Illidary&Grace /Egy húzós este

Grace Harland
Grace Harland
hell around us
Hozzászólások száma :
37
Korom :
27
Fajom :
ember
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Adelaide Kane


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Ember
Szer. Dec. 14, 2022 8:53 pm
Illidary & Grace


Néhány hete már a Kék Rózsában dolgoztam, s azt hiszem, hogy kezdtem összecsiszolódni a kollégákkal. A vérfarkasok nagyon jó arcok voltak, lehetett velük viccelődni, nem vették zokon. A többi kollégával is egész jól kijöttem, igazából egy szavam se lehetett egyikükre se, bár az igazságot megvallva, azért akadt köztük olyan, akinek hagyott még némi kívánni valót a modora, de ettől eltekintve minden rendben volt. Ashley-nél például megfigyeltem azt, hogy amolyan hangulat ember, akinek ha jó kedve van, akkor madarat lehetne vele fogatni, ha viszont rossz a kedve, akkor jobb, ha inkább meg sem szólítod, mert a végén még leharapja a fejed. Na igen, elég furcsa csaj volt, meg nem is tudtam róla túl sokat, de az feltűnt, hogy elég sokat járt az italokra. Azt nem tudom, hogy Josh vagy a főnök erről mennyit tudott, vagy mennyire tolerálták ezt neki, én meg nem akartam az a munkatárs lenni, aki azonnal megy és beköpi a másikat. Azon viszont már elgondolkodtam, hogy talán egy kicsit jobban is összebarátkozhatnék vele, hátha kiderül, hogy miért nyakalja annyira azt az italt.
A mai napot tekintve szombat este volt, s ugyan felkészítettek a srácok már arra, hogy a hétvégék gyakorta zsúfoltak, azt nem hittem volna, hogy ekkora tömeg gyűlik majd össze ezen az estén.
Az egész lazán indult, úgy hét óra körül a szokásos arcok mellett elkezdtek többen is betévedni, jó néhányan a fiatalabb korosztályból, de még mindig nem voltak olyan sokan ahhoz, hogy a helyzet indokolja a teljes létszámot. Josh-nak amúgy is valami dolga akadt, legalábbis jelezte felénk, hogy egy kis időre le kell lépnie, s rám meg Ashley-re bízza a pultot.
Bevallom, hogy egy kicsit még örültem is annak, hogy végre valamit rám mert bízni, mert az első pár hétben nagyjából csak sört csapolhattam, meg a poharakat törölgethettem, ami valljuk meg, nem elégítette ki annyira a vágyaimat. Most viszont végre egy kicsit kiélhettem magam, na nem mintha úgy tűnt, mintha bárki is koktélt akarna. Ashley-vel leginkább sört csapoltunk, kiadtunk néhány zacskó chipset. A kolléganőm látta, hogy egyedül is ki tudom szolgálni a fiatalokat, s mivel az egyik italból hiány volt, azt mondta, hogy majd ő megy, és hoz. Ebben nem volt semmi furcsa, viszont tíz perc sem telt el, hogy eltűnt a raktárban, hirtelen bevetődött az ajtón egy focicsapat, karöltve vagy tíz csajjal, akik közül az egyik nagyon úgy tűnt, hogy hamarosan férjhez megy. Volt rajta korona, meg szalag is, s mondanom sem kell, hogy a két társaság valahogy félúton találkozhatott odakint.
- Helló! Minden csajnak egy koktélt, nekünk meg egy sört! - szólított meg a pulthoz álló srác, aki körül pillanatok alatt nyüzsögni kezdtek a csajok.
- Sziasztok! Milyet kértek? - kérdeztem kedves mosollyal, mire a srác benyögte, hogy mindenkinek egy Mohijo-t, sörből meg lager-t. Egy kicsit meg is nyugodtam, mert könnyebb egyformát elkészíteni, mintha mindenki mást kérne. A gondot már inkább az okozta, hogy sokan voltak, nekem meg csak két kezem volt, s most jól jött volna Ashley segítsége.
- Ash, tudsz jönni? - kiabáltam hátra a raktár irányába, majd továbbra is mosolyogtam, hogy a vendégek ne érezzenek semmit az enyhe frusztráltságomból.
Gondoltam, hogy izzasztó este lesz, de azt nem, hogy ennyire! Reméltem, hogy Josh is hamar visszaér, közben elkezdtem a koktélok készítéséhez, mire valaki bekapcsolta a zenegépet, s máris hangos zene töltötte meg a teret, a fiatalok pedig teljesen felpörögtek.
- Ash? - hátrapillantottam, s láttam hogy végre visszatért a szőke, de nagyon úgy tűnt, mint aki már megint ivott.
- Segíts légyszi, sokan vannak! - kértem, miközben kapkodva nyúltam az alapanyagok után. Bólogatott, hogy persze, segít, még vigyorgott is a srácokra, de az üveges sör kiesett a kezéből, az üveg meg ripityára tört. - Egek...- motyogtam magam elé, megcsóváltam a fejem, s éreztem, hogy Ashley-re már nem számíthatok. Bárcsak Josh visszatért volna, mert kezdtem szétesni ennyi kéréstől, ráadásul a zene is úgy dübörgött, mintha egy éjszakai szórakozóhelyen lennék.  
Vissza az elejére Go down

Illidary Manteqru
Illidary Manteqru
hell around us
Hozzászólások száma :
46
Korom :
704
Fajom :
Vámpir
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  8b98d80963bff9cbb0e8c723bda953cf
Keresem :
Sziasztok!

Báromba állandó alkalmazottakat keresek.
Szívesen segítek betanulni újoncoknak is, ahogyan veteránokat is örömmel látjuk a bárban.
Szállást és fizetést ic biztosítunk.
Csatlakoztam :
2022. Nov. 24.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Ian Somerhalder
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  2d91143d9738ce294939bbffff48d2aa


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Szer. Dec. 14, 2022 10:12 pm
Illidary Marquie & Grace Harland


Húzós nap

Alkalmanként előfordul, hogy szükséges néhány óra még nekem is az éjszakából, hisz még én is ember voltam valamikor. Gyakran gyűjtögetem a vevőkről az információt, így szokásomhoz híven az aktákat töltögettem, és jegyzetelem a személyiség jegyeket.
Ha tehetem akkor ezt még napkelte előtt szoktam tenni, de Gracel a pultban nem igazán aggódok, így nyugodt szívvel álltam neki a munkának még este. Mégis vannak alkalmak amikor megérzés alapján csak benézek a pultba, de még nappal is, hisz a redőnyök védenek engem a kártékony sugaraktól.
Szerencsére már végeztem a munkámmal, sikerült még annyi időt is felszabadítani, hogy rendbe szedjem magamat, hisz még az éjszaka folyamán beszélnem kell személyesen az egyik beszállítómmal, aki akaratlanul is keresztbe tett az ár emelésével, még akkor is ha igazán magas profitot köszönhet az én báromnak.
Az ingemet megigazítva indulok el fölfelé a lépcsőn, de már a zaj bőven elég arra, hogy leszűrhessem a problémát. Amint felérek már oldalra is tekintek, ahol egy igazán nagy tömeget pillantok meg, a pult mögött Grace próbálja megoldani a helyzetet, míg Ashley szokásos bravúrját mutatja be.
Egy könnyed sóhajjal kapom fel a kötényt az ingre, és egy nyugodt mosolyt húzok az arcomra.
- Igazán csinos vagy ma.
Jegyzem meg egy mosollyal Gracenek, majd hajolok is a férfi felé, hogy megkérdezzem a ricsajban mit is akar. Lagereket kér, és olcsó mohijokat... Nem szokásom kritizálni a vendégek ízlését, de igazán egyszerű választásnak találom, de nem áll szándékomban nehezíteni a sorsunkat, így neki is látunk a sörök lecsapolásának.

Grace már látványosan hozzá kezdett a koktéloknak, így nem veszem ki a kezéből a munkát, rá mosolygok, majd egyszerre három poharat kezdek el tölteni Lagerrel, miközben a tekintetét keresem egy újabb fél mosoly erejéig.
- Ashley, kassza.
Jegyzem meg egy gonosz nézéssel, a vérfarkas szó nélkül engedelmeskedik, és már üti is be az összegeket a kasszába, míg mi az italokat készítjük elő a vendégeknek.
Az egyik kezemmel ösztönösen a poharakat csúsztatom a másikkal már csapolom is le a söröket. Gyorsan teszem le a pultra őket, majd mosolyogva próbálok néhány szóban beszélgetni a társasággal, hogy ezzel is próbáljam enyhíteni a feszült légkört.
Kezem még a 12-edik sör után is folyamatosan pörög, hisz ilyenkor még mások is szoktak kérni italokat. Szerencsénkre csak néhány szokásos vendég csapódott a tömegbe, így csak néhány rövid italt kellett még a polcról pótolnom. A legtöbben olcsó whisky-re vágynak, de a van olyan, aki szimpla 12 évesre vágyik. Senki nem hallott még náluk a füstös Whisky-kről? Sajnos nincs időm velük megtárgyalni, így csak teszem mosolyogva a dolgom.
Valahol megnyugodtam, hogy az ifjú baristánk milyen jól teljesít.



~ ]Zene ~

Vissza az elejére Go down

Sarah
Sarah
hell around us
Hozzászólások száma :
28
Korom :
418
Fajom :
vámpír
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  2048x2730-beauty-beautynieuws-amanda-seyfried-voor-givenchy-2224337-1-eng-gb-amanda-seyfried-voor-givenchy-jpg
Csatlakoztam :
2022. Nov. 29.
Családi állapot :
Bátraké a szerencse
Play by :
Amanda Seyfried
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  Amanda-seyfried


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Csüt. Dec. 15, 2022 8:20 pm
Illidiary & Sarah
Sarah music♫♫♫


Jócskán feltöltődtem energiával, egyetlen barátomnak köszönhetően. Jó murit csaptunk édeskettesben és ezzel az energiával napokig is kibírom talpon. Néhány dolgot elintéztem, a zömét telefonon persze, pár e-mail-t is írtam, javarészt magánügyben. Átnéztem a könyvelést és úgy találtam, minden rendben halad. Apróságokban szoktam segíteni, de úgy látom a rendelések dolgával Illidary már foglalkozik. Kicsípem magam, tűsarkú bíborszín cipőt kapok magamra és a rövid fekete csipkeruhám. Enyhe levendulaillatot hagyok magam után és már sietek is a bár felé. A zenén hallom, hogy valaki nem épp a rózsához való zenét preferálná. Nem gond, van rá mód, hogy más zene is szóljon. De a hangerőt kicsit vissza veszem. Nem akarok balhét a környékről a hangoskodás miatt. Lehet kapok pár rosszalló pillantást az ifjonc társaságtól, de őket egy mosollyal és csípőrázással le tudja kenyerezni. Táncolós léptekkel ringok el a bárpultig, ahol Illidary és Grace ipari mennyiségben készítik az italokat. Sör és, egen, olcsó Mohijo. Sebaj.
- Sziasztok, szép estét! Ezeket már viszem is.
Köszönök rá az új lányra és persze Illidary is kap egy huncut kacsintást. Tálcára pakolom az első kört és a zenére mozdulva indulok az ifjoncok felé. Nem lesz okuk a panaszra, nekik az ital megfelelő lesz, és a kiszolgálás sem utolsó. A vérpezsdítő zene ritmusára táncolok vissza az üres tálcával a kezemben, hogy újabb adag italokat szedjek fel vele. S újra, irány a vendégek felé. Láthatóan nem okoz nekem gondot, hogy jól érezzem magam és közben még a munka is égjen a kezem alatt. Amint elfogynak a rendelések, vagyis kis időre szünet áll be a zsufiban, fürgén feltakarítom a törött sörösüveg maradványait. Még csak az hiányzik, hogy elcsússzunk rajta. Csípőmmel finoman meglököm Grace oldalát és rámosolygok.
- Hogy vagy cicuskám? Minden oké?
Mindig foglalkozunk az embereink  jó létével, így majd egy nyugisabb napon csapunk egy csajos estét az új lánnyal. Majd újabb párocska érkezik, akiknek viszont láthatóan elnyeri tetszésüket a választott zene.
- Fújjátok ki magatokat édeseim, intézem.
Fürge tűsarkokkal sietek hozzájuk a zenére mozdulva újra és újra. Imádom ezt a részét a munkának. Meg egyébként is. Jó hangulatot tudunk teremteni, eddig legalábbis nem volt rá panasz.
- Mámoros estét és jó mulatást nektek, milyen itallal nyitnátok?
Köszönök rájuk és vezetem fel a hangulatot, a párocska pedig tök cuki, a fiú hamar kitalálja, hogy mire jött meg a kedvük.
- Két Pink Cadillac lenne.
- Máris ide száguldom velük.
Sietek vissza a pult mögé és adom le a rendelést. Akkor ma este szervírozok és csak a csípőm rázom, nem a shakert. Ha majd enyhül a forgalom, akkor esélyesen lelépek.

Vissza az elejére Go down

Grace Harland
Grace Harland
hell around us
Hozzászólások száma :
37
Korom :
27
Fajom :
ember
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Adelaide Kane


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Ember
Pént. Dec. 16, 2022 8:41 pm
Illidary & Sarah & Grace


- Ashley.. - próbáltam valahogy a tekintetemmel jelezni a szőkének azt, hogy nem repesek épp a boldogságtól, amiért ittasan jött vissza a pultba, meg nem ártott volna az sem, ha összekapja magát, mert ha Josh észreveszi így, akkor abból nagyobb probléma is lehet. Leginkább beszélnem kellett volna vele, négyszemközt, hogy egy picit felnyissam a szemét, és megóvjam a kirúgás szelétől. Erre azonban most nem volt időm, mert túl sok vendég esett be hirtelen, méghozzá nagyon szomjas vendégek.
Feszült is lettem a helyzettől, de szerencsére nem kellett sokáig egyedül lennem a pultban, mert nemsokára megjelent Josh, s megkönnyebbültem a jelenlététől. - Tényleg? - kérdeztem vissza meglepetten, miközben egy hajszálat zavartan a fülem mögé simítottam. Nem tudtam, hogy komolyan gondolja-e, de azért jól is estek a szavai, vissza is mosolyogtam rá. Sikerült zavarba hoznia, ráadásul ilyenkor már be is indult a pörgettyű a gondolataimban, hogy vajon miért is dicsért meg. Csak azért, mert úriember, vagy más miatt is?
Mindenesetre csak vigyorogni tudtam rá, mint egy hülye kis tini, s kellett pár másodperc, hogy ne őt nézzem, hanem folytassam a munkát. Ashley közben nem tudom, hogy mennyire kapta össze magát, azt viszont jól hallottam, hogy Josh milyen szigorral küldte őt a kasszába, érződött hangjából az, hogy nagyon mérges a szőke lányra. Ez valahol érthető volt, én is morcos voltam rá, de azért bíztam benne, hogy nem fogják kirúgni, s talán ha elbeszélgetnek vele, akkor rájön majd arra, hogy ez hosszútávon nem működhet.
Míg ezen gondolatok átsuhantak az elmémben, igyekeztem a Mohijo-kat minél előbb összeállítani, hogy ne szomjazzanak a lányok. Közben néha elpillantottam Josh irányába, láttam, hogy milyen rutinos mozdulattal csapolja a sört. Fura volt, hogy nem kért meg, cseréljünk, de azért egy kicsit jól esett az, hogy én készíthettem a koktélokat, még akkor is, ha ez az ital épp nem volt egy nagy durranás.
A buli a tetőfokára hágott, a zenére pörögni kezdett a lányok egy része néhány fiúval, úgy táncoltak, mintha lakodalomban lennének, ez pedig egy kicsit meg is lepett. Ugyan még nem olyan rég dolgoztam itt, ilyen táncos pörgést még nem is láttam.
- Ez megszokott? - kérdeztem Josh-t, közben szorgosan töltöttem ki a már előkészített poharakba az italt, hogy azután szívószálat helyezzek el a jeges italokba, s egy-egy mentalevéllel, illetve lime karikával díszítsem a pohár szélét.
- Mizu cica? Ejj hééé kisanyááám, ne halkítsd már leee naaa - felkaptam a fejem, s ekkor vettem észre, hogy az egyik pultnál terpeszkedő focista nagyon rázta a fejét. Az egész biztos, hogy nem nekem szólt, de már láttam is, hogy kit becézget. Sarah jelent meg, mint mindig, most is nagyon kitett magáért, csinos volt, mint mindig, meg is irigyeltem a magassarkúját. Nekem a pultozás nem ment magassarkúban, jobban szerettem a kényelmes, fehér sneakeremet. Ha a főnök úgy kérné, hogy cseréljem le, akkor természetesen megtenném, de amíg nem köteleztek rá, jól akartam érezni magam a talpamon.
- Szia Sarah! - kedvesen mosolyogtam rá, ő is nagyon kedves volt velem már a kezdetek óta, csíptem is, mert közvetlennek tűnt és lazának, olyannak, akivel nem csak dolgozni lehet együtt, de biztosan bulizni is. Feltűnt, hogy odakacsintott Joshnak, azt tudtam, hogy barátok, de ilyenkor mégis úgy éreztem, mintha több is lenne köztük annál.
- Köszi! Meg azt is, hogy lehalkítottad, azt hittem, hogy megsüketülök - jegyeztem meg nevetve, tényleg nagyon hangos volt a zene, már a dobhártyám léte volt a tét, s így azért azt is jobban lehetett hallani, ha valaki még leadott rendelést. Jó, persze az évek alatt volt szerencsém diszkóban is pultozni, ezért nagyjából sikerült elsajátítanom a szájról olvasást, de ez nem egy diszkó volt, és valószínűleg a szomszédság sem örült volna annak, ha a dübörgés kiüti az ablakokat.
- Hé, és a mi piánkkal mi lesz? Mi is rendeltünk már! - hát persze, ez a három fickó is egyszerre érkezett a bulis csapattal, csak épp akkor törte össze Ashley az egyik üveget, s így a három fiatalember ital nélkül maradt.
- Máris! Csinálom - biccentettem Josh felé, mert úgy láttam, hogy Ashley-nek gondjai akadtak a kasszánál, s valami miatt neki állt kötözködni a főkolompos focista gyerekkel. Közben Sarah is visszatért hozzánk, megint csak rámosolyogtam, tényleg nagyon jófej volt.
- Áh igen, csak már én is szomjazom - utaltam arra, hogy egy korty víz most jól jönne, csak épp időm sincs, hogy igyak. Ekkor érkezett egy pár is, örültem annak, hogy Sarah bevállalta őket, így nekem volt időm a három sört lecsapolni a fiatalembereknek.
- Tessék, itt a három sör - barátságos mosollyal csúsztattam eléjük az italokat, de ekkor az egyik elkapta a kézfejemet, s durva ujjával végig simított a kézfejemen, miközben rám vigyorgott. - És a sör mellé jár valami extra? - elég egyértelmű volt, hogy mire gondol, s ha én is csak egy vendég lettem volna a sok közül, akkor azonnal elküldöm egy melegebb éghajlatra, itt viszont ezt nem tehettem meg. Hirtelen, reflexből rántottam el a kezemet, de Josh úgy kérte, hogy mindig legyek illedelmes, és kedves. Na de egy igen seggfejjel? Jó, szuszáá, fújd ki magad Grace.
- A sör mellé tudok chipset vagy sósmogyorót szolgáltatni - ahogyan a kisfőnök kérte, igyekeztem nagyon kedves lenni ezzel a surmóval, s még ajánlottam is neki két terméket, hogy ne érezze elhanyagolva magát.
- És ha nekem Te kellesz? Vagy mondjuk a barátnőd? - persze, hogy megakadt a szemük a tűsarkút viselő Sarah-án, aki ha épp nem figyelt, mert elfoglalt volt a párral, akkor arra lehetett figyelmes, hogy az egyik fickó áthajolva a pult fölött, kinyújtva karját a fenekére csap. 
Vissza az elejére Go down

Illidary Manteqru
Illidary Manteqru
hell around us
Hozzászólások száma :
46
Korom :
704
Fajom :
Vámpir
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  8b98d80963bff9cbb0e8c723bda953cf
Keresem :
Sziasztok!

Báromba állandó alkalmazottakat keresek.
Szívesen segítek betanulni újoncoknak is, ahogyan veteránokat is örömmel látjuk a bárban.
Szállást és fizetést ic biztosítunk.
Csatlakoztam :
2022. Nov. 24.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Ian Somerhalder
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  2d91143d9738ce294939bbffff48d2aa


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Pént. Dec. 16, 2022 10:09 pm
Illidary Marquie & Grace Harland


Húzós nap
A helyzet talán nem tökéletes, de a világ sem az. Szinte az első mozdulatom volt, hogy megdicsérjem Grace ruháját, ezzel önbizalmat is adtam neki, de mellé még talán több kedvet is. Ashleynek mindig is gondja volt a piával, nem sokan érthetik meg őt, így ezt nem volt szándékomban felróni neki.
A világ egy gonosz hely, mi pedig próbálunk arra fókuszálni, hogy egy sokkal jobb helyet biztosítsunk, legalább a bárban.
Alkalmanként elkapom Grace tekintetét, amire csak vissza mosolygok. Próbálom egy kicsit lazára adni a figurát, hogy ezzel is feloldjam a társaság feszességét. A focisták bődületes táncba kezdenek a zene hallatára, mi pedig fokozzuk a tempót. Már nem először csapunk át klubba, így még a szemem se rándul.
Oldalról csapódik mellém Grace egy kérdés erejéig, mire csak bőszen bólogatni kezdek neki, a mosolyt továbbra is fenn tartom.
- Gyakran előfordul péntekenként, én szóltam előre.
Rántok egyet a vállamon gúnyos mosollyal, majd folytatom az alkohol méréseket. Két olcsó Jack daniels is a terítékre kerül, majd jönnek újra a sörök. Drága új partnerem is csatlakozik hozzám a csapolásokhoz, így már nincs mitől tartani. Egészen gyorsan végzett a koktélokkal az újoncunk, így nyugodt szívvel fogom már a mély vízbe dobni, de akkor ez most minek számít?
Egy pillanatra gondolkozom csak el rajta, Sarah megszokott perverzitással áll a dolgokhoz, így csak biccentek felé. Gracere újra ránézve csak vállat rántok. Vámpírmester társam mindig is szeretett incselkedni, ami egyáltalán nem róható fel számára.

Két pohár rosé, utána jöhet két hibiki whisky a felső polcról. Végre egy ízléses vendég is csapódott a nagy tömegbe. Mindig is szerettem, hogy ha célzott termékre ugranak rá a vevők, ízlésre utal, és nem a lerészegedés az elsődleges indokuk.
Ashley talán ittas, de mindig is jól számolt, így a pénztárnál egészen jól boldogul, míg Sarah is lelkes iramban dolgozik. Ritka pillanat, hogy nem a pult mögött látni, de a ruházatából ítélve végig ez volt a terve.
Grace pedig három sört tol éppen néhány unszimpatikus személy elé. Szemeim megrándulnak mikor meglátom a csuklójára szoruló újakat.
Nem gondolkozom, és egy pillanat alatt a lány mellett termek hátulról, hogy aztán vissza fogjak a férfi kezére. Grace mellé hajolok, így akarva-akaratlanul hozzá érek, míg a férfi kezére enyhén rászorítok.
~ Ennyitől csak nem törik el a csuklója. ~
Gondolom, majd egy határozott csúnyán nézéssel utasítom őket.
- Még egy ilyen, és a kidobók hajítanak ki titeket! Világos?!
Emelem fel a hangomat, bár a zenében szinte normálisnak hathat. A mellettem lévő lány érezheti haragomat a hangomban, míg Igor felé intek a fejemmel.
A melák nyugodt léptekkel halad át a tömegen, majd megáll a három jómadár mögött.
- Valami gond van?
Egy mosolyt magamra erőltetve, még egyet rá szorítók a csuklójára.
- Uraim? Van valami gond?!
Jegyzem meg, majd ha a megfelelő választ kapom, akkor elengedem a férfi kezét. Ha továbbiakban is a bárban maradnak, akkor Igor folyamatosan követi őket szemmel, míg én csak megkérdezem Grace-t.
- Minden rendben? Ha gondolod menj nyugodtan fel az irodába kicsit lepihenni.
Érdeklődöm, és utána már jegyzem is meg neki. ~ Pont ez hiányzott! Még a hónapot se tudta nyugalomba letölteni, csak remélni tudom, hogy nem fog kiborulni. ~ Sóhajtok fel, majd fordulok is vissza a vendég tömeg felé.
Nem szeretem ha probléma van a bárban, de próbálok újra mosolyt húzni az arcomra, és folytatni a sör csapolást.


~ ]Zene ~

Vissza az elejére Go down

Sarah
Sarah
hell around us
Hozzászólások száma :
28
Korom :
418
Fajom :
vámpír
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  2048x2730-beauty-beautynieuws-amanda-seyfried-voor-givenchy-2224337-1-eng-gb-amanda-seyfried-voor-givenchy-jpg
Csatlakoztam :
2022. Nov. 29.
Családi állapot :
Bátraké a szerencse
Play by :
Amanda Seyfried
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  Amanda-seyfried


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Szomb. Dec. 17, 2022 10:29 pm
Grace & Illidary & Sarah
Sarah music♫♫♫


Én gyarló bűnös nőszemély lehalkítom a zenét. Ó jaj. Nagy ívben teszek az utána dobált kiáltásokra. Szitkozódhatnak is, nem érdekel. A cicázásra pedig csak ritkán hallgatok, nagyon kevés ama személyek száma, akiktől elviselem. Cicceghetnek utánam, kiabálhatnak a hátam mögött, ugyanis nagy ívben leszarom az ilyen alakokat. Kis nyikhaj mind. Sajnálatosan fizető vendégek, így őket is ki kell szolgálni. Részben ezért vagyok itt, na meg hogy lehalkítsam a ricsajt. Semmi szükségünk nincs arra, hogy feljelentsenek minket. A pultnál mindenki kap mosolyt, Illidary a kacsintást. Ash pedig egy figyelő tekintetet, de most nem látok nála gubancot, így békét hagyok neki.
- Ugyan, kiszakad az agyam a helyéről ekkora ricsajban. A szomszédoknál sem hiányzik a panasz.
Mosolygok Grace-re, jópofa lány. Olyan aranyos kis kedves fajta, szimpatikus. Sokat dob a hangulaton és jobb is, hogy többen vagyunk, de kellenek majd még emberek segítségül. Segítek a felszolgálásban, persze ruhám és viselkedésem leginkább a figyelem felkeltését szolgálja és a vendégek újbóli becsalogatását. Nem írtam a homlokomra biztató szavakat, és ritkán kell elhessegetnem a nem kívántakat. A flörtölés pedig csak játék. Visszatérek újra a pulthoz, ahol Grace is szomjúságát vallja be, már épp szolnék neki, hogy inni azért szabad neki is. De egy párocskát kell kiszolgálnom és ő is elviharzik három sörrel a zajos társaság felé. Utána pillantok, de pont rosszkor terelődik vissza a tekintetem a párosra. Új segéderőnket inzultus éri és én is csak azért úszom meg a kéretlen tettlegességet, mert Illidary villámgyorsan közbe lép. Ráfog a taperoló csuklójára és csak azért imádkozom, hogy ne törje el és hogy Grace számára ne legyen túl feltűnő ez a sebesség, amivel most meg lett mentve. A pultnál töltök neki egy korty whiskyt és mellé lépve a kezébe adom. Kis időre várhatnak a vendégek.
- Ritkán szokott ilyen előfordulni. Én már a cipőm sarkával potyolnám a fejét a parasztjának.
Nem. Nem tenne ilyet, végül is fizető vendég. De hamar kint találná magát a kellemetlenkedő a bár ajtaján kívül. Figyeli Grace reakcióját, reméli nem akad ki nagyon, és azt is, hogy nem tűnt fel neki a nem emberi fürgeség, amivel el lett simítva a dolog.
- Ha akarsz, maradhatsz a pultban és majd én szolgálok fel.
Egy pillantással azért Igor is kap némi feddést, jelezve hogy legközelebb fürgébb legyen és ne fajuljanak el ideáig a dolgok. Akármit is határozzon a lány, marad vagy elmegy lepihenni, nem szólunk érte. Bár van egy olyan érzésem, hogy ilyesmi történt vele már máskor is. Ebben a munkában előfordul, csak tudni kell kezelni a helyzetet. Igaz, van amikor ez sem használ, csak a kidobóemberek. Igen, úgy érzem nyel egy nagyot, iszik egy korty erőset és vissza fog állni dolgozni.

Vissza az elejére Go down

Grace Harland
Grace Harland
hell around us
Hozzászólások száma :
37
Korom :
27
Fajom :
ember
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Adelaide Kane


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Ember
Vas. Dec. 18, 2022 8:07 pm
Illidary & Sarah & Grace


- Igaz, Te szóltál – mosolyogtam vissza, tényleg mesélt a péntek estékről, csak azt nem gondoltam volna, hogy egy bárban is előfordulhat ilyen. Sok helyen dolgoztam már, de főként az éjszakai klubokban volt ekkora tumultus, netán a durván felkapott bárokban. A Kék Rózsa viszont egy szimpla bárnak számított a külvárosban, most mégis meglepetésként ért a varázsa.
S ahogy kell az ilyen helyzetekben, felvettem a tempót. Miközben lábfejem ütemesen járt a zenére, és egy részem szívesen perdült volna táncra, addig szorgosan tettem, amit kell. Az utolsó koktélok után jöhetett egy gyors pulttakarítás, a fölösleges anyagok elpakolása, az eszközök leöblítése a csap alatt, míg Sarah perdült-fordult és kivitte az italokat. Mondhatom, hogy jó hangulatban telt az este, néha Josh felé pillantottam, ha elkaptam a tekintetét, rámosolyogtam, aztán jöhetett a vendégek kiszolgálása, mert azokból ma este akadt bőven.
Ki is fogtam három vadbarmot, az ilyen alakoktól a falra tudtam mászni. S ahogy ez a pasi is lökte a dumát, eszembe jutott a nevelőapám. Ő is úgy mért végig, mint egy darab húst, csak később ennyivel nem elégedett meg. Kész csoda, hogy sikerült lelépnem otthonról...Az éjszakai munka végett pedig nem egyszer akadtam bele ilyen seggfejekbe, így volt már némi tapasztalatom velük kapcsolatban. Mivel előre megkaptam a figyelmeztetést, hogy mi ilyenkor a teendő, emiatt sem tettem egyetlen rossz megjegyzést sem, azonban elég kellemetlenül érintett, hogy a pasas rámarkolt a csuklómra. Ideges lettem, nem értettem, hogy hol van ilyenkor Igor, de váratlanul ott termett mögöttem Josh. Nagyon meglepett, a közelsége meg durván zavarba hozott, mert éreztem, ahogy a teste hozzám ér. Az idegességem így keveredett a zavartsággal, amit Josh váltott ki belőlem.
- Khm, minden okés – mondtam ki, ahogy pillantásom a velem szemben ülő, láthatóan dühös tagnak szenteltem. Pedig nem voltam nyugodt, fel tudtam volna képelni a fickót. Tenyereimmel közben a pult szélébe kapaszkodtam, nem tudtam, hogy most mozduljak-e vagy várjam meg, míg Josh ellép mögülem. Azt viszont láttam, hogy a vendég milyen haragosan bámult a csuklójára rászorító férfire. Érződött, hogy odaszólna valamit , ám váratlanul a haverja megbökte oldalról, és valamit a fülébe súgott. Fogalmam sincs, hogy mit súghatott oda, de azt hiszem, hogy ezzel lakatot tett a barátja nyelvére, aki csak annyit mondott a fogai közt szűrve, hogy:
- Nincs gond. - Ekkor kezdtem megnyugodni, de már Sarah is ott volt mellettem, és a kezembe nyomott egy pohár whiskey-t. Teljesen igaza volt, ami a fickót illeti, legszívesebben agyon csapkodtam volna a cipőmmel.
- Minden rendben van Josh – bólintottam felé, hálás voltam neki, hogy tényleg ott termett mellettem, és kimentett a pasi szorításából. Bár nem tudom, hogy csinálta, nem nagyon figyeltem, de biztos hogy épp ott állhatott a közelemben. - Köszi Sarah, tényleg minden rendben van. Csak egy percet pihenek, oké? Köszi – biccentettem mindkettőjük felé, majd kicsit hátrébb sétáltam, s kifújva a levegőt, egy kicsit megmasszíroztam az orrnyergemet. Így vezettem le a feszültséget, és nyugtattam magam, hogy ez is csak egy idióta a többi közül, s nem kell pánikolni. Közben, ha már ott volt kezemben az a pohár whiskey, úgy éreztem, ad majd egy kis erőt az este folytatásához. Nem volt amúgy jellemző, hogy magamban ittam volna, de ez most rám fért. Le is húztam az italt, aztán visszaléptem a pulthoz, s a csap alatt már öblítettem is el, hogy ne maradjon mosatlan.
Közben beálltak a pulthoz a koszorúslányok, akik úgy tűnt, végeztek már az előző Mohijo-val, és egy újabb kört kértek, ezúttal Long Island-et.
- Besegítetek? - kérdeztem Sarah-t és Josh-t, hisz mégis csak tíz adagot kellett elkészíteni, úgy meg gyorsabban ment, ha mindannyian dolgoztunk.
- Köszi amúgy, hogy segítettetek – mondtam újra, ekkor azonban hatalmas reccsenés hallatszott, s ahogy felkaptam a fejem, azt láttam, hogy a korábbi három barom most már két focistával ugrott össze, s persze, hogy azonnal össze is törtek egy széket.
- Baszki – csúszott ki a számon, azt gondoltam, hogy ha Igor rájuk szól, akkor utána lehiggadnak ezek a vadbarmok.
- Hívjam a zsarukat? - pislogtam Sarah-ra, majd Josh felé kaptam a pillantásom, nem tudtam, ilyenkor náluk mi a szokás, az előző helyemen ilyenkor mindig hívtuk a rendőröket.
Vissza az elejére Go down

Illidary Manteqru
Illidary Manteqru
hell around us
Hozzászólások száma :
46
Korom :
704
Fajom :
Vámpir
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  8b98d80963bff9cbb0e8c723bda953cf
Keresem :
Sziasztok!

Báromba állandó alkalmazottakat keresek.
Szívesen segítek betanulni újoncoknak is, ahogyan veteránokat is örömmel látjuk a bárban.
Szállást és fizetést ic biztosítunk.
Csatlakoztam :
2022. Nov. 24.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Ian Somerhalder
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  2d91143d9738ce294939bbffff48d2aa


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Hétf. Dec. 19, 2022 6:08 pm
Illidary Marquie & Grace Harland


Húzós nap
Nem szokásom dühösnek lenni, értelmetlennek tartom a legtöbb esetben, így csak alkalmanként szabadulok a nagyvilágra, azt is inkább báron kívül. Grace-t sikerült megmentenem a barbár halandó kezei közül, amiért a lány hálás is, így elégedetten tapasztalom, hogy megszüntek a további problémák.
Nem szeretem, hogy ha valaki hálás felém, ez természetes kell, hogy legyen hisz az alkalmazottaidat óvni kell a szükségtelen behatásoktól.
A lány szemeibe mosolygok, majd Sarah felé veszem az irányt.
- Drága Sarah-m szólnál Igornak, hogy nincs tovább szükség ezekre az ostoba... khm... vagyis..
Vannak helyzetek amikor majdnem elszólom magamat, furcsán venné ki a társaságukban a halandó kifejezés, így gyorsan újra gondolom a válaszom.
- Kihajíttatnád ezeket a szerencsétleneket?
Sarah karját egy pillanatra megfogom, majd magamhoz húzom.
- Szerintem kiváló portéka is válhat belőlük, ha tovább szórakoznak.
Jelzem neki bújtatottan, majd vissza is térek a vendégek kiszolgáláshoz. Grace addig lehúzza a whisky-jét, és már folytatja is tovább a pult mögött. Vannak olyan helyzetek amikor az emberek rászolgálnak a büntetésre, és ha az a halállal vetekszik, akkor viseljék el a következményét.
Sikerül végül mosolyt mutatnom a többiek felé, de csak két sör csapolásáig marad fenn, mivel a parasztok újra elkezdenek kötekedni. Ignornak nem kell kétszer mondani a dolgot. Most már határozottan lép oda hozzájuk, hogy kettőnek a fejét összekongassa. Úgy borulnak el, mintha csak a gravitáció vette volna ki alóluk a földet.
A két férfi kobakja hangosan kong a csattanástól, de azért óvatos volt, hogy ne tőrje be a fejüket. Míg a harmadik férfit már csak a vállánál kapja el. Ignor majdnem két méter magas, és még a vérfarkas vére mellett is pankrátorként élt megfertőződéséig, így nem-igen okoz gondot számára a három szerencsétlen.
- A Kék Rózsa bár nevében elnézésüket kérjük.
Mondja a focistának a behemót, míg én is gyorsan ki kászálódok a pultból.
- Elnézésüket kérjük az incidensért, egy körre a csapat a ház vendégei.
Jelzem nekik, majd egy újabb mosoly keretében az egyik földre került férfit megfogom és elindulok vele a lépcső felé.

- Grace, Kérlek adj nekik egy kört, gondolom Lagert kérnek majd az urak...
Csak remélni tudom, hogy nem a legdrágább piából akarnak az úriemberek, hisz azért már a pultot is megrágnám. Nem vagyok smucig, de mindenki sejtheti, hogy ezzel csak a bár hírnevét szándékozom megóvni, nem vagyunk adakozási intézmény. Végül a férfivel a vállamon elindulok, és csak egy pillanatra nézek Sarahra.
~ Hova a francba vigyük őket? ~ Grace közben ötlettel szolgál, amit kénytelen vagyok megfontolni. Felsóhajtva inkább rábólintok. Ilyenkor bánhatom, hogy nem építettünk egy zárkát az ilyen helyzetekre.
- Sarah kérlek hívd a rendőröket, addig az urakat berakjuk az egyik boxba.
Valahol bánom, hogy nem tudjuk őket lecsapolni, pedig igazán megérdemelnék. Zavartan pillantok a boxig, majd szépen be is rakom a cipelt példányt. Akkorát azért nem kaptak, hogy eszméletüket veszthessék, így inkább kísérem mint vonszolom a férfit.
Igor a kettőt olyan könnyedén kapja fel, mintha éppen csak a bevásárlásból jött volna, ő már kevésbé ilyen kedves velük. Szó szerint behajítja őket a boxba, majd csúnyán nézve megáll velük szemben.
- Maradjanak itt.
Mondom határozottan, majd indulok is vissza a pulthoz, hogy folytathassam a munkát. Egy mély levegőt veszek, hogy újra mosolyt sikerüljön görbíteni a számra.







~ ]Zene ~

Vissza az elejére Go down

Sarah
Sarah
hell around us
Hozzászólások száma :
28
Korom :
418
Fajom :
vámpír
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  2048x2730-beauty-beautynieuws-amanda-seyfried-voor-givenchy-2224337-1-eng-gb-amanda-seyfried-voor-givenchy-jpg
Csatlakoztam :
2022. Nov. 29.
Családi állapot :
Bátraké a szerencse
Play by :
Amanda Seyfried
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  Amanda-seyfried


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Szomb. Dec. 24, 2022 10:25 pm
Illidiary & Sarah & Grace
Sarah music♫♫♫


Én mondtam, hogy jó lenne egy kis csendes zug az apartmanok alatt, ahol az ilyen alakok hűsölhetnének kicsit. De persze minden részlet kérdése, és esélyes, hogy fogunk még tovább terjeszkedni. Bővítjük a bárt. Ami persze pénz és engedély kérdése és akkor már nagyobb személyzet is fog kelleni. Grace ügyes és aranyos, de ennyi mindent nem testálhatunk rá. Pihenni is kell néha. Még nekem és Illidarynak is, noha az nem lét kérdése. Ezért is kezdek el aggódni akkor, amikor Grace csuklóját elmarja az egyik vadbarom vendég. Szórakozni akar, persze. Szórakozzon a jó édes mamájával. Illidary kicsit túl gyorsan lép közbe, de Grace annyira zavarban lehet mindentől, hogy talán nem tűnt fel neki. A pult mögött lel menedékre és adok a kezébe egy korty erőt.
- Persze, fújd csak ki magad édesem.
Visszafordulok a vendégek felé és figyelem, amint társam próbálja rendezni a helyzetet. Valamennyire sikerül is, mert a vadbarom kusban marad és folytatom az italok felszolgálását. Szerencsémre pont üres a kezem, amikor drága barátom egy kérést intéz hozzám. Alattomos szempillantással mérem végig a teríték fickót, és persze a társát is. Ha már együtt jöttek? Illidary füléhez hajolok. Eléggé bizalmasan.
- Neked bárkit.
Igor felé pillantok és mellé surranok, hogy beszéljek vele is. Szemmel tartja a fickókat ígéretéhez híven. Közben Illidary is visszatér a munkához, ahogyan Grace is teszi. Már én is épp készülnék, hiszen lányok tömkelege jön, szomjasak. De újra balhé tör ki. Az előbbi bunkó és társa ugrik rá néhány focistára. Igor immár hamar elnyomja a lökötteket, mint egy hamvadó cigarettavéget. Grace azonban ijedtében a rendőröket emlegeti fel, aminek a magam részéről annyira nem örülök. Illidary és Igor is felkap a hülyékből egy-egy példányt. Mintha krumplit vásároltak volna. A zsaruk emlegetésére kérdőn nézek barátomra, hogy mit tegyek akkor velük? Az ő kérésére sóhajtva veszem kézbe a mobilomat és vonulok el vele, hogy csendesebb hangvétellel legyenek értesítve a zsék. A potya vacsi ugrik a rendőrök miatt, de nem is baj. Feltűnő lenne egy ilyen balhé után, ha csak úgy eltűnnének. Ez persze nem Grace hibája. Telefonálás után visszatérek a pulthoz és Gracere mosolygok.
- 10 perc és itt lesznek értük. Utána már lesz egy kis nyugtunk.
Mosolyomat fordítom Illidary felé is, hogy tudjon ő is róla. Újabb adag itallal a tálcámon távozom és egy privát szemvillantást váltok vele. Valamit ki kell találnunk erre. Az ampulláinkat jól jönne feltölteni ilyenkor, nem menne pocsékba semmi.

Vissza az elejére Go down

Grace Harland
Grace Harland
hell around us
Hozzászólások száma :
37
Korom :
27
Fajom :
ember
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Adelaide Kane


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Ember
Pént. Dec. 30, 2022 1:11 pm
Illidary & Sarah & Grace


Sarah úgy viselkedett, mint egy védelmező nővér, emiatt hálás is voltam neki, nem minden munkahelyen voltak ilyen kedves kollégák, akik hagyták, hogy ekkora forgalom mellett kifújjam magam.
Kellett is pár perc, nem azért, mert rám hozta a frászt a fickó, inkább csak amiatt, mert eszembe juttatta a mostohaapámmal kapcsolatos emlékeket. Emiatt pedig jól esett ez a pohár whiskey, ami segített lehiggadni és csillapítani a stresszt. Míg én az italt kortyoltam, nem is hallottam, hogy Josh és Sarah miről beszélgettek, de az már feltűnt, amikor az a korábbi két fickó újra bajt kevert.
Nem szerettem az ilyen estéket, hisz ilyenkor az ital vitte a fejüket, s voltak, akik nagyon agresszívan viselkedtek, verekedtek, s nem egyszer még szúró-és vágófegyverek is előkerültek. Igor szerencsére tette a dolgát, ám még így is érződött a feszültség, s az, hogy ebből akár egy csoportos verekedés is kialakulhat. Josh közben próbálta menteni a menthetőt, ügyesen reagált ebben a helyzetben azzal, hogy mindenkit meghívott egy körre, mert így legalább nem csorbult a ház hírneve.
- Máris – biccentettem, s el is kezdtem csapolni a söröket, ügyesen, a pohár tetejéről szépen lehúzva a habot, hogy az úgy is nézzen ki, mint amiből jóízűen kortyol egyet az ember. A kötekedők közben egyre hangosabbak lettek, fél szemmel sasoltam őket, rossz érzésem támadt, mert bár Igor erős volt, azért még nem tudta betapasztani a fickók száját, akik továbbra is ócsárolták a focistákat. Ekkor dobtam be a rendőrséget, mint lehetőség, hisz még mindig jobb, ha mi hívjuk ki őket, mintha valamelyik szomszéd panaszkodna zűrzavarra. Sarah szólt is nekik, ha jól láttam, én meg kiszolgáltam a focistákat, s miután mindenki megkapta az italát, kifújtam magam.
Travis és Igor már kikísérték a balhézókat a ház elé, ott várták a rendőröket, a Rózsában pedig újra béke és vidámság honolt, egy kicsit mi is kifújhattuk magunkat.
- Jó kis este volt azért – mosolyogtam Sarahra és Joshra. - Remélem, hogy ezek a fickók nem jönnek vissza többé – épp, hogy csak kimondtam, hallatszott kintről a sziréna, egy rendőr pedig nem sokkal később besétált az ajtón.
- Jó estét, Önök hívtak minket, igaz? Odakint már a kidobók jelezték, hogy mi történt. Elmondanák pontosan? - a férfi csak egy pillantást intézett felém és Sarahra, inkább Joshra nézett. Nem akartam beleszólni, de érződött az, hogy egy hímsoviniszta pöcs lehet. - Gyere Sarah, ellenőrizzük a kínálatot – hívtam őt csak félre, hogy hallótávolságon kívülre essünk. - Te, ebben a városban minden zsaru ilyen lenéző a nőkkel? - suttogtam neki halkan.
Vissza az elejére Go down

Illidary Manteqru
Illidary Manteqru
hell around us
Hozzászólások száma :
46
Korom :
704
Fajom :
Vámpir
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  8b98d80963bff9cbb0e8c723bda953cf
Keresem :
Sziasztok!

Báromba állandó alkalmazottakat keresek.
Szívesen segítek betanulni újoncoknak is, ahogyan veteránokat is örömmel látjuk a bárban.
Szállást és fizetést ic biztosítunk.
Csatlakoztam :
2022. Nov. 24.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Ian Somerhalder
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  2d91143d9738ce294939bbffff48d2aa


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Pént. Dec. 30, 2022 4:47 pm
Illidary Marquie & Grace Harland


Húzós nap

Csak egy reccsenés... Összesen ennyit lehetne hallani, és már minden probléma megoldva... Természetesen ezt nem tehetem meg, pedig hatalmas örömet okozna számomra. Az emberek mindig is törékeny teremtések voltak, még ha sokat is edzenek... Néhányuknak elég egy kis nyomás, és már szemükből tűnik is el a lelki fény.
Ezt a világot már hátra hagytam, így aligha teljesíthetném vágyaimat. Igor végül úgy érezte jónak, hogy a szájkaratésokkal kivonul a bárból, míg a rendőrség be nem teszi a lábát, hogy addig is se rontson a környezeten a jelenlétük. Természetesen előtte egy kötél segítségével megkötözte a kezüket, hogy meg ne tudjanak lógni.
Valahogy még mindig a kivéreztetést tartanám a legmegfelelőbb bánásmódnak, de ha nincs cella... Akkor így jártunk... Mennyire csalódott is lenne Séaghdha mesterünk, hogy ha tudná milyen felelőtlenek voltunk. Amennyire a szükségtelen agresszió ellen vagyok, most úgy segíthetne megoldani a problémát.
De így járnak azok a vámpírok akik egy bárt akarnak nyitni... Nos én nem szórakozok tovább, Grace már vissza állt csapolni, én pedig nem szándékozom lemaradni a munka rám eső részéről.
A csapolás gyorsan és hatékonyan történik, a továbbiakban nincs probléma, de mikorra már végezhetnénk összenézünk a többiekkel.
- Ha lehetne választani, azért megkímélném a bárt az ilyen idiótáktól.
No természetesen magamat is, hisz nem csinálhatjuk mindig ezt. A rendőrséget mindennap szinte lehetne hívni, hogy megoldja az ilyen afférokat. Úgy látszik mégis szükség lesz egy cellára...
Mosolyom amilyen gyorsan szétterül az arcomon, úgy fanyalodik le a rendőr benyitása pillanatában. Soha nem vonzódtam a rendvédelmi személyekért, hisz ez az emberek egyik probléma megoldó csoportja csak. Aligha tudnám őket komolyan venni, de míg ebben a városban vagyok, kénytelen vagyok az ő szabályaik szerint játszani.
A pultot megkerülve a kezemet nyújtom a rendőrnek.
- Josh Callaghan vagyok, én vagyok az éjszakai ügyeletes barista. Nos a három úriember már alapból ittasan érkezett a bárba. Ki kértek három sört az egyik baristámtól, és az egyik alak erre megfogta a kezét, és ki akarta rántani a pultból. Szerencsére a biztonsági személyzet hamar megoldotta a problémát. Én pedig kollégámnak segédkeztem, hogy ne tudják tovább húzni.
Szemeim szinte a gondolattól is tüzet hánynak, hogy ha arra gondolok, hogy valamelyikünket bánthatták volna.
- Utána felhívtuk a figyelmüket, hogy még egy ilyen és repülnek, de néhány percen belül az ott lévő urakba kötöttek bele, természetesen ok nélkül. Így a biztonsági személyzet tette a dolgát, és elkülönítette a személyeket. Azután hívtuk önöket, addig pedig bent tartottuk őket az egyik boxban, csak az utolsó néhány percre vitte ki a kolléga szellőzni őket.
Bár részletesen elmondtam a szituációt, mégis zavartan tekintek a többiek felé, láthatóan nem veszi számba a nőket a rendőrtiszt, nem én leszek aki erre a tiszteletlenségére emlékezteti, de remélem, hogy mihamarabb elhagyja a bárt, hogy újra fókuszálhassunk a bizniszre.
Érdeklődve pillantok vissza a rendőrre, hogy ha még valami kérdése, örömmel válaszolok neki. Természetesen, hogy ha nincs tovább szüksége rám akkor elindulok a pult mögé.



~ ]Zene ~

Vissza az elejére Go down

Sarah
Sarah
hell around us
Hozzászólások száma :
28
Korom :
418
Fajom :
vámpír
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  2048x2730-beauty-beautynieuws-amanda-seyfried-voor-givenchy-2224337-1-eng-gb-amanda-seyfried-voor-givenchy-jpg
Csatlakoztam :
2022. Nov. 29.
Családi állapot :
Bátraké a szerencse
Play by :
Amanda Seyfried
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  Amanda-seyfried


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Szomb. Dec. 31, 2022 6:29 pm
Illidiary & Sarah & Grace
Sarah music♫♫♫


Gyors telefont intézek a rendőrségnek, bár azok még így telón keresztül sem nagyon segítőkészek. Végül is előfordul, hogy egy bárban balhé van. Na és? Gondolják a legtöbben, hogy ahol alkohol folyik, ott más is folyhat. De hát vannak dolgok, amiket meg kell tenni. Visszaállok utána a pulthoz, mert idő közben a kötekedő elemeket kirakták az utcára hűsölni és Igor pesztrálja őket. Illidary és Grace dolgozik a pultban, csapolnak, keverik a koktélokat. Grace megnyugodni látszik és Illidary is higgad végre, emiatt kezdek kicsit megnyugodni.
- Nem tudjuk kiválogatni a rohadt almát az egészségesek közül. Sajnos az ilyen helyek ezzel együtt járnak. Amit tudunk tenni az az, hogy vigyázunk egymásra, mint eddig. De a következő alakkal nem leszek kedves és a cipőm sarkával fogok a fején kopogtatni.
Mondom kicsit dühösen összegezve a mai estét. A ruhám és a viselkedésem nem jogosít fel senkit arra, hogy tapogasson. Ez igaz Grace esetére is, hiszen ő még csak nem is viselkedik úgy munka közben, hogy ilyesmire okot adjon. Kicsit mélyebben levonom a tanulságot a dolgokról. A pasik zöme, főleg ha részeg, segfej. Tűre, árokba valók. Na de ennyit a gyilkos gondolatokról mára. Végül is este van, buli van, és. Megjöttek a rendőrök. Kicsit elhúzom a számat és amikor Grace elhív hátra, belekarolok a karjába és eltűnünk a balfenéken. Legalábbis távolabb a díszmókusoktól.
- Most mondanék egy nagyon cikornyás káromkodást erre, de megijednél tőlem. Inkább hagyjuk cicus és fújjuk ki magunkat. Ezek már csak ilyenek. Azt hiszik hogy mindig mindenről mi tehetünk.
Gondolom ezt nőként, aki a vendégek hangulatát próbálja feldobni. Gondolom ezt vámpírként, akit úgy ítélnek el, hogy nem is ismernek igazán. Nem vagyunk egyformák. Amint távoznak a rend éber őrei, visszaszivárgok a pulthoz, Grace karjába kapaszkodva és rámosolygok.
- Vissza jössz a pultba cicuskám? Akkor vállalom továbbra is a felszolgálást. De a következő bunkót fejbe verem a csukámmal.
Teszem le a nagy esküt és elnevetem magam.
- Grace, ha akarod, pár önvédelmi fogást tudok neked tanítani. Hogyan szabadítsd ki a csuklódat meg ilyesmi.

Vissza az elejére Go down

Grace Harland
Grace Harland
hell around us
Hozzászólások száma :
37
Korom :
27
Fajom :
ember
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Adelaide Kane


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Ember
Vas. Jan. 01, 2023 2:54 pm
Illidary & Sarah & Grace


Nem volt szimpatikus az a fakabát, aki ennyire semmibe vett minket, de azt hiszem, hogy jobb is, hogy Josh-al beszélgetett, mert a végén még tettem volna valami nem oda illő megjegyzést, a bárnak meg nem volt szüksége arra, hogy reflektorfénybe kerüljön.
- Igazad van, tipikus pasik. Ha valahol baj van, akkor tuti, hogy a nő tehet róla – sóhajtva ráztam meg a fejem, kár, hogy ma épp mindannyian be voltunk osztva, így nem jöhetett szóba még egy pohár alkohol. Pedig szerintem rájuk fért volna, na meg rám is, de majd legközelebb.
Közben sasoltam a zsarut és Josht, fülelni nem füleltem, de úgy tűnt, hogy nem fog sokáig kellemetlenkedni itt ez az alak.
- Rendben uram, jól tette, hogy szólt nekünk. Ezekre az alakokra már a múlt héten is érkezett bejelentést, két utcával lentebb szétvertek egy bárt – jegyezte meg az egyenruhás, majd biccentést követően tovább is állt, s valószínűleg kint az utcán már őrizetbe is vették a két kötekedő alakot.
- Aha – bólintottam Sarahnak, visszasétáltunk a pultba, tettük a dolgunk, gyorsan rendet is raktam a pulton, s közben hallgattam a szőkét. - Komolyan? Wow, nem is tudtam Sarah, hogy te ilyeneket is tudsz – rámosolyogtam, fogalmam sincs, hogy Sarah mivel foglalkozhatott, de úgy tűnt, nagyon is felkészült, nekem meg nem volt ellenemre az, hogy megtanuljak néhány fogást.
- Holnap rá is érek majd, lemehetnénk valamelyik edzőterembe. Vagy Joshon keresztül is megmutathatod, hogy lehet őt két perc alatt a földre vinni – nevettem el magam, szerencsére kezdtek elszállingózni a vendégek is. - Na Josh? Mit gondolsz, hagyod, hogy Sarah tartson most egy pár perces bemutatód rajtad keresztül? - kérdeztem nevetve, s egyik kollégáról a másikra vándorolt a tekintetem.
Vissza az elejére Go down

Illidary Manteqru
Illidary Manteqru
hell around us
Hozzászólások száma :
46
Korom :
704
Fajom :
Vámpir
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  8b98d80963bff9cbb0e8c723bda953cf
Keresem :
Sziasztok!

Báromba állandó alkalmazottakat keresek.
Szívesen segítek betanulni újoncoknak is, ahogyan veteránokat is örömmel látjuk a bárban.
Szállást és fizetést ic biztosítunk.
Csatlakoztam :
2022. Nov. 24.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Ian Somerhalder
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  2d91143d9738ce294939bbffff48d2aa


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Csüt. Jan. 12, 2023 7:46 pm
Illidary Marquie & Grace Harland


Húzós nap


Szerencsére a rendőr nem sokáig akadékoskodik, nem lett végül probléma a párosból. Így az üzletre vissza térhetne a brigád, de ahogy ez lenni szokott... A trécselés a lányok között elindul. Természetesen az önvédelem is szerepet kap a beszélgetésben.
Szemöldököm megrándul a hallottakra, de aligha tudnám megmagyarázni neki, hogy ez miért is nem olyan jó ötlet.
- Lányok, inkább térjünk vissza a bizniszre, trécselni később is ráértek.
Rázom meg mosolyogva a fejemet, majd a pultba vissza térve már jön is egy állandó vendégünk kiszolgálásra.
- Markus! Még a héten nem láttalak!
Tárom szét a karjaimat, majd a poharat már veszem is elő.
- Josh már látom tudod mi a dörgés. Egy szokásost. Sok volt a munka, így csak most tudtam benézni.
Bólintok, majd neki is látok. A felesőpolcról lekapom az egyik kedvenc whiskymet, Chivas Regal Royal, ami 21 évig érlelődik a pincészetekben. A pohárba beletöltöm a cukor szirupot, amit már előre előkészítettem, egy kevés méz-t is belecsorgatok, de csak, hogy átvegye azt a kellemes plusz ízt is. Csavarok hozzá egy kis angyalgyökér kivonatot, hogy megadja a kellemes kesernyés utóízt, majd jöhet is a varázslat. Belevágok egy fél narancsot, majd az egyiket csak karikaként az oldalára teszem, jöhet is a dupla whisky és ezt pedig Chili paprika porral szórom meg, így pedig már meg is kapjuk a Chily Royal koktélt.
Egy mosoly keretében tolom a kuncsaft elé, aki a lassan megforgatja a poharat, míg a tartalma szépen elkezd leülepedni. A szín kavalkád az első kortyra már el is tűnik. A férfi megrázza a fejét, majd egy biccentés keretében tovább is andalog az egyik asztalhoz.
A többiek felé fordulva enyhén megrázom a fejem feléjük.
- Az emberek nem szolgálják ki magukat hölgyek.
Neki is látok néhány sör lecsapolásának, hogy ha már a lányok ennyire elkényelmesedtek, legalább én ne jussak az ő hibájukra.





~ ]Zene ~

Vissza az elejére Go down

Sarah
Sarah
hell around us
Hozzászólások száma :
28
Korom :
418
Fajom :
vámpír
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  2048x2730-beauty-beautynieuws-amanda-seyfried-voor-givenchy-2224337-1-eng-gb-amanda-seyfried-voor-givenchy-jpg
Csatlakoztam :
2022. Nov. 29.
Családi állapot :
Bátraké a szerencse
Play by :
Amanda Seyfried
♱ ♱ ♱ :
Illidary&Grace /Egy húzós este  Amanda-seyfried


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Pént. Jan. 13, 2023 8:36 pm
Illidiary & Sarah & Grace
Sarah music♫♫♫


Nem szívesen mutatkozom rendőrök előtt, noha látványosan nem kerülöm őket. Mégis, ha tehetem, ezeket a "beszélgetéseket" inkább bízom Illidaryra. Jobb a beszélőkéje. Na meg férfi, s mint olyan, látszólag jobban számba veszik a zsaruk.
- Ideáig jutott a feminizmus.
Válaszolok vissza, Grace meg én egy azon véleménnyel vagyunk a rendőrök nagy átlagáról. Ahogy ők lelépnek, mi visszatérünk a pulthoz. És igen, beszélgetünk. Mint kulturált vámpír az emberrel. Ha Illy nem lenne, pletyuznánk is. Felajánlom neki, hogy ilyen esetekre mutatok neki néhány családi ékszert fájdító mozdulatot. De édes drága egyetlen barátom szinte ránk pisszeg és munkára utasít. Hihetetlen figura. Csábosan rá mosolygok.
- Jól van, jól van, megyünk már. Beszélgetni csak lehet!?
Ha Grace marad a pultban Illidary mellett, akkor én továbbra is vállalom a szervírozást. Fürgén járok és tüntetem el az italokat a pultról, s a vendégek is lassan szállingóznak ki a bárból. Jó látni, hogy a kisebb balhé ellenére megmaradtak a vendégek. Jó pár ismerős arc bukkan fel még, néhányuk már törzsvendég. A többiek esélyesen azzá válnak.
- Grace, azért ne aggódj. Majd később visszatérünk rá. Csapunk egy csajos napot és a világ összes pasiját kibeszéljük. Na meg megmutatom azt, hogyan kell bánni velük. Csak legyen vége ennek a napnak.
Addig is felszolgálok, szórakoztatok, de ha kell besegítek az italok keverésében is. Időnként pihenőt is kell tartani.

Vissza az elejére Go down

Grace Harland
Grace Harland
hell around us
Hozzászólások száma :
37
Korom :
27
Fajom :
ember
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Adelaide Kane


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Ember
Kedd Jan. 17, 2023 7:04 pm
Illidary & Sarah & Grace


- Nem tudom, némelyik miért néz minket semmibe – sóhajtva csak megcsóváltam a fejem, nagyon unszimpatikus volt ez a fakabát, még szerencse, hogy nem velünk kellett egyeztetnie, s Illidary intézte a dolgot. Míg a fickó lelépett, mi kicsit trécseltünk Sarah-val, azonban Josh egy picit ránk pirított, igaz nem szigorúan, csak úgy, mint aki igazgatja ezt a helyet. Vissza is mosolyogtam rá, és játékosan szalutáltam előtte. - Igenis, máris – nevettem el magam, aztán Sarah-ra pillantottam, és odasúgtam. - Szerintem csak féltékeny, hogy nem vele dumálunk – jegyeztem meg nevetve, persze csak viccelődtem, nem gondoltam ezt sem komolyan.
A rövid kis csevegés közben azért tényleg odafigyeltünk a dolgunkra, az élet a kis incidenst követően még nem állt meg. Mondjuk jó lett volna, ha Sarah valóban megtanít néhány trükköt, de azt hiszem, hogy Josh nem szívesen lett volna ezen az estén próbababa, amit nem csodálok. - Benne vagyok, kibeszélünk mindenkit is. - nevettem el magam, egy pillanatra megint Joshra néztem, aztán tettem a dolgom, csapoltam, üveget bontottam, pultot töröltem, és mindent, amit kell. Még jó néhány óra ment el így, mire véget ért a műszak, Ashley elkezdte lezárni a kasszát, mi pedig letörölgettük az asztalokat. - Huhh, ez húzós este volt – jegyeztem meg, miután elnyomtam egy nagy ásítást, mi tagadás, éreztem azt, hogy már rám férne a pihenés. Josh-on és Sarah-n azonban nem láttam nagyon a fáradtság jeleit.
- Azért jó nektek, hogy itt laktok, nem kell még hazautaznotok. Én meg mehetek tömegközlekedéssel – húztam el a számat, mire Travis hátulról megszólalt.
- Én hazavihetlek...ha Josh elenged – nem tudtam, hogy itt a srácoknak meddig tart a munkaidő, de ami azt illeti, tök jó lett volna, ha kényelmesen, kocsival eshetek haza, s nem kellene még egy fél órát buszoznom.
- Főni? - nagy szemekkel pislogtam rá, majd Sarah-ra néztem. - Sarah?
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
hell around us


blackout frpg

Vissza az elejére Go down
 

Illidary&Grace /Egy húzós este

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Játéktér :: Külváros :: Kék Rózsa bár :: A bár-