Jack Harrington

Jack Harrington
Jack Harrington
hell around us
Hozzászólások száma :
3
Korom :
37
Fajom :
Marsall
♱ ♱ ♱ :
Jack Harrington 4bf26ec0c44e28952bb6e7ac808d5990
Csatlakoztam :
2023. Mar. 20.
Családi állapot :
Öhm.... van egy patkányom... az megfelelő állapot?
Play by :
Jensen Ackles
♱ ♱ ♱ :
Jack Harrington 79ec8dce7351aea3a2da4b4bc6a5147c


blackout frpg

Rendőrbíró
Rendőrbíró


Rang
: Marsall
Hétf. Márc. 20, 2023 4:48 pm
Jack Harrington

Death is just the beginning


Csoport»
Marsall

Rang»
Rendőrbíró

Kor»
37

Átváltozás ideje»
Néhány üveg után kérdezd újra!

Vérvonal:»
-

Karakter arca»
Jensen Ackles
Képesség »Gondolom, itt nem arra kíváncsi senki sem, hogy képes vagyok egy üveg Jack Daniels-t eltüntetni néhány pillanat alatt, és még talptra is kecmergek? Ugye nem? Gondoltam! Szeretem a fagyvereket, gyűjtöm őket, külön helyet foglalnak el az életemben. Remekül célzok, jól bánok a pisztollyal, és némileg értek a késekhez is, de ezt mind belémnevelték a kiképzések, és gyakorlatok alkalmával.
Egy haverom szerint, a fegyverek, és az alkohol nem a legjobb párosítás. Szerintem viszont tökéletes, mert ad akkora bátorságot, hogy képesnek érezzem magam arra, hogy lerohanjak egy vámpírurat egymaga, és talán még el is hinném, hogy nyerhetek.
De mindezt félretéve, már egész fiatalon volt érzékem a természetfelettihez. Végigfutott a hátamon a hideg, furcsa érzés költözött belém... aztán minden fejlesztésnek indult. Ma már tisztábban érzem mikor van bőrváltó a közelemben, és mikor egy élőhalott, magát embernek tettető vérszívó...
életem lapjai »Meglehet, szebb napokat is láttam már. Meglehet, hogy a borotvával sem voltam haragban. Meglehet, egyszer voltam már jobban fésült fickó is. Meglehet, nem csak ingekben flangáltam, és nálam jobban öltözött pasast nem hordott hátán a föld, főleg mikor ott álltam az oltár előtt, hevesen verdeső szívvel, mikor vártam álmaim asszonyára, hogy belépjen a templom ajtaján. Mikor aztán belibegett rajta, a hercegnős ruhájában, könnyek szöktek a szemembe, szívem, hevesen dobbant. Alig vártam, hogy kimondjam az igent, és végre a karjaimba zárjam.
Alig van olyan kibaszott alkalom, mikor álomra hajtom a fejem, hogy ne a holttestét látnám. Hogy ne arra riadnék fel, hogy a karjaimban tartom a templomban, a frigyet megpecsételő csók után, majd a következő pillanatban vérben úszó testével karjaimban térdelek a templom közepén.
Utálok aludni. Utálom a pillanatot, amikor eszembe jut, hogy volt nekem. Utálom, ha megkérdezik, hogy vagyok, és utálom, mikor azt kell mondanom, hogy minden rendben, de még is erősnek mutatom magam.
Azt teszem amit tennem kell, szóval erősnek mutatom magam, és a munkámba temetem mindazt, ami bennem felgyülemlett. A munka lett a mindenem, s igyekeztem kitölteni az űrt, amit ő hagyott maga után.
Szerettem azt az embert, aki mellette voltam. Szerettem, ahogy reggel kócosan felkel, és csókot nyom az ajkamra. Szerettem, amikor azt mondta szeret, vagy mikor piknikezni mentünk a parkba…
Mostanra pedig… mostanra megváltoztam. Majdhogy nem elviselhetetlenné váltam, olykor még önmagam számára is.
Egy időben volt egy szobám, ami tele volt a nyomozásom kusza vázlataival, térképekkel, elméletekkel, kutatva, vajon ki lehetett az, aki végzett a feleségemmel.
Azóta lejjebb adtam, és a nyomok követése után arra a döntésre jutottam, hogy bőven elég lesz egy kapcsos napló, amibe mindent feljegyeztem. Térképet firkantottam, képeket ragasztottam, címeket írtam fel, és szinte mindenhová magammal cipeltem.
Mondhatni, rátettem az életemet is arra, hogy ráakadjak az elkövetőre.
Olykor nem a legtörvényszerűbben járok el, s meglehet áthágok pár szabályt, amit én magam is fontosnak tartottam egykor, de most… most inkább csak belekortyoltam a kávémba, megdörgöltem a szakállamat, és figyeltem a lányt a szoba túlsó végében. A lányt, akit alig 5 hónapja ismerek. A lányt, aki ki akart zsebelni, és én elvertem. Aztán a frász tudja miért, de befogadtam magamhoz, szóval a szó legszorosabb értelmében lett egy kis patkányom, aki ráadásképpen az agyamra is megy, és olykor legszívesebben agyoncsapnám egy péklapáttal, de még sem teszem meg.
Belekortyoltam a kávémba, aztán előszedtem a reggelimet, és letelepedtem az asztal mellé, majd előszedtem a jegyzeteimet, átlapoztam a legutóbbi melóm feljegyzéseit, majd letöröltem nadrágomba a kezem, s előszedtem a laptopom, hogy bejelentkezve megírjam a jelentésemet.
-Halkítanál azon a szaron?! A saját gondolataimat sem hallom! - csattantam fel, miközben szúrós szemekkel pillantottam Anne felé, aztán mielőtt valami meggondolatlant tettem volna, belekortyoltam ismét a kávémba, majd felkaptam egy zsemlét, és hozzávágtam a lányhoz.
Lehet nem kellett volna, de nem érdekelt. Helyette felvehettem volna a távirányítót, és halkíthattam volna a… vagy azt is hozzá vághattam volna...bár lehet azt visszadobja, és akkor az nekem is fáj, szóval inkább nem azt tettem, ám mivel a halkítás elmaradt, ezért felkeltem, kirántottam a falból a dugót, s mikor megmutatta milyen szép középső ujja van, vágtam egy grimaszt, és visszamentem a laptopomhoz, hogy befejezhessem a jelentésemet, mielőtt belibegek az irodába.
Említettem már a munka mániámat? Azt hiszem az egész csak egy pót cselekvés arra, hogy minnél kevesebb időt legyek otthon.
Igaz elköltöztem, és elpakoltam szinte az összes fényképet, ami enged következtetni arra, hogy valaki valaha is volt az életem része, ám egy mindig lapult a belső zsebemben. Velem volt, akárhová is mentem.
-Zárd be ha elmész! - emeltem meg a hangom, miután már az ajtóban voltam, és csuktam be magam után, hogy aztán kocsiba pattanjak, és bevegyem magam a város forgatagába.
Egy időben kedveltem ezt a sokszínüséget. Kedveltem, hogy akadnak más lények is a világban. Kedveltem, hogy nem csak az emberek vannak. Mondjuk azt a részét soha sem, hogy akadnak vámpírok is. A hideg bőrükkel, a vér ivásukkal, és az élettelen szívükkel.
Elég volt csak egy gondolat, és felment bennem a pumpa, s jobban szorítottam rá a kormánykerékre. Vámpírok... jobb lenne nélkülük. Minden sokkal jobb lenne! Az eddigi eredményeim alapján vámpír volt az elkövető. Egy vámpír ölte meg a nőt, aki mindennél többet jelentett nekem. A nőt akit sosem akartam elveszíteni.

blackout frpg

Vissza az elejére Go down

Séaghdha
Séaghdha
hell around us
Hozzászólások száma :
206
Korom :
1884
Fajom :
vámpír (tigris hívó)
Csatlakoztam :
2022. Jul. 26.
Családi állapot :
összetett
Play by :
Danila Kovalev
♱ ♱ ♱ :
Jack Harrington Giphy


blackout frpg

A Város Ura
A Város Ura


Rang
: Vámpír
Kedd Márc. 21, 2023 7:49 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Nem kell félni, nem fog fájni!




Mr!

Annyira kíváncsi lennék, hogy halt meg a nejed, miből gondold, hogy vámpír tette? Lelőtték? Miért esküszöl éjszaka? :D De nézd onnan, hogy azt mesélik, minden szerelem az esküig az igazi, neked nem volt időd, hogy elromoljon. Mondjuk én nem értem a szerelmet, én aztán papolhatok.
Ahogy látom most sem lesz könnyű dolgod, Anne bevallása szerint még csak humorérzéke sincs, lehet jól áll neki a verés.
Ilyen az, amikor valaki úgy lesz apa, hogy egyből felnőtt kölyköt kap, mi kell ennél jobb? Már vehet neked piát ;)
Remélem, hogy a plotod jól alakul és megleled a gyilkos, azonban, ha vámpír volt és kivégzed bizonyíték nélkül, akkor még velem is szembe találkozhatsz. ;)

Jó játékot, legyen neked szerencsés!
Séaghdha



blackout frpg

Vissza az elejére Go down
 

Jack Harrington

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
blackout :: Karakter részleg :: Kész karakterlapok :: Marsall-