Syndra Pernelis

Syndra Pernelis
Syndra Pernelis
hell around us
Hozzászólások száma :
5
Korom :
24
Fajom :
Halottkeltő
♱ ♱ ♱ :
Syndra Pernelis 2fa564786e4c2b1bee5bc0d654a8d916
Keresem :
Keresek egy halottkeltő partnert, akivel alkalmanként össze tudunk űlni iszogatni. :)
Csatlakoztam :
2022. Dec. 19.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Anastasia E. G.
♱ ♱ ♱ :
Syndra Pernelis Giphy.gif?cid=790b7611c63612a75420c51034dcfa64b3985953baac4a18&rid=giphy


blackout frpg

Halottkeltő
Halottkeltő


Rang
: Okkult
Hétf. Dec. 19, 2022 9:12 pm
Syndra Pernelis

titulus


Csoport»
Okkult

Rang»
Nekromanta

Kor»
24

Átváltozás ideje»
-

Vérvonal:»
-

Karakter arca»
ANASTASIA E. G.
Képesség »
A halottak érzékelése, és látása szinte természetesnek mondható a családomban. 6 generáción keresztül foglalkoztunk a halott keltés művészetével. Az első szülött gyermeknek kell mindig tovább vinnie a családi hagyományokat, bár még nem volt olyan gyermek a családunkban, akit mellőzött volna a mágia.
Szívünk s lelkünk igényelte a munkálat, és bár a ridegség minthaképei a család, szinte ékkövünkké vált.
A hallott keltés művészete sok dologtól függ, főleg az állapot, amiben vissza hozod a holtat.

életem lapjai »
Az évszázadok csak úgy peregnek a vámpírok számára, míg az emberek elkeseredetten kapaszkodnak földi valójukba. Mint egy szál rózsa, ami idővel elhullajtja összes szirmát. A bolygón nincs megszokott természetesség már, a legtöbben szinte rohannak a koporsójuk felé, ahogyan hajszolják a mindennapokat.
Családomat már 6 generáció óta elátkozottnak tartják, a nekromancia nemes hagyományát visszük tovább évszázadról évszázadra.
A Pernelis családnak van az egyik legnagyobb könyv gyűjteménye a tiltott mágiákkal kapcsolatban, amit egy megbízható családi birtok óv a kíváncsiskodó szemektől.
Mindig is különcöknek tartottak bennünket, mégis... Ha szükségük volt ránk, akkor nem haboztak felkeresni minket. Így ment ez évszázadokon át, míg testvérem nem örökölte meg a családi birtokot. Hagyományainknak hátat fordítva szőlő mezőket létesített a régi kúria köré, ami a család többi ágának sem tetszett.
Így néhány héttel a kijelentése után meg kellett válnom testvérem szerető ölelésétől.
Elhagyva a otthonomat foganatosodott bennem, hogy egyszer vissza szerzem a családunknak, és ha kell vissza vásárolom, de nem kellett sokat várnom. Ameddig én tovább tanulmányoztam a Nekromancia nemes hagyományait, addig egyik család águnk vámpír mesterével felégette a kúriát, és kimentették az évszázadokra vissza menő könyv gyűjteményt, ember szolgaként árulta el saját vérét.
Bár bizonyíték a gyilkosságra nem maradt, bátyám felébresztésével megtudhattam a teljes igazságot. Lelkem szinte forrt a dühtől, Albert Pernelis... Egy véráruló aki saját családja ellen fordult, ahelyett, hogy a békés megoldást választva csak vissza követelte volna a könyvtár tartalmát.
Mágiától izzó vérem csak úgy forrt a haragtól, bosszút esküdtem, hogy egyszer fejét karóra tűzöm, és minden évben újra vissza hozom, hogy időtlen időkig, élvezhesse szenvedése utolsó pillanatait.
Családunk végül kitagadta Alberet, de a férfi úgy eltűnt, hogy egyikünk se lelte nyomát. A Pernelisek így szét széledtek az országban, hogy megtalálják azt a mocskos vérárulót.
St.Louisban horgonyoztam le, mivel ez a város mindig is kiemelt központja volt a nekromantáknak, és azok családjaiknak, csak remélni tudom, hogy sikerül egyszer nyomát találnom.


blackout frpg

Vissza az elejére Go down

Aikko Graves
Aikko Graves
hell around us
Hozzászólások száma :
114
Korom :
54
Fajom :
vérpatkány
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
bonyolult
Play by :
Alexa Bliss


blackout frpg

Reina
Reina


Rang
: Alakváltó
Vas. Dec. 25, 2022 10:25 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Nem kell félni, nem fog fájni!




A játék-kezdő karakteredet ezennel elfogadom. Remélem, hogy idővel sikerül alaposan megismerni és talán meg is szeretni az oldalunk világát :)

Köszöntünk itt, érezd jól magad, foglalj avatart és játssz jókat! :3
Aikko



blackout frpg

Vissza az elejére Go down
 

Syndra Pernelis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Karakter részleg :: Kész karakterlapok :: Okkult-