Egy régi / új szerelem - Benjamin Flyn

Pandora Flow
Pandora Flow
hell around us
Hozzászólások száma :
10
Fajom :
prérifarkas
♱ ♱ ♱ :
Egy régi / új szerelem - Benjamin Flyn Original
Csatlakoztam :
2022. Dec. 02.
Családi állapot :
egyedülálló
Play by :
Daisy Ridley
♱ ♱ ♱ :
Egy régi / új szerelem - Benjamin Flyn Cdb1757dfd4d28504601d3ae9507242f203e51ca


blackout frpg

Farkas
Farkas


Rang
: Alakváltó
Szomb. Dec. 03, 2022 11:49 pm
Benjamin Flyn

a vezetéknév nem kötött


play by »
Adam Driver

kapcsolat jellege »
volt vőlegény esetlegesen újra vőlegény

életkor»
27

csoport »
ember

rang »
-

státusz »
szabad
Információk róla » Te vagy az én mindenem vagyis voltál, mert elhagytalak, mert az idióta apám átváltoztatott. Nyilván erről te semmit sem tudsz, mert próbáltam a lehető legnagyobb feltűnés nélkül eltűnni az életedből.
Ezelőtt csodaszép életünk volt, az egyetemen találkoztunk, barátok voltunk majd mocskos szeretők és az idők elteltével eljegyeztél. A világ legboldogabb embere voltam veled, a mai napig rettenetesen hiányzol, minden nap gondolok rád. Életem egyik legnagyobb hibája volt otthagyni téged, a tökéletes életünkben. Gyereket akartunk, szép esküvőt, szokásos unalmas kisvárosi életet terveztünk.
Te egy nagyon kedves, nagyon szerető férfi vagy, ki tudja találtál e magadnak új szerelmet, hiszen én voltam neked A SZERELEM, ahogy te nekem.

Terveim között szerepel, hogy miután elhagytalak, te utánam eredtél, mert minden jelzés nélkül tűntem el az életedből. Vajon megtalálsz engem? Vagy elég kitartó, hogy megkeress vagy inkább új életet kezdesz, családot alapítasz? Meglesz nekünk ha nem is a happy, de a félig boldog élet?
Kérlek találj meg, legyünk együtt újra, szeress engem újra, ahogy én téged mióta megismertelek.



Vissza az elejére Go down
 

Egy régi / új szerelem - Benjamin Flyn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Karakter részleg :: Keresett karakterek :: Tagok keresik-