róla. A tudás pedig terepen a leginkább megszerezhető, legalábbis nekem így tanították.
- Jézusom.. - szemforgatok, gyanítom neki semmi sem elég, ami az én részemről már komoly erőfeszítésnek minősül. De nem tudok kibújni a bőrömből. Kinyomozom kik tették ezt és megkapják a megfelelő büntetésüket érte. Nem tudom ezen felül mi egyebet tudnék még tenni.
- Akkor ti ezeket csak úgy hagyjátok?! - meglepődöm, azt hittem ezerrel kódolták belénk az évezredek a vérbosszút. Talán ő a görögöket követik a mágusok, hogy mindent megpróbálnak a berkeken belül megoldani és végül elítélik a cserepet ami az ellenség fejére esett. Nem is tudom, mit tudok ezzel kezdeni. Nem ismerek ilyen megoldást...főleg egy rituális gyilkosság esetében.
Jön ez a váltás, amin igazából élből újra megdöbbenek. Mert a test, a hang az Nazaré, de sehol a seggfejeskedő lenézés és azok a szemek...azok nem emberi szemek. Alakváltónál láttam már hasonlót és ugyanez a kísértetiesség jelent meg bennem akkor is. Ember és mégsem ember. Bár jelen esetben nem egy szörny áll velem szemben, csak egy groteszk átalakulás, valamiféle fura fúzió, amit nem is hinnék el, ha nem a saját szemeimmel látnám.
- Ööh.. - próbálom értelmesen lekommentálni, mert hát akkor ezek is bosszúk és mégsem olyan véglegesek? Vagy ellenkezőleg és addig húzzák el, ameddig csak lehet? - Akkor te is valami ilyen elvarázsolt mágus vagy? - annyira logikus a kérdés, bár tudom, Nazar familiárisnak nevezte, de akár ez is lehetne. Valaki, aki szintén rosszat tett és most macska testben kénytelen létezni. Mindenesetre a dolog ijesztő módija mellett, a lelkemet kifejezetten szórakoztatja ahogy látom ezeket az idegen mimikákat átsuhanni Nazar arcán. Akármit is érez most odabent..megérdemli.
- A kedvére, mi? - felnevetek, remélem ezt nem úgy érti, mint ahogy én kihallom belőle. Próbálok nem óvodásan hozzáállni a kérdéshez. De még ráadásul azt is ki kellene akkor találnom, hogy hogyan csináljam ezt az egészet, ha azzal a nővel nem találkozhatok. - Valahogy veletek minden olyan...nehezen megy. - sóhajtok egyet és talán kicsit hülyén is festek a macska élettelen testével a karomon, de valahogy nem érzem helyesnek lerakni a retekbe. - Most akkor ne csináljak semmit, csak várjak? - fintorba fordul a szám, nem tetszik ez a kimenetel. - Várj, mi? Ki az a Lorcan? - lemaradok itt két körrel - Meg mire adnám be a derekam? - komolyan, mint a gyerek Csodaországban, aki nem ért semmit, mert minden egy olyan világ része, amit ő nem ismer. - Tanonc? - felvonom a szemöldökömet. Furcsállom, hogy megérint, eddig egyáltalán nem léptünk fizikai kontaktusba a mágussal. És most ugyan az ő keze, de nem ő teszi. Nem tudom, olyan furcsa ez az egész. Meg a tény, hogy a beszélgetőtársam egy macska. Aki lehet, hogy mégsem macska. - Nekem nincs mesterem. - ezt azért szögezzük le így kategorikusan. Már magát a szót is rühellem a többletjelentése miatt. - Szolgálni? - oké, mint egy idióta papagáj úgy ismétlek el minden harmadik szót, ami megüti a fülemet. - Hogy értsem, ha nem leszek a "mesteremé", akkor szolgálnom kell a te úrnődet? - mi a fasz, nekem miért kellene szolgálni, nem tudják ezt lehálni a mágusok egymás között?
- Jó lenne. - ne is hallgatózzon, ha már ilyenekről IS elfelejtett nekem beszámolni. Mondjuk, ha beszélt volna bármiről, ami érinti a mágusokat, ami közöttük szokás..de nem, ő fasz mód már megint titkolózott. Agyvérzést kapok, hát meditáljon egy kicsit magában. Olyan dühös vagyok, hogy fel tudnék robbanni és ezért olyan groteszk az, hogy most így néz rám és ahogy tartja a kezem...komolyan..nagyot sóhajtok, annyira nem értem az egészet. - Szóval kapcsolatban voltak eddig is és még most is? - a kis görény, hát persze, hogy ezt is eltitkolta előlem. - A hallottak alapján nem kevés dologból hagy ki. Akkor elmondanád nekem végre, hogy mi a fenéről van itt szó? A kezdetektől fogva vetít nekem, ugye? - szinte lüktet az agyam a kezdődő magas vérnyomás előjeleitől. - És ő is meg az úrnőd vagy kid, pontosan tudják, hogy miről van szó itt és valószínűleg azt is, hogy kiket keresek. Tehát ...baromira nem kellek egyébként ehhez, igaz? Mi ennek az egésznek a célja? - fogom meg az állkapcsát, a Nazarét és remélem a macskamágus közlékenyebb, bár talán már ebben is kételkednem kellene és egyszerűen csak hazarohanni. Még mindig sajognak a pontok, ahol Slater összevarrt pár napja.
Vissza az elejére Go down

Nazar Black
Nazar Black
hell around us
Hozzászólások száma :
55
Korom :
44
Fajom :
okkult
Csatlakoztam :
2023. Jan. 27.
Családi állapot :
hajthatatlan
Play by :
luca marinelli


blackout frpg

Boszorkánymester
Boszorkánymester


Rang
: Okkult
Kedd Okt. 10, 2023 7:23 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
This is the end of your days
It's time we end the charades

- Nem csak úúúúgy, a megtorlás kijár, alkukat és esküket kötnek, természetesen a dolog léptékétől függően, de nem várhatod egy boszorkánytól vagy boszorkánymestertől, hogy úgy súlyozza a dolgok jelentőségét, mint egy átlagember, hiszen nem azok - már csak a macska válaszol, egészen cicás mosolyra ráncolva Nazar száját olyan önfeledten, ami egyáltalán nem vall a boszorkánymesterre.
- Ó nem, de kedves tőled! Én magam is úgy gondolom, hogy a legtöbb mágusnál még okosabb is vagyok, de nem, én egy elvarázsolt macska vagyok, most éppen ebben a testben, de alomban születtem és gyönyörű anyám emlőiért én is megverekedtem a testvéreimmel, mint minden kiscica - szinte dorombol az elrabolt testen keresztül is, az ujjai rugóznak, finom mozdulattal dagaszt a levegőben, ahogy a macskáknak szokása, csak éppen ezek a kezek nem olyan régen még Nazaréi voltak.
- Bocsánat érte, de veled sem lehet könnyű - nevet rá, olyan természetesen sorolva Felixet is a mágusfélék közé, amennyire ez lehetséges. - Élvezd a társalgást velem, szerintem nem a legrosszabb helyzet, amiben várnod kell - egészen közel húzódik, pont mint egy macska, amelyik azt gondolja, hogy annál jobb szórakozása nem lehet az embernek, hogy őt simogassa, mert kitüntette ezzel a lehetőséget.
- Hát Lorcan én vagyok! Vagyis a test! Vagyis... hogy is nevezik? Ah... Nazar. Nazar Black. Igen. Az úrnőm nem hajlandó ezen a néven hívni, ha már egyszer megkeresztelték - megnyalja a száját, derűsen hunyorgatja a szemét.
- Ő így gondol rád. Lehetséges tanonc. Hiszen az vagy. Ha beadod a derekad a te ügyed az ő ügye lesz és segít neked megoldani. De ne aggódj, az Úrnőm meggyőzi, hogy anélkül is segítsen, hogy megkapna téged, ha annyira nem akarod. Talán jobban illene hozzád az Úrnőm, sokkal... kedvesebb és előbb-utóbb szükséged lesz egyre, hacsak nem ölöd meg ezeket a gyönyörű képességeket magadban - végigsimít Felix ujjvégein, ahol a seb van, amin keresztül megízlelte a vérét.
- Szexuálisan, Felix - rábámul, mintha nem értené, hogy mi ezen olyan bonyolult.- Egy holdtölte alatt tisztességes mennyiségű energiát adhatsz át neki, ami méltányos fizetség a segítségéért. Ne aggódj, ezzel nem tesz terméketlenné a továbbiakban, szórhatod a magod kedvedre, csak egy hónap szolgálatot kér tőled, ha segít neked.
Lehunyja a szemét és Nazar ujjaival megérinti a szemhéját, valami szavakat suttog, miközben a halántékán zárja a mozdulatot és elmosolyodva felnéz.
- Már nem hall, üljünk csak le -hellyel kínálja Felixet egy kidőlt fatörzsön és olyan szorosan mellételepszik, hogy az oldala, a karja melengesse a hűvös estében.- Amióta én a testében vagyok ők beszélnek, igen. Nos... az Úrnőm egyik tanoncát elcsábította valaki... azt hittük, hogy egy vámpír, mert St. Louis felé indult el, de látva az áldozati oltárt, biztos, hogy egy vadmágus szekta volt, olyanok, akik nem szégyellenek megölni egy tehetséges gyermeket az erőért, ha akarnak valamit - húzza fel az orrát, nagyjából megerősítve Nazar végső feltételezéseit. - Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy mit vetít neked, csak a testét használom, a tudásához és emlékeihez nem enged közel, némi impresszióm van róla, érzelmek, benyomások, de csak mert régen nagyon jól ismertük egymást - vigasztalóan hozzádörgölőzik, érezve Felixben a rossz hangulatot.
- Sajnos nem. A módszerek ugyan Lorcanra vallanak, de az ő régi szektája nem vadászna ilyen közel hozzá, mert elpusztítaná őket. Valószínűleg valaki, aki onnan vált ki és túlságosan ostoba és magabiztos ahhoz, hogy a sajátjaként kezelje Lorcan rítusait áll a dolog mögött. Az Úrnőm aggódik Lorcanért is, mert ha ez az imposztor elkapná és feláldozná, azzal olyan hatalomra tenne szert, mint egy tisztességes vámpírúr... vagy még nagyobbra is, hiszen nem kötné az éjszaka. Hogy te hogy kerültél ide, ha nem a tanonca vagy, az voltaképpen rejtély számunkra tényleg, de bizonyos jelekből arra következtetek, hogy te egy vadász vagy, aki igazságot akar szolgáltatni egy nagyon igazságtalan világban. Az Úrnőm segít neked ebben, bizonyos feltételekkel, ha benne vagy. Persze, ha el akarsz sétálni, megvan hozzá a jogod és a lehetőséged - belebiccenti a fejét a kezébe és belenyal a tenyerébe kedveskedve, szemérmetlenül, pont, ahogyan egy macska tenné, ha dédelgetni akarná az embert, akit kedvel. Hogy ehhez Nazar hegyes nyelvét használja, szemlátomást nem zavarja.
Vissza az elejére Go down

Felix Laurent
Felix Laurent
hell around us
Hozzászólások száma :
124
Fajom :
marsall
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking Giphy
Csatlakoztam :
2022. Nov. 17.
Családi állapot :
nem megkötött
Play by :
Felix Mallard
♱ ♱ ♱ :
Dead man walking 7bd08683346c7a1067ef404cbb32f7ce


blackout frpg

Marsall
Marsall


Rang
: Halandó
Szer. Okt. 11, 2023 9:11 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Csalódottan sóhajtok egyet. Pedig mennyivel könnyebb egyszerűen kivégezni az illetőt és sót hinteni rá. Onnantól biztos, hogy többé nem lesz vele probléma. De ez az alku és paktum, nekem inkább vámpíroktól viszket. Azok is ezt csinálják, hisz a világ minden ideje az övéké, tehát ráérnek egymást szopatni lehetetlen diplomáciai gyökérségekkel. Ezért sem megyek a Tenderloin közelébe, ha nem muszáj. - Értem már, hogy egy rakás mágikus bűncselekménynek miért nem kerülnek elő soha a felelősei. - helyesbítem és meg is toldom. Mert megoldják egymás között, ahogy a vámpírok és legtöbbször a váltók is. Náluk van mondjuk a legtöbb kihágás és szerencsére, nem vonták még őket semmilyen speciális törvény alá sem.
- Szóval elvarázsolt macska, aki az emberiesített macskalelkét át tudja csusszantani emberek testébe. - próbálom értelmezni. Abban még lett volna ráció is, hogy mágus volt és rosszat tett, elvarázsolták, bezárták egy állat testébe, a sajátját meg valahol..konzerválták. Fasz tudja. Így még inkább különös az egész.
- Velem? Én basztattam Nazart, hogy segítsen megoldani az ügyet. Elég együttműködő voltam a kérdésben. - kivéve persze a házában azt a tévesen leadott parancssort. De persze ő azt gondolta, hogy én majd ugrom, hát nem. Főleg, mert nem bízom a mágiában, a mágusokban pedig még kevésbé, de ő volt az egyetlen olyan, akit szívesen fogadtam a helyszínemen. És akinél hittem, hogy tud nekem segíteni. - Nem, nem az. - megengedő félmosoly, nem vele van problémám, hanem türelmetlen vagyok körülményeskedni igazából. Szinte reflexből dőlnék hátra, ha nem tudnám, hogy ez most nem valami kandi kamerás jelenet, hanem..ha már tényleg macska, akkor nála valószínűleg ez természetes. Nazarnál meg tuti nem. Szerintem kiverni is kesztyűben szokta. Aztán megjön az infó, hogy nem is Nazar, hanem Lorcan..ohó!
- Szóval a Nazar csak valami kamu volt. - ciccentek, mennyire kiváló. Szóval az Úrnője, legyen akárki is az az ismeretlen nő, nem is tudja így szólítani. A végén még kiderülnek a seggfejkedő mágus sötét titkai is. Hogy ez engem miért is hoz lázba, az kiváló kérdés. - HOGY MI VAN? - ez kicsit élesebbre sikerül, mint gondoltam. Szóval Lorcanazar azt tervezgeti, hogy a tanonca leszek? És ezt mikor kívánta mondjuk velem közölni? Meg itt a másik, a nő, akiről egyébként semmit se tudok. Hát ez csodálatos. - Nem ölöm meg őket, csak...nem használom. - kérdőn nézek az ujjamra, a sebre, amit még állati alakjában nyalt. - Ezért ízlett annyira a vérem? - groteszk éjjel, groteszk kérdése. Pedig azt mondtam ugyebár, hogy nem adom a véremet. Erre bejövök Nazarral a susnyásba és tessék...mi történik.
- Dugjam az úrnődet egy hónapig cserébe a segítségért? - na jó, azt hiszem most fordultunk át duplán groteszkbe. Hát mi vagyok én? Kurva? - Nézd el, de eléggé furcsállom. Mármint, hogy csak ennyi. Te is megtehetnéd vele. Nem? - mármint lehet már megunták egymást. De akkor is, nem talál szexpartnert egy mágusnő? Eléggé vicc, hogy két napja majd beleőrültem, hogy megdughassam Armot és nem tettem meg, most jön egy ilyen ajánlat, hát komolyan..ez egy égi jel, hogy dugjak többet? Vagy adjam el a lelkem valamelyiknek?
Követem őt és leülünk, majdnem szinte romantikus látszata lehet a képnek, ahogy szorosan mellém ül és némi gondolatdömping után simogatni kezdem a hátát, ahogy akkor is tenném, ha éppen nem a karomban lenne az ernyedt , szőrös kis teste, amit most lefektetek a combomra. Figyelmesen hallgatom most, hogy Nazart is kizárta. Csajozzon és ne hallgatózzon végül is. - Szóval hozzátok tartozott az áldozat. - és még mindig itt tartanak, hogy beszélgetnek. Tűzzel meg vassal kellene felégetniük az egész pereputtyot, akik csinálták. De tudom, persze, máguséknál nem így szokás. Mondjuk az áldozatot már úgysem tudják visszahozni, ez tény. - Mennyire régen és mennyire jól? - nézek rá kíváncsian, meséljen már róla valamit akkor, ha már én ilyen szépen és vakon vagyok tartva. Még csak azt sem tudom belőni, hogy hány éves. A dörgölőzésen elmosolyodom, na ez biztosan nem vall Nazarra. De igazából annyi információ árad rám hirtelen, hogy követni is alig vagyok képes.
- Lorcan...rítusai? - a rohadtja, ezek az övéi? Ő találta ki? Ő tökéletesítette? Vagy mi? Meg az is, hogy talán az a gané, akit keresek...valójában ismerőse, talán együtt nyomták a holdfényben és bő vérben a dolgokat. Fahszom, milyen varázsos horrorsorozat ez, amibe sikerült belesétálnom? Legyinthettem volna én is, hogy csak egy állat volt a gyilkos. Nyilván. Mehettem volna a dolgomra, vagy ne adj isten pihenni egyet. - Tehát Nazart...Lorcant mindenképp meg kellene védeni valahogy. Ez az, amit szeretne az úrnőd? - mondjuk tehetne rá valami varázspórázt és kikötözhetné a házában. Mert én nem tudom őt megvédeni és a nap 24 órájában nem ülhet a nyakamban. Félő egyikünk nem élné túl a napot. - Így van, vadász vagyok. Csak történetesen, mikor a kollégák kimondták, hogy itt állati támadás történt, már tudtam, hogy nem. - de nyilván ezt nem reklámozhatom sehol sem, hogy mégis honnan. A van rá szimatom nem ezt jelenti. - Valahogy már nem hagy nyugton ez az egész. Meg az a kóbor szekta sem. Ha ő meghalt, ki tudja mi a következő lépés. És ha szerinted, meg az úrnőd szerint a porhüvelyed a célpont, ami által egy mestervámpírhoz hasonló valamit kapnánk, akkor a végére akarok járni. - jobban mondva lefőzni róluk a bőrüket egy csinos üstben, de ilyet nem illik mondani. - Ja, hallottam az imént a bizonyos feltételeket. - mert gondolom arra gondol, hogy legyek bérfarok 1 hónapra. Annyira meglep a nyelvének érintése a tenyeremben, hogy megugrom. - Jesszus, ez olyan...furcsa. - hogy nem az ő nyelve, hanem Nazaré. Rajtam. Az övé és mégsem ő mozgatja. Talán nem is tud róla. - Azért az ölembe ne mássz fel dorombolni, azt hiszem kicsit...bizarr lenne. - felnevetek halkan. Milyen különös, emberi test és teljesen állati szokások. - Ismered az úrnőd, mit akar Lorcannal tenni, hogy ne legyen belőle hatalmi töltőelem? - hátha mégis pórázra teszi és kiláncolja valahová, hogy ne szökdössön. Hátha..
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
hell around us


blackout frpg

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vissza az elejére Go down
 

Dead man walking

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Játéktér :: Külváros-