Helena Lamberti

Helena Lamberti
Helena Lamberti
hell around us
Hozzászólások száma :
4
Korom :
35
Fajom :
okkult
Keresem :
-
Csatlakoztam :
2023. Jan. 02.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
A. J Cook


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Okkult
Kedd Jan. 03, 2023 8:00 pm
Helena Lamberti

titulus


Csoport»
okkult

Rang»
-

Kor»
33

Átváltozás ideje»
-

Vérvonal:»
-

Karakter arca»
Képesség » clairvoyance: olykor egy-egy tárgy megérintésével villanásnyi képeket lát az érintett tárggyal és használójával kapcsolatban.
életem lapjai » Atlantában születtem, de a szüleim olasz származásúak. Apa a Lamberti család középső gyermeke volt, akik aktívan részt vettek holtak feltámasztásában és vallatásában, rendőrségi megbízások miatt. A mama Bianchi lány volt, és képes volt érintéssel más emberek érzéseit érzékelni.
10 éves voltam, amikor a szüleimmel és a kishúgommal fagyizni mentünk. Apa akkor látott egy férfit és felismerte egy korábbi gyilkossági ügyből.  Azonnal szólt a rendőrségnek, akik keresni kezdték azt a férfit.
Még aznap este megtámadtak minket az otthonunkban. Édesanyám még fel tudta hívni a rendőrséget, de későn értek ki. A szüleimet és a húgomat megölték. Én is megsérültem, de a rendőrök közelségét jelző szirénák miatt a támadóink inkább menekülőre fogták.
A kórházban tértem magamhoz, amire már újból emlékszem. Lucas atya ült az ágyam mellett. Nagyon szomorúan nézett rám. Órákig sírtam. Utána elfogytak a könnyek. Rendőrök jöttek, faggattak, hogy mit tudhatok még. Lucas atya elmondta, hogy elfogták azokat az embereket, akik ránk támadtak. De az a férfi, akit apa felismert, nem volt a tettesek között. Tudtam, hogy ő az oka mindennek. Lucas atya maga mellé vett, Virginiába költöztünk. Iskolába íratott, visszavonult és csendes életet éltem mellette, de a családommal történteket nem feledtem. Tudtam, hogy mi a dolgom. Rendes iskolába, majd főiskolára is jártam, mert rendőr akartam lenni. Viszont az iskolán kívüli életem igencsak zárt volt. Egy kisebb katolikus közösségben nőttem fel, apácák között. Velük éltem, így volt számomra biztonságos. Vallásos neveltetést tőlük kaptam. Az imádságok így a mindennapjaim részei lettek. A rendőrségi ranglétrán sikerült egyre feljebb lépnem, köszönhetően annak, hogy néhány tárgy megérintésével látom, mi történt. Egyre biztosabban használtam képességeimet. Nemsokára előléptettek hadnaggyá és a természetfeletti ügyekkel foglalkozó egységbe is beléphettem.
Családom ügyében pedig végig kutakodtam, néha titokban is. Sikerült a kört St. Louis városára szűkíteni. A munkahelyemen persze a költözési szándékommal álltam elő, így ebből nem volt gond. Bár ez kis időbe telt, igaz. Búcsú ajándékként barátaimtól egy Cane Corso kölyköt kaptam, Tinát. St. Louis-ba költöztem és az ottani rendőrségen segítek tovább a bűnözési rátát lenyomni. S persze megtalálni a családom gyilkosát.

blackout frpg

Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Szer. Jan. 04, 2023 8:05 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Nem kell félni, nem fog fájni!




Üdvözöllek a városban, sok sikert kívánok a játékban és szóljon a dal: "Nem vagyok én apáca...!"

Köszöntünk itt, érezd jól magad, foglalj avatart és játssz jókat! :3
Aikko



blackout frpg

Vissza az elejére Go down
 

Helena Lamberti

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Karakter részleg :: Kész karakterlapok :: Okkult-