Illidary Manteqru

Illidary Manteqru
Illidary Manteqru
hell around us
Hozzászólások száma :
46
Korom :
704
Fajom :
Vámpir
♱ ♱ ♱ :
Illidary Manteqru 8b98d80963bff9cbb0e8c723bda953cf
Keresem :
Sziasztok!

Báromba állandó alkalmazottakat keresek.
Szívesen segítek betanulni újoncoknak is, ahogyan veteránokat is örömmel látjuk a bárban.
Szállást és fizetést ic biztosítunk.
Csatlakoztam :
2022. Nov. 24.
Családi állapot :
Egyedülálló
Play by :
Ian Somerhalder
♱ ♱ ♱ :
Illidary Manteqru 2d91143d9738ce294939bbffff48d2aa


blackout frpg

Mestervámpír
Mestervámpír


Rang
: Vámpír
Csüt. Nov. 24, 2022 9:24 pm
Illidary Manteqru

titulus


Csoport »
Vámpír

Rang »
Mester

Kor»
27 éves

Átváltozás ideje >
1320

Vérvonal:
Ventrue

Karakter arca»
Ian Somerhalder
Képesség »
De Truth: Egyszerű, és mégis impozáns készség, nem csak éhségét enyhíti, de a környezetében lévő személyeket is könnyedén elbódíthatja, amellyel bizalmat ébreszthet bennük, vagy éppen őszinteség rohamot. Akár néhány órán át is fenn maradhat. Ha belépsz a bárba a bűvkörébe kerülsz, és nem tudsz neki hazudni, akármennyire akarod.


életem lapjai » 1319-ben még mondhatni minden teljesen rendben volt a világgal. Az élet nem volt egyszerű, mégis könnyedén megtudtam élni a lehetőségeimből. A nemesek gyakran béreltek fel engem, hogy néhány társuknak a vágyott értékét lovasíthassam meg.
Soha nem gondoltam volna, hogy néhány egyszerű rezidencia kifoghat rajtam. Még bőszen lovagok járták a vidéket, mikor egy sikertelen megbízás után vérdíjat tűztek ki a fejemre.
Az egyik nemes egy különleges értékű poharat szándékozott magáénak tudni, cserébe pedig a szabadságomat ígérte. Kinek kellene ennél több?  
Az épület nyirkos és rideg volt, természetellenesnek tűnt maga a látvány, ahogyan az érzés is. Mintha a világ egy másik szegletébe tértem volna be. Az ablakon bemászva könnyűnek tűnt a munka, bár folyamatosan tekinteteket éreztem magamon, bátran hatoltam be az ismeretlenbe.
Mint kiderült nem voltam egyáltalán egyedül. Az ereklye a szemem előtt csillant fel, én pedig csak egy könnyed mosollyal indultam el felé. Már a kezemet nem tehettem rá, mert csak a sötétség ölelt magához.
Órák? Vagy talán percek telhettek el? Már nem tudom... A sötét métely mardosta lelkem mélyét, ahogyan egy lányra meredt a tekintetem. Belőlem táplálkozott, majd ismét magához ölelt a sötétség. Az, hogy már mi történt akkor aligha emlékezhetnék. Az a kevés információ, ami még elmém mélyén honol, alkalmanként előtör belőlem, de már csak foszlányok, vagy akár árnyak formájában.
Hónapok, utána pedig évekig szolgáltam Lillyss úrnőt. Akarva, akaratlanul azzá váltam, amit csinált belőlem.
Már nem is emlékszem, talán kétszáz évig tartott maga mellett, én pedig hűen szolgáltam őt, míg nem talált egy másik szórakoztatóbb játékot.
Szabadon eresztett, de tudtam jól, hogy nem menekülhetek előle a végtelenségig. Az évszázadok teltek, én pedig megszereztem a saját kis hasznom, ahogyan képességeimet is fejlesztettem folyamatosan. Az életemre lennél talán kíváncsi? Ahhoz előbb meg kellene, hogy ismerjelek, nem gondolod? A bizalom egy nagyon ritka fegyver, mely sok-sok világot semmisített meg.
2020-as évekre sikerült már egy bőséges vagyont felhalmoznom, az elején városról-városra jártam a vidéket, míg le nem táboroztam St. Louisban.
Az új terület már sok izgalmas értékkel, és látványossággal rendelkezett, de úgy éreztem, hogy ez lesz az a hely, ahova nekem egy bárt kell nyitnom. A Kék Rózsa nevet kapta.
Szép kis összeget fizettem ki, mire sikerült át alakíttatnom egy közepes méretű helyszínt rá. A hatalmas díszes ajtó felett egy kék és zöld színben pompázó rózsa látható, hatalmas üveg ablakai tetején egy vastag redőny található, amit bármikor könnyedén elé lehet húzni. Belépve az ajtó mellett egy szabályzat, amely kifejti, hogy mindenkit örömmel fogadnak, és tilos a balhé. Rögvest a belépő vendégek egy hatalmas bárpultot pillanthatnak meg, ami piros bársonnyal van díszítve, ódon szép kis székekkel. A bár bőséges kínálatot szolgál, szinte a város összes italából lehet vásárolni, aligha lehetne olyat választani, amit nem találhat meg itt az ember. A bárpult két személyre tervezett, a mögötte elterülő szolid fényáradat megnyugtatja a lelket. Kék rózsák láthatók az italos üvegek mögött, ami szolid neon fénnyel világít. A pult két oldalán 5 darab kényelmes félkőrű box található, ahova könnyedén el lehet vonulni, ha négyszemközt szándékozik valaki beszélgetni.
Természetesen az emeletet és a pincét sem hagyhattam ki a felújításból. A lépcső amely a pincébe vezet, egy tábla jelzi, hogy csak az alkalmazottak részére. Egy forduló után egy vaskos páncélozott ajtót pillanthat meg az ismeretlen, amin két vastag biztonsági zár is van. Az ember gondolná, hogy egy raktár található lent, mégis valahogy inkább egy apartman került a helyére. Amiben nappal, vagy akár éjjel nyugodtan pihenhetek és szórakozhatok. A felső emelet már annál inkább rejtélyesebbnek tűnik az emberek számára. A hiányzó raktár található meg ott, illetve egy vendégszoba, amely fáradt utazóknak, vagy éppen barátnak szolgál pihenőül. Mellette pedig egy kényelmes irodai helység. A gazdája mindent elkövetett, hogy giccses bútorokkal árassza el a helységet, hogy akár többszemélyes tárgyalásokat is le lehessen bonyolítani egy hatalmas asztalnál, míg a sarokban egy ugyanolyan markáns méretű íróasztal található, egy vadonatúj irodai székkel.
Itt már csak az a kérdés, hogy a város mestere elfogadja-e egy semleges vámpír jelenlétét a városban. Szándéka tisztább még a Kék Rózsánál is, egy semleges terület, ahol bárki békében elfogyaszthat egy nyugodalmas italt. Nagy ár ez a békéért? Talán... De az életben mindig kell egy olyan hely, ahova bizalommal fordulsz. Az élet már csak ilyen nem-de?

blackout frpg

Vissza az elejére Go down

Séaghdha
Séaghdha
hell around us
Hozzászólások száma :
206
Korom :
1884
Fajom :
vámpír (tigris hívó)
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
összetett
Play by :
Danila Kovalev
♱ ♱ ♱ :
Illidary Manteqru Giphy


blackout frpg

A Város Ura
A Város Ura


Rang
: Vámpír
Szomb. Nov. 26, 2022 10:21 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Nem kell félni, nem fog fájni!





Te kis béke szigete!

Örülök, hogy köztünk vagy és megtetszettünk, biztos vagyok benne, hogy nagy szükség van egy olyan helyre, ahol mindenki ki tud kapcsolódni és végre lehet önmaga, nem kell félni, hogy valaki hátba szúrna.
Nagyon sok türelem kell neked mellé és tudom, hogy nem lesz könnyű dolgod ezek itt nagyon harcias lények, mindenkit felennének :D
Tetszik nekem, hogy nem egy vérebet hoztál, hanem egy kis más világot közénk, olyat, amiben kevesen szoktak utazni. Aztán vigyázz, nehogy az úrnőd érted jöjjön és felforgassa a kis életed.

Jó játékot, legyen neked szerencsés!
Séaghdha



blackout frpg

- - - - - -


Memoram inquara est rexquiere!
Just a dead boy with a demons soul inside.
Vissza az elejére Go down
 

Illidary Manteqru

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Karakter részleg :: Kész karakterlapok :: Vámpír-