Richard Mason

Richard Mason
Richard Mason
hell around us
Hozzászólások száma :
30
Fajom :
Alakváltó
Csatlakoztam :
2022. Nov. 12.
Családi állapot :
don't try
Play by :
Tom Hardy


blackout frpg

Medve Alfa
Medve Alfa


Rang
: Alakváltó
Vas. Nov. 20, 2022 10:51 pm
Richard Mason

titulus


Csoport »
Alakváltó medve

Rang »
Alfa

Kor »
48 (késő harmincas)

Átváltozás ideje »
12 éves korában

Vérvonal: »
ismeretlen

Karakter arca »
Tom Hardy
Képesség »A legtöbben csak Dick-nek szólítják, gyakran még azok is, akik nem tudják, hogy Richard a keresztneve. Bár jellemzően egy csendes, visszahúzódó alak, amíg nincs oka másképpen viselkedni, mégis van egy kisugárzása. Nehéz megfogalmazni, milyen érzés a közelében lenni, egyfajta ősidőkből fennmaradt túlélőösztön kel életre a többségben, melyet a régmúlt őseink rettegése szült, mikor szembe találták magukat egy lakatlannak hitt sötét barlang mélyén egy őket figyelő sűrű bunda mélyén ülő szempárral.
életem lapjai » Az aréna ma este a St.Louis-i csatornarendszer egy elhagyatott ága, hova csak az árvizet szokták elvezetni. Tekintve, hogy az időjárás előrejelzés esküdni merne rá, hogy bármelyik percben nyakunkon lehet az év felhőszakadása, a mai gladiátorharc egyben orosz rulett is, nemcsak a harcosoknak, de a nézőknek is. 20 műanyagtányéron úszó mécsest tettek le egy nagy körbe. Semmi más nem szolgáltat fényt idelent, és nincs is rá szükség. Szinte minden párharc után újakat kell gyújtani, viszont, itt legalább a vért nem kell felmosni.
Az új gladiátorok a körbe lépnek, a tömeg pedig újra őrjöng, bíztatva őket. Nehéz megmondani, kinek szurkolnak, vagy szurkolnak e bárkinek, csak végre újra csontok törését szeretnék látni. Egymásnak feszül a két szörnyeteg, hosszú percekig tart, mire az egyik rémálomba illő figura felül kerekedik a másikon. Már szinte érzi a győzelem mámorát, mikor hátba támadja őt egy harmadik fél. Ordítva veti rá magát, mar ki egy hatalmas darabot a hátából, és nyomja le a víz alá. Egy pillanat elég hozzá, hogy társa összeszedje magát, és most már ketten essenek a szerencsétlenül járt ellenségüknek. Esélye sincs.
-Engedjétek el.
Az utasítás messziről jön, mégis, amikor felnéznek, már ott áll mellettük a férfi. Mostanra mindenki elhallgatott. A nézőtér néma csendben figyel. A páros is ledermed, de prédáját nem ereszti, csak figyelik izzó szemeikkel, ki az, ki emberi alakban mert eléjük lépni, most. Mikor két másodperccel később sem engedik prédájuk, már lendül is az ember ökle. A becsapódás annak is fáj, ki hallja, áldozata állkapcsa messzire repül, majd eltűnik a sötét mocskos térdig érő vízben. A másik vérállat már neki is rontana. A torkára szorító kéz miatt viszont nem tud közelebb jutni. Karmai rengeteg mély barázdát ejtenek a bőrén, ő azonban mintha fel sem venné ezeket. Súlyos ökle újra és újra lesújt rá. A szétklopfolt arcú test végül elernyed, és ájultában újra emberré válik. A két rendbontót a hajánál fogva emeli fel a vízből, és vár.
-Nem kéne segítenünk nekik...? - Kérdi egy néző a tömegben, ki csak egy rokonát látogatta meg.
-Eszedbe ne jusson. Az ott a Patkányvezér egyik verőlegénye.
-AZ? Ki van zárva, hogy az egy vérpatkány!
Társa vállon ragadja, és hátrébb húzza, nehogy meghhallja, hogy róla beszélnek.
-Óvatosan. Egyébként nem is. Medve.
-Hogy halálba kerül egy medve a patkányok közé.
Újra körülnéz az idősebbik, és még messzebb húzza társát.
-Hallottál a Mason családról?
Bár helyi história volt, és évtizedek teltek el azóta, ha egy veszett vérmedve vérengzésbe kezd, arról szoktak hallani, és nem is felejtik el egyhamar. Az egész egy farmon kezdődött. Senki sem tudja, honnan jött a fertőzés, azonban az biztos, hogy a Mason család minden tagját a hatalmába kerítette, már akit nem téptek szét, a legtöbb szomszédjukkal együtt. A város ura személyesen tett pontot az ügyre, és számolt le mindenkivel a farmon, akit még élve talált. Ádáz küzdelem volt, s mikor véget ért találtak csak rá a család női tagjaira, láncra verve a pincében. Holtan. Egyedül egy gyermeket nem találtak meg. A pletykák szerint neki már a csata előtt sikerült megszöknie, külső segítséggel.
-És ez ő lenne?
Az arénába pillantva látják, hogy a medve kihurcolja a két sérültet valahova. Úgy hajítja őket az árnyak közé, mint két zsák szemetet. Úgy tűnik kegyelmet kaptak...most az egyszer. Nem kell mondania, hogy ne jöjjenek vissza. Csak hátat fordít nekik, és visszalépked a háttérbe, valahova a vezér közelébe.


blackout frpg

Vissza az elejére Go down

Séaghdha
Séaghdha
hell around us
Hozzászólások száma :
206
Korom :
1884
Fajom :
vámpír (tigris hívó)
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
összetett
Play by :
Danila Kovalev
♱ ♱ ♱ :
Richard Mason Giphy


blackout frpg

A Város Ura
A Város Ura


Rang
: Vámpír
Hétf. Nov. 21, 2022 9:56 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Nem kell félni, nem fog fájni!




Azt a harci mindenit neki :D
Lehet majd egyszer magam is megnézek egy jóféle meccset, szeretem, ha valakinek van kiállása és persze jó kis bundája is, mondjuk a szádba nem tenném a fejem, mint a hagyományos cirkuszban, de én nem is azt vezetek :D Ott meg pont elfér, na mondjuk valaki más feje, akire rácsaphatod a fogaidat. ;) Jól döntött a patkányszuka, hogy téged választott, de ne mondd el neki, hogy így hívtam, a végén megfojt a harisnyakötőjével :D
De viccet félre téve, nem félek tőle *sosem vallaná be*.
Örülök, hogy elkészültél és futhatsz védeni a csinos kis seggét, de néha harapj bele bátran, ezt sem én mondtam, csak mondom, letagadom, nincs tanú.
Imádom a veszélyes állatokat, egyet már megszelídítettem, de veled nem ez a dolgom. Fuss, és játssz néhány izgalmasat, és hozz nekem egy fogat...mindegy kiét csak vérállatból legyen ;)

Jó játékot, legyen neked szerencsés!
Séaghdha



blackout frpg

Vissza az elejére Go down
 

Richard Mason

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Karakter részleg :: Kész karakterlapok :: Alakváltó-