mentor - fogjuk rá

Jocasta Helena Mayfair
Jocasta Helena Mayfair
hell around us
Hozzászólások száma :
2
Korom :
30
Fajom :
okkult - nekromanta
♱ ♱ ♱ :
mentor - fogjuk rá 60e16921f0012a6f14dec0171ecc434b4ebb4742
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
♱ ♱ ♱ :
mentor - fogjuk rá Fd6307b9862407f45dc8bf2352e958677aac6b84


blackout frpg

Halottkeltő
Halottkeltő


Rang
: Okkult
Szomb. Jan. 21, 2023 11:28 pm
amit szeretnél

???



play by
»
Matt Czuchry, Daniel Sharman, Theo James

kapcsolat jellege »
mentor/bonyolult

életkor »
33+

csoport »
okkult vagy marsall

rang »
halottkeltő/nekromanta/mágia gyakorló/boszorkány/paranormális ember vagy vadász stb.

státusz »
szabad
Információk róla »

Tartozol a családomnak. Nem tudom mivel, nem tudom miért, nem tudom mióta és azt sem mikor lesz vége a számodra. Valószínűleg nem is érdekel.

Annyi azonban bizonyos évek óta ismerlek és évek óta azaz egyetlen dolgod, ami miatt ismerjük és felkeressük egymást, hogy gyakoroljam, amivel együtt születtem. Tudod, hogy nem tartozik a kedvenc elfoglaltságaim közé, de nagyon küzdened sem kell velem, nem vagyok az a fajta harcimanci, aki az idegeidre megy teljesen feleslegesen. Annak még én sem látnám az értelmét…

Fogalmam sincs mennyire jársz el tisztességesen vagy mennyire nem. Az azonban tény, miattad van lehetőségem azt gyakorolni, ami leginkább csak mendemondákban él és állítólag sosem volt igaz. Nem vitázom senkivel, én sem állítom, hogy valós lenne. Jobb lesz mindenkinek, ha megmarad a mese talaján, igaz?!

Nem vagy sem kedves, sem rendes, legkevésbé bűbájos – vagy lehet igen, csak nem velem –, és még csak emiatt sincs panaszom. Mi több, kifejezetten kedvelem a morózusságod. Felfogtam, hogy lenne jobb dolgod is, mégis velem ragadtál a szabadidőd egy részében. Nagy részében.

//Kifejezetten olyan eddig a legény-úr, hogy alakítható kedvre, kényre, egyébre szabottan. Vannak ötleteim vele, a kapcsolatra is, ami inkább szorul egyeztetésre, semmint elvárásként megjelölt pont lenne. Várlak, ha megérkezel, dobj meg egy pmmel és megbeszéljük, amit kell.  :D //



Vissza az elejére Go down
 

mentor - fogjuk rá

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Karakter részleg :: Keresett karakterek :: Tagok keresik-