Kapcsolat kereső

Admin
Admin
hell around us
Hozzászólások száma :
84
Korom :
343
Fajom :
A mindenség
Csatlakoztam :
2022. Jul. 25.


blackout frpg

Staff
Staff


Rang
: Adminisztrátor
Szomb. Aug. 20, 2022 11:15 am
Kapcsolat kereső

Ha kell egy jóbarát...




Itt tudjátok leírni a konkrét elképzeléseiteket bonyolultabb kapcsolati rendszerekről, amikhez esetleg máris van megfelelő játékos a fórumon!




blackout frpg

Vissza az elejére Go down

Malena Harmon
Malena Harmon
hell around us
Hozzászólások száma :
20
Korom :
29
Fajom :
okkult
♱ ♱ ♱ :
Kapcsolat kereső Flowers-for-you-thank-you-so-much
Keresem :
Csatlakoztam :
2022. Nov. 16.
Családi állapot :
egyedülálló
Play by :
Anastasiya Scheglova
♱ ♱ ♱ :


blackout frpg

Halottkeltő
Halottkeltő


Rang
: Okkult
Pént. Nov. 18, 2022 11:55 am
Helloka!

Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy ezt a topikot felavassam, és elsősorban kapcsolatot keressek a játékaimhoz.(szeretem ha többfordulós egy játék)
Bármiben szívesen benne vagyok, csak egy ideig még életben szeretnék maradni, lehetőleg ebben a formában amiben most vagyok. :D
Vissza az elejére Go down

Grace Harland
Grace Harland
hell around us
Hozzászólások száma :
37
Korom :
27
Fajom :
ember
Csatlakoztam :
2022. Dec. 04.
Családi állapot :
szingli
Play by :
Adelaide Kane


blackout frpg

Halandó
Halandó


Rang
: Ember
Vas. Dec. 04, 2022 11:04 pm
Sziasztok!

Kapcsolatokat és egyben játszótársat is keresek! Vannak ötleteim, alább sorolok néhányat, de ezek mellett nyitott vagyok más ötletekre is. (a későbbiekben nem kizárt, hogy akár valamivé változhatna is a karim, ez játéktértől függ, de egyelőre még szeretném embernek megtartani :D)

1. Örülnék egy lakótársnak, Grace nem olyan rég költözött csak a városba, elég drága az albérlete, így sokkal jobb lenne, ha ketten fizetnének egy lakást. Ő is költözhet, vagy hozzá is jöhet lakó.

2. Az élete nagy részét New Yorkban töltötte, ha Te is jártál/éltél ott, akkor lehet korábbi ismeretségük suliból/partikból, lehetsz régi ex, barátnő, haragos, szomszéd, távoli rokon.

3. Jelenleg szingli a csaj, de nem zárkózom el attól, hogy a játéktéren alakuljon valami, akár több szálon is el tudom képzelni, lehet egy könnyedebb és lehet mellette egy komolyabb, akár amolyan se veled, se nélküled dolog. Nincs kőbe vésve semmi, fontos hogy kémia is működjön a karakterek közt, de örülnék, ha lenne erre is egy-két jelentkező. :P

4. Egy nagyon jó barát/barátnő is elkélne az életébe, ezt össze lehet párosítani az első ponttal is.

5. Lehetsz olyan, aki táncot akar tanulni, és megkéri Grace-t, hogy segítsen, vagy koreográfusnak is felkérheti bárki. Nincs róla papírja, mert nem fejezte be a sulit, de elég tehetséges hozzá, hogy meg tudja csinálni a melót.

6. Ha van egy szórakozóhelyed, ahová alkalmazottat keresel, gondolj rám, Grace jó ideje vendéglátózik, szívesen lenne a bár részlegen is, egész ügyesen keveri az italokat. Persze megpróbálhatod rávenni arra, hogy több pénzt kereshet, ha táncolna is, aztán hogy belemegy-e , azt majd a játék hozza.

7. Lehetsz valamilyen vérállat, aki valamiért megkörnyékezi őt (mindegy miért, mert tetszik, vagy mert olyan körökben mozog, ahol szükséged lenne egy fülre, akármi), aztán haverkodjanak.

8. Lehetsz vámpír, aki vérszajhává akarná tenni őt, vagy legalábbis megízleltethetnéd vele, hogy milyen is a vámpírvér.


Huhh, ezek vannak most a fejemben, de bármi más ötletet írhatsz, aztán kiagyalunk valami jót :D
Vissza az elejére Go down

Jason Williams
Jason Williams
hell around us
Hozzászólások száma :
126
Fajom :
Alakváltó (fekete jaguár)
♱ ♱ ♱ :
Kapcsolat kereső Tumblr_m4al8xGmRl1rwuk9oo1_500
Csatlakoztam :
2022. Dec. 08.
Play by :
Jay Ryan
♱ ♱ ♱ :
Kapcsolat kereső 6c09a4ab758181455a61fbb5588cd2c6


blackout frpg

Jaguár
Jaguár


Rang
: Alakváltó
Csüt. Dec. 08, 2022 9:30 pm
Még alakulófélben lévő karakteremhez keresek plotokat. Leírom az ötleteimet, vázlatosan. Ha neked is van, akkor dobj meg egy PM-el.

1. Gyilkossági nyomozóként dolgozik, úgyhogy ha valakidnek a valakijével történt valami, és ő is nyomoz, vagy nyomozott benne és baszogatod, mert nem lett lezárva, vagy nem halad olyan gyorsan, mint azt te szeretnéd. Amúgy a munkájával kapcsolatosan bármilyen plot jöhet, ha olyan, akkor megemlítem az ET-ben is.

2. Tudsz valamit a múltjáról, vagy ő keveredett bele a te múltadba és most számonkérnéd, vagy csak felkerested segítséget kérvén, vagy ő keres fel téged segítségért..igazából mindegy. *Megódjuk!* Öhm, ezt az ET-be is beleigazítanám!

3. Esetleg megharaptak és valahogyan tudod, vagy sejted hogy tőle segítséget kérhetsz. Nagyon segítőkész tud lenni, ha kellően az agyára mész előtte :D *ez is lehet ET gyanús*

4. Szerelmi szál is jöhet. Bár én mint úzer nem kifejezetten kedvellem a nyálas játékokat, sem azt, ha valaki minden topikot végigtöfköd a karakterével (a úzer már kinőtt ebből), így ha ilyen irányú elvárásaid vannak, akkor nem ő lesz a nyerő páros! *Miattam, ez tény :)* Inkább normális hangvételű kapcsolat jöhet szóba nála.
Vissza az elejére Go down

Anne Butcher
Anne Butcher
hell around us
Hozzászólások száma :
22
Korom :
26
Fajom :
rattus kétlábonjárusz
♱ ♱ ♱ :
Kapcsolat kereső B9ca4f47136883d1f86db07a1e98bb2de09b57c4
Csatlakoztam :
2023. Feb. 14.
Családi állapot :
a zoknijaim párban vannak - többnyire.
Play by :
katya miro
♱ ♱ ♱ :
Kapcsolat kereső 9b022a57e780c266cf6e81d17d5e0b07b4b95ed6


blackout frpg

Patkány Alfa
Patkány Alfa


Rang
: Alakváltó
Kedd Feb. 14, 2023 8:49 pm
Sziasztok!

Frissen ropogósan elfogadott panelpatkány játékra kerekedne IC is. Egyúttal kapcsolataim keresem, nem túl règről, tekintve, hogy Orosz és Ukrán elvtársakkal nem igen bővelkedik egyelőre a paletta.

1. Első sorban egy marsall karaktert keresnék, tekintve, hogy ETmben borosta van említve, sajnos ezen perselyből a nők most kimaradnak, hiába volt könnycseppel teli időszak Conchita tündöklése, és hiába tele a Tiktok csillámosra festett szakállú egyedekkel (ne tagadd kis huncut te is nézed nem csak én és irigykedsz, hogy jobban sminkelnek! (evil) ). Szóval: perselyt csinálok a segg…. mosógépedből jeligére olyan mogorva, marcona marsall jelentkezését várom akinek lenne egy szabad kanapéja, szobája, ágyfele csatornatöltelék alfelem és a velem járó káosz számára. Eskü csak szórakozásból maszkálok majd pucéran, és hozlak kurva gáz helyzetbe ha cseng a telefonod. Másrészt amolyan pót apa szerepben is tetszeleghetsz, pláne ha nem akarsz gyereket, mert velem megkapod a családi csomagot gyerektartás és sárkány ex nélkül. (Csss az, hogy sokszor te tartasz el nem jogosít fel, hogy eltilts a lopástól, pláne ha hozok haza neked is belőle! Kitől kaptad Yenefert?! Naugye!) - Ne kelljen már meghirdetnem az olyan lelombozó! (bugyi)

2. Munkaadót. Bejárok dolgozni, te kifizetsz. Egyszerű de nagyszerű lenne, de ha extrémebb zsarolgatósabb adok-kapokba megy át részemről rendben! Tudod az illegális munkát büntetik, de a papírok nélküli bevándorlókat is. Legyünk kvittek!

3. Elindulnék oknyomozói riporter pályámon is, ha lenne pár olyan zsaru, marsall, hobbi-sorozatgyilkos akinek beleüthetném a dolgába a dolgom. (Na nem úgy te kis hamis…) Garantáltan idegesítő leszek, cserébe garantáltan nem nyomlak fel ha rendőri túlkapással lőtéri céltáblának nézel. Deal?

6 faszt… 9. Életem megkönnyítőit és megnehezítőit. Alvilági alakok, régmúltból felbukkanó árnyékok, cél: sötétben minden pillangó fekete. Szeresd az izgalmat, ne akarj kapkodni, bírd a szar humoromat és ne csússz el a csöpögő szarkazmusomon!

(A lista feltehetőleg bővülni fog, halálozások esetén is!)
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
hell around us


blackout frpg

Vissza az elejére Go down
 

Kapcsolat kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Karakter részleg :: Készítsd el a karaktered-