Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék

Illidary Manteqru
Illidary Manteqru
hell around us
Hozzászólások száma :
46
Korom :
704
Fajom :
Vámpir
♱ ♱ ♱ :
Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék 8b98d80963bff9cbb0e8c723bda953cf
Keresem :
Sziasztok!

Báromba állandó alkalmazottakat keresek.
Szívesen segítek betanulni újoncoknak is, ahogyan veteránokat is örömmel látjuk a bárban.
Szállást és fizetést ic biztosítunk.
Csatlakoztam :
2022. Nov. 24.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Ian Somerhalder
♱ ♱ ♱ :
Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék 2d91143d9738ce294939bbffff48d2aa


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Pént. Dec. 30, 2022 7:31 pm
Josh & Grace


Meglepetés

Sok mindenre képes vagyok a társaimért, ha szükséges akár kimentem őket egy égő toronyból, vagy esetleg egy falka vérfarkas elől is megpróbálom elmenekíteni őket, de arra egyáltalán nem számítottam, hogy egyszer én fogok egy női táskával át kászálódni a városon, mert valaki ott hagyta a műszakja után.
Szerencsémre este végzett most Grace, hisz ha nappal tájt tette volna le a munkát, kénytelen lettem volna Igorral elküldetni neki a kis női táskáját.
Tapintásából feltételezem, hogy bőrből készült, de igazán kivan tömve, késztetést éreztem rá, hogy kicsit átnézzem, de nem bírtam volna el a lelki ismeretemmel... Vagyis Sarah ha nem szól rám, akkor átkutattam volna, de így inkább egy fekete zacskóba beleraktam és át keltem a városon vele, hogy tulajának vissza adhassam.
Rajtam szokásos felállásban egy fekete lakk cipő, és egy fekete bársony nadrág van, egy hozzá illő ingel, meg persze a hűvös szél védelme érdekében egy bőrkabát.
Télen sem szeretek túlöltözni, meg nekem nem is szükséges, hisz nem nagyon érzem meg a hideget.
Zavartan megyek fel az apartmanjához, hisz már leadta a pontos lakcímét, hogy ha bármi gond lenne. Ezzel a táska ott hagyással, pedig mondhatjuk, hogy ez történt. Ki tudja, hogy mikor kell éppen neki belőle valami, ezek a fiatal emberek még a fejüket is egyszer elhagynák, természetesen ha tehetnék.
Az ajtó előtt megállok, majd újra ellenőrzöm a számot, és becsöngetek.
Próbálok komoly képet vágni, de a mosolyt sehogy se tudom legyűrni az arcomról.
- Szia, bocsi... Nem akarlak zavarni, de a táskádat benn felejtetted. Gondoltam elhozom.
Kezemben lévő fekete zacskót átnyújtom, és már bátran mosolyodom el.




~ ]Zene ~

Vissza az elejére Go down

Grace Harland
Grace Harland
hell around us
Hozzászólások száma :
37
Korom :
27
Fajom :
ember
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Adelaide Kane


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Ember
Pént. Dec. 30, 2022 11:13 pm
Illidary, Sarah, Syndra & Grace


- Okéé, látom, itt buli volt – jegyeztem meg, ahogy átléptem a lakásom küszöbét, mert akárhová is pillantottam, mindenütt káosz uralkodott. A bulit csak képletesen értettem, a két jelenlegi lakótársam gondoskodott arról, hogy ne legyen rend az otthonomban. Legalábbis ezen az estén pizzás dobozok, meg sörösüvegek hevertek szanaszét, és csak feltételezni mertem, hogy talán a két pasi karöltve elment valami bárba, hogy ott folytassák tovább a mulatást. Nagyon helyes!
Miután ledobtam a kabátom, s lerúgtam a cipőimet, az első utam a konyhába vezetett, hogy bedobjak valami gyorsan süthető kaját a sütőbe, mert éhes voltam, mint a farkas, komoly főzésre meg nem volt már energiám. Így is láttam magam előtt a mosogatni való halmot, meg a káosz uralta nappalit, aminek neki is estem. Egy fekete zsákba dobáltam be a szemetet, megigazgattam a párnákat, a kisasztalon is rendet pakoltam, Adrian cuccait pedig a sarokba pakoltam, ügyelve arra, hogy szép rendben legyen.
Csak egy szusszanásra álltam meg, jöhetett a mosogatás, viszont a víz valamiért nem akart lefolyni a csapon. Gondoltam, hogy talán valamiféle dugulás lehet, de a mezei pumpa nem használt, vegyszer meg épp nem volt otthon. Az viszont az eszembe jutott, hogy anno láttam egy műsorban, amint egy pasas befeküdt a csap alá, szétszerelte a csövet, majd vissza, s a dugulás elhárult. Ez nem tűnt túl nagy feladatnak, éppen ezért kinyitottam a csap alatti szekrényajtót, leguggoltam, s a kezembe akadt szerszámokkal – aminek akkor és korábban sem tudtam a nevét- neki álltam „szerelni”. Ez a nagy szerelés azonban mindössze csak pár percig tartott, s magam sem értem, hogy mit ronthattam el, de hirtelen az arcomba spriccelt a víz, nem is akármilyen erővel.
- Wááh – hirtelen az első hideg vizes sokk után hunyorogva próbáltam elkapni a forrást, de azt se láttam, honnan ömlik a víz, azokat a kis csapokat meg hiába csavargattam, nem történt semmi. A víz tovább zubogott a csap alól, így csurom vizesen pattantam fel, s mezítláb, farmerben meg egy pulcsiban szaladtam át a fürdőbe, hogy egy lavórral térjek vissza, amit azonnal be is tettem a forrás alá. Tudtam, hogy szerelőt kéne hívni, sietve kerestem a telefonom, de ekkor hallottam, hogy valaki kopogtat az ajtón. Csak remélni mertem, hogy Adrian és Judah tért haza, ők pasik, tuti el tudják majd végre zárni ezt a vackot. Rohantam is, hogy ajtót nyissak, de legnagyobb döbbenetemre – ami ki is ült az arcomra – Josh állt az ajtóban.
- Josh? - pislogtam rá párat, az ő érkezésére egyáltalán nem számítottam, főleg nem így. - A legjobbkor! - igazából nem is nagyon figyeltem, hogy mit mondott, miért is jött, máris csuklón ragadtam, s húztam be, miközben az ajtót a háta mögött betoltam.
- Segítened kell, mert ázik a lakás! - s már húztam is magammal a konyhába, ahol már a csempén folyt a víz. - Valami történt, és fogalmam sincs, hogy kell megjavítani – láthatta rajtam a kétségbeesést, pedig aztán eléggé talpra termettem, de mindenhez azért még én se értettem. Segélykérően pillantottam rá, remélve, hogy majd ő tesz valamit, amitől végre elhárul ez a probléma.
Vissza az elejére Go down

Illidary Manteqru
Illidary Manteqru
hell around us
Hozzászólások száma :
46
Korom :
704
Fajom :
Vámpir
♱ ♱ ♱ :
Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék 8b98d80963bff9cbb0e8c723bda953cf
Keresem :
Sziasztok!

Báromba állandó alkalmazottakat keresek.
Szívesen segítek betanulni újoncoknak is, ahogyan veteránokat is örömmel látjuk a bárban.
Szállást és fizetést ic biztosítunk.
Csatlakoztam :
2022. Nov. 24.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Ian Somerhalder
♱ ♱ ♱ :
Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék 2d91143d9738ce294939bbffff48d2aa


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Szomb. Dec. 31, 2022 10:10 am
Josh & Grace


Meglepetés

Elmém játékot űz belőlem, az ajtó feltárása pillanatában több helyzetet is elképzeltem. Hálóingbe nyit ajtót, majd egy borral a kezében be invitál, vagy éppen szépítkezős órái kellős közepén jelenek meg, és zavaróan arc maszkban pislog rám az ajtóban.
De ehelyett csurom vizesen egy régi pulóverben, nem éppen egy álomba illő esemény. Csapzottan és vizesen kiált fel meglepettségében, majd a problémát röviden elmagyarázza.
Szemöldököm megrándul, ahogyan ontja magából a szavakat. ~ Én meg a segítőkéz? ~ Szerintem valakivel összekever... Természetesen nem tudtam megállni, hogy ne hagyjam, hogy végig vonszoljon a konyháig. Egy pillanat kellett csak, hogy megállapítsam a gondot. Volt már ilyen probléma a bárban, de nem mondanám magamat cső szerelőnek.... De nagyjából van fogalmam a problémáról. Szemöldökömet ráncolva nyomom a kezébe a táskáját.
- Van a lakásnak egy elzáró szelepe, az hol található?
Érdeklődök, hisz nem várhatja el, hogy mindenhol végig botorkáljak azért, hogy elzárjam a vizet. Mellesleg illetlenség is lenne végig lavirnyázni az összes szobán. Nem sok időm van nézelődni, így szememmel csak a vizes blokkot keresem.
- A fürdőben szokott lenni.
Jegyzem meg, majd ha megmutatja hol van, már neki is látok, hogy megkeressem az elzáró szelepet, milyen szerencséje van, hogy van fogalmam nagyjából róla, hogy mit csinálok. A bár mielőtt át lett volna alakítva egy 40 éves épület volt, ami ugyanannyi idős fém csövekkel volt ellátva. Mindet ki kellett cseréltetni, szép kis összeg volt. Kénytelen voltam, hisz nem akartam mindennap beázni egy meglepetés csőtöréstől. Mindenhol csöpögött, és folyt... Borzasztó élmény volt. Nem éppen vámpírnak való környezet, az biztos...
Az elzáró szelepet elfordítva már fordulok is meg, hogy mihamarabb vissza érjek a konyhába, szerencsémre a vízsugár már megszűnt, de kizárt, hogy én lakkcipőbe bele topogjak a vízbe.
A lányra nézve felsóhajtok végül, mit meg nem teszek az alkalmazottaimért... Kabátomat le nyalábolva magamról, már gombolom is ki az ingemet, hogy a legközelebbi ülő alkalmatosságra le terítsem igényesen, majd a cipőmből, és a zokniból is kiugrok.
- Itassuk fel a vizet előtte, hogy utána rá tudjak nézni, de kellene alám valami törülköző, nem akarok annyira vizes lenni.
Jelzem neki, és megpróbálok egy mosolyt összehozni, de valahogy a fejemben csak egy dolog jár. ~ Bazdmeg Grace... Még mindig szépek a szemeid... ~





~ ]Zene ~

Vissza az elejére Go down

Grace Harland
Grace Harland
hell around us
Hozzászólások száma :
37
Korom :
27
Fajom :
ember
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Adelaide Kane


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Ember
Vas. Jan. 01, 2023 8:58 pm
Illidary, Sarah, Syndra & Grace


Annyira sürgető volt a helyzet, hogy tényleg nem tudtam koncentrálni a vámpír szavaira, egyszerűen csak húztam is a probléma irányába, remélve, hogy valahogy megoldja ezt a problémát, még mielőtt elárasztanám a szomszédaimat is.
- Mit gondolsz? - kérdeztem némi sürgetéssel, s aggodalommal a hangomban, ahogy összefogtam magam körül a karjaimat és figyeltem a csap alól zubogó vizet. Én már csurom vizes voltam, s a padlót is elárasztotta a víz. A zoknim átázott, akárcsak a felsőm, a hajamról már nem is beszélve. Egy kicsit kezdtem fázni is így ezekben a vizes göncökben, de most nem volt idő arra, hogy vegyek egy forró zuhanyt, vagy megszárítkozzak. Josht fürkésztem tekintetemmel, miután kezembe nyomott egy fekete zacskót.
- Elzáró mi? - elsőre nem is értettem, hogy miről beszél, de aztán a többi infómorzsával eszembe juttatta, hogy miről is lehet szó.
- Óóó igen, gyere, már tudom mire gondolsz! - sietve szedtem a lábaimat át a nappalin a fürdőszobába, ami megint csak kicsit rumlisnak tűnt, hisz épp mosáshoz készülődtem, így ott hevertek a lavórban a bugyik, zoknik, melltartók, meg néhány felső, amit épp be akartam dobni a gépbe.
- Azt hiszem ott arra gondolsz – mutattam a csap mögötti részre, s úgy tűnt, hogy a vámpírunk már-már igazi szakértelemmel állt a dologhoz, mert egy könnyed mozdulattal elzárta azt a szelepet, hogy aztán mehessünk vissza a konyhába.
Ott szerencsére már nem zubogott tovább a víz, viszont a korábbi özönlésnek hála néhány centi víz tocsogott mindenütt, amire el is húztam a számat. Ennyire peches nem lehetek.
Közben Josh máris vetkőzni kezdett, egy kicsit felszökkent a szemöldököm, hogy mégis mit művel, figyeltem, ahogy kibújik az ingjéből, és sikerült is rajta felejtenem a tekintetem. Már csak akkor kaptam észbe, amikor hozzám szólt, s persze, amit kért, azon nyomban rohantam is érte.
Szedtem a lábaimat, és néhány törölközővel, meg egy lavórral tértem vissza.
- Remélem ez jó lesz így, én sem akarom, hogy elázz – mondtam zavart mosollyal, s leterítettem neki a csap alá a szőnyeget, hogy kényelmesen bemászhasson, majd a közelben maradtam, és addig is, próbáltam a környezetünkben lévő vizet felitatni a rongy segítségével, amit pedig a lavórba csavartam.
- Mit látsz? Kell valami szerszám? - próbáltam nagyon hasznos segítség lenni, de miközben feltettem a kérdést, arra is rájöttem, hogy a szerszámokhoz aztán tök hülye vagyok, így bármit is kérne, nem tudnék neki mit nyújtani.
- Öhm, bocsi hogy berántottalak a mély vízbe, de örök hálám, hogy segítesz – tettem hozzá gyorsan, s most érezhette a hangomból, hogy nem vagyok vele olyan morcos, mint korábban bent.
- Amúgy...hogyhogy jöttél? - csak ekkor merült fel bennem a kérdés, mert persze azt meg se néztem, mi volt abban a fekete zsákban, mivel sürgetett az idő, azt korábban csak félreraktam, hogy intézhessük a vizes bajokat.
Vissza az elejére Go down

Illidary Manteqru
Illidary Manteqru
hell around us
Hozzászólások száma :
46
Korom :
704
Fajom :
Vámpir
♱ ♱ ♱ :
Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék 8b98d80963bff9cbb0e8c723bda953cf
Keresem :
Sziasztok!

Báromba állandó alkalmazottakat keresek.
Szívesen segítek betanulni újoncoknak is, ahogyan veteránokat is örömmel látjuk a bárban.
Szállást és fizetést ic biztosítunk.
Csatlakoztam :
2022. Nov. 24.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Ian Somerhalder
♱ ♱ ♱ :
Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék 2d91143d9738ce294939bbffff48d2aa


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Pént. Jan. 06, 2023 7:56 pm
Josh & Grace


Meglepetés

Sok minden elmondható rólam, de az, hogy cső szerelő legyek... Na az már nem. A szerencsés elzárás után észbe kap végre Grace is, így már pillanatok alatt hozza a törülközőket, amit gondosan le is terít nekem.
Természetesen élveztem, ahogyan fal a szemeivel, valahol ez is volt a szándékom, bár még mindig nem tudom, hogy miért vágyok ennyire a figyelmére.
A csap alá bemászva nem nehéz kiszúrni a problémát, a kérdésre csak felnevetek.
- Inkább egy szűrőt lenne érdemes tenni a mosogatóba, azért van nálunk a pultnál is szűrő.
Egy gyors mozdulattal nyúlok fel a csőben, majd egy jó vastag tömör hajgócot húzok ki belőle, néhol pizza darabok, és rothadt zöldségek is megfigyelhetők az ázott hajban. Undorodva dobom le magam mellé, nem vagyok hozzá szokva az ilyen dolgokhoz, így kislányosan próbálom lerázni magamról a koszt.
Kicsit beljebb mászva belenézek a csőbe, majd egy újabb felnyúlással még több hajat szedek ki belőle.
- Itt a következő gombóc.
Jelzem, majd leteszem a másik mellé. A két csövet össze illesztve kezdem el csavarni, majd az illesztő részével együtt befordítom, és egy hangos pattanással a helyére tegyem.
- Ki kéne hívni a vízszerelőt néhány hónapon belül. Ez egy darabig elég lesz.
Jegyzem meg, majd kimászva, egy mosollyal megrázom a fejemet.
- Nos mint a felettesed, úgy éreztem, hogy talán ma be akarsz menni vásárolni, ahhoz pedig a pénztárcádra és az irataidra is szükséged lehet.... Vagy mondjuk a bankkártyádra?
Tárom szét a kezeimet, majd vissza indulok a fürdőszobába, hogy újra megnyissam a vizet, és természetesen le tisztítsam a trutyis kezeket. Ha ott maradt a konyhába, akkor hangosan kiáltok neki.
- Nyithatod! Utána pedig egy ideig engedd a csapot!
Mondom, majd a kosár tartalmát szemügyre véve enyhén zavarba kerülök, gyorsan le is veszem róla a szememet, bár még mindig nem tudom, hogy mi a frász van velem. Újra elindulok a konyha felé, majd az ingemet kezdem el keresgélni, gyorsan el is kezdem vissza gombolni. ~ Nem hiszem el! Mi a franc van velem. ~ Az arcom dühről árulkodik, és bár nem tudhatja, hogy mi játszódik le bennem, észre veheti feszengős tekintetem. A kanapén helyet foglalva húzom fel a zoknijaimat.
- Forralj vizet, és tegyél bele szódabikarbónát, és azt forralás után öntsd le a lefolyón, az kicsit feloldhatja a mélyebben lévő szmötyit, bár most egy darabig biztos jó lesz.
Már a cipőmet veszem, közben úgy érzem, hogy menekülnöm kellene. Zavartan tekintek kőrbe, majd néhány mély levegővel megpróbálom az arcomat rendezni. Újra végig nézve rajta.... ~ Még most se? Komolyan?! ~ Gracere meredve feszülten tekintek el.
- Máskor...
Szavam elakad, majd inkább a cipőmet kezdem el fixírozni, újra a kanapéra leülök, majd megsemmisülten csak magam elé bámulok.





~ ]Zene ~

Vissza az elejére Go down

Grace Harland
Grace Harland
hell around us
Hozzászólások száma :
37
Korom :
27
Fajom :
ember
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Adelaide Kane


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Ember
Pént. Jan. 06, 2023 10:09 pm
Illidary & Grace


Dögös egy vámpír volt, ez már biztos, de ahogy ráeszméltem arra, hogy épp őt figyelem, gyorsan el is kaptam róla a tekintetem, s megpróbáltam nagyon komolyan a problémára összpontosítani. S hogy ne legyek hasztalan, máris hoztam neki egy törölközőt, szépen le is terítettem oda a földre, utána meg hátrébb léptem, s összefonva magam előtt a karjaimat, fürkésztem, hogy vajon Josh ért-e az itteni csövekhez is. Bár azt sem tudtam, hogy a Rózsában lévőkhöz értett-e, úgy általánosságban fogalmam sem volt arról, hogy vajon van-e neki ehhez bármiféle szakértelme. Míg ő bütykölt a csap alatt, addig csak ácsorogtam ott, s néha pillantásom a mellkasára futott. Aztán ilyenkor mindig észbe kaptam, egyrészt azért, mert ez nagyon illetlen, s fordított helyzetben biztos engem is zavarna, másrészt meg, emlékeztetnem kellett magam arra, hogy ő bizony egy vámpír, s az, amit a közelében érzek, az biztosan csak egy olyan különleges képesség, mint ami jellemzi őket. Talán meg is bűvölt már az első napomon, ki tudja? De akkor már lehet, hogy más is történt volna, nem?
A gondolataim hadakoztak egymással, miközben Josh tette a dolgát, néha szólt valamit a csap alól, én meg bőszen bólogattam. Biztosan igaza lehetett, legalábbis nálam sokkal jobban értett ezekhez a csövekhez. Közben eszembe jutott, hogy segíthetnék neki egy kicsit, ezért leguggolva a telefonommal kezdtem neki világítani, hogy jobban lásson. Sajnos nem volt szép látvány az, amit kihalászott a csőből, magam is elfintorodtam, ahogy megéreztem az állott víz szagát, nem beszélve arról a hajcsomóról.
- Ezért nem jó albérletben lakni, soha nem tudhatod, hogy mit művelt az előtted lévő lakó - sóhajtottam egy kicsit, hisz már a beköltözés napján is gondok voltak, már akkor is lassabban szivárgott lefelé a víz.
- Vízszerelőt, persze, jó ötlet! - nyugtáztam szavait, s felegyenesedtem a guggolásból, mikor Josh is elkezdett kimászni a csap alól. Egy pillanatra egész közel kerültünk egymáshoz, zavaróan közel, de hátrébb is léptem, s zavartan magam is elmosolyodtam, amikor megláttam az arcát.
- Komolyan? Ezért jöttél? - nagyon megdöbbentem, nem gondoltam volna, hogy ennyire figyelmes, s csak most jöttem rá arra, hogy az a fekete zsák, amit az érkezésekor a kezembe nyomott, az tartalmazhatja a holmijaimat.
- Te jó ég, észre se vettem - na igen, elég fárasztó nap volt a Rózsában, sok vendéggel, meg az elmúlt időszakban amúgy sem volt túl jó kedvem, így talán nem is csoda az, ha egy kicsit feledékenyebb lettem.
- Ott meg tudod mosni, van tiszta törölköző jobb oldalon! - kiabáltam neki a fürdőbe, s közben azt tettem, amit kért, megnyitottam a csapot és hosszan folyattam a vizet, ami szépen lassan el is indult lefelé, s végre úgy tűnt, hogy megszűnt a dugulás.
- Sikerült, lefolyik! - kiabáltam vissza, egy nagy kő esett le a szívemről, el is mosolyodtam, aztán én is kisétáltam a konyhából a nappaliba, ahová már Josh is visszatért.
- Oké, most nincs itthon, de szerintem az lesz az első, hogy holnap veszek egy csomaggal - pillantásom lopva mozdulatait követte, de amint rám nézett, elkaptam róla a tekintetem és egy zavart mosollyal fürkésztem a pillantását.
- Hát öhm…nagyon köszönöm Josh! Ezzel most életet mentettél, meg persze azt is, hogy elhoztad a cuccaimat! - őszinte hálával mosolyogtam rá. - Ha nem jössz, szerintem ennél durvábban is eláztatom a lakást - mutattam a konyha irányába, ahol a padlón még állt a víz, nem beszélve a ruházatomról, meg a hajamról, ami szintén csurom víz lett.
- Máskor mi? - oldalra döntött fejjel , kíváncsian pislogtam rá, most olyan furának tűnt. Nem tudtam eldönteni, hogy morcos-e, amiért el kellett jönnie a bárból, vagy szimplán csak fáradt. De fáradt hogy is lehetne? Végül is vámpír, gondolom nem fáradnak el úgy, ahogyan az emberek. Ezek a gondolatok persze csak a fejemben kavarogtak, ahogy közelebb léptem hozzá, s letelepedtem a kanapé karfájára, oda mellé.
- Figyelj Josh, én sajnálom azt, hogy a múltkor olyan ostobán reagáltam - történt, ami történt, eddig nem is nagyon kértem tőle bocsánatot, kicsit mérges voltam rá, most viszont láttam, hogy milyen segítőkész, s valamiért úgy éreztem, hogy ez jár neki. Pillantásommal közben rátaláltam kékjeire, olyan tekintete volt, hogy órákra el lehetett veszni bennük. Ez most is így történt, mélyen néztem övéibe, miközben féloldalasan felé fordultam, s alsóajkamba haraptam, mert nem jutottak eszembe szavak. A gondolataim egész máshol jártak vele kapcsolatban. Olyannyira, hogy arra se lettem figyelmes, hogy a sütőben maradt pizzám már elkezdett égni a sütőben.
Vissza az elejére Go down

Illidary Manteqru
Illidary Manteqru
hell around us
Hozzászólások száma :
46
Korom :
704
Fajom :
Vámpir
♱ ♱ ♱ :
Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék 8b98d80963bff9cbb0e8c723bda953cf
Keresem :
Sziasztok!

Báromba állandó alkalmazottakat keresek.
Szívesen segítek betanulni újoncoknak is, ahogyan veteránokat is örömmel látjuk a bárban.
Szállást és fizetést ic biztosítunk.
Csatlakoztam :
2022. Nov. 24.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Ian Somerhalder
♱ ♱ ♱ :
Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék 2d91143d9738ce294939bbffff48d2aa


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Vas. Jan. 08, 2023 11:20 am
Josh & Grace


Meglepetés

Az inger számottevő dolog a világon, vérszomj vagy esetleg kéj vágy? Ki tudja... De a világ a vágyakból épül fel, ahogyan az ősidők kezdete óta is. A legtöbb esetben pedig a vágy győzedelmeskedik, és ez nem csak az embereknél van így természetesen, hisz mi másért élnénk az örökké valóságot, ha nem a vágyak tengeréért?
Grace szerencsére nem vette fel a víz szerelő ajánlatot, pedig az emberek többsége öntelten állna egy ilyen helyzetben a dolgokhoz. '' Persze... Persze... Én is pont erre gondoltam... '' És hasonlók... Természetesen eszükbe se jutott volna, hisz inkább megspórolnák az árát.
A tényleges jövetelemre megdöbben, mire már nem bírom ki, hogy ne húzzak egy szarkasztikus mosolyt az arcomra.
- Ha szeretnéd, vissza vihetem.
A mosoly talán gúnyos, mégis feszengek... Nem tudom, hogy mi van velem, de ez nem is olyan könnyű dolog, mint eddig gondoltam volna. Minden azzal kezdődött, hogy Gracel vitáztam... Teljesen abban a hittben volt, hogy én szándékosan titkoltam előle a kilétem, pedig ha tudná az igazságot... Nos, végül is tényleg direkt, de most mit kezdjen egy vámpír tulajdonos egy próbaidős esetében?
Egy zavart hálálkodás a jussom a szolgáltatásért, ami legyünk őszinték... Nem volt éppen ténylegesen nehéz, még is valami furcsa megnyugvás terül szét bennem, talán esélyem van kibékülni vele? Ez nem csak tőlem függ, az emberek makacsok, és beképzeltek, és bár a nagy élettapasztalat közelébe sincsenek, még is úgy hiszik, hogy a világ körülöttük forog.
Először csak a lány szemébe nézek, csak azután fordulok keze irányába, és ekkor érzem meg azt, amit még elfelejtett. Természetesen nem szólok, hisz nem akarok udvariatlan lenni, talán extrán átsütve szereti. Nincs is jobb esténként, mint egy kis égett pizza.
Feszültség érződik a levegőben, ahogyan vissza kérdez, a szemeibe meredek. Nem tudom, hogy mit mondhatnék, így inkább csak egy sóhajjal tovább folytatom a cipőm felvételét. Természetesen nem bírtam ki, hogy újra ne nézzek a szemeibe, az alsó ajkába harap, én pedig erős vágyat érzek rá, hogy magamhoz rántsam. Persze nem fogok egy ilyen ostobaságot művelni, de valahogy... Valamiért... Ezt tartanám célra vezetőnek.
- Soha nem használnám rajtad a.....
Szavak valahogy nem jutnak el a számig, zavartan félre pillantok, majd halkan folytatom.
- A pizzádat égetve szereted?
Jelzem neki, majd teljes megsemmisülésemben hátradőlök a fotelben, a pizza most úgyis előtérbe helyeződik. Mobilomat a kezembe fogva már adom is le az egyik legjobb közeli étteremtől egy rendelést. Bőségtálat egy személyre, ezzel nem lehet mellé fogni. Természetesen utalással fizetek, a telefont eltéve az éhségem veszi át az elmém szegleteit, és természetesen nem a bőségtál iránt...





~ ]Zene ~

Vissza az elejére Go down

Grace Harland
Grace Harland
hell around us
Hozzászólások száma :
37
Korom :
27
Fajom :
ember
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Adelaide Kane


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Ember
Vas. Jan. 08, 2023 6:15 pm
Illidary & Grace


Josh megjegyzésére feljebb szökkentek a szemöldökeim, egyáltalán nem zavart az, hogy elhozta az ott felejtett holmimat, sőt, ami azt illeti, nagyon is figyelmesnek gondoltam, egy figyelmes vámpírnak. S bár tényleg nem volt semmi bajom a vámpírokkal, régebben azért mégis csak voltak előítéleteim velük kapcsolatban, de úgy tűnt, hogy Illidary egy újabb pontra rácáfolt. Mondhatnám, hogy ez plusz pont a vámpíroknak, de így csak még egy újabb okot adott arra, hogy még jobban kedveljem. Miért is csinálod velem ezt Josh?
A kérdés persze csak az elmémben kapott szárnyra, nem mondtam ki, és nem is hozakodtam elő semmivel, főleg nem a korábbi vitánkkal. Valójában hálás voltam neki, hogy most váratlanul beállított, és kimentett egy kellemetlen szituációból. A haragom is elenyészett az elmúlt napokban, leginkább csak az zavart, hogy már nem úgy beszélgettünk egymással, ahogyan az első néhány hétben. Persze ebben én is hibás voltam, hisz mindez azóta alakult így, mióta rosszul reagáltam arra, hogy ő valójában vámpír. Emiatt persze rengeteg gondolat kavargott a fejemben, többek közt az is, hogy miért vonzódom hozzá ennyire. Felmerült bennem a félsz, hogy ez csak egy illúzió lehet, ki tudja?
Azonban bármi is történt, nehéz volt neki ellenállni, főleg mikor ilyen közel volt hozzám, ilyen nagyon közel. Pillantásom igéző kékjeiről az ajkaira vezettem, kedvem lett volna megcsókolni, s megfeledkezni egy kicsit arról, hogy ki is ő valójában. - Azt hiszem…- kezdtem bele a szavakba, de szinte egyszerre szólaltunk meg, kérdően fúrtam pillantásom újra tekintetébe, s már épp rá akartam kérdezni arra, hogy mit nem használt, amikor láttam, hogy elkapja rólam a pillantását.
- Milyen pizza? - néztem rá értetlenül néhány másodperc erejéig, mire észbe kaptam, s rájöttem arra, hogy az érkezése előtt beraktam egy pizzát a sütőbe.
- Basssztikuli, a pizzám! - riadtan ugrottam fel, s már rohantam is a konyhába, ahol már érződött a pizza égett illata, s bizony, egy kis füst is kavargott a levegőben.
- Jajj neee - bosszankodtam, amint kinyitottam a sütőt, s legyezgetve a füstöt, megláttam a feketére égett pizzát. - Fenébe - sóhajtva vettem ki a kesztyű segítségével, s félreraktam a látszólag is ehetetlen ételt. Még szerencse, hogy nem gyulladt ki a tűzhely, egy estére épp elég volt ennyi izgalom.
- Áh, tényleg odaégettem, tök béna vagyok - sóhajtva sétáltam vissza hozzá, majd letelepedtem a kanapé karfájára, s úgy fürkésztem a vámpírt.
- Ha Te ma este nem jössz, szerintem leég és elázik a ház, utána meg kinyír a lakóközösség - nevettem el magam kínomban, ciki volt így beégni Josh előtt, de hát ez van, én sem voltam tökéletes. Közben feltűnt, hogy a telefonját nyomkodja, lehet hogy el is unta magát, én meg milyen borzalmas házigazda vagyok, hogy még csak meg sem kínáltam.
- Ah tök tuskó vagyok, nem innál valamit? Van egy üveg nagyon jó borom! - ajánlottam fel, de már szaladtam is a konyhába, megfeledkezve arról, hogy a vámpírok isznak-e, ha igen mennyire okozhat ez problémát. Alig fél perc alatt megfordulva, egy üveg borral és két pohárral tértem vissza hozzá.
- Ezt tuti szeretni fogod! - rámosolyogtam, de a zavarom is próbáltam elnyomni ezzel a mosollyal, mert hát most, hogy már nem volt olyan csövem, ami szerelésre szorult volna, kénytelen voltam szembenézni a valósággal, s azzal, hogy Josh ott ült a kanapémon.
Vissza az elejére Go down

Illidary Manteqru
Illidary Manteqru
hell around us
Hozzászólások száma :
46
Korom :
704
Fajom :
Vámpir
♱ ♱ ♱ :
Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék 8b98d80963bff9cbb0e8c723bda953cf
Keresem :
Sziasztok!

Báromba állandó alkalmazottakat keresek.
Szívesen segítek betanulni újoncoknak is, ahogyan veteránokat is örömmel látjuk a bárban.
Szállást és fizetést ic biztosítunk.
Csatlakoztam :
2022. Nov. 24.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Ian Somerhalder
♱ ♱ ♱ :
Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék 2d91143d9738ce294939bbffff48d2aa


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Vas. Jan. 08, 2023 9:30 pm
Josh & Grace


Meglepetés

A rendelést leadtam, és ahogyan számítható el is indult a 30 perces kiszállításra az idő. Ennél az étteremnél mindig is jól főztek, és időre hozzák ki az ételt, így minden frissen készül. A bőségtálak esetében mindig tapasztaltam, hogy hiába van oda írva, hogy egy személynek, még talán hárman is jól lakhatnak belőle.
Az égett pizza végül előkerül, és Grace csalódottan reagálja le, én pedig addig is feszengek tovább, hisz nem változott még mindig a helyzet.
- Szívesen segítettem.
Válaszolok neki szófukaron, hisz a gondolataim nem éppen az égett pizzán járnak. Mellém helyezkedik, és borral kínál. Csalódottan sóhajtok fel, majd egy mosollyal bólintok felé. ~ Még mindig nem ihatok ilyeneket, amúgy sem érzem az ízét. ~ Ezért sem szeretem elhagyni a bárt, ott legalább úgy tudom mutatni, mintha valamennyit le nyelnék belőle, de csak a látszat kedvéért, itt pedig teljesen megvagyok lőve.
Két pohárral, és egy üveg borral tér vissza, próbálok addig is jó képet vágni a dologhoz. ~ Hogy a francba mondjam el neki, hogy nem is érzem az ízét? ~ Tekintetem végig vándorol rajta, majd újra elkezdem a szembe lévő asztalt fixírozni.
- Köszönöm, mellesleg... Rendeltem neked kaját, nagyjából huszonöt percen belül megjön, kifizettem. Nem lehetsz étel nélkül egy műszak után. Meg ahogy láttam nem vetted ki az ebéd idődet sem.
Szokásává vállt, hogy ebéd időben is dolgozik, és talán valamit az öltözőben bekap, mintha az zavarná, hogy misem tartunk szünetet. Nem várjuk el tőle ezt, hisz mi bármikor táplálkozhatunk, és sokkal gyorsabban is.
- Azt akartam mondani Grace.... Figyelj kérlek...
Szemébe nézek határozottan, majd egy újabb mély levegővel kimondom.
- Soha nem ártottam neked, és soha nem használtunk rajtad semmit. Nagyon szeretnénk ha továbbra is közöttünk dolgoznál, de látom, hogy folyamatosan feszengsz amióta ez a dolog kiderült. Szeretném megbeszélni veled, hogy soha nem volt szándékomban bántani, ahogyan Sarahnak sem. Azért nem avattunk be az elején mivel próbaidős voltál, ha most mindenkinek elmondjuk, szerinted milyen gyorsan terjed szét a hír? Nem ellened irányult a dolog, csak nem akartunk felesleges bajt hozni a fejünkre. Fontos tagja vagy a csapatnak, és szeretném, hogy ha tovább..... Ha tovább maradnál velünk... Illetve újra olyan össze szokottan dolgozhassak veled, ahogyan eddig....
Tekintetem végig járja végül a házat, és megpillantok nem egy férfi ruhát. ~ Eddig, hogy a francba nem vettem észre? ~ Újra rátéved a szemem a lányra.
- Te valakivel együtt élsz? Vagy férjed van?!
Kicsit dühösebbre sikerült a hangom, mint akartam, de utána gyorsan el is rántom sértődötten a fejemet.





~ ]Zene ~

Vissza az elejére Go down

Grace Harland
Grace Harland
hell around us
Hozzászólások száma :
37
Korom :
27
Fajom :
ember
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Adelaide Kane


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Ember
Kedd Jan. 24, 2023 7:21 pm
Illidary & Grace


Ez az este tényleg rémesen alakult, már ami a csőtörést, meg az odaégett pizzát illeti. Szó szerint dobhattam a kukába, mert ez már annyira fekete volt, hogy ebből ám a pokol fia se tudott volna falatozni. Az is átszaladt a gondolataimban, hogy vajon most Josh mit gondolhat rólam, mennyire béna csajnak gondolhat, hogy még egy pizzát se tudok normálisan megsütni. Irtó ciki volt, de egy valami jó volt ebben az estében, ami Joshnak volt köszönhető. Őszintén hálás voltam neki, mert ha ő nincs, akkor szerintem már nyakig érne a víz, így viszont még idejében elhárult a probléma.
Szavakon túl viszont nem nagyon tudtam, hogy mivel is hálálhatnám meg neki ezt a gesztust, zavaromban csak ide-oda szaladtam, hogy aztán elő álljak egy üveg borral, én hülye. Amint ugyanis kimondta, hogy még mindig nem ihat ilyet, eszembe jutott, hogy persze, ő nem egy szokványos pasi, hanem egy vámpír. Ez az én szerencsém.
- Basszus, ne haragudj – mondtam némi csalódottsággal, ami leginkább abból fakadt, hogy ma már talán másodszor égtem be előtte, pedig ez nagyon nem volt rám jellemző. Általában határozott voltam, és tudtam mikor mit csinálok, de ez nem az én napom volt, már a horoszkópom is előre megírta.
- Akkor iszok helyetted – magyaráztam zavaromban, öntöttem is magamnak egy pohárral, a másikat, meg az üveget meg letettem a kisasztalra, s úgy telepedtem Josh mellé, hogy aztán nagyot kortyoljak az italból, miközben hallgatom őt.
- Komolyan? Te rendeltél nekem kaját? - pislogtam rá nagy szemekkel, nagyon éhes voltam már, ő meg milyen rendes! Pedig megtehette volna azt, hogy morog egy sort, amiért segítenie kellett, aztán meg lelép. De Josh nem ilyen volt, s bármennyire is távol akartam tőle tartani magam, mert vámpír, az efféle dolgok miatt csak még jobban vonzódtam hozzá.
- Tényleg nem ettem meg, sokan voltak bent – fűztem hozzá a szavaihoz, de még mindig csak a kékjeit fürkésztem, elég nehéz volt megállnom, hogy ne üljek közelebb hozzá.
Josh közben komoly szavakkal hozakodott elő, nyeltem egyet, mert nem tudtam, hogy mégis mit akar majd mondani, ilyenkor mindig zavarba jöttem a közelében. Ő viszont olyan dolgot mondott, ami megdöbbentett. Valamiért azt hittem, hogy főként csak azért vonzz annyira, mert manipulált. Hallottam olyan vámpírokról, akik képesek erre, így benne volt ez is a pakliban. Velem viszont nem tett semmit, legalábbis ezt állította nagyon határozottan. Ez pedig kezdett nagyon megzavarni. Eddig ugyanis legalább volt valami, ami visszatartott Joshtól, ami miatt úgy éreztem, hogy az érzéseim, és a vonzódásom nem valós. Most viszont, hogy ezt kibökte, rám ijesztett. Meg is húztam a bort ismét, s csak akkor választottam el ajkaimat a pohártól, amikor kérdést intézett hozzám.
- Férjem? - először meglepettség ült ki az arcomra, aztán elnevettem magam. - Dehogy is, az hiányozna! Nem, van két lakótársam, Judah és Adrian, jelenleg hárman osztozunk a lakáson. A srácok most épp valahol kocsmáznak szerintem, rémesek – súgtam cinkos mosollyal, s közben végig Josh kékjeit fürkésztem.
- Amit...amit az előbb mondtál, az...egy kicsit meglepett – mondtam, éreztem, hogy zavarban vagyok mellette, viszont azt is, hogy beszélnem kell, s talán a bor hatással volt a nyelvemre. - És most hirtelen nem is tudom, hogy örüljek-e ennek, mármint annak a ténynek, hogy tudom, hogy soha nem manipuláltál. Ez jó amúgy, csak...- tekintetem kékjeiről az ajkaira tévedt, kedvem lett volna megcsókolni, de ahogy mozdultam, véletlenül ráöntöttem a bort a nadrágjára.
- Bassszus basszus, ne haragudj! - zavartan pattantam fel a kanapéról, leraktam kezemből a poharat és a fejemhez kaptam, már tényleg süllyedhettem volna szégyenemben.
- Mond ki nyugodtan, hogy rémesen béna vagyok ma! - sóhajtva pillantottam rá, lehet, hogy jobb lett volna, ha hazamegy, vagy bárhová, csak egy kicsit távolabb legyen tőlem.
Vissza az elejére Go down

Illidary Manteqru
Illidary Manteqru
hell around us
Hozzászólások száma :
46
Korom :
704
Fajom :
Vámpir
♱ ♱ ♱ :
Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék 8b98d80963bff9cbb0e8c723bda953cf
Keresem :
Sziasztok!

Báromba állandó alkalmazottakat keresek.
Szívesen segítek betanulni újoncoknak is, ahogyan veteránokat is örömmel látjuk a bárban.
Szállást és fizetést ic biztosítunk.
Csatlakoztam :
2022. Nov. 24.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Ian Somerhalder
♱ ♱ ♱ :
Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék 2d91143d9738ce294939bbffff48d2aa


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Kedd Jan. 24, 2023 9:26 pm
Josh & Grace


Meglepetés

A világon sok minden frusztrálni tud, ha nem kapom meg idejében a számlát, vagy éppen elfelejtek valamit befizetni... De könnyedén az éhség is a számlájára kerülhet.
Szemöldököm megrándul a szavak halmazától, nem nézné ki belőlem? Már a gondolat is sértő, nem csak az elképzelés. Mindig is elsődlegesnek tartottam az alkalmazottaim fizikai és szellemi állapotát.
Az italt nem fogadhatom el, így szimplán hátradőlök a kanapén, az egyik kezemet a vállfára teszem, míg a másikat a térdemen pihentetem.
- Talán baj?
Kérdezek vissza, a szavaimból talán egy kicsivel több sértődöttséggel mint azt kellene, de nem tudom vissza fogni magamat. Grace közelében valahogy képtelen vagyok irányítani úgy az érzelmeimet, ahogyan azt én szeretném.
Szemöldököm újra megrándul a válaszától, mégsem tudok néhány másodpercnél tovább a szemébe nézni. Újfent elrántom a tekintetem, mintha bármi okom is lenne szégyenkezni. Tekintetemmel már nem először mérem fel a környezetet, meg is lepődök a férfi ruházatokon a szobán belül, de szerencsére pozitív választ kapok, már csak az a kérdés, hogy miért könnyebbültem meg utána ennyire.
Végül elkapom a szemeit, és most én érzem úgy mintha megbűvöltek volna. Tekintetébe révedve zökkenek ki a feszült stílusból, a magyarázkodásra nem éppen ilyen választ vártam volna. ~ Hogy örüljek vagy ne? ~ Az arcomról nem tudom elrejteni a meglepettséget, közelebb is hajolok hozzá, talán túlságosan is közel.
- Grace... Miért nézel ki belőlem ilyeneket? Azt hittem, hogy azért jobban ismersz ennél....
Végül szavaimat hangos sóhaj követi, a bor gyors mozdulattal nadrágomon landol, míg én tekintetemmel elkapom újra a szemeit.
A lány felpattan, én pedig utána indulok, valahogy nem tud zavarni annyira a nadrágom mint azt szeretném. Döbbenten nézek rá, majd egy pillanatra lenézek a lábamra. ~ Jó, rajtam van a cipő. ~ Sóhajtok fel újra, mert úgy érzem ezek után még az én gyorsaságommal se tudnék eléggé sebes lenni. Felnézek rá, majd miután a tekintetét magaménak tudhatom legyőzöm azt a hatalmas öntött vasfalat közöttünk, ami természetesen csak a fejemben létezik.
Közel lépve hozzá megcsap a halandók általános illata, de valahogy mégis mást is érzek a levegőben... Rózsa... A kék rózsa illata Grace észrevétlenül magáénak tudta azt az illatot, aminél nincs is szebb illat a világon. A kézfertőtlenítő illata, az enyhe parfümje amivel műszak előtt befújta magát, és természetesen a bőre alatt lüktető vér... Mostanában ezek azok az illatok amik hatalmába tudnak engem keríteni.
Kezemmel óvatosan és lassan kezeit megfogom, hogy ha hagyja, majd lassan fejemet billentem felé... Nem bírom ki... Képtelen vagyok rá.... Ha a másik fél is úgy akarja közel hajolok hozzá, majd lágyan megcsókolom az ajkait. Hosszasan időzök azon a rövidke csókon, majd óvatosan hátrébb lépek.
- Sajnálom.
Emelem újra tekintetem rá, majd zavartan le is nézek a cipőmre. ~ Most már kihajíthatsz. ~




~ ]Zene ~

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
hell around us


blackout frpg

Vissza az elejére Go down
 

Harland lakás // Grace, Illidary // Zárt játék

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Játéktér :: Belváros :: Otthonaink-