Limited times

Mark Beslow
Mark Beslow
hell around us
Hozzászólások száma :
7
Korom :
35
Fajom :
Puma
♱ ♱ ♱ :
Limited times  Bd0ccc1a03c7ab582216c88efc6f9144
Csatlakoztam :
2023. Mar. 23.
Családi állapot :
Elvált
Play by :
marco dapper
♱ ♱ ♱ :
Limited times  WarlikeYearlyCub-max-1mb


blackout frpg

Puma Alfa
Puma Alfa


Rang
: Alakváltó
Hétf. Márc. 27, 2023 5:33 pm
Azt hiszem a Kamachiq mindent elmondott négyszer, nem aggódós típus, rám mégis aggodalommal tekintett mielőtt utamra bocsátott. A kölyök arcán aggodalmas arckifejezés ült, azt hitte újoncként nem rá hárul minden szopás és nem kell mindent kipróbálnia? Naiv lélek. Ráadásul legalább három órányi út vár rá, úgy hogy remélem vinnyogás nélkül végig tudja csinálni. Nem tudom annak a seggfejnek üzent-e a Kamachiq St. Louisba, hogy újonccal megyek, de csak nem jelent gondot helyet találni egy kölyöknek. Még indulás előtti éjjel találkoztam egy bizonyos Shaw ügynökkel, ő lesz a kapcsolattartóm és meg is adta az első hónapos futamidőt a szabadságom kölcsönét illetően. Okoz bennem némi feszültséget az elvárás, de még jobb lesz, mikor az a gennyláda meglát. - Indulunk, kölyök. - adom ki az ukázt. Nyilvánvalóan én motorral jövök, ő kocsival. Nem két hétre rendezkedem majd be abban az izzasztó pokoltégelyben, hanem hónapokra. Ha minden jól megy, végleg. Az újonc pedig addig nem ül motorra, amíg nem bizonyít. Rém egyszerű, hisz nincs sajátja. Ez nem kirakati dolog.
Egyszer állunk meg fele távon, hogy elszívhassak egy cigit és válaszolhassak a kérdéseire. Kölyök még, mindenről kérdései vannak. - Attól, mert a mieink, legyen agyad Alex. Ők másik falka, más szabályokkal. A bizalmad sose add nekik. - úgyis átbasznak, ezt a saját bőrömön is tapasztaltam, de egyébként is aranyszabály. Ők olyanok mint egy család, családként is működnek, minket az összetartozás jegyében nem fognak tahón fogadni, az visszavetné az üzletet, de semmi közünk hozzájuk addig, míg asztalhoz nem hívnak, vagy ajánlatot nem tesznek. Netán mi nem kérvényezünk csatlakozást. Látszik rajta, hogy gondolkodik. Értelmes kölyök, csak még hirtelen természetű.
Az utolsó másfél óra már sokkalta egyszerűbb. A gyomrom nehéz, életemben nem voltam még patkány a patkányodúban, mert számomra Lloyd nem több egy patkánynál, akit el kell taposni. St. Louisnál már érezhető az a kibaszott pára, ami mintha egyenesen buraként venné körbe az egész helyet. Már attól megsülök, hogy behajtunk a bevezetőn és némi kanyargás után elérünk hozzájuk. Kapu nyílik és okosan, itt is van egy checkpoint. Muszáj is, hogy akárki ne jöhessen be. - Beslow, Richmondból. - vakkantom oda, hát elvileg ugye mi mind a nagy testvériség részei vagyunk, szóval tovább is engednek. Leparkolunk. Látok még ismerős arcokat, akik a mi balhénknál is itt voltak legutóbb. Jones tutira itt van, már akkoriban sem mászott ki Lloyd seggéből, most sem teszi. Kretén. Kézfogások és ölelések, a sittről legalább nem kérdeznek, mind tudják...legalábbis a nagy részük, hogy nem egy kibaszott kéjmámor a hely a magunkfajtáknak. - A kölyök Alex, újonc. Most megy és lesikálja a motort. - lódítok egyet nevetve a srácon, tudom, hosszú volt az út, de a kötelesség előbb. - A főnök? - a szőke féreg, az a geci merre van? Biztos megint a barlangjában gubbaszt. Irányt mutatnak, de nem kell bejelenteni, majd megteszem magam. Helybe akarok menni az élményért. Két kopogással jelzem magam és utána lépek be.
- Lloyd. - biccentek, nekem ő nem királyom, hát nem is kell fényesre szopnom a királyi farkát sem. - Úgy alakult, hogy a Kamachiq engem jelölt ki a feladatra. - remélem, örül nekem a görény szőke herceg. Rég nem látott, remélem nem gondolta, hogy a sitten fogok megrohadni. - Hoztam magammal egy kölyköt, kifejezetten jót fog neki tenni ez az élmény. - már persze ismerem a tetves táncköröket annyira, hogy nem ülök le, amíg "királyi" szája el nem rebegi vagy kézzel nem int. Jó régen nem láttam már. - A végén azt hiszem, nem is örülsz, hogy látsz. - gyanítom jól hiszem.
Vissza az elejére Go down

Miles Lloyd
Miles Lloyd
hell around us
Hozzászólások száma :
9
Korom :
39
Fajom :
Alakváltó
♱ ♱ ♱ :
Limited times  Df5f5eb515be800dd38d5f712b5a7334
Csatlakoztam :
2023. Mar. 19.
Családi állapot :
Független
Play by :
Christopher Mason
♱ ♱ ♱ :
Limited times  DazzlingPerfectAmberpenshell-size_restricted


blackout frpg

Kamachiq
Kamachiq


Rang
: Alakváltó
Hétf. Márc. 27, 2023 11:09 pm

again between us



To: Beslow


A gadyen felvonja a szemöldökét, lenne mit a dologhoz fűznie, de ő inkább a hallgatag fajta, aki nem szeret nagyon belepofázni a dolgokba, pedig szavazati joggal bír, mint a falka legtöbb alfája. Aki nem, annak pedig még van mit tanulnia az életünkről és arról a nagyon szoros összetartásról, amit elvárok az enyéimtől. Mi nem hazug család vagyunk, nem olyanok, akik azt mondják tűzbe mennének a másikért és aztán cserben hagyják, hanem, akik meg is teszik. Elvárom a hűséget, én is az vagyok hozzájuk.
A velem szemben ülő férfi éppen azt magyarázza, hogy lehetnénk elővigyázatosabbak is, hiszen az áruja alig jutott célba, csak hogy egy kurva percig nem mondta, hogy a lány áru lenne, ahogy azt sem, hogy olyan helyre visszük, ahova ő nagyon nem akar menni, így esett meg, hogy félúton megpróbált meglépni, megvágta és majdnem megölte az emberem, akinek annyi lett volna a dolga, hogy a lányt letegye egy megadott címen.
A deal arról szólt, hogy mi elvisszük, hiszen egy másik falka jólétét hivatott szolgálni, hogy összetartozzanak. A lány eleinte nem is ellenkezett, a szíve lassan vert, a haja rendezett volna, a sminkjét sem most el zokogás nedvessége, de nekem mondjuk fel sem tűnt, hogy le van szedálva, az oka, hogy nem is érdekelt.
Valójában könnyű fuvarnak tűnt, a crack akkor ütött be, amikor a lány józanodni kezdett és kissé magához térni, fellázadt benne máris a szabadulási vágy, akkor már lemosta a sminket a könnyeinek áradata, de az enyéim egy dolgot tudnak, a meló az meló. Abban nincsenek kérdések, sem ellenszegülés.
A csomag célba ért, némi karcolással, de az emberem majdnem szívem szúrta. Azt hiszem elfért rajta az a néhény saller, ami végül lenyugtatta annyira, hogy még akkor sem óbégatott, amikor a zsaruk leállították őket. De azt hiszem visszajönni jobban félt.
Abban bízhatnék, ha akarnék, hogy nem egy redroom főszereplője lesz, mert akkor bajban a haza, hiszen látták a emberemmel, aki már el is felejtette, nem vette a szívére, de kezdem azt hinni, hogy nincs is ezeknek szíve. Jó, mert nekem sem sok.
A magas, barna bőrű férfi most százalékokról hadovál. Ő nem fizet annyit, amennyit ígért, mert és balblabla… Az ideg kedz felkúszni a gyomromból, arrébb lököm az elém fektetett iratokat. A férfi megpróbál belelesni. A gadyen gyorsabban mozdul, rácsapja a fedelét, felszalad a szemöldököm, ajkamon gúnyos kis mosoly játszik.
- Ugye nem gondolja komolyan? - ahhoz is lusta vagyok, hogy érdeklődve félre billenjen a fejem, a hangom száraz, mint a sivatag, ami hetek óta esőre vár.
Valójában gecire unom ezt a beszélgetést, ami nem is mondható annak, ez egyfajta faszméregetés, de itthon vagyok, itt az enyém a legnagyobb és nem is szeretem méregetni.
Felhúzom a szám egy apró vicsorra és hátrarázom a vállamról a bőrdzsekit, lefolyik mögém a  kényelmes bőrfotelbe, megfeszül a felkaromon a fekete póló ujja.
Az ujjaimmal dobolok egy kört az egyszerű, de baszott stabil faasztalon.
- Lássa be, hogy az áru megsérült, nem fizetek annyit az útért, amennyit előre kialkudtunk. - a mögöttem álló puma vadul felmorran, ritkán jön ki a sodrából, de kezdem azt hinni ez ma megtörténik.
- Jól értem… - a másik kezem is asztalra csúsztatom és enyhén előre dőlök. - hogy pár százason vitatkozunk? - eldobom az eszem bazdmeg. Tényleg ezen szopózunk?
- Az elveken. - felciccenek. Mélán ömlik belőlem a váltók energiája, újból hátra dőlök. Elgondolkodom.
- Maga üzletember, Mr. Holland. - hátra adom a mappát a testőrömnek, aki engedelmesen el is veszi. - Ha maga nem állja a szavát, engem sem köt semmilyen elvi kérdés. - hogy a saját szavával üssek vissza.
Ideges lesz, mert nyilván elképzelése nincs arról, hogy mit is rejtegetek a mappában. Valójában lófaszt sem, de szemmel láthatóan van mit takargatnia. Bingó. - Tudja mit? Ne is fizessen. - vállat vonok és felállok a székből, hogy kifelé igyekezzek. A levegő benne szakad. A vérnyomása megugrik, a szíve hatalmasat dobban. Kis hamis.
- Álljon meg! - parancsot oszt a hangja, felszusszanok, hogy ne nevessem ki. Hallom, hogy ő is feláll, úgy pördülök meg, hogy a mozdulatom gyorsaságát le se tudja követni, mire észbe kap, a kezem a torkán, felkoccintom a tömör faasztalra. Úgy verem oda, hogy fájjon. Had roppanjon, már engedem is el, így esik meg, hogy bemos egyet, olyan bénán, hogy látszik sosem verekszik, a zujjának jobban fáj, mint nekem, azt dédelgeti.
Csak a fejem biccentem meg, növelem a túlélési esélyeit, hiszen mellettem áll egy gadyen és egy másik alfa is van a szobában. Természetesen viszonzom az ütést egy megalázó pofon formájában. A férfi hátra billen, rázuhan az asztalra megint. Az én pofonom olyan, mint egy boxoló jobbhorga.
Az ügyet el is intézném, ha a muki nem emelné meg felszakadt szájától véres kezét, és intene türelemre.
- Magával nem lehet tárgyalni. - amúgy lehetne, ha akarnám. De már nem akarom.
Végül fizet és szitkozódva kifelé indul, meg is fogadja, hogy nem tárgyal velem többé és üzlet sincs, meg ne szakadjon a szívem.
Éppen jelezném, hogy nem folytatom ezt a vitát, akkor sem, ha illedelmesen megtanulnak kopogni.
Visszaállítom a felborult papírnehezéke az asztalon és hátra is alig pillantok.
Ez a hang.
Megrándul a szám sarka, a szívem kihagy egy ütemet és olyan gyorsan rendezem a vonásaimat, a hangom, a szívem, a lelkem, hogy lehet észre sem veszi.
Nem viszonzom a köszöntést, szemrevételezem a szarrágót, mély levegőt veszek és nekidőlök az aszalomnak.
Mi a fasz? Mi a retkes faszt keres ez itt?
- Minő meglepetés. - mégis elmosolyodom, lássa csak, hogy örülök neki. Lehetne kellemes is, volt pár jó kalandunk együtt, de az nem most volt és emlékeim szerint neki most sitten kéne ülnie, jól lehet helyettem, de én már akkor is Kamachiq voltam ő pedig egy kis senki. Nyilván neki kellett a balhét elvinnie és nem nekem.
- Biztos sokat tanul majd a falkában. - semmi jót, de sok hasznosat. Ebben biztos is lehet, én is az vagyok. Kém lenne a kölyök?
- Még nem döntöttem el. - egy intéssel hellyel kínálom, én is a helyemre sétálok, pont olyan ráérősen, ahogy a helyzet megkívánja.
- Mikor engedtek ki és mi a deal? - ne nézzen hülyének bassza meg. Még lenne jobb esetben is egy éve, jó magaviselettel is kb. Az, hogy kint van magával hozza, hogy alkut kötött, de kire és mire?
A kabátom zsebéből cigit kotrok elő, felé kínálom. Én magam rágyújtok.
A tekintetem élére tűzöm, tanulmányozom, úgy figyelem, mint, aki jeleket akar észrevenni, tudni akarom mi a retkes faszt keres itt? Ó és persze egy ócska percig sem bízhatok meg benne, ez nem is lehet kérdés és valójában tényleg nem tudom, örülök-e neki?!
Vissza az elejére Go down

Mark Beslow
Mark Beslow
hell around us
Hozzászólások száma :
7
Korom :
35
Fajom :
Puma
♱ ♱ ♱ :
Limited times  Bd0ccc1a03c7ab582216c88efc6f9144
Csatlakoztam :
2023. Mar. 23.
Családi állapot :
Elvált
Play by :
marco dapper
♱ ♱ ♱ :
Limited times  WarlikeYearlyCub-max-1mb


blackout frpg

Puma Alfa
Puma Alfa


Rang
: Alakváltó
Kedd Márc. 28, 2023 5:29 pm
Ha akarnám sem tudnám nem meghallani, ami odabent folyik. Szóval idehozza az üzleti ügyeit is, persze, a görény szereti biztosan körbevenni magát mindennel, amit sajátjának mondhat. Kész élvezet lesz darabonként elszedegetni tőle mindent, aztán a sitten bizonyíthatja mekkora király is ő.
Ha most állati alakban lennék, megrezzenne a fülem a zajra, a hangok emelkedésére. Szóval a megrendelő nem elégedett. Sérült árut szállítottak le? Ez mondjuk elég amatőr dolog lenne részükről, tehát vagy a nem megfelelő embert küldte, vagy az áru volt...túlságosan törékeny. És megint zaj, nem igazán dulakodásé..de valami hasonlóé lehet. Jellemző, hogy Lloyd üzletel, amikor tudja, hogy ma érkezünk Richmondból. Engem nem tud, na de mondjuk nem vártam tőle csúcsig ívelő fogadtatást. Az nem ő lenne. Talán ha mind jöttünk volna, akkor megmozdítaná a seggét. Így nem fogja.
Amíg odabent félig fojtott hangon társalognak és a szerencsétlen fickó megpróbál alkudni - majd rájön, hogy Lloyddal nem lehet alkudni -, addig körbenézek egy kicsit. Jóformán idegen ez a hely, idegenek a szagok is. Kinézek az ablakon, amin keresztül rálátok Alexre. Ő lesz a szemem és fülem az itteniek között. Ártalmatlannak tűnik, ráadásul mivel kölyök, mindenkin rajta van valamiféle tanácsadási, nevelési, kiképzési kényszer. Még rajtam is. Szépre fogja suvickolni a gépet is. Arra felkészítettem, hogy Lloydnak nem nyújthat kezet előre és a rangján szólíthatja meg maximum.
Végre nyílik a kurva ajtó, egy orvosnál nem várok ennyit mint "őfelségére". A fickó elviharzik mellettem, látszólag feldúlt. Kedélyesen biccentek neki, még a bőrkesztyűm sem vettem le. Hát beengedem magam a pöcs irodájába és remélem már a hangomat is megismeri. - Magam is így gondolom. - hát megismeri, ahogy engem is megismer. A fene jó orrunkat meglehetősen nehéz becsapni. A mosolya nem valódi, ahogyan az enyém sem, de formaság. Ő a szívesen látó király mosolyával köszönt én meg az érkező nem is olyan idegenével.
- Remélem, ráfér a tanulás. - mintha legalábbis a fiamról társalognánk, amim nincsen tudtommal, de végül is én hoztam Alexet, bármi éri, az illető nekem felel. Ha pedig már hellyel is kíván a nagyságos, akkor kényelembe is helyezem magam. Lepatentolom a kesztyűket is, utána fogadom a haatalmas gesztust a cigivel. Persze a tüzéből nem kérnék, van sajátom. Felfelé fújom a füstöt, úriember vagyok vagy mi.
- De kíváncsi vagy. - mosolyodom el a füstfelhők közepette - 6 hónapja vagyok kint. - és látom a kurva agya rögtön dolgozni kezd. Tudtam mondjuk, hogy nem hülye. Akkor nem lehetne ezen a poszton, éppen ezért kell vele vigyáznom. - Ne aggódj, semmi olyan, ami rád vonatkozna. - kényelmesen hátradőlök. Szóval mindjárt jön, hogy gondolt rám míg odabent voltam? Faszfej. - A városra már annál inkább. - persze, nyilván ennek a párafészeknek az élén is pöffeszkedik valami vérszívó, de nem hallottam felőle semmi alvilági dolgot. Lehet ki sem mászik a szellemházából. - De most azért vagyok itt, hogy a Kamachiq üzletét felügyeljem, képviseljem. - miatta is, meg emiatt a szőke gané miatt is. A térdemre fektetem a bokámat. Tiszta por vagyok, igen és így kényelmes. Előbb-utóbb viszont az is felszínre fog jönni, hogy ott hagyott a szarban megrohadni a sitten. - Hallom jól halad a birodalmad. - ne legyen előtte titok, hogy a Kamachiq, az ÉN királyom beavatott a részletekbe, amiknek hamarosan én is a részévé fogok válni. - Van netán ellenvetésed, hogy engem küldött? - nem ajánlom, hogy legyen, bár Lloyd hírből sem találkozgat a lelkiismeret nevű fogalommal.
Vissza az elejére Go down

Miles Lloyd
Miles Lloyd
hell around us
Hozzászólások száma :
9
Korom :
39
Fajom :
Alakváltó
♱ ♱ ♱ :
Limited times  Df5f5eb515be800dd38d5f712b5a7334
Csatlakoztam :
2023. Mar. 19.
Családi állapot :
Független
Play by :
Christopher Mason
♱ ♱ ♱ :
Limited times  DazzlingPerfectAmberpenshell-size_restricted


blackout frpg

Kamachiq
Kamachiq


Rang
: Alakváltó
Kedd Márc. 28, 2023 8:02 pm

again between us



To: Beslow

Ráakasztom a pillantásom egy kósza másodperce, rég láttam és nem is hiányzott az életemből. Nem hazudom, hogy a viszontlátás örömmel töltene el, de azt sem, hogy kifejezetten zavar. Az azonban nem kevvésé, hogy a kibaszott richmondi faszfej pont őt küldte ide, annyira kurvára jellemző, hogy megszopat vele.
Nem tekintem véletlennek, biztos vagyok benne, hogy szándékosság  vezérli, vagy a basztatásom, vagy valami sokkal másabb, amit nem kéne figyelmen kívül hagynunk.
Kedélyesen rámosolygok, érezze csak, hogy kicsit sem zavar, de jobban szeretném ajtón kívül tudni, nem hiszem, hogy jó vége lesz ennek.
Én nem vágyom a társaságára, ő nem akar itt lenni.
- Remélem azért nem sutyerákként hoztad közénk. - nem lepne meg mondjuk. Eric egy tőzsgyökeres faszfej. Nem is a legélesebb kés a fiókban, de ki vagyok én, hogy beleköthessek? - Az összetartásról tudunk leckéket adni. - értse, ahogy szeretné. Neki kötelessége volt helyettem ülni, mindenek előtt a király. Mindig és mindenkor így lesz ez. Nem is nagyon gondoltam rá, sem arra, hogy ő hol van, sem arra, hogy helyettem sittelték-e le, mert az enyéim őrjöngenének, ha ekkora dolgot tehetnének értem, mondjuk nem egy ült is már közülük.
Mindketten leülünk. Cigivel kínálom, majd rágyújtok és hátra dőlök.
- Aki kíváncsi, nem érheti sok meglepetés. - azt meg ki sem felejtem, hogy figyeltetni fogom, sok szempár lesz rajta, de bizalmatlanok vagyunk és ő nem tagja a családunknak. Még. Nem is hiszem, hogy lesz. Ráérősen szívom a slukkokat egymás után. - Azt mondod? - pillanatig nem hiszek neki, felszaladó szemöldököm íve is erről árulkodik.
- A városra… - milyen roppant talányos. Mi a faszom dolga van a városban? Menten elhiszem, hogy valami jelentőségteljes. Vagy nem.
- Tisztában vagyok vele. - halk a hangom, méregetem őt, emlékek robognak elém és ez a rossz érzés. A szívét hallgatom, hazugságot keresek, vagy igazságot.
- Meglehetősen. Régóta építgetem, muszáj neki haladnia. - nem hiszem, hogy ez érdekli. 6 hónapja kint van és még nem keresett fel, akkor lehet nem is akarja a fejem levágni a nyakamról. Mondjuk joga nincs rá.
- Ha lenne ellenvetésem Beslow, hidd el, már a motorodon ülnél, és a kölyköddel, a nyomodban visszafelé tartanátok. - jobb, ha nem néz hülyének, itt az történik, amit én akarok. Ha nem akarom itt látni, nem is fogom, de ez talán teljesen ésszerű.
- Minden rendben lesz a Kamachiq ügyében, azt hiszem ez egyértelmű, de megértem a bizalmatlankodását. - mélyet sóhajtok, nem tetszik ez nekem, de az üzlet az övék, mi most kisegítő vagyunk, na persze, ha nem pumákról lenne szól simán lecsaphatám az üzletet a kezéről, de mi tartsunk össze.
- A kölyök a tied? - még az is lehet. Lehet nekem is vannak elszórt magvaim, sőt egészen biztos, de kevéssé sem érdekel.
Felállok, hogy italt töltsek, felé intek a kezemben tartott pohárral, hogy kér-e? Csak az íze miatt. Mint a régi jó cimborák, én nem is haragszom rá, csak már nem is érdekel.
Vissza az elejére Go down

Mark Beslow
Mark Beslow
hell around us
Hozzászólások száma :
7
Korom :
35
Fajom :
Puma
♱ ♱ ♱ :
Limited times  Bd0ccc1a03c7ab582216c88efc6f9144
Csatlakoztam :
2023. Mar. 23.
Családi állapot :
Elvált
Play by :
marco dapper
♱ ♱ ♱ :
Limited times  WarlikeYearlyCub-max-1mb


blackout frpg

Puma Alfa
Puma Alfa


Rang
: Alakváltó
Kedd Márc. 28, 2023 9:08 pm
Szinte letörölhetetlen lenne a kellemetlenkedő geci mosolyom, ha nem vizslatna röntgen szemekkel. Nem is villoghat a fejemen az, hogy áruló, hisz eleve feltételezi szerintem az alkut. Lloyd nem hülye, nem azért lett király, mert ostoba lenne. Ellenkezőleg, bár az én szememben egy gennyláda, aki ott hagyott a szarban és egy kavicsot sem mozgatott meg annak érdekében, hogy segítsen. Nem, ő faszán hazajött és élte a kurva életét.
- Van a kölyökben potenciál. - ezt tényként közlöm, másként nem lenne itt velem, hanem még mindig Richmondban rohadna a többiekkel és sikálná a slozit. Többek között. Nem egyszerű újoncnak lenni, de hát mind bejártuk azokat a létrafokokat. Bár az eszem megáll azon, hogy ki meri ejteni a száján az összetartás szót. Pont ő. Röhögnöm kell, de nem teszem. - A fejlődése érdekében hoztam magammal. - mielőtt még tényleg röhögni fogok az összetartáson. A bőrét mentette és nincs itt többről szó. Ismerem eléggé, hogy előjönne azzal, hogy mi az ő rangja és mi volt akkor az enyém, úgyhogy ebbe a körbe bele sem kezdek. Nem ő lenne az, akivel kiállnék nyílt terepre, mert simán maga elé rántana pajzsként, ha azzal védi a seggét.
Kényelmesre veszem a figurát, mintha valóban valami másik családomhoz jöttem volna most látogatóba, ahol a családfő nem tudja melyik poharat vágja a fejemhez. Aztán bekonyakozva kurvaanyázzuk majd egymást. Na ilyen nem lesz mondjuk.. - Persze attól függ, mire is kíváncsi. - megeresztek egy mosolyt, őszintétlen. Úgyis arra kell blazíroznom, hogy elnyerjem a bizalmát. Hogy asztalhoz vigye az ügyemet és befogadjanak. Ha ez együtt fog járni a maximális csicskáztatós szopással, akkor bele kell férnie. A börtönben megélteknél rosszabbat úgysem tud kitalálni. - Nem körülötted forog a világ. - felnevetek, rekedtes mély hangon. A világ baszottul körülötte forog ezekben az üzletekben, hát ha oda kell dobnom a DEA-nek, nem rajtam fog múlni. - Arra. A városra. - azt hiszem nem kívánhatja őfelsége, hogy a paktumom részleteit kiadjam neki, lévén semmi köze nincs hozzá. Ha a királyom lenne, lenne némi joga kérdezni.
- Ennek örülök. - akkor biztosan nem fog ágálni, ha kérdéseim lesznek, hiszen királyomért és a naagy közös együttműködésért teszem majd. - Igen, hallottunk róla. És a kikötő itt elég jó lefedést biztosít nagyobb volumenű dolgokhoz is. - elég jó fekvése van a helynek, ez kétségtelen. Ők meg megtalálták a maguk piaci rését. Elismerően ciccentenék, ha kedvem lenne valami faszom nosztalgiázást és magasztalást beletenni. Jelenleg nincs, majd később nyalom a királyi seggét.
- Az kicsit furcsán venné ki magát, nem? - elnyomom a cigit, előrehajolok a hamutálért. - Minden Kamachiq azt küldi, akit kiválaszt. A végén azt hinné személyes problémád van velem vagy a kölyökkel. - belefúrok, érezze csak, hogy kicsinyes lépés lenne. És gyerekes is mellesleg, végtére is nem a volt felesége vagyok, aki most jön gyerektartásért perelgetni. - Mmm, nem is bizalmatlanság ez, csak új távlatok nyílnak és szeret mindent tudni pontról pontra. - az agyamra is megy sokszor vele, hogy olyan mint valami számítógép, aki csak a pontos adatokkal tud normálisan működni.
Követem a tekintetemmel, na mindjárt megisszuk a pertut is rögvest. - Nem, csak aki behozta éppen sitten van, úgyhogy átvettem tőle a megtisztelő feladatot. - értse, rám lett lőcsölve a dolog és ha már így esett, akkor én meg azt dönthettem el, hogy hozom magammal vagy sem. - Na és hová szállásoltok minket, ha szabad tudni? - gondolom nem fog belomolni valami külvárosi nyomortanyára, hanem mint családtagokat, itt rak el a többiek között. - És megnézném valamikor a raktáraitokat is. - persze annak fényében, hogy a királyom csomagjai hová fognak beérkezni, míg a szállításban és az átjátszásban segédkezők is ideérnek. - Persze nem kérnék szittert, de gondolom kapok majd. - széles mosollyal nyúlok pohárért, már ha elhozza idáig. Mindenki más is óvatos lenne egy ilyen helyzetben, de az összes papír szerint is baráti, sőőt családmegerősítési a szándékunk. Igaz, mi nem nőt és rubint hozunk neki, hanem részesedést. Amiből vehet nőt és rubint.
Vissza az elejére Go down

Miles Lloyd
Miles Lloyd
hell around us
Hozzászólások száma :
9
Korom :
39
Fajom :
Alakváltó
♱ ♱ ♱ :
Limited times  Df5f5eb515be800dd38d5f712b5a7334
Csatlakoztam :
2023. Mar. 19.
Családi állapot :
Független
Play by :
Christopher Mason
♱ ♱ ♱ :
Limited times  DazzlingPerfectAmberpenshell-size_restricted


blackout frpg

Kamachiq
Kamachiq


Rang
: Alakváltó
Csüt. Márc. 30, 2023 9:51 pm

again between us



To: Beslow

Belölem ömlik nagyobb magabiztosság, nem mert erősebb lennék, vagy mert én alfa vagyok, ő pedig nem. Ő is az és ez nem is lehet kétséges.
Szemtelen vigyorral szemlélem őt, rég láttam nem sokat változott, talán egy két ősz hajszállal lett neki több.
- Örömmel hallom, szeretem a mélyen duzzadó erőt, akkor túléli köztünk. - pumák vagyunk, mi nem vagyunk egymással sem kíméletesek és talán ebben rejlik az erőnk.
Szervezettek vagyunk, összeszokottak és megrobbanthatatlanok, engem itt olyan többségi szavazással választottak meg, hogy annak híre is mehetne, ha lenne erre hírportál.
Megfeszítem a nyakam.
- Jól tetted. - itt lehet fejlődni, itt lehet tanulni és semmi jót, de azt nem is itt kell, akkor mégsem való közénk.
Könnyed szavak, bennem nincs harag, nincs semmi egyéb, mint kíváncsiság és meg sem fordul a fejemben, hogy neki nem természetes, hogy miattam vitte a bőrét vásárra, én megtenném a királyomért, ez a hűség. Tették már mások is a nevemben, de Ő nem az én falkámhoz tartozott, most sem teszi.
Vállat vonok, kíváncsinak lenni erény és előny, ha csak nem vezet minket tévútra és nem hiteti el velünk a világ szabadságát. Én már csak annyira vagyok, mint egy sokat tapasztalt férfi, aki tudja, hogy merre induljon akkor is, ha nincsenek az utak kijelölve, de én engedem, hogy az állat vigyen ösztönből előre.
- Gondold? - még mindig hamiskás mosoly játszik a szám sarkában, mert erősen téved. - Az a helyzet Beslow, hogy ez itt… - körbe mutatok, majd magamra és aztán rá és megint magamra. - Ez itt az én világom és ez kibaszottul a farkamon pörög. - a miheztartás végett. Az vagyok aki, és az ami. Én vagyok a Kamachiq, ha nem tudná. És ebben a helyzetben én vagyok a világ kurva közepe. Mint mindig és mindenkor.
Újból vállat vonok, kutakodjon a városban, de tapasztalatból tudom, hogy ennek a városnak a mocsadék szőke gazdája sokkal jobban a kezében tart mindent, mint a legtöbb város úr. Hiszen velem is van egyezsége.
A helyemről is magabiztosan vigyorgok felé, elhiheti nekem, hogy ismerem a hely lehetőségeit, kiaknázom minden részletét, minden segítő útvonalát, és nálam jobban senki még csak az egérutakat sem ismeri jobban, ahogy azt sem, hogy kit lehet lekenni és mivel. Az, hogy a nyakamra küldték lehet véletlen is, de nem hiszek bennük.
Hangosan elnevetem magam, a hangom a falakról verődik vissza, felizzik az utolsó slukkom.
- Minden Karmachiq azt küld, akit akar, és minden Karmachiq azt fogad el, akit akar. Még mindig nem érted. Ez az én városom és nem Erické, a saját városában eldönti mit akar, itt pedig én. - ha akarom most hazaküldöm és biztos lehet benne, hogy itt akkora üzletről van szó, hogy a király átgázol rajta. Amint mást kérek, mást fog küldeni, hogy zökkenőmentes legyen a munka, be ne bizonyítsam neki. - Biztos vagyok benne, hogy nem kéne megmagyarázni miért küldelek haza. - a hangom már túl lágy is, éppen megfedem és informálom arról, amit tud, csak nem akarja belátni. Pedig ezzel tisztában kell, hogy legyen. Ha nem bízom benne hazaküldöm, ha nem arra pörög, amerre kérem, hazaküldöm és elhiheti, hogy ő lesz szamon kérve, mi volt a kiváltó oka.
- Azt akarod nekem mondani, hogy a Kamachiqd nem bízik meg bennem? Igazán sértő lenne és nem lendítené előre az egyezségünket. - erőből piszkálom, azt akarom, hogy tudja hol a helye, mélyen alattam, az enyéim tudják, őt mi tartja ettől vissza? Küldönc, nem több és nem is kevesebb. Nem védett és nem vagyunk a kibaszott maffia, hogy lófejjel az ágyamban ébredjek reggel, kis csavar a gépezetben, melynek én motorja vagyok. A bizalmam elbaszni nem lenne jó, akkor nem áll az üzlet és Eric oldhatja meg a problémáit, ahogy akarja.
Felállok italt tölteni, a bárpultom modern, meleg fényű, de a pia benne minőségi.
Jeget koccintok a poharakba, hogy az arany színű ital hűsítsen is. Biccenetek. Értem, teher a kölyök.
- Nyilván a falkában, meg kell, hogy értsd. - nincs bizalom. Sem neki, sem nekem. Hozzá lépek és a kezébe adom a poharat, legyen érte kifejezetten hálás.
- Elkerülhetetlen. - belekortyolok az italomba és visszaülök a helyemre, hogy megint cigire gyújtsak.
- Bevallom kicsit örülök, hogy te jöttél és nem a királyod lányát küldték egy karikagyűrűvel, pedig szövetségnek erősebb lenne. - úgy vigyorodom el, mint, aki csatát nyert, hiszen az is bőven megoldás lett volna, a kényszernősülés még mindig a falkánk sajátja és az enyém még lehet meg is szavazták volna a nagy lé reményében, pedig így sem vagyunk híján az anyagi javaknak, de mindenki szeret habzsolni és dőzsölni.
Vissza az elejére Go down

Mark Beslow
Mark Beslow
hell around us
Hozzászólások száma :
7
Korom :
35
Fajom :
Puma
♱ ♱ ♱ :
Limited times  Bd0ccc1a03c7ab582216c88efc6f9144
Csatlakoztam :
2023. Mar. 23.
Családi állapot :
Elvált
Play by :
marco dapper
♱ ♱ ♱ :
Limited times  WarlikeYearlyCub-max-1mb


blackout frpg

Puma Alfa
Puma Alfa


Rang
: Alakváltó
Csüt. Márc. 30, 2023 10:45 pm
Biccentéssel nyugtázom a szavait Alexet illetően. Nincs mit beszélni a kölyökről, nem is akarom neki elmondani milyen, hiszen a srácnak kell bizonyítania. Nem benyomni akarom közéjük, csak fejleszteni. Eric talán a szívére venné, ha itt maradna, noha nem ő hozta, de ki tudja Ryker mikor jön ki a sittről. Nem mindenki paktál szívesen a jófiúkkal. Nekem muszáj volt, inkább ez, minthogy szánalmas és sikoltozós halálom legyen annak a koszos börtönnek valami eldugott szegletében. Azt már nem.
- Felőlem, ettől még az én ügyemnek semmi köze hozzád. - egomán fasz, csodálkozom is, hogy nincs itt egy baszott nagy tükörplafon, hogy magát csodálhassa benne mindenféle szögekből. A szavait elraktározom, hisz tudom én, hogy mindennek ő a közepe és hamarosan, szépen apránként majd előre fogok a valódi ügyemben is jutni. Már csak a fasz tudja, mennyire lesz türelmes az a seggarc ügynök. Ennyi erővel a programjukba is bevehettek volna egy gyors átképzéssel. Elég jól tejel úgy hallani. Bár kétségtelenül nem olyan jól, mint ezek a boltok. Az a helyzet viszont, hogy ezzel a kivagyi dumával csak lefáraszt. Egy centit sem változott a személyiség számegyenesén. Ugyanaz az öntelt fasz, aki volt. Csak épp amikor lecsuktak még hittem olyasmiben, hogy hűség és egymás iránti tiszteletek és ezért nem köptem be. Ma már másként tenném.
- Akkor most hazaküldesz vagy sem? - kiszolgálom magam a saját cigimből. Meglehet megrángatom a bajszát és tényleg kipaterol, úgyhogy megdobom egy vigyorral minden mellé. De engem ne oktasson ki, nem én vagyok a kölyök, hanem Alex. Eleget láttam már St. Louis Kamachiqjából eddig is, szükségtelen bemutatkoznia.
- Nem rólad szól. Mivel személyesen nem jöhet így mindent tudni akar. De annak magyarázzam, aki ismeri? - felvonom a szemöldököm kíváncsian a láng felett és csak utána gyújtok rá. Remélem nem felejtette el Ericet és azt sem, hogy minden bizonnyal az én hívásaim után rá fog majd telefonálni, mindent legalább kétszer kell hallania. Akkor nyugodt. Végtére is valamikor régen programozó volt. A mániája a rendszerszemlélet. Igazi gyökér.
Bólintok, felmelegít az elégedettség. Belekortyolok az italba. Jó, magától értetődően nem valami olcsó lőre. Kár, hogy literszámra kellene innom, hogy legyen hatása is. Bezzeg régen! Ha valami hiányzik, az ez. - Nekünk megfelel. - nyilatkozom Alex nevében is, hisz neki nincs szava. Ő azt teszi, amit én mondok neki. A placcon is elaludna egy pokróccal, ha azt kapná parancsba. Újoncnak lenni szopás és most kicsit én is annak érzem magam a vizslató zöld szemek kereszttüzében. - És döntöttél már kit adsz társaságomnak? - féloldalas mosolyt kap ajándékul, nyilván most fogja kigondolni, hisz eddig nem tudott rólam. Úgyhogy biztos valami görényt, aki az ő seggéről mintázott párnán alszik, hogy mindig közel érezze magához, ha netán hűséget kéne bizonygatni. - Azt mondod nem állna jól a csipke? - felnevetek, de meglepődöm. Szóval tervben van nála a nőnézés? Azt hittem nem foglalkozik ilyesmivel. - Szórakoztató lenne megnézni, ahogy felvonultatják előtted az ajánlatnak szánt csajokat. - vigyorgok, húspiac modern kiadásban. De ez így működik. Persze a csaj egy dolog, a kezében lobogtatott szerződéske már annál többet nyom a latban. Ki az apja, mennyit tolnak bele, mit nyer St. Louis rajta. Kiiszom a poharam és az asztalra csúsztatom. Ő él királyként én egyszerű élvezeteknek hódolok. - És a motorod is megvan, vagy már csak limóban utaztatod a segged? - kicsit megpiszkálom megint, ne legyen annyira...ő. Vagyis hozza ki a régi őt, azt legalább bírtam is. - Mert akkor mehetnénk együtt is. Mégiscsak a te farkadon pörög az egész. - hogy szavait idézzem végig is mérem. - Házszabály amiről a kölyök tudjon? - meg persze én is, borogassa rám a rendszerét. Fos hibákra nem futnék rá, olyan törékeny a bizalma mint a vékony kristálypoháré, esetünkben még azt a poharat le sem gyártották.
Vissza az elejére Go down

Miles Lloyd
Miles Lloyd
hell around us
Hozzászólások száma :
9
Korom :
39
Fajom :
Alakváltó
♱ ♱ ♱ :
Limited times  Df5f5eb515be800dd38d5f712b5a7334
Csatlakoztam :
2023. Mar. 19.
Családi állapot :
Független
Play by :
Christopher Mason
♱ ♱ ♱ :
Limited times  DazzlingPerfectAmberpenshell-size_restricted


blackout frpg

Kamachiq
Kamachiq


Rang
: Alakváltó
Szomb. Ápr. 01, 2023 7:24 pm

again between us



To: Beslow

Felciccenek, ennyire nem lehet hülye, vagy valóban?
- Ha a falkámban vagy, képviesled az enyéimet. Ha faszságot csinálsz az visszaüt ránk. - ahogy ez náluk is van. Amennyiben olyan dologgal akar a városban baszakodni, ami bajt hozhat ránk, akkor nincs helyed köztünk és nekem eszem ágában nincs a felelősséget vállalni olyanért, amiről lófaszt se tudok, mert nem tudok felkészülni és nem tudok menekülőutakon terelgetni.  A kockázat lehet az enyém is, ha ő bassza el, és kicsit fáj, hogy ezzel nincs teljességgel tisztában. Minden egyes puma alám tartozik, nálunk nincsenek különállók, nincsenek egyedi esetek, csak a falka van. Mi a tököm ebben a japán? Véssem fel hatalmas betűkkel, vagy mit vár el tőlem?
Most is odadobom áldozatul, ha a helyzet úgy hozza és ez mondjuk nem lehet titkos gondolat. Kiindulva az előéletünkből.
- Ha bajba keversz Beslow, de ezt azt hiszem nem is kell folytatnom. - bírnám, ha nem lihegne pont a kikurt nagy kutyák egyike után és abból van pár, meg persze nálunk hangosodik a koalíció is. Sokkal jobban szemmel vagyunk tartva. Ezt majd megtanulja,
- Még nem döntöttem. - gonosz mosollyal vállat vonok, mert dehogynem. Nem küldöm el, szemmel akarom tartani és kíváncsi is vagyok rá, meg a nosztalgia is kissé elragad.
- Minden rólam szól, ami a pumákhoz kapcsolódik és St. Louishoz, ahogy odahaza minden Erickre tartozik és Richmondoz. De annak magyarázzam, aki ismeri? - elhúzom a szám újból gonosz kis fintorral. Tetszik, hogy csatázik velem, több élvezetem lesz abban, hogy összetörjem, mert össze fogom, magam elé térdeltetem, mint a falkám minden egyes tagját. Ugyan szavazatokkal döntünk, de ők pontosan úgy döntenek, ahogy én.
Ráérősen dohányzom, a füst kavarog bennem, nekem már nem árthat és bevallom hősiesen imádom ezt. Mellé pumának lenni is szeretek, váltónak lenni csodálatos.
Itallal kínálom úrias keggyel. Csak úgy ömlik belőlem, mint a jóra való hajlam.
Kényelmesen hátra dőlök, az italomba kortyolok. Elismerően ciccentek a nyelvemmel, őszintén durván finom.
Biccentek. Ajánlom is, hogy feleljen nekik meg. Nem nagyon hagyok más választást amúgy sem. Kényelmes lesz, otthonos és a falkám közepében, nem kell egyedül lenni, mellé olyan energiák dolgoznak a házban, hogy a hajad lepakolod az élvezettől. Én is köztük élek, de hol is máshol tenném, amikor köztük vagyok ezer millió százalékig aki és ami. Mennyei tud lenni összebújni velük, arról nem beszélve, hogy kipurgálja belőlünk a napi stresszt, de fel is tölt, már most vágyom közéjük.
- Nem kell nagyon fontolgatom. Rynal adom melléd, biztos vagyok benne, hogy emlékszel rá. Mindig is kitűnő Ingenio volt, mostanra még inkább az. - összeszedett, okos, intelligens és nem rossz harcos, bár nem is a legjobb, de Beslow az, egyikőjüket sem féltem, azonban Rynal át fog látni rajta azonnal, ha sántikál valamiben és akkor dobozban és apró darabokban küldöm haza és természetesen vele együtt a fiút is. Biztos vagyok benne, hogy ez meg sem lepi.
Végig mérem, elnyomom a csikkem és újból az italomba kortyolok, megint végig mérem.
- Ne értsd félre, igazán jóképű vagy, de nem bukom a faszra. Na ne vedd a szívedre nem csak a tiedre, ala nature. - ezt mind a ketten tudjuk, ahogy az ő kérdés egy vicc, úgy a válaszom is az.
- Pont, mint a lóvásáron? Addig jó is míg van lehetőségem dönteni, de aztán ez elillan és maradok a kényszerben, mint egy régi romantikus filmben. - csakhogy én nem vagyok túl romantikus alkat sem, de az vesse a szememre elsőnek, aki után úgy pusztulnak a nők, mint utánam.
A kérdésre felsóhajtok és szinte feldorombol a hangom.
- A rég szenvedélyeit ne dobja le az ember. - hogyne lenne motorom, milyen ostoba kérdés ez? Elvigyorodom és a pohara én is az asztalra csúsztatom.
- Még az is lehet, hogy az idegenvezetőd leszek hazáig. - kedélyesen vigyorodom el, biztos vagyok benne, hogy veszélyes lesz a városiakat nézve, de nekünk adrenalinfröccs, szakadásig húzzuk majd és ettől megjön a kedvem is hozzá.
- Majd az ingenio beavat. - nem vagyok a szittere adok mellé mást a célra. - ne keverd bajba az enyéimet. - és ez egyértelmű is, akkor kiállok értük ellene és szerencsés lesz, ha megint börtönben végzi, már sokkal jobb eszközeim vannak a büntetésre és a halál sem utolsó.
Felállok, a kabátomért nyúlok.
- Na gyere, mutasd a vasat. - biztos vagyok benne, hogy valami bitang gépel érkezett és ez a része még érdekel is, jobban, mint a pöcsméregetés, abból úgyis nekem van nagyobb.
Megindulok előre, belebújok a dzsekibe, ami oly felesleges ebben a kurva hőségben, de nekem már nem jelent semmit, összeolvadt a bőrömmel.
A kinyitott ajtóm bemölik a hőség, az enyéim éppen a hozz fiúcskáját próbálgatják és nem fel, csaj idegileg.
- Remélem bírja a stresszt. - mert cicáznak vele, bántani senki nem fogja, míg én nem adok engedélyt rá.
Vissza az elejére Go down

Mark Beslow
Mark Beslow
hell around us
Hozzászólások száma :
7
Korom :
35
Fajom :
Puma
♱ ♱ ♱ :
Limited times  Bd0ccc1a03c7ab582216c88efc6f9144
Csatlakoztam :
2023. Mar. 23.
Családi állapot :
Elvált
Play by :
marco dapper
♱ ♱ ♱ :
Limited times  WarlikeYearlyCub-max-1mb


blackout frpg

Puma Alfa
Puma Alfa


Rang
: Alakváltó
Vas. Ápr. 09, 2023 2:34 pm
Magamban jót mulatok a mondatán. Azt hiszi, nem ismerem a szabályokat? Hogy nem tanultam meg mindet oda és vissza ennyi idős koromra? Vagy csupán ennyire szereti magát tenni mindennek a csúcsára...jó, technikailag ott is van, de az nem számít. - Ne aggódj, Lloyd. Jófiú leszek. - egyébként sem áll szándékomban balhét csinálni itt, mármint nem olyasmit, ami esetleg a fejében megjelent engem nézve. Előttem a végcél lebeg: az alkum teljesítése és őfelsége trónfosztása. Ha ehhez pár hónapig angyalnak kell lennem, vagy az ugráltatott csicskájának, megéri. Odabent is ez tartott életben, hogy mindig előre kellett néznem.
- Még 10 perce sem vagyok nálad és már a fenyegetések felé haladunk? Lazíts Lloyd, mondtam, nem a tieidet akarom bajba keverni. - a falkát nem is, őt gondolkodás nélkül. Hamar ki fog derülni, hogy mennyien hűségesek hozzá valójában és az is, hogy mennyire mélyen azok. Sokakat általában nem ingat meg egy királyváltás. - Áh, szóval ki se csomagoljak? - oldalra biccentett fejjel megtámogatott félmosoly. Ha ki akarna dobni, most megtenné. Várakozó állást fog felvenni, figyelni fogja mikor hibázom. Csak én már láttam nála sokkal nagyobb görényeket is és ismerem a hibák árát. Az is egy hiba volt, hogy bajtársként azt hittem, számíthatok rá. Ostoba naivság. - Touché. - csúsztatok a számba még egy cigit. Nem célom felbaszni, az sem célom, hogy összebalhézzunk. Bizonyára tisztában van vele, hogy nem fogom a lába nyomát rajongani és ehhez mérten is fog kezelni.
Az ital csak egy fogadói gesztus a részéről, meg mert valamikor ismertük egymást. Ő aranyozott álarcot visel én meg a patkányéra húztam semlegest. Lássa, nem akarok rosszat, ha nem juttatott volna sittre, nem gyűlölném talán. De ami elbaszódott egyszer, azt már nem lehet időugrással megjavítani. Nekem megvan a magam szerepe. Neki is és nincs erről mit megbeszélnünk.
- Emlékszem rá. - bólintok. Remélem azóta valahová elloholt edzeni, mert pár éve még erős hiányosságai voltak ezen a téren. Bár az intelligenciája lenyűgöző. Vehetem úgy, hogy nagyítót dugtak a seggembe és poloskát a pólóimba. Nem baj, amit a királya hallhat, azt az Ingenio is hallhatja. Amit nem, azt meg más sem. Felnevetek.
- Nem sírom tele a párnám, hogy nem randizunk. - kiiszom az italt, az asztalra csúsztatom a poharat. - Egyetértünk. Addig dönts, míg van miből válogatni. Nehogy valami selejt jusson. - nyomom el a cigim, ideje dolgoznom is. Látnom kell hol élnek, hogyan élnek, hogy működik az átadás-átvétel, hol vannak a pontok. És ha ehhez motorra kell pattintanom őfelségét, örömmel megteszem. Ezen nem múlik. Egyébként sem hat meg a házassági kérdéskör, már azelőtt elváltam, hogy lecsuktak volna.
- Nocsak, pedig már azt fontolgattam, hogy belekényelmesedtél valami bőrüléses fekete csodába. - felnevetek, valahol jó, hogy tévedtem ebben és nem lett egy nyálas, fennhéjázó pöcs. Illetve fennhéjázó pöcs volt eddig is, de legalább nyálas nem lett. - Ilyen ajánlatot nem utasítanék vissza. - állok fel, jöjjön velem. Bizalmat kell szavaznia valamennyire, hogy ne gyűlölje a jelenlétünket az összes pumája. Ha a király nem lát szívesen, a falka sem fog. Szintén íratlan szabály. - Senkit sem szoktam bajba keverni. - mert már nem hiszek abban, hogy dolgozzunk együtt. Abból a szar van és utána a börtön. Ott meg próbálják remélni a tartsd a pofád effektust, ami nem működik, ha közben élve rohasztanak el mások.
Előre is engedem az ajtóban, pedig már benne van a mozdulat a lábamban. Szabályok, újfent. Ő a Kamachiq, én meg egy vendég. Nyálaskodhatunk rajta, hogy most kinek és mit szabad, de az az igazság, hogy itt az van, amit ő mond. Kedélyes mosollyal lépek ki utána. Még mindig tiszta por vagyok, ami nekem nem gond. - Egy Harley panhead, csúnyán jó áron hozzájutva. - magyarázok mögötte, ahogy haladunk kifelé. Hiába, én mindig is a klasszikust kedveltem, ami bírja az utakat felénk is. Itt nem tudom hogy bírják a motorok ezt az átkozott párát. Már most csurog a gerincemen az izzadság, pedig alig mozdultam meg. Alexre nézek. Próbáltam felkészíteni, mi várhat rá esetlegesen...de a valóság mindig más. Majd kap lelkifröccsöt esténként, ha már kipucoltatták vele az utolsó slozit is. - Meglátjuk. Még kölyök, de látok benne potenciált. - odaintek és elindulok a motoromhoz, ami velem ellentétben már fényesre van vikszolva. Alex eltalálja a prioritásokat mindig. Felhajtom a támasztót és mellé gurulok. - Követlek. - mivel muszáj vagyok, rangban felettem van, tehát neki kell elöl mennie - Ne sajnáld a sebességet. - végtére is nem városnéző múzeumtúrára megyünk, hanem megnézni a raktárakat. Aztán egyszer láthatok talán egy zuhanyzót is belülről. - Mekkora most a létszámotok? - a kérdés inkább a nem pontos információimból fakad, semmi hátsó szándék. Egyszerűen tudni szeretném a számot. Mennyire is ragadtatták el magukat míg én a Pokolban kirándultam.
Vissza az elejére Go down

Miles Lloyd
Miles Lloyd
hell around us
Hozzászólások száma :
9
Korom :
39
Fajom :
Alakváltó
♱ ♱ ♱ :
Limited times  Df5f5eb515be800dd38d5f712b5a7334
Csatlakoztam :
2023. Mar. 19.
Családi állapot :
Független
Play by :
Christopher Mason
♱ ♱ ♱ :
Limited times  DazzlingPerfectAmberpenshell-size_restricted


blackout frpg

Kamachiq
Kamachiq


Rang
: Alakváltó
Szomb. Ápr. 29, 2023 8:11 pm

again between us



To: Beslow

Felnevetek ráérősen, mert az, hogy jó fiú lesz, nem lehet kétséges, majd teszek róla, hogy csak az lehessen. Ha mégsem lenne az, akkor majd arról teszünk, hogy ne felejtse el, mennyire annak kéne lennie mégis. Tudja, hogy több szem lesz rajta, mint nem. Ez nem hiszem, hogy meglepő lenne és azt sem, hogy újdonság. Tények.
- Tíz hosszú perc vagy lehet a múltunk mondatja ezt velem? - vagy, hogy börtönben volt és most már nincs, most itt van. De, hogy mi miatt gyanakszom? Mindig gyanakszom, mindenkire és mindenkor, ilyen vagyok. Aki nem fél, azt megeszik a rókák, még ha rókákról lenne szó. Mégis elaltatja a gyanúm, talán rosszul teszem, hogy hiszek benne, de majd az ösztönök, vagy nem. Vagy csak el akarom hinni, hogy nem bassza szét az életem.
- Azt nem mondtam. - elnevetem magam, kifújom a füstöt. Biccentek. Az. Touché, de engedjük is el elemiben. Helyette itallal kínálom és mondhat bármit méregetjük egymást, a múltban vannak sérelmek, helyesbítek lehetnek. De neki kellett sittre kerülni és nem nekem. Ez nem lehet vita tárgya és döntésé sem. A falka összefog és a király az király.
- Mertem remélni, nem venném a szívemre, ha szomorú lennél ebben a csodás városban, a vendégségemben. - tudja jól igaz? Hogy a vendégem? Tudnia kell, sokat jelentene, ha ezt nem kéne a szájába rágnom, sem vágnom késsel.
- Szeretek válogatni, kiszúrni a legjobbakat. - végig mérem, kissé bicskanyitogatóan had mérgelődjön, ha amiatt jött, jobb most tudni, mint később nagyon meglepődni.
- Ne legyél naiv, annak is megvan a maga szerepe. - vannak helyek, ahova nem lehet motorral menni, jól lehet oda nem én megyek, hanem küldök valakit magam helyett, de van az a szituáció és elfér egy csoda odahaza, miért is ne lenne? Nem, igaz?
Felnevetek. Sejtettem. Van, amit nem lehet visszautasítani. Ez egy olyan és ezt sejtettem jól.
Kifelé indulok vele, a szavaira mégis megpördülök. Végig mérem újból, nem szokott… Ő nem? Én meg megtettem vele? Erre utal? Vagy nem kéne ezt ennyire komolyan vennem? Mégsem számít tovább indulok.
- Ó egy Harley…- elismerően füttyentek, nem meglepő és a magam részéről nagyon szeretem is őket, de én kicsit sportosabb vonalon repesztek. - egy panhead…- aktívan haladok lefelé a lépcsőkön, szinte szökkenek, a kedvem messzemenőkig kimagasló. A fiúk persze szivatják a kis srácot, az sem lesz meglepő, ha lecsavarnak neki pár sallert, de valósan bántani senki nem fogja, csak a helyére tolják, mint mindenki mást is, ranglétra. Most rettentő hálás a jövevényért az, aki eleddig a legalján volt, feljebb került. Dicsőség neki.
- Kicsit másban utazom. Én Yamaha párti vagyok. - fellököm magam az R1-es keskeny ülésre, magamra rántom a bőrdzsekit, felhúzom a cipzárt.
- Ó ne aggódj, nem fogom. - nyilván a panhead nem fogja tudni tartani a lépést velem, de nem is húzom majd tökig a gázt.
- Ez a kérdés szorosan tartozik a küldetésedhez - felszalad a szemöldököm és felkapom a bukóm, nem mert félek, hogy összetöröm magam, hanem mert nekem is a szemembe csapódnak a bogarak.
- 30 fővel számolok. - mégis megvallom, nem lehet ebből gond.
Előre gurulok, adok esélyt azoknak, akik velem tartanak, teszem azt egyből a gadyen és még két emberem, főleg mert a raktárakhoz megyünk, le a partra, le a dokkokhoz és amúgy is szeretnek velem tartani, hogy később senki ne mondja rájuk, hogy nem vigyáztak rám. Olyanok vagyunk, mint a kiscserkészek, mindenki motorral hajt ki az udvarról, automata kapu nyílik, még váltok két szó az ajtóban álló őrrel és meglódulok előre, be a város forgatagába és nem, nem kímélem a többieket, de nappal van és nekem semmi kedvem sitten végezni, sem valakit kinyírni és ilyenkor sajnos előszeretettel ugrálnak ki a mamókák kisszatyorral, én meg áthajtok rajtuk a picsába, ha nem elég gyorsak.
Célzottan hajtok előre, itt be-ott ki… egy pillanatra sem engedek senkit magam elé.
A raktárak a folyóparton vannak, hatalmas terület, az én embereim is védik, de külsősök is, a logónk nem bujkál, nem titok, hogy a mi területünk, annál jobban elkerülik. A rendőrség Luluban mindig is korrupt volt, az is lesz, ahogy az alvilág is az.
Egy egy legális lerakóhely…legális.
Amennyire az lehet itt bármi is, az én fennhatóságom alatt.
A kurva meleget megszoktam már, de mindig meglep, hogy leizzad a bőröm is.
Konténerek sokasága között vezet egy útvesztő, a hely sokkal kisebb, mint amekkorának tűnik valójában, de ténylegesen egy labirintus. Aki nem jártas köztük, az vigyen hideg élelmet.
Vissza az elejére Go down

Mark Beslow
Mark Beslow
hell around us
Hozzászólások száma :
7
Korom :
35
Fajom :
Puma
♱ ♱ ♱ :
Limited times  Bd0ccc1a03c7ab582216c88efc6f9144
Csatlakoztam :
2023. Mar. 23.
Családi állapot :
Elvált
Play by :
marco dapper
♱ ♱ ♱ :
Limited times  WarlikeYearlyCub-max-1mb


blackout frpg

Puma Alfa
Puma Alfa


Rang
: Alakváltó
Hétf. Júl. 17, 2023 11:12 pm
Valójában beköphettem volna az egész bagázst egyszerűen és tanúvédelem alatt elhagyhattam volna az országot és most nyugodtan élhetném az életemet tudván azt, hogy ez a szőke féreg a sitten rohad a haverjaival. Ehelyett itt vagyok és egészen más alkuba kényszerültem bele, amivel ráadásul jelen ponton nem tudok mit kezdeni, mert Lloydtól függ az életem és a halálom is. Ami az elcseszett elméjében megjelenik, az lesz a sorsom. Nincs igazság...
- A múltunk.. - fújom ki a füstöt, arról a múltról beszél, ahol a seggét mentette és engem odadobott? Arról nem beszélgetünk. Ennek a királynak nem alattvalója vagyok, hanem a saját királyom által küldött diplomatája csupán. - Jobb szeretek előre tekinteni. - mert a szétbaszott életemen elég ha én magam kesergek, nincs affinitásom vele vesézgetni a történeteimet odabentről. Amíg az ő segge itt izzadt rá a bőrszékére én majdnem meghaltam odabent. A halál mezsgyéjén pedig megalkudtam és meghajoltam a benti király előtt.
Csak biccentek a nevetését hallva. Én is így gondoltam, elég modortalan lenne a részéről, ha pont a hírhedt múltunk miatt kiebrudalná a saját fajtársát a területéről, amikor épp megegyezések és gördülékenység zajlik mindenfelé. A pumák felénk nem kérnek semmiféle koalíciós és szeressük egymást szarságból, itt meg nem tudom mi a helyzet. Vajon ő baráti jobbot nyújtott mindenki másnak? - Majd igyekszem megtalálni a megfelelő szórakozást a vendégségedben. - kiiszom az italom, most meg vendég vagyok? Félrenézek az italok felé, mintha gondolkodnék egy következőn, de valójában a megvillanó tekintetem rejtem előle. Kurvára nem a vendége vagyok, hanem az itteni üzleteink megfigyelője, hogy mindenki betart-e mindent a részükről. - Szerencsére van is miből válogatnod. - történetesen még tőlünk is érkezni fog majd pár házasulandó csajról ajánlat, bár én annyira nem kultiválnám a dolgot...nem én döntök és nem tehetek ellene semmit sem. Remélem valami aljas ribancot vesz el, aki álmában átvágja a torkát. Méltó lenne.
- Ahogy mindennek. - de haladhatunk előre, látni akarom a helyszínt. Ezer éve nem jártam erre, pláne nem jártam kikötőben és rengeteg dolgot hallani erről a városról, az uráról, meg a túlságosan koncentrálódó alakváltókról. Eléggé különös piac. Farkasszemet nézek vele, amikor felém fordul a kijáratnál. Az arcom rezzenéstelen, nem méregetem, csak nézem őt. Akar netán mondani valamit? Ha mégis, hát nem teszi.
- A klasszikusok híve vagyok. - a bejáratottakat szeretem. A kölyök, akivel jöttem, még nem az. Talán itt majd megtanulja a leckét arról, hogy a sajátjaihoz legyen hű, idegenek között meg legyen okos, akkor kevesebb pofont fog kapni. - Mindig is mást kedveltél mint ami a megszokott. - ez így helyes. A király tűnjön csak ki, jobban megjegyezhető. Én mellőzöm a sisakot, marad helyette a szemüveg. Olyan rohadt nagy a pára ebben a városban, hogy már most csorog az izzadság a gerincem mentén. A fejemet azért nem főzném meg.
- Az elég is. Csak a patkányok meg a farkasok módija a gombamódos szaporulat. - mert azt könnyű elkapni és másképp is működnek, mint mi. Mellesleg nem igazán tudok manikűrös buliban dolgozó pumáról, sem hentesekről...a másik két hordában meg minden akad. Idióták.
Kigurulok utánuk, a saját rangomnak megfelelővel párban, a király mögött meg mehetnek a testőrei. Igyekszem legalább valamennyit megjegyezni az útból, de a kikötő felé közeledve legalább belekapaszkodhatom a vízbe, a víz áztatta fa rohadó illatába. Ezt a helyet nem lehet eltéveszteni. Követem őket, de a hátamban érzem a tekinteteket. Idegen vagyok nekik, maradjak is az, legalábbis egyelőre. Mindent lépésenként.
Leállítom a motort, kitámasztom és követem őket. El sem lehet téveszteni a helyet, bár a konténereket látva azért okozna némi fejtörést, hogy merre az arra, ha betörő akarnék lenni. Lloydhoz sétálok. - Szóval itt a birodalmatok. - hisz itt lép be minden áru, ami keletebbről érkezik, de gyanítom van valami összekötésük északkal is. Lloyd szépen gazdagodott míg én a sitten mostam fel a slozit. A rohadék..Előhúzom a Kamachiqom által adott papírokat és a kezébe nyomom. A következő szükséges szállítmányunk érkezési időpontja, súlya, ára és árkülönbözete. - A kobrákkal is üzletelsz? - ez mondjuk a saját kíváncsiságom és némi pletyka kérdése, mert Lloydról mindenféléket hallani. Vannak köztük egész bizarrak is, így hát jobb megkérdezni. - Ha ez itt megvan, megbeszélhetjük mennyi ember kell részünkről a két ellenőrzőponthoz. - nem szokásom vigyorogni, de kap egy mosolyt. Ártatlant. Organizálok, szervezek. Hát persze.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
hell around us


blackout frpg

Vissza az elejére Go down
 

Limited times

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Játéktér :: Külváros-